Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ψάχνω ομάδα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
redglove
Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί ο φίλος που ψάχνει και αυτός ομάδα!

Εγώ θα γίνω 21 τον Νοέμβρη, είμαι σχεδόν 1.90, δεν καρφώνω αλλά είμαι και εγώ γρήγορος. Αθλητικός επίσης.

Στον Πάοκ δεν θέλω να πάω γιατί οι ασπρόμαυρες εμφανίσεις δεν μου πάνε και δε θα φαίνομαι ωραίος στις εφημερίδες, ούτε θα με κάνουν add μωράκια στο facebook. Αφήστε δε που εγώ επειδή είμαι και γρήγορος και αθλητικός και δύο πόντους ψηλότερος από τον φίλο νομίζω μπορώ να παίξω σε ομάδα Ευρωλίγκας. Αν φτάναμε και στο Top 8 δεν θα με πείραζε!

Καμιά πρόταση; tongue.gif

(Λοιπόν, σοβαρά τώρα, είπα να κάνω είσοδο με πλακίτσα, δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν. Και η Παοκάρα τρέλα είναι, άσχετα που είμαι Ολυμπιακός εγώ. Το redglove το έβγαλα επειδή υποστήριζα Sonics και ο Payton ήταν μαγεία σκέτη, είπα να κάνω το nickname του (the glove)..."redglove", να 'ναι πιο...Ολυμπιακό. smile.gif

Αυτά, θα τα λέμε τακτικά πιστεύω γιατί εκεί πάνω στις Αγγλίες που σπουδάζω δεν μιλάει κανείς για μπάσκετ και παθαίνω κάτι!)
apkat
Eλα και συ Παοκ τοτε.. wink.gif Αφου δεν πηραμε τον Ταιρον Λου ψαχνουμε εναν κοντο ακομα.. wink.gif
redglove
QUOTE(redglove @ Sep 6 2009, 02:07 ) *
Στον Πάοκ δεν θέλω να πάω γιατί οι ασπρόμαυρες εμφανίσεις δεν μου πάνε και δε θα φαίνομαι ωραίος στις εφημερίδες, ούτε θα με κάνουν add μωράκια στο facebook. Αφήστε δε που εγώ επειδή είμαι και γρήγορος και αθλητικός και δύο πόντους ψηλότερος από τον φίλο νομίζω μπορώ να παίξω σε ομάδα Ευρωλίγκας. Αν φτάναμε και στο Top 8 δεν θα με πείραζε!

apkat
QUOTE(redglove @ Sep 6 2009, 02:07 ) *
(Λοιπόν, σοβαρά τώρα, είπα να κάνω είσοδο με πλακίτσα, δεν ήθελα να προσβάλω κανέναν. Και η Παοκάρα τρέλα είναι, άσχετα που είμαι Ολυμπιακός εγώ.)

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.