Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΔΟΥΚΑΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Α2 Εθνική
aimipa2002
ΤΙ ΛΕΕΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΔΟΥΚΑΣ?
Ο ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΓΙΑ ΤΑ shot.gif ?
tasos5
QUOTE(aimipa2002 @ Nov 12 2007, 09:26 ) *
ΤΙ ΛΕΕΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΔΟΥΚΑΣ?
Ο ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΓΙΑ ΤΑ shot.gif ?

Στον Δουκα αγωνιζεται ο παιχταρας Νικος Κριτσαλος με το απιστευτο πρωτο βημα(τρελη εκρηξη)...
ειναι και γαμω τα παιδια!
ΤΑΜΠΑΚΗΣ
QUOTE (aimipa2002 @ Nov 12 2007, 09:26 ) *
ΤΙ ΛΕΕΙ ΦΕΤΟΣ Ο ΔΟΥΚΑΣ?
Ο ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΓΙΑ ΤΑ shot.gif ?



Κατά τη γνώμη μου το αν θα πέσει ο Δούκας ή όχι θα κριθεί στα μεταξύ του παιχνίδια με τον Μ.Αλέξανδρο.Καθώς αφτές θα είναι οι δυο ομάδες που θα τερματίσουν στο όριο των ομάδων που θα πέσουν με (κατά τη γνωμη μου) ισοβαθμία.Και όποια κερδίσει τα μεταξύ παιχνίδια θα μήνει στην κατήγορια!Καλύ τύχη στον Δούκα!!!
flosak
QUOTE(ΤΑΜΠΑΚΗΣ @ Dec 24 2010, 16:31 ) *
Κατά τη γνώμη μου το αν θα πέσει ο Δούκας ή όχι θα κριθεί στα μεταξύ του παιχνίδια με τον Μ.Αλέξανδρο.Καθώς αφτές θα είναι οι δυο ομάδες που θα τερματίσουν στο όριο των ομάδων που θα πέσουν με (κατά τη γνωμη μου) ισοβαθμία.Και όποια κερδίσει τα μεταξύ παιχνίδια θα μήνει στην κατήγορια!Καλύ τύχη στον Δούκα!!!

Εγω που ειδα το δουκα απεναντι στη Δοξα Λευκαδας φαινεται σκληρη ομαδα που δεν τα παραταει ευκολα οσο και να ειναι η διαφορα για της υπολοιπες που θα παλεψουν για την σωτηρια δεν εχω αποψη γιατι δεν της εχω δει!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.