Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Anime
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
Xaroumenos loukoumas
Έχει κανείς ασχοληθεί με anime;
Αν ναι, ποια έχετε δει / παρακολουθείτε;

Ανοίγω το νέο αυτό topic με αφορμή ένα anime που βλέπω τελευταία, το οποίο λεγεται Death Note.
Για περισσότερες πληροφορίες (αλλά όχι πάρα πολλές, μή χάσει και το ενδιαφέρον της η σειρα) μπορείτε να δείτε εδώ.

Αν θέλετε μπορείτε να κατεβάσετε τα 13 πρώτα επεισόδια από εδώ (http download), το 14ο από torrents (η σειρά ξεκίνησε να προβάλεται στην Ιαπωνία 3 Οκτωβρίου και μέχρι στιγμής 14 επεισόδια έχουν δείξει). Νομίζω ότι κάθε Τετάρτη βγαίνει νέο επεισόδιο (έτσι δεν ειναι rchos7;; ).

Και τώρα ας επιστρέψουμε στον πρέποντα τρόπο παρουσίασης, που μου βγαίνει αυθόρμητα όταν μιλάω για το death note.

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!! Ποιος απίστευτος τύπος σκέφτηκε αυτό το φανταστικό σενάριο; Ειλικρινά όταν το βλέπω ξεχνάω να αναπνέυσω! Είναι σοκαριστικο, έχω πάθει την πλακα μου!

Αυταααα!! smiley.gif

Έχω επίσης δει τα Basilisk , GTO (εκτός από 3 επεισόδια), και λίγο από Ancient Book of Ysh (νομίζω ότι έτσι λεγόταν), Berserk, Uruchuban Ebichu : The housekeeping hamster (άπίστευτο), και φυσίκά τον υπεραπίστευτο, τον τιτανομεγιστοτεράστιο, το μοναδικό Ika no Kapamaru!!!!!!!!!!

Μοιραστείτε τις απόψεις σας μαζί μου!
Και μην ξεχνάτε!
Σας αγαπω!!

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
dizzy_fingers
Καλώς τον Χαρούμενο Λουκουμά!

Καλό θέμα, που πιστεύω πως θα έχει αρκετό ψωμί...
Εγώ δεν έχω εντριβήσει πάνω στο θέμα είναι η αλήθεια...μόνο τα βασικά έχω δει: Akira, Ghost in the cell, Ninja scroll, Cowboy Bebop.
Το τελευταίο είναι το καλύτερο και αγαπημένο μου. Όσοι δεν έχετε δει την ταινία να την νοικιάσετε. Έχει απίστευτο soundtrack.

Πέρα από αυτά, όσο ήμουν στην Ιαπωνία, έβλεπα και κάτι άλλα τα οποία όμως δεν έχουν έρθει στην Ελλάδα ούτε έχουν βγει στο εξωτερικό. Είναι κυρίως παιδικά (ήμουν παιδί όμως τότε).
Doraemon, Ninja Hatorikun, και άλλα που δε θυμάμαι...google them, ίσως βρείτε και μερικά στο youtube. Δε θα καταλάβετε τίποτα από γλώσσα, αλλά οι σκηνές είναι τουλάχιστον ξεκαρδιστικές μερικές φορές.
rchos
ααααα φοβερο θεμα ανοιξε αυτο το παλικαρι ο λουκουμας!μπραβο του!

εχω δει λιγα και εγω.basilisk,GTO,Ika no Kapamaru,Plawres sanshiro! ενω ειμαι στην φαση να δω death note(μου δωσε ο λουκουμας τα επεισοδια) και περιμενω να μου δωσει ενας φιλος το berserk και το one piece.βεβαια επειδη δεν καθομαι πολυ συχνα να δω μαλλον θα αργησω πολυ να τα δω ολα αυτα!

QUOTE
Αν θέλετε μπορείτε να κατεβάσετε τα 13 πρώτα επεισόδια από εδώ (http download), το 14ο από torrents (η σειρά ξεκίνησε να προβάλεται στην Ιαπωνία 3 Οκτωβρίου και μέχρι στιγμής 14 επεισόδια έχουν δείξει). Νομίζω ότι κάθε Τετάρτη βγαίνει νέο επεισόδιο (έτσι δεν ειναι rchos7;; ).


μην με ανακατευεις στις βρωμοδουλειες σου!εγω δεν ειδα δεν ακουσα δεν ξερω τιποτα! 65.gif
αεκτζού
Τώρα μάλιστα!Λοιπόν εγώ έχω δει τη Noir, τη Naruto, το Cutey Honey, το Onegai Teacher και άλλα κι όποιος θέλει με ρωτάει για άλλα.Τα ιαπωνικά είναι το θέμα μου! 77.gif
Warrior
Γιατι μιλατε ρε παιδια??? huh.gif

smiley.gif
Olorin
Αν και ακόμα δεν έχω συνέλθει από την υπερπροσπάθεια εναντίον του Φιλαθλητικού, αφού έτσι κι αλλιώς από την υπερένταση δεν με βλέπω να με παίρνει ο ύπνος πριν ξημερώσει (χαλαρότατα όμως!!!) ας συμμετέχω κι εγώ μιας και μόλις πρόσεξα το παρόν thread...

Αν και η αλήθεια είναι πως είμαι σχετικά noob στο άθλημα, από όσα έχω δει, με ενθουσίασαν τα Fullmetal Alchemist και Elfen Lied, ενώ τα Χριστούγεννα που είχα χρόνο είδα και μερικές ταινίες του Miyazaki (Princess Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle)...

Αύριο-μεθαύριο θα δω και το Akira που είχα κατεβάσει την προηγούμενη εβδομάδα (ναι, το ξέρω, είμαι απαράδεκτος που δεν έχω δει το Akira, το anime που άλλαξε όλα τα anime...κ.λπ.κ.λπ.), ενώ περιμένουν υπομονετικά εδώ και κάτι μήνες στο σκληρό ορισμένες ακόμα σειρές, όπως Bleach, Fullmetal Panic κ.λπ. Όσο για Dragonball, Naruto κ.λπ. sorry παιδιά αλλά μακάρι να είχα χρόνο να ξεκινήσω να βλέπω ongoing σειρές με 200+ επεισόδια, αλλά δεν έχω...

Υ.Γ: Το Slam Dunk το έχει δει κανείς??? Το έχω κατεβάσει από το καλοκαίρι, τόσο λόγω θέματος όσο κι επειδή μ'άρεσε πολύ το arcade παιχνίδι που βασίστηκε στο anime και το έπαιζα με τις ώρες στο ΜΑΜΕ ("Super Slams" από τα καλύτερα -άγνωστα- μπασκετάκια στο ΜΑΜΕ), αλλά και μόνο ότι είναι 101 επεισόδια με κάνει και το σκέφτομαι να το ξεκινήσω... sad.gif
kolossos
Μιλάμε για την σειρά που είχε παιχτεί και στην Ελλάδα ως "τρίποντο"; Αν ναι, από που την κατέβασες;
Xaroumenos loukoumas
...
Το Akira ούτε εγώ το έχω δει! Είμαστε απαράδεκτοι ε; sad.gif
Πάντως αυτό που είναι το πιο ωραίο στα anime είναι η ατμόσφαιρα. Καμία σχέση με ταινίες που βλέπουμε, καμία σχέση με τα κινούμενα σχέδια που έχουμε συνηθίσει. Είναι μια κατηγορία μόνα τους! Εγώ πάντως περιμένω πως περιμένω να έρθει Τετάρτη να κατεβάσω το επόμενο επεισόδιο death note να πορωθώ λίγακι!! tongue.gif 69.gif 69.gif

PS: έχεις δίκιο Olorin το μεγάλο μέγεθος πάντως ειναι λίγο ανασταλτικό..
rchos
ναι συμφωνω και εγω!ειστε απαραδεκτοι! tongue.gif
dizzy_fingers
Οι συζητήσεις για τις ελληνικές σειρές στο κατάλληλο τόπικ παρακαλώ.





blech.gif
Olorin
QUOTE(kolossos @ Jan 23 2007, 06:13 AM) *
Μιλάμε για την σειρά που είχε παιχτεί και στην Ελλάδα ως "τρίποντο"; Αν ναι, από που την κατέβασες;

Θα σε γελάσω, αφού δεν την γνωρίζω (το "Τρίποντο", εννοώ...).

Δεν αποκλείεται πάντως να μιλάμε για την ίδια, αφού είναι σχετικά παλιά (1993-96), οπότε μπορεί να έχει περιέλθει στην ελληνική TV και προσωπικά δεν νομίζω να υπάρχει άλλη anime σειρά με θέμα το μπάσκετ, ενώ ουσιαστικά είναι διάσημη και γιατί μεταξύ άλλων έμαθε τι θα πει μπάσκετ στους Ιάπωνες...

Για δες εδώ αν σου θυμίζει κάτι...

Υ.Γ: Προφανώς την κατέβασα μέσω torrent (γύρω στα 13GB!!!)... wink.gif
Anaz
Kalo το Dεath Note αλλά ένα ειναι το απόλυτο και κορυφαίο anime: ΒLEACH!!! και τα μυαλα στα κάγκελα!! Καθε τεταρτη καινούργιο επεισόδειο,τωρα είμαστε καπου στο 110..
Alexmei
Νaruto!!!!!!!!!!!!!! smiley.gif
Anaz
QUOTE
Αν και η αλήθεια είναι πως είμαι σχετικά noob στο άθλημα, από όσα έχω δει, με ενθουσίασαν τα Fullmetal Alchemist και Elfen Lied, ενώ τα Χριστούγεννα που είχα χρόνο είδα και μερικές ταινίες του Miyazaki (Princess Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle)...

Αύριο-μεθαύριο θα δω και το Akira που είχα κατεβάσει την προηγούμενη εβδομάδα (ναι, το ξέρω, είμαι απαράδεκτος που δεν έχω δει το Akira, το anime που άλλαξε όλα τα anime...κ.λπ.κ.λπ.), ενώ περιμένουν υπομονετικά εδώ και κάτι μήνες στο σκληρό ορισμένες ακόμα σειρές, όπως Bleach, Fullmetal Panic κ.λπ. Όσο για Dragonball, Naruto κ.λπ. sorry παιδιά αλλά μακάρι να είχα χρόνο να ξεκινήσω να βλέπω ongoing σειρές με 200+ επεισόδια, αλλά δεν έχω...
Το Fullmetal Alchemist όντως αρκετα καλό,το Elfen Lied είναι αυτο με το πολυ αίμα αν θυμαμαι καλά??Ναruto δεν χάνεις τίποτα,καλυτερα μην το πιάσεις καθόλου!Πολυ καλύτερο το rurouni!!95 επεισόδεια, έχει και ιστορικά στοιχεία, πολυ καλο!!Κλασσικο κομματι! biggrin.gif
ΔΕΣ ΒLEACH!!! 77.gif
Α και το gungrave ειναι πολυ ωραιο!13 επεισοδειακια αν θυμαμαι καλά.Λιγο καταθληπτικό βεβαια..

Το Robotech πώς δεν το'χει αναφέρει κανείς.? rolleyes.gif
Xaroumenos loukoumas
Λοιπον τα νέα από το μέτωπο:
1. Ο rchos7 έχει ήδη στα χέρια του Berserk και Rurouni, οπότε όταν αρχίσουμε να τα βλέπουμε θα πούμε εντυπωσεις.
2. Και σημαντικότερο: Βγήκε το 16ο επεισόδιο Death Note, άκρως ανατρεπτικό, συναρπαστικό, σου κόβει την ανάσα όπως και τα προηγούμενα. Αλλά εδώ υπάρχει μια πολύ μεγάλη ανατροπή που κανείς φαντάζομαι δεν την περίμενε. Αξίζει να το δειτε!
Anaz
To rurouni είναι αρκετα ως..πολυ καλο!! Το Berserk δεν το'χω δει!
Ρε δειτε BLEACH..!!!!!!!!!!

A,αν κατι βαριεστε να το κατεβασετε έχω αρκετα dvd's στην συλλογη μου με ολοκληρες τις σειρες! Rurouni,Bleach για παραδειγμα τα'χω. Και άλλα αρκετα..
Olorin
Anaz, το πρόβλημα είναι ακριβώς το αντίθετο... Δεν βαριόμαστε να τα κατεβάσουμε (έχω κατεβάσει τα επεισόδια 1-95 του Bleach εδώ και 3 μήνες!!!). Αλλά "βαριόμαστε/δεν έχουμε χρόνο" να ξεκινήσουμε να τα βλέπουμε...

Xaroumenos loukoumas, το σκέφτομαι να το ξεκινήσω το Death Note αφού μέχρι στιγμής έχουν βγει λίγα επεισόδια... Τελικά θα τελειώσει στα 37 επεισόδια??? Τουλάχιστον στο Wikipedia έτσι λέει...

Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο, με μικρό αριθμό επεισοδίων??? Αν πρόκειται και για ταινία, ακόμα καλύτερα...
reignman
Λοιπον ;Ρ
εγω βλεπω naruto , bleach (επιτελους τελειωσαν τα αθλια fillers) , Death Note (απο ενα σημειο και μετα θα γινει πολυ βαρετο εχω διαβασει ολα τα μανγκα :Ρ) , witchblade
εχω ηδη δει τα : blood + , berserk , basilisk , Trinity Blood , Elfen Lied .

p.s το 220 του Naruto (πολυ καλο ανιμε αλλα το παραξεφτιλισαν με τα fillers) ειναι το τελος των εμετικων filler και αρχιζει απο το 221 το 2ο Arc!!! biggrin.gif
Anaz
τα fillers τι ειναι? οι μικρες σκηνες στο τελος? rolleyes.gif
reignman
τα fillers se ena anime ειναι τα επεισοδια τα οποια φτιαχνονται και βγαινουν εκτος θεματος της σειρας.. αυτα τα επεισοδια φτιαχνονται οταν τα επεισοδια του anime πλησιαζουν αυτα του manga... τοτε παιζουν φιλερς μεχρι το manga να αποκτησει μια ασφαλη αποσταση .
Xaroumenos loukoumas
@Olorin : Ρε προφανώς δεν ξέρω αν θα τελειώσει στα 37 επεισόδια!! Δεν είμαι στην ομάδα που τα κάνει! 69.gif

@reignman : Σοβαρά μιλάς ότι θα γίνει βαρετό αυτό το αριστούργημα;;;;;;;;;;;;;;;
reignman
ναι θα δεις και ο ιδιος οτι απο ενα σημειο και μετα θα επαναλαμβανετε μεχρι αηδιας :Ρ
jois21
Παντως μεχρι και το 17...μαμαει
Olorin
QUOTE(jois21 @ Feb 13 2007, 12:39 AM) *
Παντως μεχρι και το 17...μαμαει

Θα συμφωνήσω απόλυτα... wink.gif

Τα είδα κι εγώ σχεδόν μονορούφι τα 17 πρώτα, αλλά μετά θυμήθηκα γιατί δεν ξεκινούσα ποτέ να βλέπω ongoing σειρές, αφού τώρα θα με ξενερώσει η αναμονή... 68.gif

Πολύ καλή σειρά πάντως...

Με κράτησε από το πρώτο επεισόδιο, αφού σε αντίθεση με άλλα anime που σου πετάνε στο πρώτο 10λεπτο 50 χαρακτήρες με πολυεπίπεδες σχέσεις μεταξύ τους, εδώ η ιστορία ξεκινούσε κυριολεκτικά από το μηδέν και σε κάθε επεισόδιο προστίθετο ένα νέο κομμάτι στο παζλ, δημιουργώντας σταδιακά τον κόσμο γύρω από τον οποίο εξελίσσεται η ιστορία...

Εκπληκτικά είναι επίσης και τα αλυσιδωτά "mind games" μεταξύ "L" και "Light", σε σημείο που να αναρωτιέμαι ακόμα και για το παραμικρό βλέμμα αν είναι αληθινό ή όχι... (αν και συνήθως και οι δυο τους, εξηγούν τον τρόπο σκέψης τους με εσωτερικούς μονολόγους και δεν αφήνουν πολλές σκέψεις στην αφάνεια...)

Άσχετο, τις 2 ταινίες (με live ηθοποιούς, η πρώτη έχει και αγγλικούς υπότιτλους, νομίζω...), τις έχει δει κανείς??? Αν ναι, αξίζουν??? Περιέχουν πολλά spoilers σχετικά με την ιστορία του anime ή αποκλίνουν επαρκώς από το κεντρικό σενάριο???

@Xaroumenos loukoumas, το διάβασα στην Wikipedia ότι μάλλον έχει αποφασιστεί να ολοκληρωθεί στα 37 επεισόδια, για αυτό ρώτησα μήπως είχες διαβάσει πουθενά αλλού περαιτέρω πληροφορίες... (όχι ότι έχει μεγάλη σημασία βέβαια, αφού τον Μάιο με καλεί η μαμά-πατρίδα, οπότε κι έτσι να'ναι, τα τελευταία 10 περίπου επεισόδια θα τα δω το... καλοκαίρι του 2008!!! sad.gif )
jois21
QUOTE(Olorin @ Feb 13 2007, 03:00 AM) *
Θα συμφωνήσω απόλυτα... wink.gif

Άσχετο, τις 2 ταινίες (με live ηθοποιούς, η πρώτη έχει και αγγλικούς υπότιτλους, νομίζω...), τις έχει δει κανείς??? Αν ναι, αξίζουν??? Περιέχουν πολλά spoilers σχετικά με την ιστορία του anime ή αποκλίνουν επαρκώς από το κεντρικό σενάριο???

ναι, μη τη δεις.

L rulz, αν και δε ξερω ποιος θα νικησει.
Στο 17 παντως μπλεκονται τα πραγματα περισσοτερο απο καθε αλλη φορα.
Περιμενουμε με αγωνια την ερχομενη βδομαδα.
Pantel
λοιπόν , δείτε Βerserk, το αγαπημένο μου ανιμε(βασικά ό,τι καλύτερο έχω δει). Ό,τι και να πω είναι λίγο, αν και το τέλος σε αφήνει με το κ@υλί στο χέρι, όσοι το έχετε δει με καταλαβαίνετε απόλυτα. Είναι 25 επεισοδιάκια, πάνω από μια μέρα δε θα σας πάρει. Εγώ μονορούφι τα είδα πριν λίγο καιρό, και αύριο θα τα ξαναδώ.

Επίσης πολύ καλά είναι τα κλασσικά Bleach(τα πρώτα 10 επεισόδια είναι λίγο βαρετά αλλά μετά αξίζει πολύ), Naruto(δεν ξέρω αν αξίζει να το ξεκινήσει κανείς, υπάρχουν πολύ καλύτερα), Kenshin(μέχρι το 60 επεισόδιο είναι έπος, και τα OVA λένε πολύ). Αν θέλετε κάτι πιο εγκεφαλικό δείτε Ghost in the shell movies 1,2. Καλά θα ήταν να κάνετε μια μελέτη στο σύμπαν του Ghost in the Shell από wikipedia για να αντιληφθείτε το μεγαλείο αυτών των ταινιών. Χωρίς μελέτη από πριν, χάνει κάποιος ένα μεγάλο κομάτι του στόρι.

Berserk Rulz, ownz και τα λοιπά. smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif w00t.gif 77.gif
Xaroumenos loukoumas
Τι να πω...
Ένα δυο μήνες τώρα ήμουν σε τρελή πίεση και δε μπορούσα να πω το όνομά μου, και ξαφνικά προχθες, καθώς έψαχνα τα επισόδεια death note που μου έλειπαν, συνειδητοποιώ ότι έχει τελειώσει! Φτάσαμε στο επισόδειο 37 κύριοι και ούτε που πήρε χαμπάρι ο λουκουμας! shot.gif shot.gif
Κάποιος είχε πει ότι θα γίνει βαρετό προς το τέλος, γνώμη μου είναι ότι έχει άδικο! Ειλικρινά είναι καταπληκτικό, από την αρχή εώς και το τέλος (δεν το εχω τελειώσει ακόμα βέβαια, είμαι στο 33 από τα 37, αλλά η αγωνία έχει πιάσει κόκκινο!!). Απίστευτo anime απλά. 77.gif 77.gif

(μόλις που τελειώνω την εξεταστική και καίγομαι πάλι 69.gif )
losers can win
Death Note το έχω διαβάσει ολόκληρο
Μετά το 80 chapter αρχίζει να κουράζει αλλά δεν μπορεις να σταματησεις
Το anime εχει 37 επεισοδια (δεν του λείπει κατι), μεχρι το 25 είνάι ο πρώτος κυκλος
Προτείνω ανεπιφύλακτα Full Metal Alchemist απο anime, δεν παίζεται με τιποτα ( το έχει βάλει και το σινε+) και απο μανγκα θα πρότεινα Gantz (πολυ ξυλο, μην περιμένετε αναλυσεις αλα death note αλλα έχει καλό σεναριο)
Λουκουμα είδα το Basilisk αλλα ήταν μετριοτατο 68.gif 68.gif , θα κατεβάσω και τα άλλα που μου είπες
Προσφατα ξεκινησα naruto αλλα δεν μπορώ να πω οτι τρελάθηκα, θα δείξει

υγ ta fillers ειναι άθλια (απο οτι μου έχου πει πολλοι) και δεν ειναι αναγκη να τα δείτε, βγήκε το 221 που συνεχίζει κανονικά
reignman
serial experiments lain (για ψαγμενους ΜΟΝΟ.) 13 eps
Hellsing 13 eps
Elfen lied 13 eps (πολυ splater αλλα ωραιο.)
Gantz 26 eps
Basilisk 24 eps
red pyramid88
Εγώ απο την άλλη, προτιμώ πιο ρομαντικές σειρές, με αγαπημένη μου το αριστουργηματικό Kare Kano.

Απλά θερίζει και αξίζιε να το λιώσετε, ΄πως και κάθε σχεδόν σειρά του Hideaki smile.gif απο εκεί και πέρα, προτίνονται τα

Elfen Lied


Gravitation


και βέβαια το θεικότατο Azumanga Daioh


Death Note, Bleach, Naruto και λοιπές σειρουλες να πάρουν πόδι παρακαλώ tongue.gif

επίσης, με τα χίλια προτείνονται για κωμοδίες το Ouran High School Host Club ενώ σε 2 μέρες που τελιώνουν οι εξετάσεις μου συνεχίζω Samurai Champloo Και αρχίζω και Monster. Πιστεύω αξίζει να τσεκάρετε και άλλες τέτοιες σειρές, ενώ υπάρχουν και αξιόλογα φόρουμ και κοινότητα πια στην Ελλάδα για το είδος, όπως και για τα manga που τώρα αρχίζουν και γαίνουν πιο έξω στη χώρα μας.
nikolas12
Πολυ με αυτες τις σειρες μου αρεσουν τα ΠΟΚΕΜΟΝ και λιγο εχω δει Νaruto.
Xaroumenos loukoumas
POKEMON?
Πλάκα μας κάνεις;
Αναφέρεις τα pokemon στο ίδιο τόπικ με Death note?

Θου Κύριε φυλακίν το στοματί μου..
reignman
ξεκινησα το One Piece και οντως ειναι θεικο οπως λενε ολοι οι anime fans!!! smiley.gif


αλλες πολυ καλες σειρες :

Claymore (το εχω δει ολο)

nabari no ou (εχω δει μεχρι το Last episode)

Gungrave

Samurai Champloo (το εχω δει ολο)

Full metal alchemist

Soul Eater (εχω δει μεχρι το Last episode)

Kenichi (το εχω δει ολο)

Kekaishi (εχω δει μεχρι το Last episode)

have fun.
spysta
ΟΙ ΑΣΤΡΟΜΑΧΗΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Saber Rider and the Star Sheriffs)




sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif --> συγκινηθηκα
мя лiTнoидS
NaRuTo KAI BleacH ForEveR....

αν και το bleach μου αρεσει περισσοτερο!
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(spysta @ Apr 4 2009, 06:32 ) *
ΟΙ ΑΣΤΡΟΜΑΧΗΤΕΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Saber Rider and the Star Sheriffs)

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DA9NPIoOZKM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DA9NPIoOZKM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif --> συγκινηθηκα

Θεϊκό wub.gif
Πωπωωω
Θυμάμαι έλιωνα βλέποντάς το, τι μου θύμισες ρε spysta!!
dizzy_fingers
Φανατικός θεατής κι εγώ του saber rider.
Τί lame γυναικεία φωνή έβαζαν πάντως στον ξανθό στα τελευταία επεισόδια...
Archigos
1)Dragonball Z
2)One Piece
3)Death NOte
4)Bleach
5)Naruto
6)Dragonball GT
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.