Help - Search - Members - Calendar
Full Version: WOMEN'S BASKETBALL
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Tafos toy indoy
LOIPON, EGO MPIKA EDO MESA MONO KAI MONO EPIDI EIMAI KATHARA YPOSTIRIKTIS,LATRIS TOY GYNAIKEIOY MPASKET. 2,5 XRONIA TORA ASXOLOYMAI KATHIMERINOS ME TON XORO KAI PROSPATHO NA TON VELTIOSO, ME ARKETA KALA APOTELESMATA EOS TORA...

OSOI ASXOLISTE ESTO KAI LIGO PISTEVO THA GNORIZOMASTE. ELPIZO MESA APO AYTO TO FORUM NA KATAFERO NA KENTRISO TO ENDIAFERON KAI ALLON GIA TO SYGEKRIMENO ATHLIMA OPOS KAI NA ADALAKSO APOPSEIS ME ATHLITRIES KAI KYRIOS OPADOYS TON YPOLOIPON OMADON (DILONO FAN TOY PAO) KATI POY EINAI KAI O KYRIOS STOXOS MOY STON XORO (NA APOKTISOYN OLES OI OMADES OPADOYS)

NA KAI KAPOIA SITE OPOY MPOREITE NA VRISKETE KAPOIES PLIROFORIES

http://www.pao1908.bravehost.com
http://www.basketresults.net
harris
φιλε Ινδε ,αν θες ριξε μια ματια στο σαιτ που υπαρχει στην υπογραφη μου .Οπως θα καταλαβεις ειμαι φαν του Σπορτιγκ και σε αυτο το σαιτ θα βρεις τα ρεπορταζ του γυναικειου τμηματος τα οποια και γραφω σε εβδομαδιαια βαση...πιθανως να γνωριζομαστε κιολας...
harris
εισαι ο Ζωγραφος13????
αν ναι τοτε σε ξερω φατσικα
dizzy_fingers
Καλώς τον!!!

Απ'ότι βλέπω θα έχω πολλούς που θα μου κάνουν αυτά τα ιδιαίτερα για το γυναικείο μπάσκετ, τα οποία όπως βλέπω είναι απαραίτητα καθώς όλο και περισσότερα άτομα εδώ αρχίζουν και ασχολούνται - κάτι το οποίο ασφαλώς μόνο καλό είναι wink.gif.

Καλά ποστ σου εύχομαι και να μας δίνεις τα φώτα σου για τα κορίτσια του ελληνικού μπάσκετ wub.gif.

ΥΓ: Δεν ξέρω αν στο έχουν ήδη πει στην περιήγησή σου στο φόρουμ - αν ναι, σόρρυ αν στο επαναλαμβάνω, απλά για τα greeklish είναι ο λόγος. Αν δεν έχει κάποιο πρόβλημα ο υπολογιστής σου ή αν δεν είσαι στο εξωτερικό θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικά wink.gif.
Basketomania
Γεια σου Ταφε του Ινδου...Μονο και μονο για τη φωτογραφια της Εβινας σε συμπαθησα...Αν διαβασεις και τ'αλλα posts θα δεις οτι ειμαστε αρκετοι και αρκετες αυτοι που ασχολουμαστε με το χωρο του γυναικειου μπασκετ...οποτε προφανως θα τα λεμε συχνα εμεις
peka
Γεια σου και απο εμενα...
Καλως ηρθες και ευχομαι να τα λεμε συχνα να μαθαινουμε κανενα νεο...
greece4
welcome!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.