Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hiho!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
BubyDudy
Χαιρετώ όλα τα μέλη της μπασκετικής μας φυλής! blove.gif

Σεμπάστιαν, 17 (18 σύντομα) ετών, από Κέρκυρα, Ολυμπιακός, fan του Μπάρλου (γιατί ότι του λείπει σε ταλέντο και τεχνική το έχει σε πάθος και αγωνιστικότητα), εχθρός του Άκη13 (μέχρι κι εδώ ρε Άκη, μέχρι κι εδώ; Σημαδιακό είναι για να μου πουλήσεις επιτέλους τον Μυκονιάτη! tongue.gif). Το site το βρήκα από το Google (τι παράξενο!). Δεν ξέρω αν έχει καμιά σχέση με το παλιό Overplay (λόγω Dizzy Fingers), αν έχει όμως μάλλον αξίζει να αναφέρω πως ήμουν μέλος πολύ πολύ παλιά εκεί.

Αρκετά είπα νομίζω... Τα υπόλοιπα στο forum, στην πορεία...
morfi
Ηouhα! banana.gif

QUOTE(BubyDudy @ Aug 4 2006, 05:47 PM) *
Χαιρετώ όλα τα μέλη της μπασκετικής μας φυλής! blove.gif

Να ξερεις οτι και ΑΥΤΟΙ σε χαιρετουν... banana.gif


Χαιρομαι που αυξανονται οι ολυμπιακοι... καλως ηρθες στην πορτοκαλι κολαση... 19.gif
Ωραιο αβαταρ... cool.gif
Alexmei
Καλησπέρα στην Κέρκυρα και καλως ήθες! blove.gif blove.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες και πάλι φίλτατε BudyDudy! icon_wave.gif
harris
hallo buddy... laugh.gif

καλως ήρθες και καλά πόστ και από εμένα...
kolossos
QUOTE
Σημαδιακό είναι για να μου πουλήσεις επιτέλους τον Μυκονιάτη!


O Xanthis σου κάνει; biggrin.gif 19.gif 69.gif icon_drunk.gif peace.gif
Άντε και καλά πόστς
BubyDudy
Ωχ, κι άλλος PManager!

Μου κάνει και ο Ξάνθης, μου κάνει! Ο Μυκονιάτης όμως είναι το αιώνιο πουλέν, τον είχα αδικήσει κιόλλας, γι'αυτό... biggrin.gif

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα! (emoticon ντροπαλού) tongue.gif
kolossos
Kαλά μην νομίζεις παρατημένο το έχω. Εντωμεταξύ κάθε λίγο και λιγάκι μου στέλνουν μηνύματα για τ φιτνες του Ξάνθη. Τι θέλουν να κάνω για αυτό δηλαδή; tongue.gif Η πλάκα είναι ότι ο μόνς που έχω θυμηθεί να του ανανεώσω συμβόλαιο είναι αυτός... Όμως του έκανα πρόταση 45000 για να δεχτεί σίγουρα και τώα που είπα να ασχοληθώ έχω ελάχιστα χρήματα για συμβόλαια και δεν μπορώ να πάρω παίκτη ουσιαστικά rolleyes.gif
BubyDudy
[OFFTOPIC]
Κι εγώ όταν ήμουν στην Εθνική Ελπίδων είχα πρόβλημα με το fitness μερικών παικτών. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις είναι κάθε 3-4 αγώνες να του δίνεις μια προπόνηση fitness. Μια λύση είναι να αφήσεις την ομάδα να διαγραφεί, να πάει ο Ξάνθης free player και να κάνεις μια νέα ομάδα ύστερα (χωρίς τον Ξάνθη). Η άλλη λύση είναι να κάνεις υπομονή και να μαζέψεις λεφτά... smile.gif
[/OFFTOPIC]
kolossos
Λεφτά έχω, απλά η διοίκηση δεν μου δίνει παραπάνω λεφτά για συμβόλαια. Βασικά άμα πουλήσω το Ξάνθη έτσι και αλλιώς θα γβάλω τρελλά φράγκα οπότε έτσι και αλλιώς δεν τείθεται θέμα να αφήσω την ομάδα tongue.gif
Alexmei
QUOTE
Δεν ξέρω αν έχει καμιά σχέση με το παλιό Overplay (λόγω Dizzy Fingers)


ναι έτσι όπως τα λες είναι! wink.gif
geosider
QUOTE(BubyDudy @ Aug 4 2006, 02:47 PM) *
Χαιρετώ όλα τα μέλη της μπασκετικής μας φυλής! blove.gif

Σεμπάστιαν, 17 (18 σύντομα) ετών, από Κέρκυρα, Ολυμπιακός, fan του Μπάρλου (γιατί ότι του λείπει σε ταλέντο και τεχνική το έχει σε πάθος και αγωνιστικότητα), εχθρός του Άκη13 (μέχρι κι εδώ ρε Άκη, μέχρι κι εδώ; Σημαδιακό είναι για να μου πουλήσεις επιτέλους τον Μυκονιάτη! tongue.gif). Το site το βρήκα από το Google (τι παράξενο!). Δεν ξέρω αν έχει καμιά σχέση με το παλιό Overplay (λόγω Dizzy Fingers), αν έχει όμως μάλλον αξίζει να αναφέρω πως ήμουν μέλος πολύ πολύ παλιά εκεί.

Αρκετά είπα νομίζω... Τα υπόλοιπα στο forum, στην πορεία...

γεια σου Σεμπάστιαν και καλά ποστ tongue.gif
apollonaras
hi φιλε!!κ εγω ειμαι φαν το νικολακη!!Δες αβαταρ...!Μακαρι να ειχε μεινει στην ΑΠΟΛΛΩΝΑΡΑ!!Καλη τυχη παιχταρα!! blove.gif

Α οχι,μην δεις αβαταρ,μολις το αλλαξα! biggrin.gif
liolias
welcome και καλά πόστ!!
BubyDudy
Καλύτερα που έφυγε από την Πάτρα για να κάνει κάτι καλύτερο... wink.gif

Παίζει του χρόνου τέτοια εποχή να ψάχνω σπίτι εκεί, άμα περάσω στο Πανεπιστήμιο (Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής). Θα πάρω και διαρκείας για τον Απόλλων! smile.gif
apollonaras
A θα γινεις δηλαδη Απολλωνιστης?? 41.gif Κατσε πρωτα να μεινουμε κατηογρια sad.gif Αν κ πιστευω πως με τον πετροπουλο που θα συσπειρωσει τον κοσμο θα μεινουμε... tongue.gif
sihainas
QUOTE(BubyDudy @ Aug 8 2006, 04:47 PM) *
Καλύτερα που έφυγε από την Πάτρα για να κάνει κάτι καλύτερο... wink.gif

Παίζει του χρόνου τέτοια εποχή να ψάχνω σπίτι εκεί, άμα περάσω στο Πανεπιστήμιο (Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής). Θα πάρω και διαρκείας για τον Απόλλων! smile.gif



Καλώς να έρθεις αφεντικό... να ξέρεις μόνο ότι θέλει διάβασμα η σχολή και δεν είναι αυτό που λένε... άαααμα περάσεις στο πανεπιστήμιο... τέλειωσες.... καλή επιτυχία...
BubyDudy
Απολλωνιστής δε θα γίνω, την ομάδα θα την υποστηρίζω όμως, ακόμη και να πεσει! Το ίδιο θα κάνω και αν περάσω Κρήτη... smile.gif

Sihainas σπουδάζεις εκεί εσύ; Στο σχολείο φέτος μου έκανε Αρχές Εφαρμογών μια από το Πανεπιστήμιο εκεί και μου έχει πει διάφορα... wink.gif
sihainas
μπαίνω στο 3ο έτος τώρα εγώ... φέτος ήταν λίγο... άστο καλύτερα... τα πράγματα με τις καταλήψεις και τώρα έχουμε εξεταστική από τις 18 αυγούστου μέχρι τις 14 οκτώβρη... πάντως άσχετα απ'αυτά αν σ'αρέσει το θέμα έχει πολλά ωραία μαθήματα και μαθαίνεις πολλά πολύ χρήσιμα πράγματα (αν διαβάζεις φυσικά tongue.gif )...

ps. Έχουμε και το υπολογιστικό... όπου αν έχεις δίσκο εξωτερικό τον γεμίζεις σε 2 ώρες αν θες (καλά τα παραλέω αλλά από τότε που κανανε την αναβάθμηση και πιάνουμε ταχύτητες από 2 mb/s το λιγότερο μέχρι 15 mb/s έχουμε κατεβάσει όλο το ιντερνετ tongue.gif)
Alexmei
QUOTE
18 αυγούστου μέχρι τις 14 οκτώβρη


Δλδ δν έχει Μουντομπάσκετ; 68.gif
sihainas
...ε είπαμε... όχι και να χάσουμε το μούντομπάσκετ... θα κάνω και κανα διάλειμα... tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.