Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
ΓΕΠ2008
QUOTE(basket11 @ Dec 9 2008, 00:15 ) *
Γιατί έχω την εντύπωση ότι μπροστά από τα μηδενικά θα είναι πάλι μηδέν; smiley.gif smiley.gif smiley.gif

ΝΤΡΟΠΗΣΟΥ αυξανο και αλο τα μηδενικα
kostas66
QUOTE(ΓΕΠ2008 @ Dec 8 2008, 23:11 ) *
Γκρινια ευτηχως που κερδισες σημερα γιατι το βλεπο δυσκολο να κανεις χριστουγεννα στον πυργο. Η Αληθεια ειναι ομως οτι εισαι αυτη τη στιγμη με διαφορα ο ΚΟΡΗΦΑΙΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ στην πελοπονησο

Πριμ με πολλα μηδενικα θα μηραστουν ο προπονητης και η παιχτες της ΓΕΠ για την μεγαλη εμφανηση και νικη μεσα στην πατρα επι της απολονιαδας αυτο ανακηνοσε η διοικηση της ομαδας.Τα περισοτερα θα τα παρει ο κοουτσ γιατη αυτος κανει την διαφορα

αδερφουλη μην με μπερδευεις με κανεναν αλλον εγω ειμαι ο καλυτερος στην πελοποννησο στην κριτικη, παντως αν ειναι να παρω λεφτα λεγε με οπως θες
maniatis
QUOTE(kostas66 @ Dec 9 2008, 00:28 ) *
αδερφουλη μην με μπερδευεις με κανεναν αλλον εγω ειμαι ο καλυτερος στην πελοποννησο στην κριτικη, παντως αν ειναι να παρω λεφτα λεγε με οπως θες

re filaraki ti einai ayta pou grafeis???den ntrepese ligo?xsereis apo basket?i diavazeis kamia efimerida kai ta grafeis
?
kaukasios
QUOTE(ΓΕΠ2008 @ Dec 9 2008, 00:11 ) *
Γκρινια ευτηχως που κερδισες σημερα γιατι το βλεπο δυσκολο να κανεις χριστουγεννα στον πυργο. Η Αληθεια ειναι ομως οτι εισαι αυτη τη στιγμη με διαφορα ο ΚΟΡΗΦΑΙΟς ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ στην πελοπονησο

Πριμ με πολλα μηδενικα θα μηραστουν ο προπονητης και η παιχτες της ΓΕΠ για την μεγαλη εμφανηση και νικη μεσα στην πατρα επι της απολονιαδας αυτο ανακηνοσε η διοικηση της ομαδας.Τα περισοτερα θα τα παρει ο κοουτσ γιατη αυτος κανει την διαφορα

an δεν ηξερα οτι το εχεις κοψει θα ελεγα οτι γλειφεις τον κοουτς για να παιζεις!!!!
ΓΕΠ2008
QUOTE(kaukasios @ Dec 9 2008, 10:33 ) *
an δεν ηξερα οτι το εχεις κοψει θα ελεγα οτι γλειφεις τον κοουτς για να παιζεις!!!!

ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι το εχω κοψει απλα σταματησα γιατι ειναι το ετος δισεκτο θα τα πουμε με το νεο χρονω και με νεο προπονητη που θα χρισιμοποιη περισοτερο τα ταλεντα μεγαλης ηλικιας shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
frits
xoυντησ προπονητησ στην εαπ το2009,μιχαηλιδησ στον εσπερο
DITHS
QUOTE(frits @ Dec 9 2008, 14:36 ) *
xoυντησ προπονητησ στην εαπ το2009,μιχαηλιδησ στον εσπερο


ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΕΙΡΑΞΕΙ Ο ΣΕΙΣΜΟΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
Olympos
QUOTE(maniatis @ Dec 9 2008, 01:09 ) *
re filaraki ti einai ayta pou grafeis???den ntrepese ligo?xsereis apo basket?i diavazeis kamia efimerida kai ta grafeis
?

ξαναμιλισεις ετσι για τον καλυτερο προπονητη και παικτη ποκερ της πελλοποννησου...Εχεις δει τι μπλοφες κανει στο παρκε????
kostas66
QUOTE(frits @ Dec 9 2008, 13:36 ) *
xoυντησ προπονητησ στην εαπ το2009,μιχαηλιδησ στον εσπερο

frits χορταρεας προβλεψεις για το 2009 στο 09009090909090, παντως περα απο την πλακα αδερφε και να ξερεις αν υπαρχει κατι δεν τα γραφουν φορα παρτιδα, δεν ειναι εφημεριδα εδω να παρεις το αποκλειστικο, σκεψου οτι ισως δημιουργεις προβλημα,
profitisilias9
QUOTE(frits @ Dec 9 2008, 14:36 ) *
xoυντησ προπονητησ στην εαπ το2009,μιχαηλιδησ στον εσπερο


Ονειρα βλέπεις ρε μεγάλε; Μήπως ξέρεις να μας πεις και ποιος θα είναι ο νέος προπονητής του Πρ.Ηλία; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
kaukasios
QUOTE(frits @ Dec 9 2008, 14:36 ) *
xoυντησ προπονητησ στην εαπ το2009,μιχαηλιδησ στον εσπερο

στον εσπερο ο διπλαρος.

QUOTE(profitisilias9 @ Dec 9 2008, 22:02 ) *
Ονειρα βλέπεις ρε μεγάλε; Μήπως ξέρεις να μας πεις και ποιος θα είναι ο νέος προπονητής του Πρ.Ηλία; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

ο Δουκακης!!!!!!
kostas66
QUOTE(kaukasios @ Dec 9 2008, 22:36 ) *
στον εσπερο ο διπλαρος.


ο Δουκακης!!!!!!

ρε τους εχετε πει ολους για τον εσπερο τον φιλαρακο μου τον τζελη γιατι δεν τον λετε ε? ε? λεω ε?
Indiana
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ! ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

Ποιος είναι ο Τζέλης?

Βοηθός?
DITHS
[quote name='kaukasios' post='254356' date='Dec 9 2008, 23:36 ']στον εσπερο ο διπλαρος.


ο Δουκακης!!!!!!

kaukasios
QUOTE(Indiana @ Dec 10 2008, 13:33 ) *
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ! ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

Ποιος είναι ο Τζέλης?

Βοηθός?

Ο ΙΝΤΙΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!!!!kaλα εσυ ενας εσπερικος δεν ξερεις τον τζελη?
Indiana
Εγώ είμαι με την διοίκηση του Εσπερου/ΑΟΠΑ που ξύπνησε και καθάρισε στο καλοκαίρι σε όλα τα επίπεδα, κυρίως στο μεταγραφικό!
kaukasios
QUOTE(Indiana @ Dec 12 2008, 14:19 ) *
Εγώ είμαι με την διοίκηση του Εσπερου/ΑΟΠΑ που ξύπνησε και καθάρισε στο καλοκαίρι σε όλα τα επίπεδα, κυρίως στο μεταγραφικό!

eιδικα εκει καθαρισε γιαυτο δεν εχουμε ασσο!
giannisth9
[quote name='kaukasios' date='Dec 12 2008, 14:31 ' post='255073']
eιδικα εκει καθαρισε γιαυτο δεν εχουμε ασσο!
[/quot


τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???
Amores_Perros
QUOTE(giannisth9 @ Dec 12 2008, 17:47 ) *
QUOTE(kaukasios @ Dec 12 2008, 14:31 ) *

eιδικα εκει καθαρισε γιαυτο δεν εχουμε ασσο!



τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???


Αυτοί οι 3 που αναφέρεσαι φίλε μου , δεν λαμβάνονται υπόψιν για ομάδα που θέλει να ανέβει στην γ' εθνική.Ο Ιωάννου δεν βοήθησε και ούτε πιστεύω πως θα βοηθήσει στα κρίσιμα παιχνίδια,ο Βουρνάς δεν λαμβάνεται υπόψιν ενώ ο Λαμπρόπουλος δεν παίρνει τις ευκαιρίες που του αξίζουν κατ'εμέ.
kaukasios



τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???
[/quote]
καλοι ειναι αυτοι γιαννη μου αλλα για δευτεροι.πιστευω οτι αυτο φανηκε στο παιχνιδι με την εαπ.τωρα για τα αλλα παιχνιδια καλοι ειναι.αλλα εμεις την εαπ πρεπει να κερδισουμε.
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Dec 12 2008, 14:31 ) *
eιδικα εκει καθαρισε γιαυτο δεν εχουμε ασσο!


Μην μας τη βγαίνεις με κόκκινο, φίλε! Οταν χάλαγε τα ωραία της λεφτά η διοίκηση το καλοκαίρι, και έφερνε όλη την αφρόκρεμα (Εκινέ, Θωνιάτης, Καποτάς, Φασουλής, Κάλης), ήταν καλά; Και τώρα, κάνεις κριτική ότι δεν έχει άσσο; 'Λίγοι' παίκτες είναι ο Λαμπρόπουλος, ο Ιωάννου και ο Βουρνάς; Να είμαστε και λίγο αντικειμενικοί! 68.gif 68.gif 68.gif
giannisth9
QUOTE(kaukasios @ Dec 12 2008, 22:25 ) *
τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???

καλοι ειναι αυτοι γιαννη μου αλλα για δευτεροι.πιστευω οτι αυτο φανηκε στο παιχνιδι με την εαπ.τωρα για τα αλλα παιχνιδια καλοι ειναι.αλλα εμεις την εαπ πρεπει να κερδισουμε.



πιστευω πολυ στην ομαδα μου και ειδικα στην δουλεια που εχουμε κανει...οσο για την εαπ η γνωμη μου ειναι πως δ προκειται να παιξουμε ποτε χειροτερα απ οτι παιξαμε..το παιχνιδι στην εαπ θα ειναι εντελως διαφορετικο....αυτη ειναι η γνωμη μου....οσο για τα πλεημεικερ μασ στο χερι τουσ ειναι να απαντησουν σε οσους του αμφισβητουν...πιστυω πως θα εχουν τισ ευκαιριες τους
kostas66
εξωδικα εκτος απο τον απολλωνα εμαθα οτι ειχαμε και στην μεγαλη ομαδα του καμπου ετσι δεν ειναι ilida?

QUOTE(Amores_Perros @ Dec 12 2008, 20:19 ) *
τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???


Αυτοί οι 3 που αναφέρεσαι φίλε μου , δεν λαμβάνονται υπόψιν για ομάδα που θέλει να ανέβει στην γ' εθνική.Ο Ιωάννου δεν βοήθησε και ούτε πιστεύω πως θα βοηθήσει στα κρίσιμα παιχνίδια,ο Βουρνάς δεν λαμβάνεται υπόψιν ενώ ο Λαμπρόπουλος δεν παίρνει τις ευκαιρίες που του αξίζουν κατ'εμέ.



QUOTE(kaukasios @ Dec 12 2008, 21:25 ) *
τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???

καλοι ειναι αυτοι γιαννη μου αλλα για δευτεροι.πιστευω οτι αυτο φανηκε στο παιχνιδι με την εαπ.τωρα για τα αλλα παιχνιδια καλοι ειναι.αλλα εμεις την εαπ πρεπει να κερδισουμε.

ρε παιδια το μετρο συγκρισης του καλου για αυτους τους 3 συγκεκριμενα ποιο ειναι ?το nba?ο παναθηναικος? μια ομαδα γ εθνικης?αν ειναι αυτο εχετε δικηο επειδη ομως αυτα τα παιδια παιζουν Α1 τοπικο που να ειναι δευτεροι ποια ομαδα εχει καλυτερα play- maker αλλα και να εχει οι διαφορες δεν ειναι τρομερες για αυτο αφηστε τα παιδια μια χαρα εινα
giannisth9
QUOTE(Amores_Perros @ Dec 12 2008, 21:19 ) *
τρεις εχουμε φιλε μου...ιωαννου,βουρνας,λαμπροπουλος...ποσους να παρει η διοικηση???


Αυτοί οι 3 που αναφέρεσαι φίλε μου , δεν λαμβάνονται υπόψιν για ομάδα που θέλει να ανέβει στην γ' εθνική.Ο Ιωάννου δεν βοήθησε και ούτε πιστεύω πως θα βοηθήσει στα κρίσιμα παιχνίδια,ο Βουρνάς δεν λαμβάνεται υπόψιν ενώ ο Λαμπρόπουλος δεν παίρνει τις ευκαιρίες που του αξίζουν κατ'εμέ.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif
ΓΕΠ2008
QUOTE(giannisth9 @ Dec 13 2008, 03:40 ) *
shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Ρε γιαυτο παραδεχομαι το ρακιτζη ανακαληψε απο το πουθενα το καλητερο ασο της κατηγοριας με διαφορα απο τον δευτερο. το ΔΑΝΙΚΑ. Που θα μπορουσε να πει χαλαστε λεφτα να παρουμε ασο και να μη ρισκαρει καθολου με ενα παιδι που δεν ειχαι παξει ποτε σε μεγαλη κατηγορια και δεν τον υπολογιζε κανεις. Ο ρακ ομως του ειπαι απο την προτη στηγμη οτι θα ειναι βασικος και ετσι τον επεισε να ερθει στην ΓΕΠ αν και δεν ηθελε ο ιδιος.Και βεβαια η διοικηση του ειχαι πει να βρει ασο οποιον θελει.Αυτοι ειναι προπονητες ρε διοικουντες ξυπνατε
frits
αυτοι ειμαστε στην πατρα .κριτικαρουμε κακοβουλα προπονητεσ που εχουν κανει θαυματα περιμενοντασ τη μια ασχημη για να βγει το κομπλεξ αυτων που ολα τα ξερουν αλλα οταν βλεπουν τη μπαλα του μπασκετ νομιζουν οτι θα σκασει μπομπααααααα

QUOTE(frits @ Dec 13 2008, 12:58 ) *
αυτοι ειμαστε στην πατρα .κριτικαρουμε κακοβουλα προπονητεσ που εχουν κανει θαυματα περιμενοντασ τη μια ασχημη για να βγει το κομπλεξ αυτων που ολα τα ξερουν αλλα οταν βλεπουν τη μπαλα του μπασκετ νομιζουν οτι θα σκασει μπομπααααααα

λιονασ βοηθοσ του κατοχιανου
profitisilias9
QUOTE(frits @ Dec 13 2008, 13:01 ) *
λιονασ βοηθοσ του κατοχιανου


Και του Λιόνα ποιος θα είναι βοηθός; smiley.gif
kaukasios
QUOTE(giannisth9 @ Dec 12 2008, 22:43 ) *
πιστευω πολυ στην ομαδα μου και ειδικα στην δουλεια που εχουμε κανει...οσο για την εαπ η γνωμη μου ειναι πως δ προκειται να παιξουμε ποτε χειροτερα απ οτι παιξαμε..το παιχνιδι στην εαπ θα ειναι εντελως διαφορετικο....αυτη ειναι η γνωμη μου....οσο για τα πλεημεικερ μασ στο χερι τουσ ειναι να απαντησουν σε οσους του αμφισβητουν...πιστυω πως θα εχουν τισ ευκαιριες τους

η ομαδα ειναι πολυ καλη αλλα πιστευω οτι ηθελε ενα εμπειρο ασσο.δεν αμφισβητω την αξια των αλλων.απλα δεν εχουν εμπειρια και αυτο φανηκε στο παιχνιδι με την εαπ.και για να ειμαστε αντικειμενικοι και η εαπ εχει πολυ καλη ομαδα.πιστευω και το δευτερο παιχνιδι ντερμπι θα ειναι.στον ποντο θα παει.μακαρι να το παρουμε εμεις.

QUOTE(frits @ Dec 13 2008, 13:01 ) *
αυτοι ειμαστε στην πατρα .κριτικαρουμε κακοβουλα προπονητεσ που εχουν κανει θαυματα περιμενοντασ τη μια ασχημη για να βγει το κομπλεξ αυτων που ολα τα ξερουν αλλα οταν βλεπουν τη μπαλα του μπασκετ νομιζουν οτι θα σκασει μπομπααααααα

για ποιον λες, για σενα?
frits
QUOTE(kaukasios @ Dec 13 2008, 17:07 ) *
η ομαδα ειναι πολυ καλη αλλα πιστευω οτι ηθελε ενα εμπειρο ασσο.δεν αμφισβητω την αξια των αλλων.απλα δεν εχουν εμπειρια και αυτο φανηκε στο παιχνιδι με την εαπ.και για να ειμαστε αντικειμενικοι και η εαπ εχει πολυ καλη ομαδα.πιστευω και το δευτερο παιχνιδι ντερμπι θα ειναι.στον ποντο θα παει.μακαρι να το παρουμε εμεις.


για ποιον λες, για σενα?

και για μενα

QUOTE(profitisilias9 @ Dec 13 2008, 15:32 ) *
Και του Λιόνα ποιος θα είναι βοηθός; smiley.gif

ο μπεκιρησ.
kaukasios
QUOTE(frits @ Dec 13 2008, 17:35 ) *
και για μενα


ο μπεκιρησ.

ti υποννοεις? 19.gif 19.gif
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Dec 12 2008, 22:29 ) *
Μην μας τη βγαίνεις με κόκκινο, φίλε! Οταν χάλαγε τα ωραία της λεφτά η διοίκηση το καλοκαίρι, και έφερνε όλη την αφρόκρεμα (Εκινέ, Θωνιάτης, Καποτάς, Φασουλής, Κάλης), ήταν καλά; Και τώρα, κάνεις κριτική ότι δεν έχει άσσο; 'Λίγοι' παίκτες είναι ο Λαμπρόπουλος, ο Ιωάννου και ο Βουρνάς; Να είμαστε και λίγο αντικειμενικοί! 68.gif 68.gif 68.gif

προφητη ασε την αντικειμενικοτητα για αλλους.δεν κανω κριτικη,την αληθεια λεω.ποιος ειπε οτι ειναι λιγοι?και τα τρια παιδια εχουν πολλα προσοντα.ομως δεν εχουν εμπειρια.αυτο ειπα.και αν θυμασαι το καλοκαιρι ο βουρνας πριν ακομα η ομαδα κανει μεταγραφη ασσο πηγε να παρει.θα θυμασαι το σηριαλ με τον τριφωνοπουλο.οποτε κοιτα να εισαι εσυ και λιγο αντικειμενικος! 68.gif 68.gif 68.gif
profitisilias9
QUOTE(kaukasios @ Dec 13 2008, 19:19 ) *
προφητη ασε την αντικειμενικοτητα για αλλους.δεν κανω κριτικη,την αληθεια λεω.ποιος ειπε οτι ειναι λιγοι?και τα τρια παιδια εχουν πολλα προσοντα.ομως δεν εχουν εμπειρια.αυτο ειπα.και αν θυμασαι το καλοκαιρι ο βουρνας πριν ακομα η ομαδα κανει μεταγραφη ασσο πηγε να παρει.θα θυμασαι το σηριαλ με τον τριφωνοπουλο.οποτε κοιτα να εισαι εσυ και λιγο αντικειμενικος! 68.gif 68.gif 68.gif


Δηλαδή ο Τρυφωνόπουλος είναι καλύτερος από τους τρεις υπάρχοντες; Πες το μας και αυτό, για να τρελαθούμε ομαδικώς!
kostas66
QUOTE(kaukasios @ Dec 13 2008, 18:19 ) *
προφητη ασε την αντικειμενικοτητα για αλλους.δεν κανω κριτικη,την αληθεια λεω.ποιος ειπε οτι ειναι λιγοι?και τα τρια παιδια εχουν πολλα προσοντα.ομως δεν εχουν εμπειρια.αυτο ειπα.και αν θυμασαι το καλοκαιρι ο βουρνας πριν ακομα η ομαδα κανει μεταγραφη ασσο πηγε να παρει.θα θυμασαι το σηριαλ με τον τριφωνοπουλο.οποτε κοιτα να εισαι εσυ και λιγο αντικειμενικος! 68.gif 68.gif 68.gif

αδερφε θελω να εισαι γατα , τι εμπειρος play maker?το ξαναλεω τοπικο παιζουμε δηλ. στις αλλεσ ομαδεσ ποιοι παιζουν? χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν ο φιτσουλας και ο μιτσουλας παιζουν, που θα το παμε οτι για να παρεις το τοπικο πρεπει να φτιαξεις ομαδα Γ εθνικης? και μετα αν ανεβεις να εχεις μεταγραφες Α2 τοτε δεν παει να παρει ο καθε προεδρος μια ετοιμη ομαδα Α2 τοσες υπαρχουν

basket 11 εσυ που εισαι ενημερωμενος για τον καμπο το γινετε στην αμαλιαδα?
kaukasios
QUOTE(profitisilias9 @ Dec 13 2008, 20:59 ) *
Δηλαδή ο Τρυφωνόπουλος είναι καλύτερος από τους τρεις υπάρχοντες; Πες το μας και αυτό, για να τρελαθούμε ομαδικώς!

αυτο ειπα?για σε βοηθησω λιγο επειδη δεν καταλαβαινει,αυτο που λεω ειναι οτι ο βουρνας ηθελε ασσο.κατι θα ξερει αυτος περισσοτερο απο εμας.

QUOTE(kostas66 @ Dec 13 2008, 21:32 ) *
αδερφε θελω να εισαι γατα , τι εμπειρος play maker?το ξαναλεω τοπικο παιζουμε δηλ. στις αλλεσ ομαδεσ ποιοι παιζουν? χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν ο φιτσουλας και ο μιτσουλας παιζουν, που θα το παμε οτι για να παρεις το τοπικο πρεπει να φτιαξεις ομαδα Γ εθνικης? και μετα αν ανεβεις να εχεις μεταγραφες Α2 τοτε δεν παει να παρει ο καθε προεδρος μια ετοιμη ομαδα Α2 τοσες υπαρχουν

basket 11 εσυ που εισαι ενημερωμενος για τον καμπο το γινετε στην αμαλιαδα?

στην εαπ ομως δεν παιζει ο φιτσουλας και τα πραγματα φαινονταν απο την αρχη οτι ο αντιπαλος σου για το πρωταθλημα θα ηταν η εαπ,χωρις να θελω να υποτιμησω την ΓΕΠ που κανει αξιολογη προσπαθεια.
giannisth9
QUOTE(kaukasios @ Dec 13 2008, 22:43 ) *
αυτο ειπα?για σε βοηθησω λιγο επειδη δεν καταλαβαινει,αυτο που λεω ειναι οτι ο βουρνας ηθελε ασσο.κατι θα ξερει αυτος περισσοτερο απο εμας.


στην εαπ ομως δεν παιζει ο φιτσουλας και τα πραγματα φαινονταν απο την αρχη οτι ο αντιπαλος σου για το πρωταθλημα θα ηταν η εαπ,χωρις να θελω να υποτιμησω την ΓΕΠ που κανει αξιολογη προσπαθεια.




καλως η κακως αυτοι ειναι οι πλειμεικερ της ομαδας και αμα υποστηριζεις οπως λες την τον εσπερο θα στηριξεις και τους παικτες...οταν τελειωσει η χρονια θα κριθουν ολοι...διοικηση,προπονητες και παικτες..τωρα δεν κερδιζεις τιποτα με την κριτικη peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
frits
QUOTE(giannisth9 @ Dec 13 2008, 23:59 ) *
καλως η κακως αυτοι ειναι οι πλειμεικερ της ομαδας και αμα υποστηριζεις οπως λες την τον εσπερο θα στηριξεις και τους παικτες...οταν τελειωσει η χρονια θα κριθουν ολοι...διοικηση,προπονητες και παικτες..τωρα δεν κερδιζεις τιποτα με την κριτικη peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif

πιστευω οτι απο εσας ολους ξεκηνισε οτι ο αοπα θα κανει περιπατο.μετα την ητα απο την εαπ εχετε ολοι μα ολοι πεσμενα αυτια.με τις συνθηκες του αοπα θα επρεπε να παιζατε α1.εαν δεν ανεβει θα ειναι μια απο τις μεγαλυτερες εκπλειξεις του τοπικου μετα της αλεξωτισας με το αιγιο και της εαπ με την πγε
frits
QUOTE(kaukasios @ Dec 13 2008, 22:43 ) *
αυτο ειπα?για σε βοηθησω λιγο επειδη δεν καταλαβαινει,αυτο που λεω ειναι οτι ο βουρνας ηθελε ασσο.κατι θα ξερει αυτος περισσοτερο απο εμας.


στην εαπ ομως δεν παιζει ο φιτσουλας και τα πραγματα φαινονταν απο την αρχη οτι ο αντιπαλος σου για το πρωταθλημα θα ηταν η εαπ,χωρις να θελω να υποτιμησω την ΓΕΠ που κανει αξιολογη προσπαθεια.

ο καθε βουρνας θελει οτι καλυτερο για την ομαδα του.η δοιηκηση του αοπα τι εχει ναπει που διαφημιζει τις ακαδημειες της που πληρωνει 20 προπονητες που εχει 2παιδια στην εθνικη παιδων και στοα1 τοπικο για να κερδισει τον πυργο πρεπει οφασουλης να βαλει 20.πηρε τον καλη απο τον γλαυκο εδωσε λεφτα καιτον παναγοπουλο πηρε τον εκινε για 1 χρονο τον καποτα για1 χρονο οτασος το κοβει οθωνιατης θα προτημουσε να ειναι αλλου ο ιωανου μπορει να φυγει για ομαδα μεγαλυτερης κατηγοριας.ο λαμπροπουλος στη καλυτερη 5αδα του πανεληνιου εφηβικου 1ος σκορερ και μβπ και δεν παιζει στο τοπικο.αυτο που επαθε η διοικηση του αοπα απο την ωρα που πηρε προπονητη τον βουρνα λεγεται μεταλαξη.ο τροπος που ειρθεο βουρνας στον αοπα τον ξερουν ολοι.θυμηθε ιται τι εγινε στο εφηβικο περυσι.ξυπνηστε γιατι θα χασετε πολλα περισοτερα απο ενα πρωταθλημα στο τοπικο που στην ουσια τρεχεταιμονη σασ γιατι στην εαπ οι μονοι που ενδιαφερονται ειναι παιχτες και προπονητες οπυργος 4αδα και ολα καλα και απωλλωνιαδα δεν υπαρχει.
Indiana
1. Είναι λίγοι σαν παίκτες και ο Λαμπρόπουλος και ο Ιωάννου και ο Βουρνάς. Είναι πολύ λίγοι! Λίγο καλύτερος είναι ο μικρός Βουρνάς, λόγω τσαμπουκά και μπασκετικών γονιδίων.
2. Αν ο Εσπερος/ΑΟΠΑ χάσει από την ΕΑΠ στον β΄ γύρο όλα τελείωσαν. Αυτό δεν θα γίνει όμως... ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
3. Τα μάθατε? Ζητήσανε 200 ευρώ από κάθε γονέα κάθε παίκτη του παιδικού του Εσπερου/ΑΟΠΑ για να πάει η ομάδα τα Χριστούγεννα σε τουρνουά στην Αθήνα!!! Ο Εσπερος/ΑΟΠΑ των προπονητών των 2000 ευρώ και 1500 ευρώ το μήνα, των φροντιστών, των 20 προπονητών, των προπονητηρίων, του κλειστού γυμναστηρίου, δεν μπορεί να τα διαθέσει αυτά τα χρήματα στα παιδάκια που είναι το αύριο του συλλόγου και όχι μισθοφόροι και περαστικοί και αγαπάνε την φανέλα; Πολλά παράπονα μου μετέφεραν γονείς και είναι κρίμα γιατί στο τέλος θα αναγκαστούν να τα πληρώσουν τα χρήματα για να μην στενοχωρήσουν τα παιδιά τους!
4. Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
smiley.gif
kostas66
QUOTE(Indiana @ Dec 14 2008, 12:53 ) *
1. Είναι λίγοι σαν παίκτες και ο Λαμπρόπουλος και ο Ιωάννου και ο Βουρνάς. Είναι πολύ λίγοι! Λίγο καλύτερος είναι ο μικρός Βουρνάς, λόγω τσαμπουκά και μπασκετικών γονιδίων.
2. Αν ο Εσπερος/ΑΟΠΑ χάσει από την ΕΑΠ στον β΄ γύρο όλα τελείωσαν. Αυτό δεν θα γίνει όμως... ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
3. Τα μάθατε? Ζητήσανε 200 ευρώ από κάθε γονέα κάθε παίκτη του παιδικού του Εσπερου/ΑΟΠΑ για να πάει η ομάδα τα Χριστούγεννα σε τουρνουά στην Αθήνα!!! Ο Εσπερος/ΑΟΠΑ των προπονητών των 2000 ευρώ και 1500 ευρώ το μήνα, των φροντιστών, των 20 προπονητών, των προπονητηρίων, του κλειστού γυμναστηρίου, δεν μπορεί να τα διαθέσει αυτά τα χρήματα στα παιδάκια που είναι το αύριο του συλλόγου και όχι μισθοφόροι και περαστικοί και αγαπάνε την φανέλα; Πολλά παράπονα μου μετέφεραν γονείς και είναι κρίμα γιατί στο τέλος θα αναγκαστούν να τα πληρώσουν τα χρήματα για να μην στενοχωρήσουν τα παιδιά τους!
4. Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
smiley.gif

εγω ξαναρωτω ειναι λιγοι αυτοι οι3 σε σχεση με ποιους?αυτο με τα λεφτα δεν το ηξερα μηπως ζητησανε λεφτα για τους γονεις και οζι για τα παιδια?εδω φτιαχνει τουρνουα με ομαδες απο το εξωτερικο μου φαινετε περιεργο να ειναι ετσι οπως τα γραφεις, μηπως υπαρχει καποια παρερμηνεια?
Olympos
λοιπον ειχα να μπω 3 μερες λογω δουλειας και σημερα που μπηκα,παω να τρελαθω με αυτα π βλεπω!!!τι ειναι αυτα π γραφετε ολοι ρε για τον εσπερο και για τους πλαιμεκερ τους....Μας γινατε ολοι ειδικοι και κρινετε????καταρχας συμφωνω σε αυτα π λεει ο ρακιντζης...Ειναι λιγοι σε σχεση με ποιους???υπαρχουν δλδ καλυτεροι ασσοι σε αλλες ομαδες α1 τοπικου??ακομα και οι 2 που δεν ξεκινανε θα επαιζαν σε οποιαδηποτε αλλη ομαδα.Και βασικοι μαλιστα.....Πως γινεται ρε παιδια οι πλειμακερ μιας ομαδας που ειναι πρωτη(μαζι με την εαπ) να ειναι λιγοι????Το μονο μεινεκτημα τους ειναι η απειρια(ιωαννου 23,λαμπροπουλος 21 και βουρνας 18 χρονων).Σε ολα τα αλλα υπερεχουν κατα πολυ απο τουσ υπολοιπους πλαειμακερ της κατηγοριας.Ηρθατε ομως ολοι στο παιχνιδι με την εαπ,που ολη η ομαδα ηταν στην πιο χαλια κατασταση της και τους βγαλατε ασχετους.Εχετε δει στα αλλα παιχνιδια τι εχουν κανει???Παρακολουθηστε ολα τα παιχνιαδια του εσπερου και μετα βγαλτε αποψη για τα πλειμακερ.Α,...και κατι αλλο:ρε ΘΩΝΙΑΤΗ μην καθεσαι και γραφεις και ασχολεισαι με τον καθε αντιμπασκετικο που δεν εχει τι αλλο να κανει παρα να καθεται να κρινει μεσα απο την ανωνυμια!!!!
Aggelos13
βρε frits δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα σου με το βουρνα. γιατι τοση εμπαθεια? επειδη ειναι ο καλυτερος? ο ανθρωπος οπου και να εχει παει εχει μονο επιτυχιες αν εξαιρεσουμε τον απολλωνα που απο οτι εχω μαθει δεν συμβιβαστηκε με τις κλικες και τον φαγανε. βεβαια και εγω δεν μπορω να καταλαβω την εμμονη του με το γιο του αφου δεν κανει αλλα και απειρους παιχτες εχει βγαλει και στα δυσκολα εδειξε οτι δεν κολωνει. αλλωστε προπονητης που εχει κερδισει τον ομπραντοβιτς ανηκει σε ενα πολυ κλειστο club. επισης τι εγινε περυσι στο εφηβικο γιατι φετος απο οτι εχω δει θα το παρει περπατωντας
basket11
QUOTE(kostas66 @ Dec 13 2008, 21:32 ) *
αδερφε θελω να εισαι γατα , τι εμπειρος play maker?το ξαναλεω τοπικο παιζουμε δηλ. στις αλλεσ ομαδεσ ποιοι παιζουν? χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν ο φιτσουλας και ο μιτσουλας παιζουν, που θα το παμε οτι για να παρεις το τοπικο πρεπει να φτιαξεις ομαδα Γ εθνικης? και μετα αν ανεβεις να εχεις μεταγραφες Α2 τοτε δεν παει να παρει ο καθε προεδρος μια ετοιμη ομαδα Α2 τοσες υπαρχουν

basket 11 εσυ που εισαι ενημερωμενος για τον καμπο το γινετε στην αμαλιαδα?

Η αμαλιάδα έχασε στη λευκάδα. Αλλά γιατί με ρωτάς δυο μέρες πριν τον αγώνα? Ο Προφήτης είμαι; smiley.gif smiley.gif
kostas66
QUOTE(basket11 @ Dec 14 2008, 19:16 ) *
Η αμαλιάδα έχασε στη λευκάδα. Αλλά γιατί με ρωτάς δυο μέρες πριν τον αγώνα? Ο Προφήτης είμαι; smiley.gif smiley.gif

δεν σε ρωτησα για το αποτελεσμα ρωταω τι γινετε στην ομαδα εχουμε ακουσει πολλα και ο lida ταματησε να γραφει, τελος παντων ηταν κομπλε σημερα?
Aggelos13
καλα ρε φραγκι χασατε απο τον elias6? ντροπη!!!
kaukasios
QUOTE(Olympos @ Dec 14 2008, 16:24 ) *
Α,...και κατι αλλο:ρε ΘΩΝΙΑΤΗ μην καθεσαι και γραφεις και ασχολεισαι με τον καθε αντιμπασκετικο που δεν εχει τι αλλο να κανει παρα να καθεται να κρινει μεσα απο την ανωνυμια!!!!

αφου δεν εχει ασχοληθει καθολου μαζι σου!!! tongue.gif tongue.gif
basket11
QUOTE(kostas66 @ Dec 14 2008, 20:25 ) *
δεν σε ρωτησα για το αποτελεσμα ρωταω τι γινετε στην ομαδα εχουμε ακουσει πολλα και ο lida ταματησε να γραφει, τελος παντων ηταν κομπλε σημερα?

εγώ δεν έχω ακούσει κάτι. εξάλου είμαι με τη γεπ. τι με πειράζει τι κάνει ο κόροιβοσ?
kaukasios
ΑΧΑΙΟΣ '47 78
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ 89

Με νίκη επί του Αχαιού με 78-89 επέστρεψε η Απολλωνιάδα στο δρόμο των επιτυχιών στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής.
Τα δεκάλεπτα: 17-17, 36-38(ημ.), 50-61, 78-89. Διαιτήτευσαν οι: Δαρλαμήτσος - Κατσιρόπουλος.
ΑΧΑΙΟΣ '47 (Κοριανίτης): Κουτσούκος 9, Κονταξής 6, Καταρντζόπουλος 11, Μπαρδούτσος 26, Πετρόπουλος 17, Ρέλλας 8
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΔΑ (Καστρίτης): Σωχωράκης 2, Μπέκος 28, Μολφέτας 26, Χαρτάς 8, Αναγνωστόπουλος 4, Καπερώνης 9, Κορακιανίτης 3, Κομματάς 9.

ΑΚΡΑΤΑ 88
ΖΑΚΥΝΘΟΣ 61
Στην 3η συνεχόμενη νίκη του έφτασε το συγκρότημα του Βασίλη Αναστασόπουλου απέναντι στην Ζάκυνθο της οποίας επικράτησε με 88-61.
Tα δεκάλεπτα: 27-11, 48-37(ημ.), 68-50, 88-61. Διαιτήτευσαν οι: Πλακουτσής - Καμήτσος.
ΑΚΡΑΤΑ (Αναστασόπουλος): Παππάς 4(1), Παπαδόπουλος 17(1), Παναγόπουλος 13(1), Καλίγας 17(4), Τσινούκας 18(1), Μπιτσάκος 13(1), Οικονομόπουλος 6.
ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Παπαδάτος): Κλάδης 16, Παπαδόπουλος 4, Δρογγίτης 9, Τρίγκας 11, Μυλωνάς 2, Χαϊκάλης 17, Τσικούρης 2, Μούτσης.

Augmon
QUOTE(Indiana @ Dec 14 2008, 13:53 ) *
1. Είναι λίγοι σαν παίκτες και ο Λαμπρόπουλος και ο Ιωάννου και ο Βουρνάς. Είναι πολύ λίγοι! Λίγο καλύτερος είναι ο μικρός Βουρνάς, λόγω τσαμπουκά και μπασκετικών γονιδίων.
2. Αν ο Εσπερος/ΑΟΠΑ χάσει από την ΕΑΠ στον β΄ γύρο όλα τελείωσαν. Αυτό δεν θα γίνει όμως... ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
3. Τα μάθατε? Ζητήσανε 200 ευρώ από κάθε γονέα κάθε παίκτη του παιδικού του Εσπερου/ΑΟΠΑ για να πάει η ομάδα τα Χριστούγεννα σε τουρνουά στην Αθήνα!!! Ο Εσπερος/ΑΟΠΑ των προπονητών των 2000 ευρώ και 1500 ευρώ το μήνα, των φροντιστών, των 20 προπονητών, των προπονητηρίων, του κλειστού γυμναστηρίου, δεν μπορεί να τα διαθέσει αυτά τα χρήματα στα παιδάκια που είναι το αύριο του συλλόγου και όχι μισθοφόροι και περαστικοί και αγαπάνε την φανέλα; Πολλά παράπονα μου μετέφεραν γονείς και είναι κρίμα γιατί στο τέλος θα αναγκαστούν να τα πληρώσουν τα χρήματα για να μην στενοχωρήσουν τα παιδιά τους!
4. Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ/ΑΟΠΑ ΞΥΠΝΗΣΕ!
smiley.gif

Για να ζητάει λεφτά για τέτοια θέματα μάλλον ξανακοιμήθηκε. 32.gif 32.gif Μην τους ξυπνήσουμε παλι και αρχίσει το παραλήρημα και ο indiana 24.gif 24.gif 24.gif
Indiana
smiley.gif
Indiana
Πολύ δημοσιογραφικός είσαι?

Καυκάσιε ευχαριστούμε για την ενημέρωση, που τα βρίσκεις?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.