Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Ολύμπια Λάρισας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
weirdo1977
Η πρoετοιμασια για τα play offs συνεχίζεται, θα είμαι ένας απ τους 200-300 που θα μαστε αύριο εκεί

QUOTE(www.arisbc.gr)
Τα εισιτήρια με την Ολύμπια Λάρισας

Ο ΑΡΗΣ Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο ανακοινώνει ότι έχουν τεθεί σε κυκλοφορία τα εισιτήρια για την αναμέτρηση κόντρα στην Ολύμπια Λάρισας που θα διεξαχθεί το Σάββατο (22/03) και ώρα 19:00, στο πλαίσιο της 21ης Αγωνιστικής του φετινού ελληνικού Πρωταθλήματος.

Όλοι εσείς που έχετε στηρίξει την ομάδα μας τόσο στις καλές, όσο κυρίως στις δύσκολες στιγμές, πρέπει να την βοηθήσετε γεμίζοντας το Αλεξάνδρειο σε μια ακόμη σημαντική αναμέτρηση.

Οι τιμές των εισιτηρίων έχουν ως εξής:


Θύρα 1: 10 ευρώ

Θύρα 2-3: 20 ευρώ

Θύρα 4: 10 ευρώ

Θύρα 5-6: 10 ευρώ

Θύρα 7-8-9-10: 10 ευρώ



Υπάρχουν επίσης και παιδικά εισιτήρια των 5 ευρώ για παιδιά από έξι έως δώδεκα ετών.

Οι ενδιαφερόμενοι θα μπορούν να προμηθεύονται τα εισιτήρια τους σήμερα και αύριο από τα γραφεία του ΑΡΗ Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο (τηλ. 2310 265-600) από τις 09:00 μέχρι και τις 18:00, τον Α.Σ. ΑΡΗ (Αλκμήνης 69, εκεί όπου βρίσκεται η θύρα των επισήμων στο Κλεάνθης Βικελίδης, τηλ. 2310 305-402), τους Συνδέσμους Φίλων ΑΡΗ (SUPER 3, Ιερολοχίτες και Κιτρινόμαυροι Ευόσμου), αλλά και από τα εκδοτήρια του Αλεξανδρείου Αθλητικού Μελάθρου την ημέρα διεξαγωγής του αγώνα.


μεγαλο λαθος η γενικη εισοδος, χανει εσοδα η ομαδα...
thrylos7
Άουτς! Τί είδαν τα μάτια μας σήμερα... Μπράβο στην Ολύμπια για τη σημερινή της νίκη. Καταπληκτική άμυνα (σε συνδυασμό με τον κακό, εντελώς άνευρο και κουραστικό επιθετικά Άρη) με ελάχιστα ελεύθερα σουτ και 3-4 παίκτες κάθε φορά στο ρημπάουντ, επιβολή του ρυθμού με τον MVP Μπατή και χωρίς να δείξει κάτι ιδιαίτερο (ως συνήθως) στην επίθεση...
Ο Άρης δεν πάτησε παρκέ απόψε... Μάσεϊ, Ράιτ και Καλαϊτζής ήταν οι θετικοί παίκτες. Ο Ηλιάδης έπεσε γι' άλλη μια φορά θύμα της διαχείρισης του Χέρμπερτ (χαρακτηριστικός ο εκνευρισμός του στην τελευταία αλλαγή).
Είχε πάντως κάποια ωραία καρφώματα και τάπες το παιχνίδι... κατά τ' άλλα, τα λέει όλα το σκορ.

Δεν είναι νοοτροπία μεγάλης ομάδας αυτή...
hagi
QUOTE(thrylos7 @ Mar 22 2008, 21:22 ) *
Δεν είναι νοοτροπία μεγάλης ομάδας αυτή...


Κρατάτω μόνο το τελευταίο σχόλιό σου και συμφωνώ απόλυτα..Αυτό το πράγμα δεν μπορώ να το καταλάβω.Τη μία κάνουν σούπερ παιχνίδια και την άλλη δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους και παίζουν χάλια. 68.gif
Μετά λέμε γιατί δεν πάει κόσμος στο γήπεδο.. wink.gif

Μπράβο στην Ολύμπια για τη νίκη της..Εμείς πάμε για αυτοκτονία κανονικά,να χάσουμε την τρίτη θέση..Τί να πω έλεος πια....βαρέθηκα 68.gif
Alexmei
ohmy.gif ohmy.gif
Ήμουν στο Βενετόκλειο και το έμαθα τηλεφωνικά. Δεν γίνεται σκίζεις την Λιέτουβος μετά που έχασες από ΑΕΛ και ύστερα να χάνεις από την Ολύμπια και να βάζεις μόλις 48 πόντους σε ολόκληρο μάτς. Συγκεντρωθείτε! bball.gif bball.gif
Kolossos-Rhodes
Οταν ακουσα το σκορ,λεω μαλλον ειναι σκορ ημιχρονου,η αποτελεσμα γυναικειου πρωταθληματος.
Ενταξει οι παικτες προφανως δεν ειχαν ιδιαιτερο κινητρο,θεωρουν οτι εχουν κλεισμενη την 3η θεση,ηταν και κουρασμενοι οποτε οκ.η ολυμπια δεν ηθελε να μπει σε περιπετειες οποτε ολα καλα
Warrior
Καλημερα μετα απο καιρο(πολλες υποχρεωσεις τον τελευταιο καιρο)! smile.gif

Τι να πω για τι χθεσινο....ειλικρινα δεν ξερω!!
QUOTE
Άουτς! Τί είδαν τα μάτια μας σήμερα...


Πραγματικα δεν μπορουσα να το βλεπω!Για 1η φορα εκανα ζαπινγκ την ωρα που εβλεπα αγωνα του Αρη! blink.gif

Αρρωστημενη κατασταση.Δεν ξερεις τι να περιμενεις απο αυτην την ομαδα.Μπορει να κερδισει οποιονδηποτε
και να χασει απο οποιονδηποτε ακομα και μεσα στο παλε!Εχουμε φτασει Απριλη και η ομαδα δεν εχει
αποκτησει μια στοιχειωδη σταθεροτητα ή σοβαροτητα.Οτι να ναι....

Πραγματικα εχω βαρεθει και εγω...και μετα λεμε για τον κοσμο!Απαραδεκτη και προκλητικοτατη η
αδιαφορια που ειδαμε χθες στο παρκε.Ντροπη να μη σεβονται λιγακι τον κοσμο που πηγαινει στο
γηπεδο να τους δει...οσος και να ειναι αυτος!

Νομιζω ευκολα εξηγειται πια και η αλλοπροσαλλη πορεια της Ορτεζ περυσι...
ashton
H Oλύμπια μπήκε στο ματς ξέροντας πως με τις νίκες του Κολοσσού και (κυρίως) του Ρεθύμνου, ήταν σε εξαιρετικά δύσκολη θέση. Ο Άρης ήξερε πως με την ήττα του Πανιωνίου, δύσκολα θα τον έπιανε κάποιος στην 3η (αν κερδίσει στην Κυψέλη τον Πανελλήνιο ουσιαστικά την καθαρίζει), κι έτσι μπήκε ψιλομπλαζε.
weirdo1977
δε ξέρω τι λέτε εσείς... θα θελα όμως να μου επιτρέψετε να ανοίξω εγώ η το πολύ πολύ ο warrior το thread για το παιχνίδι στο ρέθυμνο... ο νοών νοητό 19.gif
celtic_pride
Κρίμα, κρίμα, κρίμα....... sad.gif sad.gif 68.gif 68.gif .. Έτσι όπως πάμε, οι επόμενοι αγώνες στο Παλε θα γίνονται μεταξύ συγγενών και φίλων..... sad.gif
Ας ελπίσουμε να σόβαρευτουνε ΑΜΕΣΑ. Πλησιάζουνε επικίνδυνοι (κυρίως εκτός έδρας αγώνες) και θα πρέπει η ομάδα να δείξει σοβαρότητα μέχρι τα πλέι-οφ

Επειδή σε αυτή την πόλη η καχυποψία δεν έχει όρια, ακούστηκε ότι η ομάδα έχασε επίτηδες προκειμένου να ευνοηθεί η Ολύμπια ως προς την παραμονή σε βάρος του Παοκ (ο οποίος έτσι όπως πάει θα πέσει...)... Ας καταλάβουνε καλά αυτοί που τα λένε, ότι ο Αρης δεν χαρίζεται σε κανεναν και πρέπει να παίζει πάντα για την ιστορία του.....


Υ.Γ. Καλό το υπονοούμενο με τον προπονητή (αν και εμένα μου είναι αντιπαθής) weirdo, αλλά γιατί κάτι μου λέει ότι το καλοκαίρι έρχεται ή ο Μπαρτζώκας ή ο (γιατί όχι?) Σιγάλας?
weirdo1977
QUOTE(celtic_pride @ Mar 23 2008, 15:09 ) *
Επειδή σε αυτή την πόλη η καχυποψία δεν έχει όρια, ακούστηκε ότι η ομάδα έχασε επίτηδες προκειμένου να ευνοηθεί η Ολύμπια ως προς την παραμονή σε βάρος του Παοκ (ο οποίος έτσι όπως πάει θα πέσει...)... Ας καταλάβουνε καλά αυτοί που τα λένε, ότι ο Αρης δεν χαρίζεται σε κανεναν και πρέπει να παίζει πάντα για την ιστορία του.....
Υ.Γ. Καλό το υπονοούμενο με τον προπονητή (αν και εμένα μου είναι αντιπαθής) weirdo, αλλά γιατί κάτι μου λέει ότι το καλοκαίρι έρχεται ή ο Μπαρτζώκας ή ο (γιατί όχι?) Σιγάλας?


δεν άφησα κανένα υπονοούμενο για προπονητή, το σχόλιο μου πήγαινε στο..."ΜΙΑ ΠOΛΗ, ΜΙΑ ΟΜAΔΑ", έχω ξαναγράψει, το θέμα προπονητή δεν με απασχολεί
celtic_pride
Σόρυ τότε biggrin.gif biggrin.gif Δεν "νόησα" μαλλον σωστά.... biggrin.gif peace.gif

Με την πιθανή άνοδο του Πανοράματος, το "μία πόλη, μια ομάδα" δεν θα γίνει μάλλον πραγματικότητα.. laugh.gif
weirdo1977
QUOTE(celtic_pride @ Mar 23 2008, 15:09 ) *
Επειδή σε αυτή την πόλη η καχυποψία δεν έχει όρια, ακούστηκε ότι η ομάδα έχασε επίτηδες προκειμένου να ευνοηθεί η Ολύμπια ως προς την παραμονή σε βάρος του Παοκ (ο οποίος έτσι όπως πάει θα πέσει...)... Ας καταλάβουνε καλά αυτοί που τα λένε, ότι ο Αρης δεν χαρίζεται σε κανεναν και πρέπει να παίζει πάντα για την ιστορία του.....


για τον ηρακλή είχα στεναχωρεθεί, αν θέλετε μπορείτε να ανατρέξετε στο συγκεκριμένο topic για του λόγου το αληθές... αλλα γι αυτούς μονο χαρά μπορώ να νιώσω, δεν μου βγαίνει τίποτα άλλο, k αν είναι να χάσω 2-3 αδιάφορα mats για να νιώσω αυτήν την χαρά δεν με ενοχλεί καθόλου... συν το ότι το χω παίξει k στοίχημα από την αρχή της χρονιας και είναι πολλά τα λεφτά ...wink.gif
Air Kef
H χαρά σου πιστευω θα ειναι προσκαιρη (περα των στοιχηματικων tongue.gif ).

Δεν θα σου λείψουν τα Αρης-ΠΑΟΚ;
scales84
Εγω ρε παιδια οταν εμαθα το σκορ ντραπηκα.αργοτερα το βραδυ ο πατ μου μου εβαλε στο μυαλο το ενδεχομενο να το δωσαμε ωστε να κινδυνεψει ο παοκ.Εγω ειμαι ισως ο πρωτος που θα θελα να δω τον παοκ στην α2 αλλα δεν μα ρεσει αν ξεφτυλλιζεται ο αρης.σημερα ολοι αυτο μου λεγανε.ντροπη που το δωσατε και τετοια.αλλα να πω και κατι αλλο.αν ηταν να το δωσουμε δεν μπορουσαμε να ρθουμε 70-75..48 ποντους?ομαδα ευρωλιγκας?ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!

Ο παοκ παντως δυσκολα θα πεσει...κι ας χασει σε αελ και ρεθυμνο...θα παρει τα ματσακια με πανωιο-πανελληνιο στην πυλαια.λιγο με το ονομα λιγο με τον κσομο που αν διε οτι κινδυνευει θα γεμισει το γηπεδο.

παντως για να μαι απολυτα ειλικρινης και τι δεν θα δινα τελευταια αγωνιστικη να μαστε αδιαφοροι και ο παοκ με ηττα να πεφτει.εκει θελω να δω τους παικτες μας!!!
NBAer
QUOTE(scales84 @ Mar 23 2008, 18:15 ) *
Εγω ειμαι ισως ο πρωτος που θα θελα να δω τον παοκ στην α2 αλλα δεν μα ρεσει αν ξεφτυλλιζεται ο αρης.


QUOTE(weirdo1977 @ Mar 23 2008, 15:44 ) *
αλλα γι αυτούς μονο χαρά μπορώ να νιώσω, δεν μου βγαίνει τίποτα άλλο, k αν είναι να χάσω 2-3 αδιάφορα mats για να νιώσω αυτήν την χαρά δεν με ενοχλεί καθόλου...


Μπορειτε να πειτε τους λογους για αυτην την αποψη σας? Ο καθενας τους προσωπικους του προφανως.....

Παντως weirdo1977 με απογοητευσες..... sad.gif Δεν σε περιμενα κομπλεξικο. Εκτος βεβαια αν οι λογοι σου ειναι ενδιαφεροντες και λογικοι.
scales84
Πολυ απλα γιατι ειναι ο αιωνιος αντιπαλος μου και θα θελα να τον δω να κατρακυλαει..

και δευτερον γιατι εγω παρακολουθωντας ολα τα αθληματα ακομα περιμενω να παρω μια εκδικηση για τον τροπο που ειχε κατσει κι ειχε χασει ο παοκ για να μας ριξει στο ποδοσφαιρο
captain charisma
48 ποντους μονο?ο χριστος και η μανα του! blink.gif
NBAer
QUOTE(scales84 @ Mar 23 2008, 19:11 ) *
Πολυ απλα γιατι ειναι ο αιωνιος αντιπαλος μου και θα θελα να τον δω να κατρακυλαει..

Α. Αυτος ο λογος ειναι λογικος πραγματι. Καλώς....

QUOTE
και δευτερον γιατι εγω παρακολουθωντας ολα τα αθληματα ακομα περιμενω να παρω μια εκδικηση για τον τροπο που ειχε κατσει κι ειχε χασει ο παοκ για να μας ριξει στο ποδοσφαιρο

Με την Καλαμαρια λες?
scales84
QUOTE(NBAer @ Mar 23 2008, 17:19 ) *
Α. Αυτος ο λογος ειναι λογικος πραγματι. Καλώς....
Με την Καλαμαρια λες?

ναι με την καλαμαρια λεω
captain charisma
QUOTE(scales84 @ Mar 23 2008, 19:11 ) *
Πολυ απλα γιατι ειναι ο αιωνιος αντιπαλος μου και θα θελα να τον δω να κατρακυλαει..

πρωταθλημα χωρις παοκ ειναι σαν αναλατο φαγητο wink.gif
scales84
QUOTE(big dirk @ Mar 23 2008, 17:24 ) *
πρωταθλημα χωρις παοκ ειναι σαν αναλατο φαγητο wink.gif

χωρις τον παοκ των τελευταιων χρονων?με μη ανταγωνιστικη ομαδα και με τον κοσμο να πηγαινε σε 4-5 ματς ολη τη σεζον?νομιζω εισαι υπερβολικος..

αλλα εμας δεν μας ενδιαφερει και πολυ.ας εχουμε κατι να κανουμε καζουρα και ας λετε οτι το πρωταθλημα δεν εχει αξια

αλλωστε θα ανβιωσουν μεγαλα ντερμπι στο ιβανωφειο αν πεσει ο παοκ.κατι ειναι κι αυτο..

παντως ξαναλεω οπως και πριν οτι το βλεπω δυσκολο να πεφτει
weirdo1977
QUOTE(NBAer @ Mar 23 2008, 18:55 ) *
Παντως weirdo1977 με απογοητευσες..... sad.gif Δεν σε περιμενα κομπλεξικο. Εκτος βεβαια αν οι λογοι σου ειναι ενδιαφεροντες και λογικοι.


ποτε δεν αρνήθηκα πως είμαι κομπλεξικός smile.gifισα ισα, οποτε έβρισκα την ευκαιρία το φώναζα tongue.gif NBaer μερικά πράγματα με έχουν ενοχλήσει απίστευτα... πιο πολύ η χρονια προπαγανδα πως είστε η μεγαλύτερη ομάδα στην πόλη και κατ επέκταση στην μακεδονία... με αποκορύφωμα πέρσι όταν γέμισε η πόλη με πάνω "ΜΙΑ ΠOΛΗ ΜΙΑ ΟΜAΔΑ" δικό σας το σύνθημα λοιπόν.... δεν φταίω εγώ... να μην ξεχνάμε τα φέρετρα... τα αεροπλανάκια... και... τις βολές του μπάνε που ακόμη συχνά πυκνά βλέπω στον ύπνο μου tongue.gif

όσο για το αν θα είναι πρόσκαιρη η χαρά... δεν το νομίζω, ο παοκ θα ξανανεβεί... το να ρίξω όμως ΕΓΏ τον παοκ και μέσα στην έδρα του μάλιστα... είναι ιστορικό γεγονός για το οποιο θα υπερηφανεύομαι k θα μου δίνει χαρά μέχρι να πεθάνω.

Δεν θα επανέλθω γιατί ξέρω πως είναι λεπτό το θέμα για το συγκεκριμένο forum, ευχαριστώ τους υπευθυνους για την ανοχή τους.-
Air Kef
QUOTE
αλλωστε θα αναβιωσουν μεγαλα ντερμπι στο ιβανωφειο αν πεσει ο παοκ.κατι ειναι κι αυτο..


24.gif24.gif24.gif


Συμφωνω και στα υπολοιπα,οτι ο φετινος ΠΑΟΚ δεν εχει καμια αγωνιστικη διαφορα απο πολλες ομαδες της Α1,οχι ομως στο οτι συμφωνω με το "ειμαι Αρειανος,να πεσει και αν γκρεμοτσακιστει ο ΠΑΟΚ".
NBAer
QUOTE(weirdo1977 @ Mar 23 2008, 20:09 ) *
NBaer μερικά πράγματα με έχουν ενοχλήσει απίστευτα... πιο πολύ η χρονια προπαγανδα πως είστε η μεγαλύτερη ομάδα στην πόλη και κατ επέκταση στην μακεδονία...

Ε αυτα τα προπαγανδιστικα ολοι τα κανουν. wink.gif
Ο Ηρακλης λεει ταχα οτι ειναι ο μεγαλυτερος συλλογος λογω ιστοριας(100 χρονια κλπ), εσεις οτι ταχα ειστε ο αυτοκρατορας λογω της εποχης Γκαλη, και εμεις οτι ταχα πρεπει να αλλαξετε πολη διοτι ασπρομαυρη ειναι ολη.
Τα γνωστα.

Ολα αυτα ειναι σκετη αρρωστια και απορω που ασχολεισαι και δινεις βαση σε ολα αυτα. blink.gif


Οσο για το μεγαλυτερη ομαδα, ειναι απλα θεμα ορισμου. Μιλαμε για μπασκετ και τιτλους στο μπασκετ, μιλαμε για ποδοσφαιρο και τιτλους στο ποδοσφαιρο, μιλαμε και για τα 2, μιλαμε για κοσμο στο μπασκετ, μιλαμε για κοσμο συνολικα, μιλαμε για......κλπ.
Επειδη αυτα ειναι γεγονοτα, δεν μπορουν να αμφισβητηθουν και να επελθουν ρηξεις και αντιπαραθεσεις.
Αν μιλαμε για ποιος εχει παρει τα περισσοτερα πρωταθληματα στο μπασκετ, ο Αρης ειναι η μεγαλυτερη ομαδα.
Αν μιλαμε για το ποιος εχει τον περισσοτερο κοσμο, ο ΠΑΟΚ ειναι μεγαλυτερη ομαδα.
Αν μιλαμε για το ποιος εχει μεγαλυτερη ιστορια, δηλαδη ιδρυθηκε πιο παλια, τοτε ο Ηρακλης ειναι η μεγαλυτερη ομαδα.
Αν μιλαμε για.....κλπ.

Αν μιλαμε χωρις να εχουμε ορισει τι σημαινει μεγαλυτερη ομαδα, τοτε ουσιαστικα θα μιλαμε χωρις νοημα και απλα θα υπαρχουν τα φαινομενα διαξιφισμων και συζητησεων ανουσιων με εντασεις κλπ.


QUOTE
όσο για το αν θα είναι πρόσκαιρη η χαρά... δεν το νομίζω, ο παοκ θα ξανανεβεί... το να ρίξω όμως ΕΓΏ τον παοκ και μέσα στην έδρα του μάλιστα... είναι ιστορικό γεγονός για το οποιο θα υπερηφανεύομαι k θα μου δίνει χαρά μέχρι να πεθάνω.

Ναι πραγματι αυτο ειναι τελειως κομπλεξικο!
Δεν ειναι κακο ομως.
Αλλα απλα τζαμπα χαλας την ηρεμια σου με κατι τετοια.....
scales84
QUOTE(NBAer @ Mar 23 2008, 18:36 ) *
Ναι πραγματι αυτο ειναι τελειως κομπλεξικο!
Δεν ειναι κακο ομως.
Αλλα απλα τζαμπα χαλας την ηρεμια σου με κατι τετοια.....

NBAER δεν ξερω αν μενεις στη θεσσαλονικη.αν εμενες ομως θα ξερες ποσο περηφανοι και ποσο πολυ το αναφερουν οι ομοιδεατες σου οτι μας εριξαν στο ποδοσφαιρο.μπορει εσενα να μην σε νοιαζει αλλα εμενα και αλλους αριανους μας νοιαζει να παρθει εκδκηση.δεν ειναι κομπλεξικο γιατι δεν αρχισαμε εμεις αυτο το αλισβερισι...

οπως δεν ξεκινησαμε αυτα που λεγανε πολλοι παοκτσηδες περσι σας κερδισαμε για να μην βγειτε δευτεροι και δνε μας νοιαζουν τα αλλα ματς...και αν βγαινετε τριτοι δεν θα χτυπησουμε το ματς με ολυμπιακο περσι στυν πυλαια.αυτα ειναι γεγονοτα...
captain charisma
ο αρης απο δικα του λαθη επεσε.δν φταιει κανεις αλλος....
McRae
QUOTE(weirdo1977 @ Mar 23 2008, 20:09 ) *
τις βολές του μπάνε που ακόμη συχνά πυκνά βλέπω στον ύπνο μου tongue.gif



τοτε που ο μπανε ρωτουσε τον συμπατριωτη του στα ελληνικα (!!) αν πρεπει να βαλει η οχι τις βολες?

ποτε μου δεν καταλαβα γιατι δημιουργησε τοσες συζητησεις η συγκεκριμενη κινηση..ακομα και αν οντως ετσι εγινε,πολυ καλα εκανε ο μπανε...γιατι πρωτον με τον αρη αντιπαλο δεν θα ειχαμε κανενα πλεονεκτημα εδρας και δευτερον οσο καλυτερη ομαδα και αν ειχαμε αν παιζαμε με εσας θα συνωμοτουσε για μια ακομη φορα το συμπαν και θα χαναμε αλλο ενα πρωταθλημα..το ειχαμε δει το εργο τα προηγουμενα χρονια...την σωστη αποφαση πηρε λοιπον ο μπανε και δικαιωθηκε
NBAer
QUOTE(McRae @ Mar 23 2008, 21:26 ) *
τοτε που ο μπανε ρωτουσε τον συμπατριωτη του στα ελληνικα (!!) αν πρεπει να βαλει η οχι τις βολες?

ποτε μου δεν καταλαβα γιατι δημιουργησε τοσες συζητησεις η συγκεκριμενη κινηση..ακομα και αν οντως ετσι εγινε,πολυ καλα εκανε ο μπανε...γιατι πρωτον με τον αρη αντιπαλο δεν θα ειχαμε κανενα πλεονεκτημα εδρας και δευτερον οσο καλυτερη ομαδα και αν ειχαμε αν παιζαμε με εσας θα συνωμοτουσε για μια ακομη φορα το συμπαν και θα χαναμε αλλο ενα πρωταθλημα..το ειχαμε δει το εργο τα προηγουμενα χρονια...την σωστη αποφαση πηρε λοιπον ο μπανε και δικαιωθηκε

Ναι και εγω σε αυτο δεν εχω παρει ικανοποιητικη απαντηση το γιατι ηταν κακο. Το συμφερον της ομαδας του κοιταξε. Που το κακο?


QUOTE(scales84 @ Mar 23 2008, 21:10 ) *
NBAER δεν ξερω αν μενεις στη θεσσαλονικη.αν εμενες ομως θα ξερες ποσο περηφανοι και ποσο πολυ το αναφερουν οι ομοιδεατες σου οτι μας εριξαν στο ποδοσφαιρο.μπορει εσενα να μην σε νοιαζει αλλα εμενα και αλλους αριανους μας νοιαζει να παρθει εκδκηση.δεν ειναι κομπλεξικο γιατι δεν αρχισαμε εμεις αυτο το αλισβερισι...

Θεσσαλονικη μενω και τα ξερω ολα αυτα.
Απλα λεω οτι το να ασχολεισαι με ολα αυτα τα "πρωτος εσυ, οχι πρωτος εσυ αρχισες, μεγαλυτερος εγω, οχι μεγαλυτερος ειμαι εγω" ειναι σκετη αρρωστια.....
alien-tour
Για να καταλάβω, αυτό που μας "καίει" είναι να πέσει ο συμπολίτης; shot.gif

...Ενώ οτι η ομάδα έχει σκαμπανεβάσματα,δεν πέρασε στην φάση των 8 της Ευρωλίγκα (Ναι θα μπορούσε να περάσει αν δεν χάναμε από τη φενέρ),χάνει από ομάδες υποδεέστερες μέσα στο Παλέ (καλή ομάδα η Ολύμπια αλλά...), οι ξένοι δεν αποδίδουν και το Παλέ δεν γεμίζει ούτε κατά το ήμισυ... Εμένα αυτά με προβληματίζουν και δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει η οποιαδήποτε αδιάφορη αγωνιστικά προς τον ΑΡΗ ομάδα...
Air Kef
Επειδη υπαρχει αναφορα στους μοντς (weirdo εσυ σουπερ σταρ biggrin.gif ) ,η συζητηση οσο μενει σε τοσο κοσμια πλαισια και δεν δημιουργει προβλημα και οπαδικο πανικο δεν υπαρχει λογος να διακοπει,αν και το τοπικ δεν εχει καμια σχεση. tongue.gif

Τωρα αν κανενας guest μπει και αρχισει τα Βουλγαροσκουληκια,δεν φταιμε εμεις. smile.gif tongue.gif peace.gif
tsitum
Πολυ μεγαλη νικη για την Ολυμπια κ μπραβο στην ομαδα για την κατακτηση της.
Η Ολυμπια φετος ουτως ή αλλως εχει παρα πολυ δουλεμενη αμυνα που μου θυμιζει στοιχεια επιθετικης αμυνας Παναθηναικου κ Εθνικης, αλλα οι 48 ποντοι του Αρη το επιβεβαιωνουν.

Τωρα για το ΠΑΟΚ που συζητειται αν κινδυνευει, πιστευω πως δεν κινδυνευει περισσοτερο απο τις αλλες 3 συμπεριλαμβανομενης κ της Ολυμπιας.

Σιγουρα θα συνεβαιναν αντιστοιχα πραγματα με ΠΑΟ-ΟΣΦΠ αν δημιουργουνταν οι συνθηκες για να κανει καποιος "αγωνιστικο" κακο στον αλλο, χωρις αυτος να εχει ιδιον οφελος, οπως κ σε ολες τις αντιπαλες ομαδες.
weirdo1977
QUOTE(Air Kef @ Mar 24 2008, 18:33 ) *
Επειδη υπαρχει αναφορα στους μοντς (weirdo εσυ σουπερ σταρ biggrin.gif ) ,η συζητηση οσο μενει σε τοσο κοσμια πλαισια και δεν δημιουργει προβλημα και οπαδικο πανικο δεν υπαρχει λογος να διακοπει,αν και το τοπικ δεν εχει καμια σχεση. tongue.gif

Τωρα αν κανενας guest μπει και αρχισει τα Βουλγαροσκουληκια,δεν φταιμε εμεις. smile.gif tongue.gif peace.gif



εγώ σούπερ star ? blink.gif μα γιατί το λες αυτό tongue.gif ας επανέλθω λοιπόν αν k δεν βγάζει κάπου... όπως λοιπόν διάλεξε ορθός αντίπαλο ο μπάνε... έτσι επιλέγω k γω να μην έχω αντίπαλο στην πόλη, που το κακό ? tongue.gif για δούμε όμως k την άλλη πλευρά ...μια πτώση του παοκ... βραχυχρόνια τουλάχιστον δεν συμφέρει τον Ari... οικονομικά τουλάχιστον είναι ένα sold out λιγότερο...
scales84
QUOTE(weirdo1977 @ Mar 24 2008, 22:04 ) *
εγώ σούπερ star ? blink.gif μα γιατί το λες αυτό tongue.gif ας επανέλθω λοιπόν αν k δεν βγάζει κάπου... όπως λοιπόν διάλεξε ορθός αντίπαλο ο μπάνε... έτσι επιλέγω k γω να μην έχω αντίπαλο στην πόλη, που το κακό ? tongue.gif για δούμε όμως k την άλλη πλευρά ...μια πτώση του παοκ... βραχυχρόνια τουλάχιστον δεν συμφέρει τον Ari... οικονομικά τουλάχιστον είναι ένα sold out λιγότερο...

sold out?κανουμε ακομη τετοια?
weirdo1977
QUOTE(scales84 @ Mar 25 2008, 11:23 ) *
sold out?κανουμε ακομη τετοια?


σκέψου να χαροπαλεύει k του χρόνου- γιατί k να σωθεί αυτό θα συμβεί- k να τον έχεις τελευτές αγωνιστικές στο pale... σίγουρο sold out είναι, πίστεψε με wink.gif


ήθελα να πω..... ρε παίδες, μην ποινοκοποιείται τα πάντα, στο κάτω κάτω χαβαλέ κάνουμε, η καζούρα είναι το αλατοπίπερο της όλης φάσης, μην μας την ακυρώνεται k αυτή όπως έχετε ακυρώσει τόσα k τόσα... κακό στο basket γίνετε στο finale...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.