Help - Search - Members - Calendar
Full Version: προτάσεις :)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Νίκος
a. D21 shoutbox
b. tell a friend (για να συνιστούν τα μέλη σε κάποιον γνωστό τους το φορουμ)
c. Να υπαρχει η επιλογή New posts... smile.gif
nikoleta21
QUOTE(Νίκος @ Apr 21 2006, 05:15 AM)
a. D21 shoutbox
b. tell a friend (για να συνιστούν τα μέλη σε κα΄ποιον γνωστό τους το φορουμ)
c. Να υπαρχει η επιλογή New posts... smile.gif
*

ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΙΚΟ rolleyes.gif 41.gif bball.gif rolleyes.gif 41.gif bball.gif
dizzy_fingers
Νίκο, καλώς ήρθες στο φόρουμ μας, ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά εδώ γύρω...όχι τίποτα άλλο, αλλά να είσαι τριγύρω αν κάνουμε τις αλλαγές που προτείνεις βρε αδερφέ...tongue.gif



Λοιπόν:
A. Δε διαφωνώ πως το συγκεκριμένο shoutbox της d-scripting είναι το καλύτερο free(και σαφώς ανώτερο από το υποτυπώδες που έχουμε εδώ), αλλά δε θεωρώ πως θα έχει κάποια χρήση εδώ(ακόμα κι αυτό που έχουμε, δεν το έχουμε για συζητήσεις, αλλά για καμιά ανακοίνωση...κάποιο shout πιο σωστά wink.gif )

Β. Όσες φορές έλαβα computer generated μύνημα να πάω σε ένα site, το έσβησα και δεν πάτησε ποτέ εκεί (τουλάχιστον όχι λόγω αυτής της προτροπής). Αν στο μέλλον αλλάξει η γνώμη μου για αυτού του είδους τη διαφήμιση (σιγά το κακό βέβαια, απλά τη θεωρώ περιττή), θα το σκεφτώ wink.gif.

C. Εδώ σε έχασα... Τί εννοείς με τα new posts?
Νίκος
Θα προσπαθώ κι εγώ να μπαίνω πολυ περισσότερο, απλά όπως καταλαβαίνεις έχω τρεχάματα με το δικό μου tongue.gif

για το α. ΟΚ σε καταλαβαίνω
για το β. οχι δε λεω computer generated ακριβώς.. εχει αποστολέα κάποιον γνωστό σου κοίτα στο δικό μου χαμηλα!!! Δε λέω οτι θα γίνει ... χαμός από νέα μέλη, αλλά ειναι ένας τρόπος να καλέσει κάποιος ένα φίλο που του αρεσει πχ το μπασκετ και διαφορετικά θα το ξέχναγε smile.gif

για το γ.

Στο φόρουμ δεν υπαρχει επιλογή Νew Posts, Νew Messages κτλ. κατω από το banner.
προφανως έχεις απενεργοποιησεί το <% MEMBER BAR %>
στο LOOK&FEEL---> Skin Manager Home > Editing Board Wrapper in set ΟΝΟΜΑ SKIN (Import)
ή στο edit html
προτείνω να το επαναφέρεις στο forum smile.gif
dizzy_fingers
Messes up with the skin.

Παρόλα αυτά δε χρειάζεται να επαναφέρω ολόκληρη τη member bar.
Μπορώ να βάλω ένα λινκ, μάλλον στην αριστερή στήλη, για τα νέα ποστ. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.