Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ - Top16
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
t0ny3
τι να πω δεν ξερω.εχω απογοητευτη παρα πολυ.μια απο τα ιδια.η διαφορα στους 8 και κινηγαμε τη σιενα.μας εχουν σκοτωσει με τα τριποντα.ελεος shot.gif shot.gif shot.gif
ALdaperan
παιδια τι εγινε μήπως ξέρει κανείς τι έγινε με παναθηναικό - σιενα?? τελειωσε ο αγωνας ?? blink.gif blink.gif
t0ny3
μολις τελειωσε η 3η περιοδος χανουμε 65-59.

τωρα το σκοπ ειναι 67-64
ALdaperan
QUOTE(t0ny3 @ Feb 27 2008, 23:05 ) *
μολις τελειωσε η 3η περιοδος χανουμε 65-59.

τωρα το σκοπ ειναι 67-64

παμε μωρη παναθα!!!θα τους νικήσουμε δεν ειναι απο το χερι τους smilie_schal1.gif
περιμενω νεοτερα για το σκορ ...λολ biggrin.gif
t0ny3
72-68
theov
Θα τους πάρουμε... Δεν μπορεί να είναι συνεχώς εύστοχοι στα 3-ποντα...
t0ny3
αυτο ξαναπεστω.κιαλο 3ποντο!!!!!ελεος 78-68. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
Gravedigger
Γιατί ρε γ@μ$# το κερατό μου κάθε φορά που το πάμε στους 4 ξαναπάει στους 10?
ALdaperan
τοσα πολλα 3ποντα βαζουν? μην ξεχνατε οτι παιζουνε και εντος εδρας 68.gif
t0ny3
δεν γυριζει το παιχνιδι.παει χασαμε.3 λεπτα για να ληξει 80-70 sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif


80-72 στο 39'
NBAer
QUOTE(ALdaperan @ Feb 27 2008, 23:19 ) *
τοσα πολλα 3ποντα βαζουν? μην ξεχνατε οτι παιζουνε και εντος εδρας 68.gif

Τραγικα τα πραγματα. sad.gif
Λετε και οι 3 ελληνικες ομαδες να αποκλειστουν? shot.gif
theov
Άμα δεν μπορείς να κάνεις νίκη εκτός δύσκολα τα πράγματα...
NBAer
Ηττα. Τελικο....

Ο Ολυμπιακος αν και το παλευει παει για το 0 στα 3 και αν χασει και ο Αρης αυριο τοτε τραγωδια.
Ο Πανιωνιος αποχαιρετησε ηδη, γιατι ετσι οι Ελληνικες ομαδες?

Και γιατι ετσι ο ΠΑΟ? Τι μεταμορφωση ειναι αυτη? Απο πεταλουδα σε καμπια? blink.gif
Ισως φταινε οι τραυματισμοι ε?
Marciulionis
Συνέχεια λάθος επιλογες... Το παιχνίδι μας στην επίθεση είναι τόσο προβλέψιμο... κι όλα σχεδόν τα 3ποντα που φάγαμε αμαρκάριστα... Αυτοί παίζαν μπάσκετ ενώ εμείς προσπαθούσαμε να εφαρμόσουμε συστήματα... Η πρόκριση πλέον είναι δύσκολη...
t0ny3
δεν μπορω να καταλαβω την ομαδα!!!!!!!!!!!!!! 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
τι γινεται γ@#το?????????????????η πρωτια παει.αντε τωρα να δουμε αν θα περασουμε.δεν μπορω να καταλαβω η ομαδα δεν εχει λιγο πισμα λιγο εγωισμο?????????τι εμφανισεις ειναι αυτες??????δεν δειχνουν τον χαρακτηρα ενος πρωταθλητη ευρωπης. 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif 68.gif .δεν ξερω τι αλλο να πω.ενταξει δεν ηρθε και το τελος του κοσμου αλλα η ομαδα ειναι ενα χαλι,ναι ενα χαλι.δεν προκειται να κανει τιποτα αν συνεχησει ετσι.εχω την περιεργεια να δω τι θα πει ο ομπραντοβιτς τωρα.
Gravedigger
Η πρόκριση δεν είναι δύσκολη.Αν η Efes παίξει χωρίς τους Αμερικάνους της δεν έχει ελπίδα οπότε αρκεί μια νίκη επί της Partizan και φυσικά νίκες στην έδρα μας.Εφικτό σενάριο αν και έτσι όπως παίζει η ομάδα δεν μπορώ να κάνω προβλέψεις...Μετά όμως θα έρθουν τα δύσκολα με μειονέκτημα έδρας.Διαμαντίδης,Batiste και Jasikevicious εναντίον της Siena και των 14 3πόντων της.Οι άλλοι απλά δεν υπήρχαν.Τι να πω...Κρίμα...
theov
QUOTE(NBAer @ Feb 27 2008, 23:31 ) *
Ηττα. Τελικο....

Ο Ολυμπιακος αν και το παλευει παει για το 0 στα 3 και αν χασει και ο Αρης αυριο τοτε τραγωδια.
Ο Πανιωνιος αποχαιρετησε ηδη, γιατι ετσι οι Ελληνικες ομαδες?

Και γιατι ετσι ο ΠΑΟ? Τι μεταμορφωση ειναι αυτη? Απο πεταλουδα σε καμπια? blink.gif
Ισως φταινε οι τραυματισμοι ε?


Τα λέγαμε ότι τα λάθη κάποια στιγμή θα πληρωθούν, άλλα κάποιοι πίστευαν στα θαύματα... (ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε)

Τώρα τι έχουν να πουν οι φίλοι που λίγες ημέρες πριν μας θεωρούσαν κινδυνολόγους όσους ανησυχούσαμε;
beiman123
72-72 παράταση ο Ολυμπιακός...γράφω εδώ γιατί στο red-thread δεν είναι κανείς...
ΧΩΡΙΣ να έχω δει τον ΠΑΟ,θα πω το εξής...κύριοι Γιαννακόπουλοι μπερδέψατε τα μπούτια σας με το Σαρούνας.Η ξεροκεφαλιά και ο εγωισμός πληρώνονται και εύχομαι ούτε Κύπελλο να μην πάρετε.
Pierce
τι σημασια εχει ρε beinman που δεν ειναι κανεις στο θρεντ του ολυμπιακου; γραψε για να πανε!
(φιλικα το λεω)
NBAer
QUOTE(beiman123 @ Feb 27 2008, 23:40 ) *
72-72 παράταση ο Ολυμπιακός...γράφω εδώ γιατί στο red-thread δεν είναι κανείς...
ΧΩΡΙΣ να έχω δει τον ΠΑΟ,θα πω το εξής...κύριοι Γιαννακόπουλοι μπερδέψατε τα μπούτια σας με το Σαρούνας.Η ξεροκεφαλιά και ο εγωισμός πληρώνονται και εύχομαι ούτε Κύπελλο να μην πάρετε.

Απο οσο ξερω ηταν απο τους 3 καλυτερους σημερα....
beiman123
Εγώ πάω κατά Ολυμπιακό μεριά.Όποιος θέλει έρχεται.
t0ny3
το μονο που με ευχαριστησε ειναι που εχασε η ΤΣΣΚΑ.αν ειναι να παιζουμε ετσι καλυτερα ν αμη παρουμε τιποτα φετος.να παρουμε ενα μαθημα.τωρα πρεπει να κατσει ο ζελικο και να τους πιει το αιμα.να τους ξεθεωσει και να τους ριξει μια κατσαδα απο εδω μεχρι τη ιταλια!!!!!!!!!!καθηστε και δουλεψτε,παιξτε οπως αρμοζει στον παο γιατι μου φαινεται τα λεφτα σας χαλασαν.καθηστε να παιξετε ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taz4
η απουσία του Τσαρτσαρή σε συνδιασμό με αυτή του Τομάσεβιτς που έδινε κάποιες βοήθειες...
ειναι τεράστια...δυστηχώς αλλά ο Πρκτσιν δεν βοηθάει...
enypnio
μια από τα ίδια κάκιστη περιφεριακή άμυνα

αλλά και πολύ καλή η ΣΙΕΝΝΑ
t0ny3
ο πρκατσιν δε κανει τιποτα.τζαμπα τον πηραμε.εχουμε τεραστιο προβλημα στους ψηλους.αλλα γενικα και ολοκληρη η ομαδα.τωρα πρεπει να παμε στα επομενα παιχνιδια και να πατησουμε και τις 3 ομαδες.να τις λιωσουμε μονο ετσι θα αλλαξει το κλιμα.
Bonzo
O Σάρας σήμερα ήταν εξαιρετικός. οπως και οι ΔΔ-Μπατίστ. Οι υπόλοιπη σε ρηχά νερά. Ο Σπανούλης σε άλλο γήπεδο. Αρνητικός όσο δεν πάει. Μεγάλη ευθύνη και ο Ομπράντοβιτς που τον άφησε μέσα 30 λεπτά!!!
ALdaperan
QUOTE(rookie @ Feb 27 2008, 23:47 ) *
η απουσία του Τσαρτσαρή σε συνδιασμό με αυτή του Τομάσεβιτς που έδινε κάποιες βοήθειες...
ειναι τεράστια...δυστηχώς αλλά ο Πρκτσιν δεν βοηθάει...

οντως και εμενα ο πρκατσιν δν μου φενετε τοσο αποτελεσματικος ...δν βλεπω να δινει λυσεις 68.gif
t0ny3
παντως η πρωτια απομακρυνθηκε παρα πολυ.αυτο ομως ειναι το τελευταιο αφου η ομαδα δεν παιζει και πρεπει να αλλαξει επιγοντος.
taz4
ναι κ ας ελπισουμε πως μπορεί η παρτιζαν να κάνει τη ζημιά της στους αλλους!!
Gravedigger
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πάντα φταίει ο Saras και κατηγορείτε τους Γιανακκόπουλους για πεταμένα λεφτά.Και σήμερα κυρίως που ο Λιθουανός ήταν πολύ καλός.Χάνει ο ΠΑΟ φταίει ο Saras,κάνει κρύο στο ΟΑΚΑ,φταίει ο Saras,πεινάνε στην Αφρική,φταίει ο Saras...Έχει γίνει κουράστικο...
ΥΓ.Εμένα πάντως σήμερα με έπεισε.
t0ny3
δεν αντεχω.παω στεναχωρημενος sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif να κοιμηθω.ελπιζω με τον αγωνα με το μαρουσι να κανουμε μια νεα αρχη.το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να ελπιζουμε.......... sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
giannis_
Βασικα παιδια γεια σας πρωτο μου ποστ(βρηκα μερα κ εγω) αλλα σημερα δεν μπορουσα να καταλαβω γιατι καθε φορα που πλησιαζαμε το σκορ τρωγαμε τριποντα τι πραγμα ειναι αυτο?ο ζοτς σημερα αλλαξε 30 χρωματα δεν θα ηθελα να ειμαι στην θεση των παιχτων μετα τον αγωνα!!!!αλλα απο την αλλη καλα θα τους κανει μηπως και συνελθουνε λιγο!οσο για τον σαρας κ εγω πιστευω οτι ηταν απο τουσ καλυτερους σημερα οποτε δεν ειναι αυτος το προβλημα μας οπως ειπωθηκε πριν!!!!
taz4
Ο ΣΑΡΑΣ ειναι μια χαρά για όλες τις δουλειές που τον πείραμε....
κ εκτος της ουσίας γίνεται κ θεαματικός πολλές φορές 'ζητώντας' μας να πάμε γήπεδο!!!
Jimar
πολυ μεγαλη εμφανιση σημερα απο τον Διαμαντιδη, ηταν απιθανος. απο τις καλυτερες του φετος.

τι αμυνα ηταν αυτη ομως ρε γμτ... τραγικοι... ποσα ελευθερα τριποντα θα κανουν??

αν και ειμασταν σε καλη βραδια επιθετικα (κυριως ο σαρας) αμυνα επαιζαν περιστασιακα.


πολυ πορωθηκα με τις πασες του σαρας (αυτη στον σπανουλη ηταν η κορυφαια , που τον πετυχε στο κεφαλι ομως ...)

β-σπαν και ζιζιτς ηταν σε αλλο γηπεδο.



υγ. μπραβο στον θρυλο (αν και με γερη δοση τυχης) τα καταφερε.
taz4
QUOTE(Jimar @ Feb 28 2008, 00:06 ) *
τι αμυνα ηταν αυτη ομως ρε γμτ... τραγικοι... ποσα ελευθερα τριποντα θα κανουν??


όποτε πλησιάζαμε τρώγαμε τρίποντο....έλεος...
vastravoud
Πάντως, ο Σάρας ήταν μεν πολύ καλός επιθετικά, αλλά ήταν αρκετά "μαύρη τρύπα" αμυντικά. Στην τελική, αφού ήμασταν τόσο κακοί επάνω στην άμυνα μας στους δυναμικού γκαρντ της Σιένα, και ο καλύτερος μας αμυντικός μάρκαρε το τεσσάρι τους, μου κάνει εντύπωση που δε δοκίμασε ο Ζοτς κανένα "τρικ" τύπου Περπέρογλου ή να έδινε περισσότερο χρόνο στον Ουϊνστον.
beiman123
QUOTE(Gravedigger @ Feb 27 2008, 23:57 ) *
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πάντα φταίει ο Saras και κατηγορείτε τους Γιανακκόπουλους για πεταμένα λεφτά.Και σήμερα κυρίως που ο Λιθουανός ήταν πολύ καλός.Χάνει ο ΠΑΟ φταίει ο Saras,κάνει κρύο στο ΟΑΚΑ,φταίει ο Saras,πεινάνε στην Αφρική,φταίει ο Saras...Έχει γίνει κουράστικο...
ΥΓ.Εμένα πάντως σήμερα με έπεισε.



Να ξεκαθαρίσω ότι δε θέλω να γίνω η αφορμή να γίνει εδώ ένα flame-thread...
Ξεκαθάρισα ότι ΔΕΝ είδα το σημερινό παιχνίδι.Κοινώς δε διαβάσατε τι έγραψα.Έγραψα ότι ένας σημαντικός λόγος που ο φετινός ΠΑΟ δεν είναι τόσο καλός όσο ο περσινός,είναι ο Σάρας.Γιατί;;;Για τον απλούστατο λόγο ότι παίχτες με τέτοιο ρεπερτόριο δε γίνονται φαντάροι...πως να το κάνουμε ρε παιδιά;;;
Άλλο το μπάσκετ Γκέρσον,άλλο το μπάσκετ Ομπράντοβιτς,άλλο το μπάσκετ Ιωαννίδη και στην τελική άλλο το μπάσκετ του οποιοyδήποτε.Το αμυντικό μπάσκετ νεύρων δεν ταιριάζει σε τέτοιους παίκτες.
Για ποιο λόγο νομίζετε ότι το βάζει μέσα ο Ομπράντοβιτς;;;Προσωπικά πιστεύω ότι το βάζει πολλές φορές με το ζόρι επειδή έτσι πρέπει...γίνεται να μην παίζει μια τέτοια βεντέτα ειδικά όταν είναι η no1 μεταγραφή,και αρπαγή των πράσινων προέδρων από τον αιώνιο εχθρό;;;
Anyway,όπως είπα να μην τσακωνόμαστε,δεν υπάρχει λόγος.
taz4
QUOTE(beiman123 @ Feb 28 2008, 00:12 ) *
Για ποιο λόγο νομίζετε ότι το βάζει μέσα ο Ομπράντοβιτς;;;Προσωπικά πιστεύω ότι το βάζει πολλές φορές με το ζόρι επειδή έτσι πρέπει...γίνεται να μην παίζει μια τέτοια βεντέτα ειδικά όταν είναι η no1 μεταγραφή,και αρπαγή των πράσινων προέδρων από τον αιώνιο εχθρό;;;
Anyway,όπως είπα να μην τσακωνόμαστε,δεν υπάρχει λόγος.


δεν πιστεύω πως ο Ομπράντοβιτς τα υπολογίζει αυτά...
Consultant
Παιδια μηπως φταιει η απουσια του Τσαρτσαρη για αυτη την εικονα;Νομιζετε οτι δεν παιζει ρολο καθολου αυτο;Eγω πιστευω οτι ειναι σαν να λειπει το κλειδι που διαμορφωνει τη δυναμικη του Παο.Δεν γινεται να εχει αυτη τη δυναμικη ο Παο,μη τρελαθουμε..Τι ειναι,ομαδιτσα επιπεδου top-16;Δυστυχως οι τραυματισμοι ειναι το Α και το Ω σε μια ομαδα πρωταθλητισμου και ο Ολυμπιακος αυτο το εχει νιωσει στο πετσι του..
Jimar
QUOTE(beiman123 @ Feb 27 2008, 17:12 ) *
Να ξεκαθαρίσω ότι δε θέλω να γίνω η αφορμή να γίνει εδώ ένα flame-thread...
Ξεκαθάρισα ότι ΔΕΝ είδα το σημερινό παιχνίδι.Κοινώς δε διαβάσατε τι έγραψα.Έγραψα ότι ένας σημαντικός λόγος που ο φετινός ΠΑΟ δεν είναι τόσο καλός όσο ο περσινός,είναι ο Σάρας.


αμα δεν το ειδες φιλε , δεν υπαρχει λογος να γραψεις ενα τετοιο σχολιο.

και σε καμια περιπτωση δεν φταιει ο σαρας που ο παο δεν ειναι οσο καλος ηταν περυσι. ενας τετοιος παικτης μονο θετικος μπορει να ειναι σε καθε ματς που παιζει. και αν ειχες δει το σημερινο, θα το καταλαβαινες
taz4
QUOTE(Consultant @ Feb 28 2008, 00:15 ) *
Παιδια μηπως φταιει η απουσια του Τσαρτσαρη για αυτη την εικονα;Νομιζετε οτι δεν παιζει ρολο καθολου αυτο;Eγω πιστευω οτι ειναι σαν να λειπει το κλειδι που διαμορφωνει τη δυναμικη του Παο.Δεν γινεται να εχει αυτη τη δυναμικη ο Παο,μη τρελαθουμε..Τι ειναι,ομαδιτσα επιπεδου top-16;Δυστυχως οι τραυματισμοι ειναι το Α και το Ω σε μια ομαδα πρωταθλητισμου και ο Ολυμπιακος αυτο το εχει νιωσει στο πετσι του..


Συμφωνώ απόλυτα...γιατί μετά ο προπονητής πειραματίζετε για να καλύψει τον χρόνο αυτών των παιχτών.
sherman
QUOTE(Consultant @ Feb 27 2008, 22:15 ) *
Παιδια μηπως φταιει η απουσια του Τσαρτσαρη για αυτη την εικονα;Νομιζετε οτι δεν παιζει ρολο καθολου αυτο;Eγω πιστευω οτι ειναι σαν να λειπει το κλειδι που διαμορφωνει τη δυναμικη του Παο.Δεν γινεται να εχει αυτη τη δυναμικη ο Παο,μη τρελαθουμε..Τι ειναι,ομαδιτσα επιπεδου top-16;Δυστυχως οι τραυματισμοι ειναι το Α και το Ω σε μια ομαδα πρωταθλητισμου και ο Ολυμπιακος αυτο το εχει νιωσει στο πετσι του..


Παρεπιπτοντως το Dallas εχασε 72-67 απο την Μαλαγα...
beiman123
QUOTE(Consultant @ Feb 28 2008, 00:15 ) *
Παιδια μηπως φταιει η απουσια του Τσαρτσαρη για αυτη την εικονα;Νομιζετε οτι δεν παιζει ρολο καθολου αυτο;Eγω πιστευω οτι ειναι σαν να λειπει το κλειδι που διαμορφωνει τη δυναμικη του Παο.Δεν γινεται να εχει αυτη τη δυναμικη ο Παο,μη τρελαθουμε..Τι ειναι,ομαδιτσα επιπεδου top-16;Δυστυχως οι τραυματισμοι ειναι το Α και το Ω σε μια ομαδα πρωταθλητισμου και ο Ολυμπιακος αυτο το εχει νιωσει στο πετσι του..



Πιο παλιά αγαπητέ που τα λέγαμε αυτά,ένας του ΠΑΟ μας είπε ότι αυτά είναι εσωτερικά σας προβλήματα.Τώρα δε θα το ξαναπούνε...και φαντάσου να έλειπε και κανένας παίχτης βαρόμετρο..
Ο Τσαρτσαρής σημαντικός,αλλά τον έκανε πιο σημαντικό το γεγονός ότι ο ΠΑΟ δεν παίρνει ψηλούς.
enypnio
εγώ πάλι τραλαλί τραλαλλά είδα καμια σοβαρότητα

δεν πρόκειται να ξυπνήσουν φέτος γιορτάζουν το ντέρμπυ

τα άλλα ντ'άλλων
beiman123
QUOTE(Jimar @ Feb 28 2008, 00:17 ) *
αμα δεν το ειδες φιλε , δεν υπαρχει λογος να γραψεις ενα τετοιο σχολιο.

και σε καμια περιπτωση δεν φταιει ο σαρας που ο παο δεν ειναι οσο καλος ηταν περυσι. ενας τετοιος παικτης μονο θετικος μπορει να ειναι σε καθε ματς που παιζει. και αν ειχες δει το σημερινο, θα το καταλαβαινες



Έχω δει άλλα.
Gravedigger
QUOTE(beiman123 @ Feb 28 2008, 00:12 ) *
Να ξεκαθαρίσω ότι δε θέλω να γίνω η αφορμή να γίνει εδώ ένα flame-thread...
Ξεκαθάρισα ότι ΔΕΝ είδα το σημερινό παιχνίδι.Κοινώς δε διαβάσατε τι έγραψα.Έγραψα ότι ένας σημαντικός λόγος που ο φετινός ΠΑΟ δεν είναι τόσο καλός όσο ο περσινός,είναι ο Σάρας.Γιατί;;;Για τον απλούστατο λόγο ότι παίχτες με τέτοιο ρεπερτόριο δε γίνονται φαντάροι...πως να το κάνουμε ρε παιδιά;;;
Άλλο το μπάσκετ Γκέρσον,άλλο το μπάσκετ Ομπράντοβιτς,άλλο το μπάσκετ Ιωαννίδη και στην τελική άλλο το μπάσκετ του οποιοyδήποτε.Το αμυντικό μπάσκετ νεύρων δεν ταιριάζει σε τέτοιους παίκτες.
Για ποιο λόγο νομίζετε ότι το βάζει μέσα ο Ομπράντοβιτς;;;Προσωπικά πιστεύω ότι το βάζει πολλές φορές με το ζόρι επειδή έτσι πρέπει...γίνεται να μην παίζει μια τέτοια βεντέτα ειδικά όταν είναι η no1 μεταγραφή,και αρπαγή των πράσινων προέδρων από τον αιώνιο εχθρό;;;
Anyway,όπως είπα να μην τσακωνόμαστε,δεν υπάρχει λόγος.

Φυσικά και δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε και το ποστ μου δεν αναφέρεται σε εσένα.Απλά το δικό σου ποστ ήταν η αφορμή.Εγώ απάντησα με αυτόν τον τρόπο γιατί πολλά ακούγονταν για τον Saras ότι δεν κάνει και όλα τα σχετικά και όπως φάνηκε όλοι οι επικριτές του περίμεναν τον συγκεκριμένο κρισιμότατο αγώνα για να πουν "εμείς σας τα λέγαμε¨.Ο Saras όμως στο σημερινό match ήταν πολύ καλός και δεν νομίζω κανείς να αμφιβάλλει.Και μην μου λέτε δεν έπαιζε άμυνα γιατί αυτό ποτέ δεν το έκανε.Τον πήραμε για να βάλει κανένα σουτ και να μοιράσει τις μαγικές του πάσες.Αυτά τα έκανε μια χαρά.Τώρα το να του ζητάμε να παίξει άμυνα είναι σαν να ζητάς από τον Σπανούλη να σταματήσει τις μπούκες.Ε,δεν γίνεται πως να το κάνουμε.Άποψη μου είναι ότι σήμερα ο Saras έδειξε ότι όταν πραγματικά τον χρειάζεται η ομάδα θα είναι εκεί.
taz4
QUOTE(beiman123 @ Feb 28 2008, 00:20 ) *
Πιο παλιά αγαπητέ που τα λέγαμε αυτά,ένας του ΠΑΟ μας είπε ότι αυτά είναι εσωτερικά σας προβλήματα.Τώρα δε θα το ξαναπούνε...και φαντάσου να έλειπε και κανένας παίχτης βαρόμετρο..
Ο Τσαρτσαρής σημαντικός,αλλά τον έκανε πιο σημαντικό το γεγονός ότι ο ΠΑΟ δεν παίρνει ψηλούς.


Δεν διαφωνώ...ο ΠΑΟ είναι μεγάλη ομάδα κ δεν στηρίζετε σε ενα-δυο παίχτες(2ειναι τραυματίες)...
το έχει αποδείξει αυτο!!
Consultant
QUOTE(beiman123 @ Feb 28 2008, 00:20 ) *
Πιο παλιά αγαπητέ που τα λέγαμε αυτά,ένας του ΠΑΟ μας είπε ότι αυτά είναι εσωτερικά σας προβλήματα.Τώρα δε θα το ξαναπούνε...και φαντάσου να έλειπε και κανένας παίχτης βαρόμετρο..
Ο Τσαρτσαρής σημαντικός,αλλά τον έκανε πιο σημαντικό το γεγονός ότι ο ΠΑΟ δεν παίρνει ψηλούς.

Σιγουρα ο Τσαρτσαρης ειναι πολυ σημαντικος,μη το παιρνεις με βασει την ατομικη του αξια γιατι στον Παναθηναικο εχει δεσει ιδανικα.

Στο δια ταυτα ομως,πιστεψε με δεν το πιστευουν οτι δεν παιζει ρολο που παιζουμε χωρις 5 παιχτες μ.ο.Απλα δεν θελουν να εχουμε δικαιολογιες για να βρουμε πατημα.Απλο ειναι,οι τραυματισμοι ομως ειναι μεγιστος factor και ισως για (και) για αυτους φετος να ειναι ανασταλτικος παραγοντας για τους στοχους τους.
NBAer
QUOTE(Consultant @ Feb 28 2008, 00:15 ) *
Παιδια μηπως φταιει η απουσια του Τσαρτσαρη για αυτη την εικονα;Νομιζετε οτι δεν παιζει ρολο καθολου αυτο;Eγω πιστευω οτι ειναι σαν να λειπει το κλειδι που διαμορφωνει τη δυναμικη του Παο.

Ο Τσαρτσαρης παντα ηταν απο τους πιο σημαντικους παικτες του ΠΑΟ που κρατουσε μια ισορροπια ψηλων-κοντων κανοντας πολλα σημαντικα πραγματα σε πολλες θεσεις. Η απουσια του ειναι τεραστια σαφως.
Δεν ξερω ομως αν αυτη μαζι με του Τομασεβιτς ειναι αρκετη να δικαιολογησει τις κακες εμφανισεις του ΠΑΟ τελευταια....
beiman123
QUOTE(Consultant @ Feb 28 2008, 00:25 ) *
Σιγουρα ο Τσαρτσαρης ειναι πολυ σημαντικος,μη το παιρνεις με βασει την ατομικη του αξια γιατι στον Παναθηναικο εχει δεσει ιδανικα.

Στο δια ταυτα ομως,πιστεψε με δεν το πιστευουν οτι δεν παιζει ρολο που παιζουμε χωρις 5 παιχτες μ.ο.Απλα δεν θελουν να εχουμε δικαιολογιες για να βρουμε πατημα.Απλο ειναι,οι τραυματισμοι ομως ειναι μεγιστος factor και ισως για (και) για αυτους φετος να ειναι ανασταλτικος παραγοντας για τους στοχους τους.



Ναι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...και σκέψου εμάς δεν παίζει πάλι φέτος το αστέρι μας!!!Στην ουσία σε αγώνες ντέρμπυ με Άρη-ΠΑΟ-και κρίσιμα games Euroleague που τον είχαμε ανάγκη περισσότερο από ποτέ κιόλας!!!Και να που Σαλονίκη έχασε ο ΠΑΟ.Μιλάμε με αν τώρα γιατί αν τους νικούσαμε ΣΕΦ δύσκολα θα χάνανε μετά Σαλονίκη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.