Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός vs Anadolu Efes
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
sni79per
vs

Roster Efes
http://www.euroleague.net/competition/team...am?clubcode=IST

Προγραμμα αγωνιστικης
http://www.euroleague.net/main/schedules/by-date

Βαθμολογια
http://www.euroleague.net/main/standings
.......................................................................

3 ΣΤΑ 3 ;;; Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ

pinkfloyd
Παιχνιδι στα μετρα του και μπορει να ξεμπουκωσει για τα καλα στη Ευρωλιγκα.
Πιστευω ότι και τις δυο Τουρκικες τις εχει χαλαρα και νικη μεσα με Μπαρτσελονα σε ενα γεματο ΟΑΚΑ.
Ενα 5-1 στον πρωτο γυρο είναι εφικτο,δεν λεω 6-0...για να μην εκτεθω...αφου κραζω σε κάθε παιχνιδι τον Πεδουλακη...θελω να δω καλα στημενες επιθεσεις και ας μην μπαινει η μπαλα μεσα!Οχι μονο wos_sport5.gif
sni79per
Νέα ήττα γνώρισε η Αναντολού Εφές, αυτή την φορά για το τουρκικό πρωτάθλημα. Η ομάδα του Βαγγέλη Αγγέλου ηττήθηκε εκτός έδρας από την Σελτσούκ με 76-72 λίγες ημέρες πριν την αναμέτρηση της προσεχούς Παρασκευής
Magnus92
floyd, δεν ξεμπουκωνεις κι εσυ λιγο; tongue.gif

Παιχνιδι-παγιδα ειναι ... Αν αναλογιστεις το οτι η Εφες δεν παταει καλα τελευταια, και περιμενει καποια στιγμη να ξεμπουκωσει ( ειναι καλη ομαδα ) , κανει το ματς πολυ δυσκολο... Θελει πολυ προσοχη.
Quincy
QUOTE(Magnus92 @ Jan 13 2014, 21:28 ) *
ειναι καλη ομαδα



Όχι δεν είναι!!! Είναι ομάδα για 20+ πόντους 19.gif
yorgos
E ναι και πριν ξεκινήσει ο όμιλος λέγαμε ότι είναι ομάδα για τα μπάζα για τα δεδομένα του ομίλου. Έχει και κακό προπονητή, μηδέν ψυχολογία και σχεδόν καμία πιθανότητα να προκριθεί. Θεωρητικά το πιο εύκολο ματς του τοπ-16, με λίγη σοβαρότητα μπορεί να πάρει μια καλή διαφορά από νωρίς και να ησυχάσει ο Παναθηναϊκός.
paodynasty
QUOTE(Magnus92 @ Jan 13 2014, 23:28 ) *
floyd, δεν ξεμπουκωνεις κι εσυ λιγο; tongue.gif

Παιχνιδι-παγιδα ειναι ... Αν αναλογιστεις το οτι η Εφες δεν παταει καλα τελευταια, και περιμενει καποια στιγμη να ξεμπουκωσει ( ειναι καλη ομαδα ) , κανει το ματς πολυ δυσκολο... Θελει πολυ προσοχη.


Εγώ πάντως είμαι μαζί σου, εύκολες νίκες δεν υπάρχουν στο τοπ16 πριν καν αρχίσει ο αγώνας και είναι πολύ εύκολο αν πάμε με αυτή τη λογική να πετάξουμε στον κάλαθο τη νίκη με την Κούτσα.
doctorjekil
QUOTE(pinkfloyd @ Jan 13 2014, 22:09 ) *
Παιχνιδι στα μετρα του και μπορει να ξεμπουκωσει για τα καλα στη Ευρωλιγκα.
Πιστευω ότι και τις δυο Τουρκικες τις εχει χαλαρα και νικη μεσα με Μπαρτσελονα σε ενα γεματο ΟΑΚΑ.
Ενα 5-1 στον πρωτο γυρο είναι εφικτο,δεν λεω 6-0...για να μην εκτεθω...αφου κραζω σε κάθε παιχνιδι τον Πεδουλακη...θελω να δω καλα στημενες επιθεσεις και ας μην μπαινει η μπαλα μεσα!Οχι μονο wos_sport5.gif

Ειναι νωρις να μιλαμε για 5-1 και 6-0,αν και στον 1ο γυρο εχουμε 7 ματς οποτε 5-2 η 6-1 μαλλον εννοεις,παντως ενα 5-2 ειναι εφικτο αλλα και αναγκαιο αν θελουμε να εχουμε βλεψεις για τις 2 πρωτες θεσεις
T.W.Is.M.
QUOTE(doctorjekil @ Jan 14 2014, 12:50 ) *
Ειναι νωρις να μιλαμε για 5-1 και 6-0,αν και στον 1ο γυρο εχουμε 7 ματς οποτε 5-2 η 6-1 μαλλον εννοεις,παντως ενα 5-2 ειναι εφικτο αλλα και αναγκαιο αν θελουμε να εχουμε βλεψεις για τις 2 πρωτες θεσεις


Απο το 5-1 ή 6-0 πας στο 5-2 ή 6-1. Τοσο σιγουρη την εχεις την ηττα απο τον Ολυμπιακο??? laugh.gif peace.gif

Νομιζω οτι ο Παναθηναικος με το μομεντουμ που εχει θα κερδισει ευκολα. Ειναι καλυτερος σαν ομαδα(βασικα ειναι ομαδα, ενω για την Εφες εχω καποιες αμφιβολιες) και ειναι ευκαιρια να συνεχισει το καλο σερι του. Τωρα αν δεν προσεξει ή αρχισει το γυρω-γυρω ολοι και τα σουτ δεν μπαινουν, θα αντιμετωπισει προβλημα και θα κερδισει δυσκολα. Αν και δεν το πιστευω αυτο το τελευταιο.
Στο μεταξυ δεν ειχε καρφιτσωσει κανεις το τοπικ, παρεμενε pinned αυτο της Λαμποραλ και νομιζα οτι δεν ειχε ανοιχτει. Ετοιμος ημουν να το ανοιξω εγω με το φοβο του μαζικου κραξιματος... smiley.gif
j-kidd13
Απο τη στιγμη που η ομαδα εχει κανει το 2-0,αν δεν κανουμε το 3-0 θα ναι σαν να χυνουμε την καρδαρα με το γαλα.Δεν μιλαω απο πλευρας ευκολιας του παιχνιδιου-δεν το θεωρω τοσο ευκολο το ματς-αλλα απο την αποψη οτι εχεις το απολυτο σε εναν δυσκολο ομιλο και παιζεις στην εδρα σου με εναν αντιπαλο που "τον εχεις"
Η Εφες εχει πολυ καλους παικτες,και δεν πιστευω οτι θα εχουμε ευκολη δουλεια...Μακαρι να με διαψευσουν και να τους ριξουμε 20αρα βεβαια.Να πω την αληθεια φοβαμαι λιγο μην υπαρχει καποιας μορφης "επαρση" στην ομαδα,που ειναι πρωτη,που ο ολυμπιακος που πηγαινε τρενο διασυρθηκε απο την Αρμανι,"ενω εμεις που μας εκραζαν οτι δεν παιζουμε καλα και δεν παμε πουθενα στο τοπ 16 κλπ κλπ κλπ ειμαστε αηττητοι" και μας βγει σε κακο στο παιχνιδι.
Hakeem
H Εφες εχει μερικους καλους παικτες (αλλα κανεναν Τουρκο που να ειναι αξιος) και επιπλεον η λεξη ομαδα της ειναι αγνωστη, νομιζω οτι πολυ ευκολα θα κερδισει ο Παναθηναικος
TakeshyKurosawa
Και εγώ πιστεύω ότι ο σοβαρός ΠΑΟ το έχει σχετικά εύκολα το παιχνίδι. Βέβαια είναι κάπως ύπουλο παιχνίδι, γιατί η Εφές έχει μερικές καλές μονάδες και αν υποτιμηθεί μπορεί να κάνει ζημιά.
sni79per
Ουτε ανικητοι γιναμε μετα απο 2-3 καλες εμφανισεις,ουτε η εφες εχει ροστερ της πλακας,γιαυτο σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να γινει ο αγωνας ντερμπι.
pinkfloyd
QUOTE (doctorjekil @ Jan 14 2014, 12:50 ) *
Ειναι νωρις να μιλαμε για 5-1 και 6-0,αν και στον 1ο γυρο εχουμε 7 ματς οποτε 5-2 η 6-1 μαλλον εννοεις,παντως ενα 5-2 ειναι εφικτο αλλα και αναγκαιο αν θελουμε να εχουμε βλεψεις για τις 2 πρωτες θεσεις
Λαθος μετρημα...5-2 γιατι στο δευτερο γυρο θα σφιξουν οι αμυνες και στη επιθεση εχουμε ένα πρόβλημα βλεπω 3-4 ή 4-3


QUOTE (Magnus92 @ Jan 13 2014, 23:28 ) *
floyd, δεν ξεμπουκωνεις κι εσυ λιγο; tongue.gif

Παιχνιδι-παγιδα ειναι ... Αν αναλογιστεις το οτι η Εφες δεν παταει καλα τελευταια, και περιμενει καποια στιγμη να ξεμπουκωσει ( ειναι καλη ομαδα ) , κανει το ματς πολυ δυσκολο... Θελει πολυ προσοχη.

Με το ξεμπουκωμα εννοω ότι δεν χρειαζεται να ερθει η 4ρτη περιοδος για να παιξουμε μπάσκετ μπορούμε και πιο νωρις.
Με αυτόν τον τροπο εχει παρει δυο νικες αλλα αν συνεχισει ετσι όλοι οι αγωνες είναι παγιδα...
Quincy
QUOTE(doctorjekil @ Jan 14 2014, 11:50 ) *
Ειναι νωρις να μιλαμε για 5-1 και 6-0,αν και στον 1ο γυρο εχουμε 7 ματς οποτε 5-2 η 6-1 μαλλον εννοεις,παντως ενα 5-2 ειναι εφικτο αλλα και αναγκαιο αν θελουμε να εχουμε βλεψεις για τις 2 πρωτες θεσεις


Τον Παναθηναικό τον ευννοεί το πρόγραμμα για 6-1 ή 5-2. Έχει όπως και ο Ολυμπιακός 2 από τα 3 μεγάλα ματς στην έδρα του και εκτός την ευκολότερη ίσως από αυτές (αν και είναι λιγάκι υπερβολικό να την πεις "εύκολη").

Έχει κάνει μέχρι στιγμής το 3-0 ΧΑΛΑΡΑ, κι αν κερδίσει Φενερ ή/και Μπάρτσα βάζει σοβαρή υποψηφιότητα για τις θέσεις 1 και 2. Αλλά είναι νωρίς ακόμα, ο ΠΑΟ ξεκινάει το τοπ16 την άλλη βδομάδα ουσιαστικά smiley.gif
bbplayer
Πολύ θα ήθελα να φάει καμια 20άρα+ ο Αγγέλου απόψε αλλά δε νομίζω ότι θα πάει εκεί η διαφορά. Είναι ματς που πρέπει να κερδιθεί πάση θυσία ώστε να πάμε με το 3-0 στα ζόρικα ματς.

Καλή μας επιτυχία
yorgos
Εγώ για εικοσάρα τον έχω τον Αγγέλου πάντως...
roko
Βλεπω και γω ευκολη νικη σημερα για Παναθηναικο και το ζητουμενο ειναι να μην εχει απωλειες σε αυτα τα λεγομενα "ευκολα ματς" και να εκμεταλευτει το ευκολο προγραμμα που εχει τωρα στην 1η φαση με σκοπο να παρει ενα μικρο κεφαλι διαφορας και μαζι την ψυχολογια.
yorgos
Παιδιά να ρωτήσω εδώ, γιατί πάω πρώτη φορά φέτος γήπεδο στην Ελλάδα:
1. Πήρα top-16 pass και είμαι στις πτυσσόμενες. Διάβασα στο φόρουμ ότι πια ο καθένας κάθεται στη θέση του, γίνεται έλεγχος. Αφού ξεκινήσει το ματς παίζει να έρθουν κάτι κολλητοί από άλλη θύρα στη δική μου για να το δούμε μαζί;
2. Πρέπει να έχω και διαβατήριο μαζί (ταυτότητα και δίπλωμα δεν έχω) τώρα που είναι ονομαστικά τα πάσα ή δε χρειάζεται;
3. Θα είμαι Ελλάδα για λίγο καιρό, θα δω μόλις 3 από τα εντός. Μετά μπορώ να το πουλήσω/δώσω σε άλλον ή επειδή είναι στο δικό μου υπάρχει έλεγχος; (ουσιαστικά ίδια ερώτηση με το 2. είναι)
redleg7
Δεν παει πουθενα η Εφες με τα χαλια που εχει φετος...η πιο αδυναμη ομαδα του ομιλου...ασσο σε ρυθμο περιπατου προβλεπω...
Igor
QUOTE(yorgos @ Jan 17 2014, 15:14 ) *
Παιδιά να ρωτήσω εδώ, γιατί πάω πρώτη φορά φέτος γήπεδο στην Ελλάδα:
1. Πήρα top-16 pass και είμαι στις πτυσσόμενες. Διάβασα στο φόρουμ ότι πια ο καθένας κάθεται στη θέση του, γίνεται έλεγχος. Αφού ξεκινήσει το ματς παίζει να έρθουν κάτι κολλητοί από άλλη θύρα στη δική μου για να το δούμε μαζί;
2. Πρέπει να έχω και διαβατήριο μαζί (ταυτότητα και δίπλωμα δεν έχω) τώρα που είναι ονομαστικά τα πάσα ή δε χρειάζεται;
3. Θα είμαι Ελλάδα για λίγο καιρό, θα δω μόλις 3 από τα εντός. Μετά μπορώ να το πουλήσω/δώσω σε άλλον ή επειδή είναι στο δικό μου υπάρχει έλεγχος; (ουσιαστικά ίδια ερώτηση με το 2. είναι)


1. Δεν παιζει θεμα. Ειναι μια φημη οτι καθονται ολοι στις θέσεις που λεει το εισητηριο. Οσο πιο κοντα στους οργανωμενους εισαι τοσο πιο πολυ παυει να εχει νοημα η θεση και σειρα που λεει το εισητηριο σου.

2. Δεν ειχα ποτε διαρκειας, αλλα στην θεση σου θα εφερνα καποιου ειδους ID. Αν και δεν νομιζω να γινετε τετοιος ελεγχος

3. Oταν βρεις την απαντηση ενημερωσε με μεσω pm γιατι μπορει να σου εχω αγοραστη.... 69.gif
yorgos
QUOTE
1. Δεν παιζει θεμα. Ειναι μια φημη οτι καθονται ολοι στις θέσεις που λεει το εισητηριο. Οσο πιο κοντα στους οργανωμενους εισαι τοσο πιο πολυ παυει να εχει νοημα η θεση και σειρα που λεει το εισητηριο σου.


Δεν το εξήγησα σωστά. Το ερώτημα είναι αν μετά την έναρξη του ματς άνθρωποι από άλλες θύρες (πιο ακριβές) μπορούν να πάνε στους οργανωμένους. Εννοείται ότι μέσα στην ίδια θύρα και μάλιστα στους όρθιους θα γίνεται πανζουρλισμός.
kotipelto1821
λοιπον φιλε ακου πλεον στα ματς της Euroleague σε καθε θυρα πλιν τον πανω καθισματων και των οργανωμενων υπαρχουν κατι κοπελίτσες οι οποιες τσεκαρουν τα εισητηρια ,αυτο ομως και παλι δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να κατσεις οπουδηποτε ....εγω ποτε δεν εχω κατσει στην θεση μ ειτε ειχα πληρωσει ακριβο ειτε φθηνο εισητηριο ... απλα στο γηπεδο υπαρχουν για μενα δυο λογικες η μια λεει οτι το γηπεδο δεν ειναι θεατρο αλλα ειναι χωρος εκτονωσης και η αλλη που λεει αν πληρωνεις ακριβο τicket το πληρωνεις για να κατσεις στην θεση σου ....

εγω ειμαι υπερ της πρωτης επιλογης και θα σου πω οτι στο ματς με τον ολυμπιακο παροτι δεν ημουν στους οργανωμενους μπορει να ειδα ολο τον αγωνα ορθιος αλλα τον εζησα οσο ποτε ...

yorgos
QUOTE
λοιπον φιλε ακου πλεον στα ματς της Euroleague σε καθε θυρα πλιν τον πανω καθισματων και των οργανωμενων υπαρχουν κατι κοπελίτσες οι οποιες τσεκαρουν τα εισητηρια

Ωραίος, ευχαριστώ.

Igor (και όποιος άλλος ενδιαφερόμενος), θα μου ξεμείνει στα χέρια το πάσο για τα ματς με Λαμποράλ, Εφές και Μάλαγα, όποιος θέλει στέλνει pm, με 25 ευρόπουλα είμαι ευτυχής και πίνω 14 μοχίτο στην υγειά σας στην Κούβα, κι εσείς βλέπετε κάθε ματς (τα χαιρετίσματά μου στο Ζοτς) για 8 ευρώ. Σόρι για το οφ τόπικ.

Απεγνωσμένη προσπάθεια ον τόπικ: ο Πλάνιννιτς σουτάρει με 23% στα τρίποντα φέτος , άθλιος σε δίποντα, κάτω από 70% σε βολές, μόλις μια ασίστ παραπάνω από λάθη ανά παιχνίδι, χάλι μαύρο. Αντίθετα ο Χόπσον έχει αριθμούς που βγάζουν μάτια: 15.5π, με 69%δ, 48%τρ και 74% βολές και είναι ο δεύτερος κλέφτης και ριμπάουντερ της ομάδας... Έκανε τέτοια στον Κολοσσό; Απαντάω μόνος μου: όχι. Έβαζε κάτω από 10π (!) με 33% στα τρίποντα και 54% στα δίποντα. Από παιχτάκι των 10π στον Κολοσσό να είσαι 5ος σκόρερ στην Ευρωλίγκα δεν είν' κακό... Κα μάλιστα μόλις μέσα σε ενάμιση χρόνο.

manj13
QUOTE(Igor @ Jan 17 2014, 16:04 ) *
1. Δεν παιζει θεμα. Ειναι μια φημη οτι καθονται ολοι στις θέσεις που λεει το εισητηριο. Οσο πιο κοντα στους οργανωμενους εισαι τοσο πιο πολυ παυει να εχει νοημα η θεση και σειρα που λεει το εισητηριο σου.

2. Δεν ειχα ποτε διαρκειας, αλλα στην θεση σου θα εφερνα καποιου ειδους ID. Αν και δεν νομιζω να γινετε τετοιος ελεγχος

3. Oταν βρεις την απαντηση ενημερωσε με μεσω pm γιατι μπορει να σου εχω αγοραστη.... 69.gif


ΔΕΝ τα ξερεις ΚΑΘΟΛΟΥ καλα τουλαχιστον για φετος...

Α.)Ελεγχος διαρκειας ξεκιναει απο την θυρα κατ αρχας που μπαινεις...Εγω ειχα στην 11 τωρα εχω στην 7 στο κυριο χωρο του γηπεδου μπορω να μπω ΜΟΝΟ απο την 7 (ή την 3 ΑΝ ειναι ΚΛΕΙΣΤΗ η 7)
Β.)Καθεσαι στη θεση του ΑΛΛΟΥ, αν αυτος ΔΕΝ ερθει...ΑΝ ερθει σηκωνεσαι και την παραχωρεις και αυτο γινεται τουλαχιστον ΑΠΟΛΥΤΑ φετος...Εξαλλου οι κατοχοι διαρκειας που ειναι διπλα διπλα γνωριζονται μεταξυ τους...Εξαιρεση ειναι οντως ΙΣΩΣ ,οι θυρες διπλα στους οργανωμενους, αλλα οποιος πηρε διαρκειας ΔΙΠΛΑ στο πεταλο των οργανωμενων blink.gif ουσιαστικα ψαχνεται για καβγα...
Γ)ΦΕΤΟΣ γινεται ελεγχος και καθως κατηφοριζεις στο διαζωμα σου απο τους security στην αρχη της σκαλας...Εγω παω στη θεση μου γυρω στη μιση ωρα με τρια τεταρτα πριν το ματς...
Δ)Δεν μου εχει ζητηθει ποτε αποδεικτικο για το διαρκειας μου...Και μαλιστα καποιοες φορες που δουλευω και δεν μπορεσα να βρω λυση το δανεισα σε φιλο μου...Βεβαια δεν το δινεις και σε κανα τρελλαμενο γιατι η θεση σου ειναι καταγεγραμμενη κι αν σταμπαριστει για κατι τον ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ του διαρκειας θ αναζητησουν...Το γραφει κι η φορμα που σου δινουν να υπογραψεις οταν παιρνεις το διαρκειας...
Ε)Α και φετος τουλαχιστον στο ματς με τον Ολυμπιακο οι σεκιουριτι ψιλοεμποδιζαν ακομη και καποιους που ηθελαν να καθησουν στις σκαλες...
Quincy
Αφού πέρασε κι η Μάλαγα από την Τουρκία πάει καρφί για το 0-14 η Εφες και διαφορά άμυνας επίθεσης καμιά 150αρια πόντους μείον. Άντε κρατάω μια πισινή με 1-13 άμα πάρει κάνα παιχνίδι καταλάθος απ τον Σκαριόλο tongue.gif

ΥΓ. Την πρώτη εικοσάρα την γλίτωσε στο τσακ στην Βαρκελώνη. Νομίζω θα την γλιτώσει και σήμερα, για 15 με 18 το κόβω 19.gif
bbplayer
αυτό που είπε ο Χάτζη ότι και καλά θέλουμε να τρέξουμε αλλά δεν έχουμε τα ριμπάουντ...οκ...με ξεπερνάει tongue.gif
kseplenhs
QUOTE(bbplayer @ Jan 17 2014, 21:52 ) *
αυτό που είπε ο Χάτζη ότι και καλά θέλουμε να τρέξουμε αλλά δεν έχουμε τα ριμπάουντ...οκ...με ξεπερνάει tongue.gif


Τα μακρινά ριμπάουντ θα εννοεί.Αυτά που η μπάλα προσγειώνεται στο κέντρο του γηπέδου και κάνουν τον αιφνιδιασμό πιο εύκολο...
Quincy
QUOTE(kseplenhs @ Jan 17 2014, 19:55 ) *
Τα μακρινά ριμπάουντ θα εννοεί.Αυτά που η μπάλα προσγειώνεται στο κέντρο του γηπέδου και κάνουν τον αιφνιδιασμό πιο εύκολο...



Ναι αυτά λέει. Γιατί αν πάρεις το ριμπάουντ κάτω από τη ρακέτα πρέπει να κάνεις πάσα στο πλάι και είναι ζόρικος ο αιφνιδιασμός. Είναι παλιά αυτά, μη τα ξαναλέμε
bbplayer
QUOTE (Quincy @ Jan 17 2014, 21:59 ) *
Ναι αυτά λέει. Γιατί αν πάρεις το ριμπάουντ κάτω από τη ρακέτα πρέπει να κάνεις πάσα στο πλάι και είναι ζόρικος ο αιφνιδιασμός. Είναι παλιά αυτά, μη τα ξαναλέμε


Χάτζη=θεσμός 69.gif . Τον αγαπάμε ακόμα και όταν μας τρολάρει

@ με τον Ερντέν έξω κάνουμε ακριβώς ότι δεν πρέπει να κάνουμε! βάλτε τη μπάλα μέσα ρεεεεεε!
Gidovoskos
μαικ παμε γερα
Quincy
QUOTE(bbplayer @ Jan 17 2014, 20:03 ) *
@ με τον Ερντέν έξω κάνουμε ακριβώς ότι δεν πρέπει να κάνουμε! βάλτε τη μπάλα μέσα ρεεεεεε!


Γρήγορα πριν γυρίσει το θεριό 24.gif
bballbill
Απ' τα πιο εκνευριστικά ματς που έχω δει.
roko
Μολις ανοιξα την τηλεοραση.Το Οακα μισοαδειο η' μου φαινεται? Δεν νομιζω να γκελαρει ο παναθηναικος.
Zoys
QUOTE(roko @ Jan 17 2014, 22:34 ) *
Μολις ανοιξα την τηλεοραση.Το Οακα μισοαδειο η' μου φαινεται? Δεν νομιζω να γκελαρει ο παναθηναικος.

Αφού οι απολίτιστοι αποφάσισαν φέτος ο κόσμος να κάθεται στη θέση που αναγράφει το εισιτήριο του. Και το χειρότερο απ' όλα: να έχει εισιτήριο. Έλεος! Αν είναι δυνατόν δηλαδή...
bbplayer
κλασική περίπτωση ματς, που ξέρεις ότι είσαι καλύτερος και αμολάς αϊτό. Συνήθως σε τέτοια ματς όταν δεν είσαι σοβαρός τα πληρώνεις
Stefanos T.
QUOTE (roko @ Jan 17 2014, 22:34 ) *
Μολις ανοιξα την τηλεοραση.Το Οακα μισοαδειο η' μου φαινεται? Δεν νομιζω να γκελαρει ο παναθηναικος.


12.000-13.000 έγραψε το gazetta
Απλά έχουν πάρει τα φτηνά εισιτήρια και όλοι είναι στις θέσεις τους.

//πολύ σιγουριά έχει πέσει ρε παιδιά, ακόμα και τώρα, στα ίσα μας παίζουνε

//φιστίκι που κέρασε ο Μπράμος τον Βασιλειάδη blink.gif που πηδάει αυτό το παιδί blink.gif
roko
Respect σε Λασμε και Γκιστ.Φοβερο διδυμο τους βλεπω και με πιανει καταθλιψη..
Quincy
QUOTE(Stefanos T. @ Jan 17 2014, 20:40 ) *
12.000-13.000 έγραψε το gazetta
Απλά έχουν πάρει τα φτηνά εισιτήρια και όλοι είναι στις θέσεις τους.

//πολύ σιγουριά έχει πέσει ρε παιδιά, ακόμα και τώρα, στα ίσα μας παίζουνε



Το 50% (και ούτε) του Παναθηναικού, το παίζει στα ίσα η Εφες. όντως rolleyes.gif
bbplayer
QUOTE (roko @ Jan 17 2014, 22:42 ) *
Respect σε Λασμε και Γκιστ.Φοβερο διδυμο τους βλεπω και με πιανει καταθλιψη..


είναι αθληταράδες όντως. μπασκετμπολίστες τους κάνει ο άλλος.
kseplenhs
Και απο τα 8 μέτρα να αρχίζουν να ευστοχούν οι εφεσιανοί με κρεμασμένους πάνω τους,κατέβηκαν να παίξουν χωρίς καμιά ένταση στην άμυνα.Οπότε θα χάσουν εύκολα.

Κιλισλί με τέτοιο προφίλ νομίζεις πως είναι δυσδιάστατος.
bbplayer
πάντως ρισπεκτ σε όποιον μη βάζελο κάθεται και βλέπει αυτόν τον πονόματο tongue.gif tongue.gif θέλει πολύ κουράγιο
Quincy
QUOTE(bbplayer @ Jan 17 2014, 20:54 ) *
πάντως ρισπεκτ σε όποιον μη βάζελο κάθεται και βλέπει αυτόν τον πονόματο tongue.gif tongue.gif θέλει πολύ κουράγιο


Έχουμε διαφορετική αίσθηση του χιούμορ φαίνεται
bbplayer
QUOTE (Quincy @ Jan 17 2014, 22:57 ) *
Έχουμε διαφορετική αίσθηση του χιούμορ φαίνεται


??
Quincy
QUOTE(bbplayer @ Jan 17 2014, 21:58 ) *
??


Για την Εφες και τον Χατζη μιλάω
roko
QUOTE (bbplayer @ Jan 17 2014, 22:54 ) *
πάντως ρισπεκτ σε όποιον μη βάζελο κάθεται και βλέπει αυτόν τον πονόματο tongue.gif tongue.gif θέλει πολύ κουράγιο


Για Χατζηγεωργιου λες?..Πραγματικα ο,τι και να πει κανεις ειναι λιγο για δαυτον.
bbplayer
QUOTE (roko @ Jan 17 2014, 23:02 ) *
Για Χατζηγεωργιου λες?..Πραγματικα ο,τι και να πει κανεις ειναι λιγο για δαυτον.


όχι εννοώ ότι επειδή είναι χάλια το ματς, ένας αδιάφορος φίλαθλος πιθανό να προτιμήσει να δει κάτι άλλο (π.χ Παρτιζαν vs CSKA)
roko
QUOTE (bbplayer @ Jan 17 2014, 23:06 ) *
όχι εννοώ ότι επειδή είναι χάλια το ματς, ένας αδιάφορος φίλαθλος πιθανό να προτιμήσει να δει κάτι άλλο (π.χ Παρτιζαν vs CSKA)


Ε ενταξει 1ον δεν εχουμε συνδρομητικα και 2ον ο ομιλος μας εχει πιο πολυ ενδιαφερον tongue.gif Βλεπω τα σερβακια της Εφες και αναρωτιεμαι τι απεγινε η μεγαλη Γιουγκοσλαβια που διδαξε το μπασκετ στην Ευρωπη μαζι με τους Λιθουανους καποτε..Εχουν τεοντοσιτσοποιηθει ολοι λεμε..
Quincy
QUOTE(bbplayer @ Jan 17 2014, 21:06 ) *
όχι εννοώ ότι επειδή είναι χάλια το ματς, ένας αδιάφορος φίλαθλος πιθανό να προτιμήσει να δει κάτι άλλο (π.χ Παρτιζαν vs CSKA)


Και να χάσουμε φάσεις σαν αυτή του Ερντεν να χάνει τα ριμπάουντ απ τον κάρυ; smiley.gif
Άσε που δεν παίζει ο Χάινς στο Βελιγράδι 68.gif
MaJesty23
Ραμέλ Κάρυ και τα μυαλά στα κάγκελα.Πόσο μπασκετικός ο άτιμος...Ο AC LAW των φτωχών! smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.