Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Ολύμπια Λάρισας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
thrylos7
Ίσως δεν είμαι ο πιο κατάλληλος για να ανοίξω το συγκεκριμένο topic αλλά θέλω να διαμαρτηρυθώ... για τις τιμές των εισητηρίων...
QUOTE
Θύρα 1: 15 ευρώ
Θύρα 2-3: 20 ευρώ
Θύρα 4: 15 ευρώ
Θύρα 5-6: 10 ευρώ (αποκλειστικά από τους συνδέσμους)
Θύρα 7-8-9-10: 15 ευρώ

Μόνο 5-6 10ευρώ; Αυτό δεν έγινε ποτέ ξανά φέτος... Και είναι και αποκλειστικά από τους συνδέσμους... Τέτοια κόλπα έκανε ο ΠΑΟΚ...

Είναι το τελευταίο ματς πριν τον τελικό θα μου πείτε και θα γεμίσει, όποτε είπαν να το αξιοποιήσουν... Μα με τόσα που θα δώσετε για την εκδρομή πολλοί από σας έχετε χρήματα για ξόδεμα; Δεν ξέρω, εμένα μου κακοφάνηκε... Όχι τίποτα άλλο κινδυνεύω να μη δω την Ολύμπια Λάρισας και είχα πει να δω και τις 14 ομάδες φέτος...
Warrior
Δεν το αξιοποιησαν με την Χεμοφαρμ,τωρα βρηκαν να το κανουν??

Με τις βλακειες που κανουν,σε μισοαδειο γηπεδο θα γινει ο αγωνας...
Καλα με τη σκεπτικο βαλανε τετοιες τιμες??Δεν μπορω να καταλαβω! 33.gif

Τελοσπαντων,μονο νικη γιατι δεν παμε καθολου καλα στο ελληνικο πρωταθλημα.
Τα εντος εδρας παση θυσια πρεπει να τα παρουμε.
thrylos7
Τελικά μπορεί να πάω... και δε θα πάω στο ΠΑΟΚ - Απόλλων... Εξάλλου η Πάτρα έχει να περάσει και από Αλεξάνδρειο... τώρα αν πάρετε το κύπελλο και μπουν 20ευρώ όλα, άλλο θέμα..

Στις δύο σειρές των μπλε θέσεων πολυτελείας που κάθονται οι επίσημοι μόνο με διαρκείας κάθεσαι; Θα γούσταρα να μπορούσα να κάτσω εκεί...

Λογικά το ματς θα είναι εύκολο σχετικά... Σε περίπτωση ήττας υπάρχει πρόβλημα.
hagi
Πιστεύω να είμαστε σοβαροί σήμερα και να κερδίσουμε γιατί δεν έχουμε περιθώρια πολλά περιθώρια.
Τα εισητήρια είναι όντως ακριβά...

Άντε τελευταίο παιχνίδι πριν το μεγάλο αγώνα..
Warrior
Δεν θα παιξει πιθανοτατα και ο Στιουαρτ,οποτε αν καταφερουμε και βγαλουμε
τα ματια μας παλι...τι να πω!!

Ακριβα τα εισητηρια...την ωρα που η Ντιναμο εχει δωρεαν εισοδο για τον
αντιστοιχο αγωνα πριν τον τελικο! dry.gif
emperor
Αυτό που κάνει η ΚΑΕ με τους κατόχους διαρκείας είναι αλητεία

Αντί να προωθήσει τα διαρκείας για να πάρουνε εισητήρια για τον τελικό αναγκάζει τους κατόχους διαρκείας να πάρουνε εισητήρια για τον αγώνα με την Ολύμπια για να έχουν προτεραιότητα για τον τελικό
Δεν μας τα λένε καλά εκεί στην ΚΑΕ 68.gif 68.gif

Πιστεύω θα το πάρουμε το παιχνίδι σχετικά εύκολα.Η Ολύμπια είναι σε άθλια κατάσταση.
Warrior
17-30(!!!) στο τελος της 1ης περιοδου....ohmy.gif

Καλα,πανε καλα?? angry_red.gif

Μας εχει βαλει ο Ραντογιεβιτς 12 ποντους!! blink.gif
chinaski
huh.gif huh.gif huh.gif
polpap
TIIIII?????
peace.gif
Warrior
31-46 το ημιχρονο!!

Και να υπενθυμισω οτι η Ολυμπια παιζει χωρις Στιουαρτ,Κακλαμανο!!

Ω,ρε γλεντια που θα χουμε σημερα...
polpap
Kala den pame kala...
Warrior
Συνεχιζουμε στους ιδιους ρυθμους!!

43-56 τελος 3ου δεκαλεπτου....

8/19β.,13/31δ.,3/13τρ.

Πρωτος σκορερ ο Χαριτοπουλος με 8π.
chinaski
Ε δεν ανεχομε ρε παιδες να χανω απο τη Λαρισα στο Αλεχανδρειο ενω παιζει με εναν ξενο παικτη. Δεν ειναι δυνατον, δεν μπορουν να βαλουν την μπαλλα στο καλαθι, τι διαολο κανουν.


Αμα δεν ξυπνησουμε δεν μας βλεπω καλα. Ειμαστε στο ποιο κρισημο σημειο της περιοδου.
Warrior
Δεν ειναι οτι χανουμε απλα....

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ!!


Αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα...Αν το μυαλο των παικτων ειναι στον τελικο,
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ και ΔΙΟΙΚΗΣΗ επρεπε να τους εχουν συγκεντρωμενους στις
αγωνιστικες υποχρεωσεις...

Ο μεν Ματσον κανει οτι να ναι σημερα...οι δε διοικηση κοιταει να βγαλει
λεφτα απο την αγαπη του κοσμου για την ομαδα βαζοντας "καπελο" στα
εισητηρια του τελικου...

Παει η 4η θεση οριστικα,παει και η 5η κατα πασα πιθανοτητα...

Αν δεν φερουν το Κυπελλο,θα εχουμε καταστρεψει τα παντα μεσα σε 10 μερες!!


70-87!!

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΡΕ!!!
chinaski
Α-Ι-Σ-Χ-Ο-Σ!!!!!!! Οχι ρε παιδες, δεν παει αλλο, πλεον "οσο με πληγωνεις, αλλο τοσο με ξενερωνεις".
emperor
Μάγκες μην μιας πιάνει πανικός.

Σε μια βδομάδα παίζουμε το ποιο σημαντικό παιχνίδι .Εκεί όλα θα κριθούν

Έχουμε χάσει την 4 θέση και με λίγο κόπο μπορούμε να χάσουμε και την 5
Πάντως φέτος θα το κάνουμε το break στα play off
Το πιστεύω .Θα είμαστε άλλος Άρης φέτος στα play
Mην ξεχνάτε τις τελευταίες χρονίες που κάναμε ένα φοβερό φίνις με κάτι 10 στα 10 και στα Play ήμασταν αγνώριστοι προς το χειρότερο
Αυτή την στιγμή θέλει ηρεμία
Από τετάρτη την κριτική
weirdo1977
ήμουν στο pale... είμαι απογοητευμένος ... οι παίκτες φαίνονται ΌΛΟΙ σκασμένοι το rotation το matson απαράδεκτο... μετά την υπερπροσπάθεια είναι λογικό να έρχεται η απόλυτη χαλάρωση αλλα αυτό ήταν υπερβολικό... υπομονή ως την τρίτη..
Warrior
Δεν ειναι απλη ηττα η σημερινη...

ΑΜΑΥΡΩΣΑΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ!!

Αυτη η ντροπη δεν ξεπλενεται...

Ουτε οταν παλευαμε για παραμονη δεν φερναμε τετοια αποτελεσματα!


ΦΕΡΤΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ!!!

Υ.Γ.:Διαβασα τα προηγουμενα ποστ και αποφασισα να κανω edit.
Γιατι αργησατε τοσο να ποσταρετε ρε παιδια?smile.gif

Φευγω να ηρεμησω λιγο...
weirdo1977
αυτό με την gamesbookers με ποβλημάτισε πάντως... δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί ενώ στο τελευταίο λεπτό k ενώ όλα είχαν τελειώσει παίζαν τόσο λυσσασμένα... Warrior με έβαλες σε σκέψεις...
Warrior
Αστα τωρα...φιλε weirdo..ολα!

Εχουμε τελικο την Τριτη,τον πιο κρισιμο αγωνα των τελευταιων 6-7 χρονων
τουλαχιστον!

Χρυση ευκαιρια να αλλαξει η ροη της ιστοριας της ομαδας.Ολα τα αλλα απο
Τεταρτη οπως ειπε και ο emperor πιο πανω...
thrylos7
Ήμουν κι εγώ στο Παλέ σήμερα...

Λοιπόν.. δεν ξέρω αν αμαυρώνεται η ιστορία του Άρη(λογικό) αλλά ίσως να μην υπάρχει λόγος ανησυχίας...

Ο Άρης δεν είχε συγκέντρωση ούτε για ένα λεπτό... ούτε 1... Όλοι ήταν στον τελικό, όπως και ο Ματσόν... Αυτό φαίνεται απ' τις τόσες φορές που έγινε το 0/2 βολές... απ' τα έρμπολ τρίποντα... απ' τα τόσα λάθη ή παρολίγον λάθη... απ' την απροσεξία... Πάσα από τα 15 μέτρα στο μόνο Ασημακόπουλο αλλά αυτός κοιμόταν και πάλι καλά που ήταν ο κόσμος να του φωνάξει γιατί θα την έτρωγε στη μάπα. Τελευταία στιγμή γλύτωσε...
Ως εκ τούτου δε μπορώ να πω τον Άρη κακό... δεν υπήρχε... Κατά τη γνώμη μου δεν ήταν τόσο το ντεφορμάρισμά του αλλά η απουσιά του από το γήπεδο...

Με αυτά τα δεδομένα, ο Άρης που προφανώς θα είναι πολύ πιο διαβασμένος την Τρίτη θα παρουσιάσει εντελώς διαφορετική εικόνα.
Για να γίνει αυτό όμως θα πρέπει να συνέλθει από το σοκ...
Αν δε γίνει αυτό καλύτερα μη κατέβει καν στον τελικό...
Ο Άρης έκανε μακράν το χειρότερο παιχνίδι από οποιαδήποτε ομάδα, από οποιοδήποτε αγώνα που έχω δει φέτος....

Τη μεγάλη ζημιά την κάνανε ο Ραντόγεβιτς και ο Νικολαϊδης...

Απ' τον Άρη... με άριστο τα 5 αστεράκια:
Καστλ: ***
Ορφανός: ** (αν και βοήθησε κάπως στο ρυθμό)
Μπρούερ: *
Πάντιους: **
Σιγάλας: (όχι, δεν ξέχασα να βάλω)
Στακ: **
Γουίλκινσον: (Σιγάλας)
Κουλ: ***(*)
Χαριτόπουλος: ****

Από όλα αυτά τώρα αφαιρέστε 1 * και θα βγάλετε συμπέρασμα...

Στην αρχή του παιχνιδιού ο κόσμος έλεγε για πλάκα να πάει πίσω τα εισητήρια... Στο τέλος κάποιοι ανησυχούσαν πολύ αν δώσαν τζάμπα τόσα χρήματα...
Ντροπή και στη διοίκηση για τις τιμές... Το παλέ ήταν άδειο, αποκλείεται να είχε πάνω από 2000.
Αφού ένα παλικάρι μου πρόσφερε εισητήριο 15ευρώ που πήρε αναγκαστικά για να πάρει και για τον τελικό αντί για 10ευρώ... Άλλο που δεν ήθελα εγώ βέβαια...

Βέβαια αξίζει να αναφερθούμε και στην κόντρα Κουλ - Ραντόγεβιτς. Αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι πως ξεκίνησε αλλά μετά σε κάθε φάση ένας από τους δύο θα σωριαζόταν κάτω από σπρώξιμο του άλλου(ή από θέατρο...) Κάπου ενδιάμεσα ήρθε μια θεαματικότατη τάπα του Ραντόγεβιτς στον Κουλ πικάροντας τον στη συνέχεια, κάτι "fuck you" στον κόσμο του Άρη και το καλύτερο για το τέλος.... Κάρφωμα "in your face" του Κουλ στον Ραντόγεβιτς... Έχω δει τόσες φάσεις από ΝΒΑ κτλ αλλά αν ήμουν ο Ραντόγεβιτς θα ήθελα να με καταπιεί η γη... Τρομακτική φάση, τη δεδομένη στιγμή..
Κάτι σκληρό είχαμε στα τελευταία δευτερόλεπτα του αγώνα οταν ο Χαρισμίδης γρονθοκόπησε τον Μπρούερ καθώς ήταν και οι δύο πεσμένοι κάτω... αντί να αποβληθεί δόθηκε αντιαθλητικό φάουλ. Όχι ότι θα άλλαζε το αποτέλεσμα....

Συμπέρασμα... το λέω παραπάνω... ίσως να μην έχει σχέση ο αγώνας αυτός με τον τελικό... Λες και δε δούλεψε καθόλου την ομάδα ο Ματσόν για το παιχνίδι... ελπίζω να του βγει σε καλό...
chinaski
Ωχου, παλι πονοκεφαλος με επιασε με τις γφδκγηςληγλςεη τους.
Air Kef
Α ρε Ολύμπια τι έκανες..
Και δω λέγαμε ότι θα φάμε 20 πόντους.!

Συμφωνώ με τον Θρύλο πως ίσως είναι καλό γιατί δείχνει το πόση συγκέντρωση υπάρχει για τον τελικό που αν κερδιθεί θα αλλάξει την ιστορία του Άρη.

Το κακό θα είναι μην δημιουργηθεί υπερβολικό άγχος στους πάικτες.
Ο Σιγάλας(που εκ μέρους των παικτών πήρε την ευθύνη αποποιόωντας την από τον Ματσόν) πρέπει να κάνει καλή δουλειά για να το αποτρέψει αυτό.

Όσο για τις τιμές..

Τόσο δεν ήταν όλο τον χρόνο;;

10-15 ευρώ;;
thrylos7
Για το πρωτάθλημα οι τιμές ήταν 20 ευρώ για τις 2-3, 15ευρώ για την 1, και ενίοτε και για άλλη ή άλλες, αλλά πάντα υπήρχαν περισσότερες από 2 με 10 ευρώ. Επιπλέον, αυτά ήταν θεωρητικά μόνο για τους συνδέσμους... Θεωρητικά, γιατί πρακτικά τους είχαν μείνει στα χέρια και τα πουλούσαν όπου μπορούσαν μέχρι να ξεκινήσει το ματς.

Στην Ευρώπη, εκτός από τις 2-3, το υπόλοιπο είχε 10ευρώ.
hagi
Δεν ξέρω τί να πω και γω.Συμφωνώ για την απογοήτευση όλων αλλά δεν θέλω να πω τίποτα..Πραγματικά την Τρίτη είναι μεγάλο παιχνίδι για μας.
Αν το πάρουμε πιστεύω ότι θα αλλάξει και η ψυχολογία της ομάδας.Εξάλλου πρέπει να σπάσουμε και καμιά έδρα στα playoff φέτος οπότε δεν χάθηκε και τίποτα ακόμα..
Φυσικά είναι απαράδεκτοι αλλά μέχρι την Τετάρτη δεν λέμε τίποτα..
Warrior
Ωραια...παιζουμε τελικο την Τριτη....

Τι σημαινει αυτο??

Αν θελεις να λεγεσαι σοβαρη ομαδα που εχει υψηλους στοχους...δεν γινεται
να φερνεις τετοια αποτελεσματα.

Δηλαδη αν χασουμε στο Σαρλερουα,τι κανουμε μετα?,ΟΕΟ?Με τις δυο ηττες
κατρακυλισαμε στην βαθμολογια...και θα ναι τοσο βαρυ το κλιμα μετα...
που ολα ειναι πιθανα.

Πραγματικα προσπαθω να θυμηθω απο ποτε εχουμε να κανουμε τετοια ηττα στο παλε!!


Με τις βλακειες που εκαναν διοικηση και ομαδα μετα την προκριση στον
τελικο,χαλασε το καλο κλιμα που ειχε δημιουργηθει.Και τωρα παμε με την
πλατη στον τοιχο στον τελικο..

Εργο διοικησης και το αδειο παλε χθες....Πραγματικα,δεν μπορω να καταλαβω
ωρες ωρες πως σκεφτονται! 33.gif

Tελοσπαντων....ευχομαι απο την Τριτη να μιλαμε για ενα κακο ονειρο...

QUOTE(chinaski)
Ωχου, παλι πονοκεφαλος με επιασε με τις γφδκγηςληγλςεη τους.


Eγω να δεις πονοκεφαλο που εχω πρωινιατικα απο τα ουζα που επινα χθες
για να ξεχασω!! angry_red.gif
icon_drunk.gif biggrin.gif
Air Kef
Ήρεμα ρε warrior.!

17 πόντους έχασες όχι 50!
Η ομάδα έπαιξε το χειρότερο παιχνίδι της και έχασε 17 πόντους από ομάδα που χτυπάει 8άδα και έπαιξε το καλύτερό της φετινο ματς.Δεν ήρθε και η καταστροφή.Θα ήταν καταστροφή αν γινόταν στα πλέι οφ π.χ. και σε αφήναμε έξω! smile.gif

Ότι χάλασε το καλό κλίμα μεταξύ κόσμου και παικτών εννοείς;;
Γιατι μεταξύ τους δεν φάνηκε να χαλάει,ίσα ίσα που δέθηκαν περισσότερο και βγήκαν και οι 12 στην συνέντευξη τύπου.

Εδώ μιλούν πάντως για θρίαμβο και....εκδίκηση!!Δεν κατάλαβα γιατί εκδίκηση,μάλλον που μας κουβαλούσατε Τετάρτη στην μακρυνή Θεσσαλονίκη.! peace.gif
Warrior
Bρε Αir...δεν ηρθε η καταστροφη...ακομα! wink.gif

Και επειδη το εργο το εχουμε δει ξανα και ξανα και ξανα...γι' αυτο εκνευριζομαι.

Αν δεν παρουμε το κυπελλο την Τριτη,τα πραγματα δυσκολευουν πολυ για
την Ευρωλιγκα.Πλεον αν δεν γκελαρει η ΑΕΚ παμε στην 6η θεση...Αντε να
σπασεις την εδρα του Αμαρουσιου σε 2 ματς μετα...Το οποιο ειναι παρεπιμπτοντος
σοβαρη ομαδα.Πως ειμαστε εμεις...καμια σχεση!!

Και αν δεν βγουμε ουτε φετος Ευρωλιγκα...ειμαστε να "μας κλαινε οι ρεγγες" μετα!

Αυτο ελειπε να χαναμε και 50 ποντους!Εγω 17 ποντους μεσα στο Αλεξανδρειο
απο ομαδα που εχει χειροτερο ροστερ απο "εμενα" και ερχεται και με σημαντικοτατες
απουσιες,πραγματικα δεν μπορω να θυμηθω...

Οταν προσπαθεις να επιστρεψεις στο προσκηνιου του χωρου και φιλοδοξεις
να βγεις Ευρωλιγκα κλπ. τετοιες ηττες δεν επιτρεπονται.Δεν ειμαι τοσο υπερβολικος
νομιζω..

QUOTE
Δεν κατάλαβα γιατί εκδίκηση,μάλλον που μας κουβαλούσατε Τετάρτη στην μακρυνή Θεσσαλονίκη.!


Mπα...αφου εσεις το δεχτηκατε...

Μαλλον εκδθκηση των Λαππα,Αλεξανδρη και Νικολαιδη.Ο τελευταιος μαλιστα
μετα απο ενα καρφωμα προς το τελος,εκανε την χαρακτηριστικη κινηση του
"αποκεφαλισμου",που ειναι copyright του Στακ! 45.gif
smile.gif
polpap
Paidia hremia, ops eipate kai prin...
Vlepoume apo tetarti kai mmeta ti ginete. blink.gif
hellenic
Pantos ontos den eprapaipe na xasei 2 fores o Aris! Afti dixeni pos den einai akomi megali omada...
emperor
Λοιπόν για μένα το μεγαλύτερο πρόβλημα θα είναι αν μία στο εκατομύριο βγει Ευρωλίγκα ο παοκ φέτος
Αν γίνει αυτό ξεχάστε κόσμο στο Παλε για καμμιά πενταετία
Προσωπικά θα το ρίξω sto paintball στο kick boxing και άλλα ευγενή αθλήματα
Το λέω αυτό γιατί ο παοκ έχει αλληλογραφία με την Uleb .Ακόμα δεν έχει βγει στην δημοσιότητα απλώς περιμένουν το τι θα κάνουμε εμείς
Φυσικά ο παοκ υπολείπετε κυρίως οργανωτικά από τον Αρη αλλά ποτέ δεν ξες
Αυτός πιστεύω είναι ο κρυφός μας φόβος.
Δεν λεώ ακούγεται κομπλεξικό αλλά Αρειανός χωρίς να είναι αντιπαοκσης δεν γίνεται μαγκες biggrin.gif

QUOTE
Pantos ontos den eprapaipe na xasei 2 fores o Aris! Afti dixeni pos den einai akomi megali omada...


Ποιο σωστή διατύπωση είναι hellenic "δεν είναι ομάδα για υψηλό επίπεδο"ΜΕγάλη ομάδα είναι ο Άρης
Warrior
Αυτο δεν προκειται να γινει!!! 33.gif

Mε την αλληλογραφια θα μεινουν! tongue.gif

Για να γινει αυτo,αν ξεχασουμε οτι με νικη την Τριτη κλεινει οριστικα η 3η
θεση στην Ευρωλιγκα,θα πρεπει να τερματισει κατ'αρχην πανω απο μας στο
τελος της καν.περιοδου.Αυτο για να γινει...πρεπει να ερθουν πολλα αναποδα
αποτελεσματα στις τελευταιες αγωνιστικες.ΔΕν θα γραψω τα πιθανα σεναρια
τωρα,αλλα ειναι πολυ λιγες οι πιθανοτητες.Απο κει και περα αν εμεις βγουμε
5οι και αυτος 6ος...το εφιαλτικο σεναριο biggrin.gif,θα γινει πραγματικοτητα αν
αποκλεισει,αυτος το Μαρουσι και εμεις αποκλειστουμε απο τον Πανελληνιο.Ουτε αυτο ειναι ευκολο...

Κοινως το μια στο εκατομυριο ειναι κοντα στις πιθανοτητες που υπαρχουν να
γινει αυτο...

Αν συμβει κατι τετοιο....

...Ξερεις emperor οτι εχουμε γαμω τις ομαδες στο Baseball?? w00t.gif
laugh.gif
thrylos7
Εγώ αυτό το άκουσα λίγο μετά που ο Γκαγκαλούδης έκανε τις γνωστές δηλώσεις για... το στριπτίζ και με είχαν πιάσει τρομερά γέλια... Μετά όμως η ομάδα έφτιαξε αγωνιστικά... κι έτσι πάντα υπάρχει πιθανότητα
QUOTE
με νικη την Τριτη κλεινει οριστικα η 3η
θεση στην Ευρωλιγκα

Ίσως όμως υπάρξει και μία τέταρτη...
Η ULEB αυτές τις μέρες διαπιστώνει τη δυναμική της χώρας μας...

Όντως φαντάζει πολύ δύσκολο αλλά μην το αποκλείουμε 100%(για 4η θέση λέω περισσότερο...). Για να μη μετονομάσουμε το forum σε baseballforum το λέω...

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ καλοβλέπω τις 4 γνωστές ομάδες στην Ευρωλίγκα... αρκεί να είναι βελτιωμένη η εικόνα του ΠΑΟΚ σε όλα τα επίπεδα... βέβαια και ο Άρης θέλει βελτίωση στο αγωνιστικό για να διεκδικήσει πρόκριση.
The Admiral
O παλιος γνωστος Αρης...που ο,τι χτιζει με κοπο,δινει μια στην καρδαρα με το γαλα και το χυνει (βλεπε πλει οφ με ΑΕΚ)...Ειμαι πολυ απογοητευμενος παιδια...φοβαμαι και καμια συντριβη απο τη σοβαρη ομαδα των Ρωσων(οχι σαν εμας...).

Και τοτε μην τον ειδατε τον Γκαλη και ολους αυτους που μας ενεσκηψαν προσφατα για να καρπωθουν τα φλας της προκρισης του Αρη στον τελικο...
Air Kef
QUOTE
Mπα...αφου εσεις το δεχτηκατε...


Το είπα λόγω έλλειψης επιχειρημάτων!!

Ακόμα κι αν χάσει στον τελικό,ακόμα κι αν βγει 5ος,νομίζω πως μόνο αυτός δικαιούται να πάει Ευρωλίγκα και όχι το Μαρούσι ή ο ΠΑΟΚ.
Alexmei
Σόρρυ που έλειπα και δν απάντησα..... υποχρεώσεις... angry_red.gif


Καλά ακόμα δν μπορώ να το χωνέψω ότι ο Άρης έχασε..... sad.gif sad.gif sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.