Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Top 20 All-Time Movies - Poll
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Dwyane ''the flash'' Wade
Όριο έως τρεις ψήφοι.
SG3ptshooter
Fixed. Μπορείτε να ψηφίσετε. Η πρώτη που έπεσε ήταν από μένα, σε Coppola x2 και Leone. Να ανοίξει ένα φροντιστήριο Ιταλικών ο Gentile να Huestis στο τάλιρο.
Dwyane ''the flash'' Wade
Νονός, Καλός κακός και άσχημος, Φορεστ Γκαμπ από μένα.
Runt
Δεν το κάνετε με σκηνοθέτες ρε παιδιά; Λείπει η Αρτα και τα Γιάννενα από τη λίστα.του imdb.
Άσε που ακόμα κι έτσι είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσεις. (Μα Χίτσκοκ έξω και Νόλαν μέσα εις διπλούν! Θα σηκωθει και θα μας πάρει στο κυνήγι!)

Νονός 1, Pulp fiction, θα βάλω και το Seven . Λεόνε δεν ψηφίζω για σπάσιμο που δεν είναι το once upon. shot.gif
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Runt @ Feb 17 2017, 15:59 ) *
Δεν το κάνετε με σκηνοθέτες ρε παιδιά; Λείπει η Αρτα και τα Γιάννενα από τη λίστα.του imdb.
Άσε που ακόμα κι έτσι είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσεις. (Μα Χίτσκοκ έξω και Νόλαν μέσα εις διπλούν! Θα σηκωθει και θα μας πάρει στο κυνήγι!)

Νονός 1, Pulp fiction, θα βάλω και το Seven . Λεόνε δεν ψηφίζω για σπάσιμο που δεν είναι το once upon. shot.gif


Όντως δεν είναι αντιπροσωπευτική αλλά έπρεπε να έχουμε έναν μπούσουλα. Ίσως να έπρεπε να βάλουμε τις πρώτες 40.
Runt
Όχι απλά πρέπει να κάνετε καμμιά δεκαριά ακόμα με είκοσι και μετά οι νικητές να μπουν σε άλλα poll ώσπου να να γίνει ένας τελικός με τις 10 καλυτερες icon_drunk.gif
Αλλά αυτα δεν γίνονται ούτε σε φόρουμ σινεμά. Εκτός αυτου το γράψεις κι εσυ. στο imdb ψηφίζουν διάφοροι από ασχετους , haters και θεματικούς (χοροραδες η sci Fi οπως εγώ ) μέχρι και εντελώς ακαδημαϊκούς της 7ης που ψάχνουν γωνίες κλπ
1 στο Σκοτεινό Χωριό επειδή το πλασμα με τα χίλια δοντια δεν εμφανίστηκε ποτέ, 2 στο λεπτή κόκκινη γραμμή γιατί μας πήρε ο ύπνος, ενώ μόλις είχαμε ξυπνήσει από την οδύσσεια (ενός ξενιτεμένου), 10 στη Νοσταλγία γιατί έτσι μας είπανε, 10 και στους εκδικητες. Οτι να ναι κι άντε μετά να βγάλεις άκρη.
ssoulliss
Μπράβο, αρκετά καλό. Δεν βλέπω Alien μέσα, δεν βλέπω Πολίτη Κέην, δεν βλέπω Μπέν Χουρ, ούτε την Οδύσσεια του Διαστήματος, ούτε και τον Τιτανικό.

Μην περεξηγηθώ, δεν λέω ό,τι αυτές τις ταινίες θα ψήφιζα, αλλά νομίζω πως τρεις από αυτές θα έπρεπε να είναι. smile.gif Καλό θα ήταν επίσης ο Άρχοντας να έμπαινε σαν μία ταινία, γιατί αυτό ήταν τελικά! biggrin.gif

Την ψήφο μου τη ρίχνω σε 12 Angry men, Fight Club και Schindler's List.
j-kidd13
Τι να πρωτοδιαλεξεις,μια και μια ολες,και οι τοπ αγαπημενες μου.
Noνος 1 και 2,και Shashawnk redemption,αν και στη θεση της ευκολα θα μπορουσα να βαλω αλλες,με πρωτη επιλαχουσα τη λιστα του σιντλερ.

Εννοειται οτι το Ben Hur εχει θεση,επος πραγματικο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.