Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SLUM DUNK ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
truelife
ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ? ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ LIVE ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ? ΕΓΩ ΠΟΤΕ, ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΔΑ MARIA STEPANOVA ΣΕ VIDEO.
basket4
QUOTE(truelife @ Sep 20 2008, 22:16 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ? ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ LIVE ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ? ΕΓΩ ΠΟΤΕ, ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΔΑ MARIA STEPANOVA ΣΕ VIDEO.


καλως ηρθες στο φορουμ κ καλα ποστ.
γραφε μονο με μικρα γραμματα γιατι τα κεφαλαια στη γλωσσα του ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις.

εχω ακουσει οτι μπορει να καρφωσει η Καλτσιδου απο τις εσπεριδες αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισυχει.

αρκετες ξενες αθλητριες καρφωνουν.οχι μονοη στεπανοβα.
ειδικα στο wnba υπαρχουν πολλες
Giuliana13_fan
QUOTE(truelife @ Sep 20 2008, 19:16 ) *
ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΚΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ? ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΤΕ LIVE ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ? ΕΓΩ ΠΟΤΕ, ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΡΩΣΣΙΔΑ MARIA STEPANOVA ΣΕ VIDEO.

εχει καρφωσει η καλτσιδου στο all star game της Τριπολης αλλα η μπασκετα ηταν λιγο χαμηλωμενη αν 8υμαμαι καλα wink.gif
basket4
QUOTE(Giuliana13_fan @ Sep 20 2008, 23:48 ) *
εχει καρφωσει η καλτσιδου στο all star game της Τριπολης αλλα η μπασκετα ηταν λιγο χαμηλωμενη αν 8υμαμαι καλα wink.gif



α ναι μωρε...!
χαχαχαα.δικιο εχεις...
ειχε καρφωσει κ η κοσμα τοτε??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Sep 20 2008, 20:57 ) *
α ναι μωρε...!
χαχαχαα.δικιο εχεις...
ειχε καρφωσει κ η κοσμα τοτε??? tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

οχι αλλα ειχε προσπα8ισει!!
καλα...τοσους μηνες το εχεις το dvd Μου με αυτο το all star!!ακομα να καταλαβεις ποια καρφωσε και ποια οχι??? laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif
basket4
QUOTE(Giuliana13_fan @ Sep 20 2008, 23:59 ) *
οχι αλλα ειχε προσπα8ισει!!
καλα...τοσους μηνες το εχεις το dvd Μου με αυτο το all star!!ακομα να καταλαβεις ποια καρφωσε και ποια οχι??? laugh.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif



με τετοια εικονα τι να καταφερω να δω?
χαχααχαχααχαχ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(basket4 @ Sep 20 2008, 21:01 ) *
με τετοια εικονα τι να καταφερω να δω?
χαχααχαχααχαχ tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

mmm...δεν φτανει που στο εδωσα κι ολας tongue.gif tongue.gif tongue.gif
εχεις και παραπονα!!!
μονο τα καρφωματα φινονται καλα tongue.gif
και νομιζω απο τοτε δεν εχει 3αναγνει τετοιος διαγωνισμος σε all star :\
basketball-maniac
Αν δεν κάνω λάθος έχει καρφώσει η Σαμορούκοβα σε κανονική μπασκέτα.Τώρα για το all star στην Τρίπολη η μπασκέτα ήταν κατεβασμένη στα 2.95 m αν θυμάμαι καλά... biggrin.gif Δίκιο έχεις,στην Τρίπολη ήταν η πρώτη φορά που γινόταν διαγωνισμός καρφωμάτων σε All Star Game γυναικών!! 41.gif Οι άνθρωποι της ΕΟΚ πρότειναν να γίνει ο διαγωνισμός με 5άρα μπάλα αλλά τα κορίτσια έκαναν με την κανονική την 6άρα!! 41.gif Τώρα αναρωτιέστε πως τα ξέρω αυτα ε??Ήμουν ballgirl τότε!! tongue.gif Σκούπισμα του παρκέ στο παιχνίδι και έβαζα τις μπάλες στο διαγωνισμό τριπόντων...!!! laugh.gif
basket4
QUOTE(basketball-maniac @ Sep 22 2008, 00:08 ) *
Αν δεν κάνω λάθος έχει καρφώσει η Σαμορούκοβα σε κανονική μπασκέτα.Τώρα για το all star στην Τρίπολη η μπασκέτα ήταν κατεβασμένη στα 2.95 m αν θυμάμαι καλά... biggrin.gif Δίκιο έχεις,στην Τρίπολη ήταν η πρώτη φορά που γινόταν διαγωνισμός καρφωμάτων σε All Star Game γυναικών!! 41.gif Οι άνθρωποι της ΕΟΚ πρότειναν να γίνει ο διαγωνισμός με 5άρα μπάλα αλλά τα κορίτσια έκαναν με την κανονική την 6άρα!! 41.gif Τώρα αναρωτιέστε πως τα ξέρω αυτα ε??Ήμουν ballgirl τότε!! tongue.gif Σκούπισμα του παρκέ στο παιχνίδι και έβαζα τις μπάλες στο διαγωνισμό τριπόντων...!!! laugh.gif



ωωωωω...
αρα εχεις εμπειρια απο την διοργανωση.χαχα tongue.gif
ειχε ξαναγινει διαγωνισμος καρφωματων σε ενα νησι...
τωρα Χιο ηταν??Κω??θα σας γελασω smiley.gif
chrisafr9
Μια και μας ανοιξε την ορεξη η Parker θα σας παω λιγο πισω και στην Ελλαδα.Αν θυμαμαι καλα εχει καρφωσει η Van Gorp του Παο σε προπονηση και live σε μια πρωινη εκπομπη που ειχε σε απευθειας συνδεση τη προπονηση τους και η Folkl των Λιοσιων επισης σε προπονηση.
basket4
QUOTE(chrisafr9 @ Oct 8 2008, 19:17 ) *
Μια και μας ανοιξε την ορεξη η Parker θα σας παω λιγο πισω και στην Ελλαδα.Αν θυμαμαι καλα εχει καρφωσει η Van Gorp του Παο σε προπονηση και live σε μια πρωινη εκπομπη που ειχε σε απευθειας συνδεση τη προπονηση τους και η Folkl των Λιοσιων επισης σε προπονηση.


η Φολκλ ηταν πριν 3-4 χρονια αν θυμαμαι καλα???
μαζι με μια αλλη ξενη εκεινη την περιοδο..πολυ καλο διδυμο...αν θυμαμαι καλα παλι smiley.gif
chrisafr9
QUOTE(basket4 @ Oct 8 2008, 19:24 ) *
η Φολκλ ηταν πριν 3-4 χρονια αν θυμαμαι καλα???
μαζι με μια αλλη ξενη εκεινη την περιοδο..πολυ καλο διδυμο...αν θυμαμαι καλα παλι smiley.gif



Ναι πηγα αρκετα πισω μαλλον αλλα δεν θυμαμαι κατι πιο προσφατο!η Folkl ηταν 2002 μαζι με Douglas και 2001 Houana - Roberts. Η Van Gorp ηταν ακομα πιο πισω 2000!!δεν ξερω αλλα ισως στα προηγουμενα χρονια ειχαμε καλυτερες ξενες!
basket4
QUOTE(chrisafr9 @ Oct 8 2008, 20:29 ) *
Ναι πηγα αρκετα πισω μαλλον αλλα δεν θυμαμαι κατι πιο προσφατο!η Folkl ηταν 2002 μαζι με Douglas και 2001 Houana - Roberts. Η Van Gorp ηταν ακομα πιο πισω 2000!!δεν ξερω αλλα ισως στα προηγουμενα χρονια ειχαμε καλυτερες ξενες!



ναι..της θυμαμαι αυτες.αλλα μεχρι εκει φτανει η μνημη μου. tongue.gif

ενταξει..βασικα κ τωρα εχουμε καλες ξενες.μπουσερ,νερο,γκερλντς...
δεν θυμαμαι αλλες τωρα icon_drunk.gif
chrisafr9
QUOTE(basket4 @ Oct 8 2008, 20:36 ) *
ναι..της θυμαμαι αυτες.αλλα μεχρι εκει φτανει η μνημη μου. tongue.gif

ενταξει..βασικα κ τωρα εχουμε καλες ξενες.μπουσερ,νερο,γκερλντς...
δεν θυμαμαι αλλες τωρα icon_drunk.gif



ΜΜΜ!καλες ναι αλλα οχι ισως κατι το πολυ ιδιαιτερο!με πολυ λιγες εξαιρεσεις.θα ελεγα μπουσερ - νταγκλας.παντα ελπιζουμε βεβαια...
basket4
QUOTE(chrisafr9 @ Oct 8 2008, 20:46 ) *
ΜΜΜ!καλες ναι αλλα οχι ισως κατι το πολυ ιδιαιτερο!με πολυ λιγες εξαιρεσεις.θα ελεγα μπουσερ - νταγκλας.παντα ελπιζουμε βεβαια...


Ναι..ξεχασα κ την Νταγκαλς..
οι εσπεριδες δεν ειχαν μια χρονια πριν χρονια βεβαια Νταγκαλς-Φολκλ μαζι?
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

πωπω..πρεπει να φτιαξω τη μνημη μου..δεν θυμαμαι ohmy.gif ohmy.gif
chrisafr9
QUOTE(basket4 @ Oct 8 2008, 21:17 ) *
Ναι..ξεχασα κ την Νταγκαλς..
οι εσπεριδες δεν ειχαν μια χρονια πριν χρονια βεβαια Νταγκαλς-Φολκλ μαζι?
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

πωπω..πρεπει να φτιαξω τη μνημη μου..δεν θυμαμαι ohmy.gif ohmy.gif



Νταγκλας ναι Φολκλ οχι.
mvg31
Ειλικρινα η Γκορπ ειχε δώσει ρέστα εκεινη την περιοδο, αν και προερχοταν απο μια πολυ κακή ρουκι σαιζον στο WNBA ο Adubato με εντολη απο Blaze την είχε κρατησει στο παγκο για εξωγηπεδικους λόγους...Τα καρφωματα στην Ελλαδα ηταν το κερασακι στην τουρτα (με εξαιρεση αυτα τουφιναλ φορ του κολλεγιακου) ..Μηπως υπαρχει πουθενα καποιο βιντεο εκεινης της εκπομπης?
a.n.r00u *n-e*
Πάρτε μάτι ΚΑΡΦΩΜΑ στο φετίνο ευρωπαικό All star game!

slum dunk-all star game 77.gif
magickaminia
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Apr 9 2009, 16:03 ) *
Πάρτε μάτι ΚΑΡΦΩΜΑ στο φετίνο ευρωπαικό All star game!

slum dunk-all star game 77.gif

Αν μιλας για την γνωστη Αμερικανα της Σπαρτακ πρεπει να σου πω οτι καρφωνει με τα 2 χερια με επιτοπιο αλμα. Εχει υψος 1,96 μ αλλα ειναι εκπληκτικα αλτικη. Φαντασου οτι στο ζεσταμα του 1ου αγωνα Σπαρτακ - Βαλενθια καρφωσε με φολοου σε αστοχο σουτ συμπαικτριας της. blove.gif
a.n.r00u *n-e*
QUOTE(magickaminia @ Apr 9 2009, 16:35 ) *
Αν μιλας για την γνωστη Αμερικανα της Σπαρτακ πρεπει να σου πω οτι καρφωνει με τα 2 χερια με επιτοπιο αλμα. Εχει υψος 1,96 μ αλλα ειναι εκπληκτικα αλτικη. Φαντασου οτι στο ζεσταμα του 1ου αγωνα Σπαρτακ - Βαλενθια καρφωσε με φολοου σε αστοχο σουτ συμπαικτριας της. blove.gif

Αυτά είναι... w00t.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.