Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Φανελες παικτων NBA
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
Pages: 1, 2, 3, 4
Pierce34
Επειδη η αγορα φανελας ομαδας NBA απο το Ιντερνετ(δηλ. site NBA+site ομαδων)μου φαινεται πολυπλοκη και δαπανηρη,μηπως ξερει κανεις κανενα μαγαζι στην Αθηνα το οποιο να πουλαει φανελες?????????

Thanx



ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ
Van_prentzi
Πήγαινε στο Μall.
Ένα κατάστημα στο 2ο όροφο έχει των Marburry,Kobe,Pierce,Randolph
Pierce34
Ευχαριστω μεγαλε.
kostasvc15
Υπαρχει και το all about sports στο Μοναστηρακι.
Alexmei
QUOTE(Van_prentzi @ May 2 2007, 02:27 PM) *
Πήγαινε στο Μall.
Ένα κατάστημα στο 2ο όροφο έχει των Marburry,Kobe,Pierce,Randolph


εγώ πήγα κ ήθελα να πάρω... αλλά 50 euro η μία.. δν μ έφταναν για τις υπόλοιπες μέρες οπότε δεν... sad.gif
Zmac
Φιλε ριξε εδω μια ματια αμα θες.Τα site ειναι ελληνικα και μπορεις να πληρωσεις με αντικαταβολη ή με πιστωτικη.


http://www.allaboutsports.gr/view_cat.php?cat_id=12&back=1

http://www.sportarena.gr/index.php?cPath=287
Georgie
Επίσης στης Εθνικής Αντιστάσεως στο Χαλάνδρι είναι το κατάστημα της Champion όπου έχει όλες τις μπλούζες.
Igor
bball.gif Καλα που ζω !!!! Μενω πολυ κοντα στο μαγαζι που αναφερει ο Γιωργος και δεν εχω παρει χαμπαι !@!!!
Van_prentzi
Ασε Igor και γω τυφλός είμαι μου φαίνεται!!!!!
Εισαι και γειτονας κ βαζελος!
Ωραίος συνδιασμός wink.gif
k_sal_15
Καλά οι φανέλες είναι φωτιά! Εγώ βολεύομαι με τις NBA Practice της Champion που κοστίζουν περίπου τα μισά!
Gravedigger
QUOTE(k_sal_15 @ May 17 2007, 01:18 PM) *
Καλά οι φανέλες είναι φωτιά! Εγώ βολεύομαι με τις NBA Practice της Champion που κοστίζουν περίπου τα μισά!

Τις οποίες βρίσκεις????
k_sal_15
QUOTE(Gravedigger @ May 17 2007, 05:02 PM) *
Τις οποίες βρίσκεις????


Καταρχήν από όπου και να τις πάρεις κοστίζουν το ίδιο... Νομίζω από PeterSport την πήρα...
Ginobili
QUOTE(Van_prentzi @ May 9 2007, 13:03 ) *
Ασε Igor και γω τυφλός είμαι μου φαίνεται!!!!!
Εισαι και γειτονας κ βαζελος!
Ωραίος συνδιασμός wink.gif

Και εγώ..της περιοχής είμαι...
Έχς πάει..για να βρώ την φανέλα του Τζινόμπιλι σε μαύρο...αλλά μου φάνηκε πολύ μούφα....των άλλων ομάδων μου φάνηκαν καλύτερες...αλλά των Σπέρς η μαύρη....(μόνο μαύρη δεν ήταν...)..απογοήτευση...Σιγά μην έδεινα 46 ευρώ...γι'αυτό...

Δεχόμαστε πόλεμο τα σπιρούνια!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
kemp
και εγω πηγα να παρω καμια φανελα nba και τελικα κατεληξα με του Ginobili tongue.gif
captain charisma
πηγα να παρω μια φανελα του ντιρκ απο το πιτερσπορτ αλλα την ειχε 55ε ενω του λεμπρον 35 blink.gif
B for Basketball
οντως και στο μοναστηρακι ειχε φανελες ...

και ειδικα των σπερς ηταν μουφα...

ΒΑΡΕΤΕΣ σαν τους ιδιους τους σπερς!

ειχε και μια του παρκερ σε ροζακι banana.gif
Ginobili
QUOTE(B for Basketball @ Sep 12 2007, 20:17 ) *
οντως και στο μοναστηρακι ειχε φανελες ...

και ειδικα των σπερς ηταν μουφα...

ΒΑΡΕΤΕΣ σαν τους ιδιους τους σπερς!

ειχε και μια του παρκερ σε ροζακι banana.gif

Γι'αυτό σου λέω δεχόμαστε πόλεμο....
Παίζουμε το πιο παθιασμένο-έξυπνο-μπάσκετ...και μας βγάζουν μούφα φανέλες...επειδή ο Ντάνκαν δεν πηδάει στο Θεό..και δεν κάνει καραγκιοζιλίκια σαν τον Κόμπε... biggrin.gif
B for Basketball
QUOTE(Ginobili @ Sep 13 2007, 12:32 ) *
Γι'αυτό σου λέω δεχόμαστε πόλεμο....
Παίζουμε το πιο παθιασμένο-έξυπνο-μπάσκετ...και μας βγάζουν μούφα φανέλες...επειδή ο Ντάνκαν δεν πηδάει στο Θεό..και δεν κάνει καραγκιοζιλίκια σαν τον Κόμπε... biggrin.gif



τετοιον παιχτη στο σαν αντονιο δεν θα δειτε..οσο και αν ονειρευεστε...

ο κομπε ειναι ο θεος και τα καργκιοζιλικια ειναι για αλλους!!! biggrin.gif
remali
Νέος στο φόρουμ. Τώρα γράφτηκα smiley.gif smiley.gif

ρε παιδιά ξέρετε κανένα μαγαζί στο ιντερνετ ή και όχι εκτός αυτών που έχουν αναφερθεί γενικά για μπάσκετ. (μπάλες, φανέλες,ρούχα)
Επίσης είδα ότι πάρα πολλές ομάδες της πήρε η adidas. Αυτό σημαίνει ότι από νοέμβρη στα μαγαζια της adidas θα πουλάνε και φανέλες?
Ξερετε που μπορώ να βρω authentic φανέλα και όχι replica?? blove.gif
Lebron James
RE paidia oloi athina menete tongue.gif ego meno N.ANCHIALO KODA VOLO kai apo oti xero i faneles nba (afthedikes) tis plironeis xrisafi .......i fanela tou iverson ekana 45 Euro kai tou lebron 55 EURO DLD ELEOS XRISES TIS PLIRONOUME
???? 68.gif 68.gif
Gravedigger
QUOTE(Lebron James @ Oct 15 2007, 18:12 ) *
i fanela tou iverson ekana 45 Euro kai tou lebron 55 EURO DLD ELEOS XRISES TIS PLIRONOUME

Ehhmmmmm....Τόσο έχουν όλες οι replica.Υπάρχουν και πιο ακριβές.
leelo15
Εγω την δικια μου του κομπε την ειχα παρει με 20€ σε ενα μαγαζακι (Γερμανια) που ποτε δεν θα φανταζομουν πως θα πουλουσε οτιδηποτε μπασκετικο tongue.gif

p.s: η μονη φανελα που αξιζει τα λεφτα της 100% ειναι αυτη της εθνικης!!!!!!
Gravedigger
QUOTE(leelo15 @ Oct 15 2007, 19:10 ) *
p.s: η μονη φανελα που αξιζει τα λεφτα της 100% ειναι αυτη της εθνικης!!!!!!

Για μένα ίσως είναι η μόνη που δεν τα αξίζει... tongue.gif Προτιμώ με τα ίδια λεφτά να πάρω μία φανέλα ΝΒΑ...!
Das Kapital
QUOTE(Lebron James @ Oct 15 2007, 18:12 ) *
RE paidia oloi athina menete tongue.gif ego meno N.ANCHIALO KODA VOLO kai apo oti xero i faneles nba (afthedikes) tis plironeis xrisafi .......i fanela tou iverson ekana 45 Euro kai tou lebron 55 EURO DLD ELEOS XRISES TIS PLIRONOUME
???? 68.gif 68.gif


Γιατι εμεις ποσο τις πληρωνουμε; αλλα υπαρχουν και οι καρακαραμουφα που κανουν 20 στο μοναστηρακι σε μουφα μαγαζια αλλα δεν υπαρχει λογος να παρεις μια τετοια!
Tony Theo Jr.
Αυτό με τις φανέλες έχει παραγίνει!!Αν το καλοσκεφτούμε δεν ειναι τίποτε άλλο απο ένα πανί με τρύπες,αλλά πατάνε στο γεγονός ότι δεν μπορούμε να κάνουμε χωρίς αυτές.Εγώ προσπαθώ να παίρνω από μαγαζιά stock. Αλλιώς πάει το χαρτζιλίκι όλο!! bball.gif bball.gif bball.gif
remali
QUOTE(Tony Theo Jr. @ Oct 18 2007, 22:58 ) *
Αυτό με τις φανέλες έχει παραγίνει!!Αν το καλοσκεφτούμε δεν ειναι τίποτε άλλο απο ένα πανί με τρύπες,αλλά πατάνε στο γεγονός ότι δεν μπορούμε να κάνουμε χωρίς αυτές.

κατ'αρχήν καλώς ήρθες στο φορουμ και καλά ποστς icon_wave.gif
συμφωνώ και φαίνεται από το γεγονός ότι στο τέλος της σαιζόν τις πουλάνε 45 Ευρώ ενώ τώρα τις κανούργιες 75(τουλάχιστον στο site της adidas) 68.gif 68.gif .. αλλά πληρώνεις την ομάδα..
όταν λες stock ποια ξέρεις???
Das Kapital
Ακουστε ενα γελοιο που εκαναν οι τυποι στο sportarena:Πριν παει ο Αllen στους celtics δηλαδη οταν ηταν στους Σονικς η εμφανιση του εκανε κανονικα 45ευρω,αφου ο Αλλεν πηρε μεταγραφη για τους Σελτικς και οι τυποι εκει δεν καταφεραν να πουλησουν την εμφανιση του την θεωρουν τωρα ρετρο και πλεον αξιζει 90 ευρω!

Πειτε μου θα βρεθει κανεις πορωμενος,αφελης να αφορασει αυτη την εμφανιση; blink.gif
Pierce
την φανελα του φρανσις του χιουστον ,οταν ειχε ηδη φυγει στην αμερικη την ειχα αγορασει με διπλο -50%. δηλαδη απο 100 την ειχαν 50 και τελικα την πηρα 25 biggrin.gif . οποτε με την λογικη του sportarena πηραα ρετρο φανελα σχεδον τζαμπα banana.gif
Ginobili
QUOTE(lebron15 @ Oct 18 2007, 20:13 ) *
Ακουστε ενα γελοιο που εκαναν οι τυποι στο sportarena:Πριν παει ο Αllen στους celtics δηλαδη οταν ηταν στους Σονικς η εμφανιση του εκανε κανονικα 45ευρω,αφου ο Αλλεν πηρε μεταγραφη για τους Σελτικς και οι τυποι εκει δεν καταφεραν να πουλησουν την εμφανιση του την θεωρουν τωρα ρετρο και πλεον αξιζει 90 ευρω!

Πειτε μου θα βρεθει κανεις πορωμενος,αφελης να αφορασει αυτη την εμφανιση; blink.gif

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Έκαναν τέτοιο πράγμα????
Στο sportarena,σκεφτόμουν να πάρω κι εγώ την μαυρη,του Τζινόμπιλι...αλλά την έχουν μόνο σε small& XLarge...αλλά και πάλι δεν αξίζει τα λεφτά της...κάπου 45 ευρω...
Μάλλον θα ψάξω για κάποια καλύτερη ποιότητα...
remali
Επιχειρηματικό ταλέντο τα παιδιά... 41.gif 41.gif 24.gif 24.gif

ρε ginobili αν βρεις καλύτερη ποιότητα πες και δω τπτ, γιατί αυτές που είδα στην champion ,από πολλές ομάδες και παίχτες, αλλά και συγκεκριμένα του pierce που ήθελα ήταν της πλάκας. Σαν κάτι μαιμούδες που χει στο μοναστηράκι, και θέλανε και ένα κάρο λεφτά. 68.gif 68.gif
Tony Theo Jr.
QUOTE(remali @ Oct 18 2007, 23:07 ) *
κατ'αρχήν καλώς ήρθες στο φορουμ και καλά ποστς icon_wave.gif
συμφωνώ και φαίνεται από το γεγονός ότι στο τέλος της σαιζόν τις πουλάνε 45 Ευρώ ενώ τώρα τις κανούργιες 75(τουλάχιστον στο site της adidas) 68.gif 68.gif .. αλλά πληρώνεις την ομάδα..
όταν λες stock ποια ξέρεις???

Εδώ θεσσαλονίκη έχει stock στο mega outlet,αυτό βρίσκεται κοντά στο γήπεδο μπάσκετ του ΠΑΟΚ.Βέβαια δεν έχει πολλές μπλούζες,τον προηγούμενο μήνα είχε 5.Αλλά κάθε μήνα ανανεώνονται.Αλλιιώς στο stock της adidas στην αρχή τησ πόλης όπως έρχεσαι απο Αθήνα.Μπορεί να υπάρχουν και άλλα που να μην τα ξέρω. biggrin.gif biggrin.gif bball.gif bball.gif bball.gif
remali
α εγώ μένω αθήνα.. δε πειράζει . anyway thx biggrin.gif biggrin.gif
D_WILL_8
Πως μπορείς να αγοράσεις φανέλες του ΝΒΑ από το site της adidas??
Εγώ μπήκα στο adidas.gr και βρήκα τις φανέλες αλλά όταν πήγα να μπω στο shop δεν έμπαινε...
remali
και γω έχω αυτήν την απορία.. Αποτι είδα τώρα προσθεσαν και επιλογη ΝΒΑ(ενω ως τωρα είχαν μόνο shoes και athletes) με φανέλες και μαλιστα τοχουν φτιαξει και τρομερά.. Υποθέτω σε λίγο καιρό θα βάλουνε και να τις πουλάνε αν και αποτι ειδα έχει λινκ για το nbastore.com το οποίο δε στέλνει ελλάδα...
Πάντως στο μαγαζί της adidas στο Ψυχικό που ρώτησα μου παν ότι θα φέρει κάτι αλλά δεν ξέραν ούτε πότε ούτε τι.... sad.gif sad.gif

edit: ελεος 68.gif 68.gif τον garnett τον έχουν ακόμα στους timberwolves στο site της adidas 68.gif 68.gif
t0ny3
εγω παιδες εχω τις φανελες των iverson(φισικα),lebron,kobe,o'neal,jordan.τις εχω παρει απο το τετραγωνο των σπορ στη θεσσαλονικη και το peter sport.τις τρεις η καθεμια απο 50 ευρω και την αλλη 20 ευρω στις εκπτωσεις.Αυτο το τελευταιο αξιζει.Του Jordan απο αμερικη πιο παλια.
remali
τι ναι το peter sport??? 39.gif 39.gif
t0ny3
μαγαζι στη θεσσαλονικη με αθλητικα
captain charisma
και γω πηγα στο πιτερ σπορ αλλα οι φανελες δεν μ φαινονται για γνησιες..εχουν τρυπουλες οι γνησιες η κανω λαθος?
t0ny3
αυτες στο peter sport και σε ολη την Ελλαδα εχουν τρυπουλες και ειναι της Champion.Ιδιες με αυτες ΝΒΑ που να μην ειναι της Champion μονο στην Αμερικη εχει.ακομη και σε αλλες χωρες της Ευρωπης ειναι ιδιες με αυτες που ειναι στο Peter Sport και σε ολα τα μαγαζια στην Ελλαδα.Το εχω ψαξει.Ειναι αυθεντικες αυτες στο Peter Sport.
Das Kapital
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ AUTHENTIC ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ!!!

Θα βρειτε μονο swingman δηλαδη ημιαυθεντικες απο καλα μαγαζια και κατι μουφες απο αλλοδαπους στο μοναστηρακι!
D_WILL_8
QUOTE(lebron15 @ Oct 19 2007, 17:58 ) *
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ AUTHENTIC ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΥΡΑΖΕΤΕ!!!


Αρκούμαστε σε κάποιο site που στέλνει τις αυθεντικές στην Ελλάδα.. Η adidas ίσως το κάνει..
Gravedigger
Ρε παιδιά το κουράσατε πολύ....Υπάρχουν οι replica που κοστίζουν 45 ευρώ και τις έχει μεταξύ άλλων στο Μοναστηράκι στο all about sports και στο foot locker και ΔΕΝ είναι μούφες απλά είναι από πιο φθηνό υλικό,οι swingman που έχουν γύρω στα 75 $ και δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα νομίζω και οι authentic που είναι σαν αυτές που φοράνε οι παίχτες (ίδιο υλικό),έχουν γύρω στα 170 $ και σίγουρα δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα.Εντάξει τώρα???
t0ny3
αυτο εννοω κι εγω.σαν αυτες των παικτων δεν υπαρχουν στην ελλαδα.βολευτητες με αυτες απο το μοναστηρακι απο το τετραγωνλ και απο το πιτερ.ειναι αυθεντικες απλως αλλο υλικο.εχω αγορασει και απο τα 3.
leelo15
Που να ξέρατε ότι οι φανέλες αυτές φτιάχνονται στο "Han-Soll factory" στο Honduras ένα πάμφτωχο κράτος... όπου 1500 παιδιά χωρίς δικαιώματα αναγκάζονται να τις φτιάξουν (ονομάζονται "honduras" και είναι συνήθως κορίτσια). Το μηνα στέλνονται περίπου 1.3 εκατομμύρια στην αμερική όπου τις πουλάνε στις γνωστες υπερβολικές τιμές τους. Οι φανέλες αυτές είναι του ΝΒΑ αλλα και τις NFL. Το άρθρο που ανεφεροταν σε αυτό το είχα διαβάσει πριν μισό χρόνο σε ένα μπασκετικό περιοδικό δεν ξέρω την συνεχεια, εάν έγινε κάτι για να αντιμετωπιστεί (μακάρι, εάν k δεν πιστεύω). Είναι να σιχαίνεσαι την φανέλα που φοράς sad.gif
Pierce
πιστεψε με , αν μαθεις το καθε τι που χρησιμοποιεις στην καθημερινη ζωη σου πως και απο ποιον εχει φτιαχτει θα φτασεις ενα βημα πριν τον ζουρλομανδυα....
leelo15
εδω εχεις απολυτο δικιο δυστυχως... sad.gif
remali
πωπω όταν συνηδητοποιείς τέτοια πράγματα ξενερώνεις τη ζωή σου. Γιατί σκέφτεσαι ότι και στα παπούτσια και στα ρούχα τα ίδια γίνονται,, απλά αλλάζει η χώρα... Απάνθρωπο,, όλα μπροστά στο κέρδος.... πραγματικά σιχαίνεσαι τη φανέλα.. 68.gif 68.gif
Wilkinson
Εγώ έχω του Duncan (εθνική αμερικής-αυθεντική) και του Κόμπε στους Lakers(μούφα tongue.gif ) k τις δυο από αγγλία
Έχω και πολλές φούτερ αλλα είναι ομάδων και όχι παικτών spurs(φυσικά)-cavaliers-nuggets-σίξερς...(από peter sport)
Πάντως σκέφτομαι να πάρωνα k εγώ μια του τζινομπιλι άλλο ο τύπος που έχει το μαγαζί sport γωνια η sport τετράγωνο(όπως λέγεται τέλος πάντων)που είναι στην ναυαρίνου είναι poli...m@...@s αλήθεια έχει πάρει κανεις τίποτα από εκεί?
t0ny3
Ρε φιλαρακι εχω παρει εγω και οχι μονο φανελες αλλα και παπουτσια και αλλα.γιατι ειναι μ....ς??μια χαρα ειναι ο ανθρωπος πολυ συμπαθητικος ειναι.και ξερει απο μπασκετ.και το μαγαζι ειναι πολυ ωραιο εχει παρα πολλα πραγματα για το μπασκετ.
Wilkinson
QUOTE(t0ny3 @ Oct 21 2007, 15:19 ) *
Ρε φιλαρακι εχω παρει εγω και οχι μονο φανελες αλλα και παπουτσια και αλλα.γιατι ειναι μ....ς??μια χαρα ειναι ο ανθρωπος πολυ συμπαθητικος ειναι.και ξερει απο μπασκετ.και το μαγαζι ειναι πολυ ωραιο εχει παρα πολλα πραγματα για το μπασκετ.

Mipos se eksipiretisan mono oi politries???
Ton katastimatarxi ton ides ton sinantises???
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.