Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 3on3
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
lexx
Εχετε σκεφτει όταν μαζεψετε καμια χιλιάρα μελη να αρχίσετε να διοργανωνετε κανενα 3on3???
Πιστεύω ότι θα είχε πολύ επιτυχία!! Και θα βοηθούσε και το forum. Και η υπόθεση συμμετοχής, αποτελεσματων και πληροφοριων θα γινοντα μεσα από το site< οπότε θα έκανε πολυ καλο στην κοινοτητα.

w00t.gif
dizzy_fingers
Αν γίνει κάτι τέτοιο κάποια στιγμή, που θα ήταν ασφαλώς πολύ καλό, δε θα γίνει μόνο από το basketforum.

Χρειάζεται πολλή διαφήμιση (μόνο τα μέλη του basketforum, και 10000 να είμαστε, δε θα φτάνουν...λίγα είναι πάντα τα ενεργά μέλη), χορηγοί, τρέξιμο (σε ποιό χώρο θα διοργανωθεί?) που όπως και να το κάνουμε, ακόμα δεν έχουμε τη δύναμη να τα αποκτήσουμε.
Με κάποια συνεργασία, όπως με την αγαπητή μας basketnews για παράδειγμα....ίσως να αναβιώναμε αυτόν τον θεσμό.
Αυτό, μεταξύ πολλών άλλων, είναι στη λίστα must do του μέλλοντος.

Μέχρι τότε, θα βρισκόμαστε μεταξύ μας για κανά μονό, δύσκολο το τουρνουά προς το παρών wink.gif.
kolossos
Μεγάλη κ**** αυτά τα 3on3. Δεν είναι ανάγκη να είναι κάτι εξαιρετικά διοργανωμένο. Έστω και λίγα ατομα να μαζευόμαστε σε κανένα ανοικτό και να λιώνουμε στο μπάσκετ bball.gif biggrin.gif
sihainas
Πιστεύω ότι ο φίλος lexx εννοεί να διοργανωθεί πανελλήνιο πρωτάθλημα "BasketForum 3on3" με τηλεοπτική κάλυψη από το Supersport και χορηγό την Coca Cola tongue.gif
lexx
QUOTE(sihainas @ Dec 29 2005, 04:42 AM)
Πιστεύω ότι ο φίλος lexx εννοεί να διοργανωθεί πανελλήνιο πρωτάθλημα "BasketForum 3on3" με τηλεοπτική κάλυψη από το Supersport και χορηγό την Coca Cola tongue.gif
*
χαχαχα και guest star τον michael... Όντως θέλει πολύ σπρώξιμο μια τέτοια υπόθεση, αλλά εγώ εννοούσα να αρχίσει σε μια πιο "οικογενιακή" βάση. Να μαζευτούμε ακόμα και 50 που λέει ο λόγος και να παίζουμε ενα σαββατοκύριακό μέχρι να λιώσουμε... Κι άμα αρχίσει και γίνετε popular η φάση έχει καλώς. Από στόμα σε στόμα έρχετε η καλή διαφήμιση wink.gif

Που μένετε;
dizzy_fingers
Εξάρχεια, εγώ.

Έτσι στα φιλικά μπορούμε να μαζευόμαστε...Θα έρθουν αρκετά Basketforum Basketball Meeting στο μέλλον wink.gif.
Pagourakos
Sorry re paides,alla menw Ginnena,kai einai ligo diskolo na simetasxw se tetoiou eidous events,an kai tha to ithela polu....

Viva Basket!!!

77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Dec 29 2005, 06:26 PM)
Έτσι στα φιλικά μπορούμε να μαζευόμαστε...Θα έρθουν αρκετά Basketforum Basketball Meeting στο μέλλον wink.gif.
*


Αντε δεν κανονιζουμε και καμια νεα συναντηση σιγα σιγα??
Να ξεφορτωθουμε και τις τοξινες των Χριστουγεννων... biggrin.gif

Σε λιγο θα πηξουμε και στις εξεταστικες. wink.gif
dizzy_fingers
Τώρα που το πόδι μου είναι στο 95%, ο καιρός μας τα χαλάει...

Δεν ξέρω...για το επόμενο σαβ/κο τί λέτε?
Ακόμη είμαστε unofficial.
suspect
μεσα σε οτιδηποτε κανονιστει και οποτε.

οσο για τα 3χ3, δεν ειναι αναγκη να μαζευτουν 9238578252853 ατομα. Καθε αρχη και δυσκολη και αν γινει ενας σταθερος θεσμος θα μαζεψει κοσμο στη συνεχεια.
lexx
Γενικά και εγω είμαι μέσα σχεδόν πάντα αλλά μετά τις 15 Φεβρ. γιατί δίνω απανοτά.
hagi
Συμφωνώ και γω για το 3χ3..Πιστεύω αν ξεκινήσει μεταξύ μας κάτι μπορεί να γίνει στη συνέχεια..
Φυσικά είμαι μέσα και για συνάντηση αλλά λίγο πιο νορμάλ ώρα και μέρα..
dizzy_fingers
Χε, θα είναι νορμάλ η μέρα και ώρα...το άλλο ήταν εξαίρεση biggrin.gif.

Υπολογίζετε κανά κυριακάτικο απόγευμα.
Τί λέτε για αυτήν την Κυριακή?
Κάπου στο κέντρο ίσως, δίπλα στο μετρό Αμπελοκήπων έχει κάτι καλά γηπεδάκια.
Για πολλούς είναι η τελευταία πριν την εξεταστική, έχει και καλό καιρό...
lexx
Εγω θα μπορέσω μετά την εξεταστική γιατί χρωστάω!!!!!

Αυτό σημαίνει από 15 Φεβρουαρίου και μετά.
LEFTERIS733
Αν κανονιστει τιποτα για την κυριακη εγω ειμαι μεσα. bball.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.