Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κοbe Carter or Arenas
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
nikolas12
Τρεις παικτες εκπληκτικοι.Ηθελα να βαλω δυο για αρχη αλλα ηθελα να υπαρχει ποικιλια και προβλεπω αρκετες διαφωνιες ελπιζω οχι μεγαλες.Μεχρι κι εγω δυσκολευομαι να βαλω ψηφο.

Μαλλον KOBE!!!
captain charisma
ακυρο τοπικ....
ο αρενας φετος δεν επαιξε και πολλα παιχνιδια...
ο καρτερ βρισκεται σε αλλο γηπεδο καθε φορα που παιζει..
μενει ο καημενος ο μπραιαντ να παλευει μονος του sad.gif
morfi
Δε μπορώ να καταλάβω ποιό το νόημα στα poll που έχεις φτιάξει...



btw, Κόμπι Μπράιαντ.
NBAer
Kobe, Carter ή Arenas σε τι? Συνολικα σαν αποδοση, στα καρφωματα, στο σουτ, τι? Επισης φετος ή γενικα?
Σε ολους τους τομεις υπερτερει ο Κομπε εκτος απο τα καρφωματα αλλα επειδη λογικα δεν θα εννοεις στα καρφωματα ψηφιζω Κομπε....
kostakis19
Μεγαλο ευκολακι η απαντηση....Φυσικα Kobe γιατι εχω ξαναπει πως ειναι μαζι με τον Γκαρνετ και τον ΛεΜπρον απο τους πιο αδικημενους παιχτες απο την αποψη οτι παλευουν μονοι τους (ο Γκαρνετ μεχρι περυσι). Αλλωστε τι παραπανω μπορεις να πεις για εναν παιχτη που εχει τις 40αρες για πλακα.
Elio
Δεν υπαρχει πιστευω κατι να συγκρινεις αναμεσα σε αυτους τους τρεις μεγαλους παικτες..........ευκολα και χωρις δευτερη σκεψη-----------ΚΟΒΕ!!!!!!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 69.gif 69.gif
ntelakos
ΨΗΦΙΖΩ GILBERT HIBATCI AGENT ZERO ARENAS APLA GIATI EINAI KORIFAIOS.ISOS O ΚΟΒΕ EINAI KALITEROS ALLA TO SINAISTIMA LEEI GILBERT.BL4
manos 13
QUOTE(ntelakos @ Feb 28 2008, 21:03 ) *
ΨΗΦΙΖΩ GILBERT HIBATCI AGENT ZERO ARENAS APLA GIATI EINAI KORIFAIOS.ISOS O ΚΟΒΕ EINAI KALITEROS ALLA TO SINAISTIMA LEEI GILBERT.BL4

και εγω πολυ θα ηθελα να ψηφισω arenas αλλα τι να κανουμε ο κομπι ειναι ο καλυτερος
SlobodaN
Νομίζω ότι ο Κόμπι είναι ο πιο ολοκληρωμένος απο τους 3. Αν και μου αρέσει πολύ περισσότερο ο Vince στα καλά του, και για να είμαι ειλικρινής δεν έχω και αρκετές εικόνες απο παιχνίδια του Arenas επιμένω ότι ο Κοbe είναι μακράν ο πρώτος.
koutsou10
νομιζω πωσ δεν χωραει αμφισβητηση οτι ο κομπε ειναι ο καλυτεροσ!!!
77.gif 77.gif 77.gif
j-kidd13
Δεν κολλάει η σύγκριση....αλλα χωρίς σκέψη Bryant.
xoxli44
Επι του καρφωματος Vince,κ επειδη ειμαι με τους αερινους DUNKERS ψηφισα Vince αν κ ο Κομπε στο συνολο ειναι καλυτερος,για τον Arenas δεν υπαρχει δεν το λενε?Καπως ετσι...
delmar
Ο πιο ολοκληρωμενος παιχτης ειναι με διαφορα ο Bryant. 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.