Help - Search - Members - Calendar
Full Version: κέρατο και πως το αντιμετωπίζετε
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3
morfi
Σας έχει τύχει ποτέ να σας απατήσουν λαικιστή να σας κερατώσουν; Πως αντιδράσατε ή πως πιστεύετε ότι θα αντιδράσετε; Εγώ κάποτε έβριζα τις γυναίκες που μου έκαναν κάτι που το θεωρούσα κακό, όχι απαραίτητα απιστία. Τώρα κατάλαβα ότι δεν έχει νόημα κάτι τέτοιο. Είναι ανούσιο και δεν έχει αποτέλεσμα. Αν μου τύχει ή απλά θα τη παρατήσω ή θα τη κρατήσω για να της το ρίχνω, αναλόγως τη σχέση θα έχω και το πως θα νιώθω.
Air Kef
Είσαι λίγο πικάντικος τελευταία. biggrin.gif


Πίσσα και πούπουλα για σενα μπαμπέσσα.
kseplenhs
τελικά όντως ενωθηκαμε με το φόρουμ του κοσμοπόλιταν?

Επί του θέματος,μπιστεύω(αγαπητό κοσμοπόλιταν πάντα) πως ο πιο ευτυχησμένος άνθρωπος στον κόσμο είναι ο κερατάς που δεν το ξέρει
Das Kapital
Ξυλο γιατι ειμαστε και πολυ αντρες να ουμε!
SG3ptshooter
Tι ζώα που είμαστε εμείς οι άνθρωποι, πρώτος εγώ.

Σε ένα παρόμοιο θέμα το οποίο ήδη υπάρχει αλλά βαριέμαι να το ψάχνω, το χα παίξει Ελβετός και το χα γυρίσει και στην πλάκα.. Τώρα είμαι ανάμεσα στο να γράψω ότι θα τους έστελνα και τους δύο και μετά θα ρώταγα γιατί και στο ότι θα τους έκανα αυτό που προτρέπω τον εργάτη του φόρουμ να κάνει στους εργοδότες του..

I fail with no style at all... laugh.gif
frenchman7
ενδεδειγμένη αντίδραση: την κρατάς, ρίχνεις συνέχεια φιστίκια, βγάζοντας και φαντασιώσεις (λόγω τύψεων δεν θα αρνηθεί τίποτα), και μετά από κάνα μήνα την κάνεις με ελαφρά!

αντίδραση που την πονάει: αδιαφορία, την κάνεις με ελαφρά

πιο πιθανή αντίδραση: εκρηκτική & αλυσιδωτή (η χειρότερη γιατί της δίνεις αξία αλλά ξελαφρώνει η ψυχούλα σου), και την κάνεις παλι με ελαφρά

Μακριά από μας ναουμ! guns.gif
il postino
η απαντηση στο σημερινο επεισοδιο της σειρας "το νησι"!!!! smiley.gif smiley.gif


υ.γ θα της #$%$%&^^&*&^*(*()#@%$#%$&^&^*&*%(*&^#$ τωρα που το ξανασκεφτομαι!!
il postino
και επειδη το θεμα ειναι σοβαρο,

φτιαξτε λιγο τον τιτλο...smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
vc15
Ρωτήστε το Gasol. Θα σας απαντήσει ότι αντιμετωπίζεται πολιτισμένα. smiley.gif Α ρε Shannon Brown, φωτιές που άναψες!!! Τουλάχιστον, να ξέρουν οι fan των Lakers ότι ο λόγος που αποκλείστηκαν φέτος ήταν γυναίκα.
The Warlus
Κρέμασμα στην Πλατεία Συντάγματος,προς παραδειγματισμό
panos75
Σιγά μην κάτσεις να στεναχωρηθείς. Βγες μια βόλτα στην Αθήνα και με 50 ευρώπουλα θα βρεις πολλές όμορφες κοπέλες (κυρίως του πρώην Ανατολικού Μπλοκ) πρόθυμες να σε παρηγορήσουν.
rankin
Το ζήτημα που αυτή τη φορά πραγματευόμεθα, ανεβάζει το επίπεδο του φόρουμ, 18 σκάλες στην κλίμακα "Τατιάνα"

Όλα έχουν να κάνουν με τη θεώρηση της ζωής και του κόσμου γύρω μας..
Σίγουρα πάντως το πρώτο πράγμα σε αυτά τα θέματα έχει να κάνει με τον εγωισμό μας που θίγεται, αλλά και την γενικότερη προσβολή που εμπεριέχει μια τέτοια κοροϊδία..
Όταν τα ξεπερνάει κανείς αυτά, βλέπει ότι η γυναίκα που τα έκανε αυτά, μόλις του έδωσε την σπουδαία ευκαιρία να την σουτάρει από την γραμμή των 6.75 και να την χλατσώσει στο καλάθι...
Θα αφήσει κανείς την ευκαιρία αυτή να πάει χαμένη???? blink.gif

και αυτό δεν έχει να κάνει μόνο με ερωτικές σχέσεις, αλλά γενικά με ανθρώπινες σχέσεις..
Όποιος ξηγιέται σκουλικιάρικα, γκόμενα, φίλος, γνωστός: σουτ και έξω απο την πόρτα...
Έτσι γίνονται αυτά τα πράγματα
Οι συναισθηματισμοί είναι για τα κατώτερα όντα.
Η στρατιά ανθρώπων που ετοιμάζω για να κατακτήσω τον κόσμο δεν επηρεάζεται από τέτοιους ανόητους συναισθηματισμούς

QUOTE(panos75 @ May 22 2011, 23:54 ) *
Σιγά μην κάτσεις να στεναχωρηθείς. Βγες μια βόλτα στην Αθήνα και με 50 ευρώπουλα θα βρεις πολλές όμορφες κοπέλες (κυρίως του πρώην Ανατολικού Μπλοκ) πρόθυμες να σε παρηγορήσουν.

Σωπα μωρέ...
Σιγά μην χρειαστεί να πληρώσεις έστω και 1 ευρώ!

Βρωμάει ο τόπος απο γυναίκες ...
Το σημαντικό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να έχεις φίλους για να αλητέψετε παρέα..
kseplenhs
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 09:32 ) *
Όταν τα ξεπερνάει κανείς αυτά, βλέπει ότι η γυναίκα που τα έκανε αυτά, μόλις του έδωσε την σπουδαία ευκαιρία να την σουτάρει από την γραμμή των 6.75 και να την χλατσώσει στο καλάθι...
Θα αφήσει κανείς την ευκαιρία αυτή να πάει χαμένη???? blink.gif


Αυτό προκύπτει και απο αυτό που λέμε πως ακόμα και την πιο τέλεια γυναίκα στα μάτια σου,κάποιος,κάπου,κάποτε την βαρέθηκε ή πρόκειται να την βαρεθεί(ς).Επομένως υπάρχει μια μακροπρόθεσμη (?) ματαιότητα και σε αυτό...

Υπερεκτιμημένες καταστάσεις γενικότερα.Προτείνω το συγκεκριμένο τόπικ να ενωθεί με αυτό των υπερεκτιμημένω αξιών tongue.gif

panos75
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 09:32 ) *
Σωπα μωρέ...
Σιγά μην χρειαστεί να πληρώσεις έστω και 1 ευρώ!

Βρωμάει ο τόπος απο γυναίκες ...
Το σημαντικό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να έχεις φίλους για να αλητέψετε παρέα..


Μα το ζήτημα είναι να μην ξαναμπλέξεις με καμιά Ελλεεινίδα.

Όπως άλλωστε λέει και ο θυμόσοφος λαός, η διαφορά ανάμεσα στο πληρωμένο σεξ και το δωρεάν είναι ότι το πληρωμένο σου'ρχεται φτηνότερα.
rankin
QUOTE(panos75 @ May 23 2011, 10:09 ) *
Όπως άλλωστε λέει και ο θυμόσοφος λαός, η διαφορά ανάμεσα στο πληρωμένο σεξ και το δωρεάν είναι ότι το πληρωμένο σου'ρχεται φτηνότερα.


Δεν είναι αλήθεια αυτό...
πολλές φορές έχω κάνει σεξ χωρίς να κεράσω ούτε τσιγάρο, και χωρίς να δώσω το τηλέφωνο μου, για να μπορέσει να με τιμολογήσει αργότερα ...
Όλα είναι θέμα χειρισμών...

επίσης, οι γυναίκες που δίνουν πληρωμένο σεξ, δεν σε αγαπάνε στα αλήθεια, και εγώ είμαι βαθιά συναισθηματικός τύπος, θέλω αγάπη, έστω και για μία νύχτα.... laugh.gif

Air Kef
Ρε κατουρήστε και λίγο. tongue.gif
rankin
QUOTE(Air Kef @ May 23 2011, 10:27 ) *
Ρε κατουρήστε και λίγο. tongue.gif

Με παρεξήγησες φίλε

Είπα ότι δεν ειμαι υπερ του αγοραίου έρωτα γιατί θέλω οι γυναίκες να με αγαπάνε στα αλήθεια... wacko.gif
frenchman7
http://www.youtube.com/watch?v=r2ahopb6MLE
kseplenhs
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:35 ) *
Με παρεξήγησες φίλε

Είπα ότι δεν ειμαι υπερ του αγοραίου έρωτα γιατί θέλω οι γυναίκες να με αγαπάνε στα αλήθεια... wacko.gif


και τι θα γίνει με τον φονικό στρατό που δεν θα νιώθει πράμα και θα δρα χωρίς συναισθηματισμούς?

Τι πρότυπο θα έχει ο στρατιώτης αυτού του λόχου όταν βλέπει τον στρατηγό να είναι "αγκαλίτσας".Μια συγχυση θα την νιώσει...
panos75
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:24 ) *
Δεν είναι αλήθεια αυτό...
πολλές φορές έχω κάνει σεξ χωρίς να κεράσω ούτε τσιγάρο, και χωρίς να δώσω το τηλέφωνο μου, για να μπορέσει να με τιμολογήσει αργότερα ...
Όλα είναι θέμα χειρισμών...


Μήπως φέρνεις του Μπραντ Πιτ; tongue.gif


QUOTE(Air Kef @ May 23 2011, 10:27 ) *
Ρε κατουρήστε και λίγο. tongue.gif


Εσύ μη μιλάς, δεσμευμένος άνθρωπος.

QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:35 ) *
Με παρεξήγησες φίλε

Είπα ότι δεν ειμαι υπερ του αγοραίου έρωτα γιατί θέλω οι γυναίκες να με αγαπάνε στα αλήθεια... wacko.gif


Όπως έχει πει και ο Γούντυ Άλεν, το σεξ χωρίς έρωτα είναι μια κενή εμπειρία. Είναι όμως η καλύτερη κενή εμπειρία που υπάρχει.
rankin
QUOTE(kseplenhs @ May 23 2011, 10:52 ) *
και τι θα γίνει με τον φονικό στρατό που δεν θα νιώθει πράμα και θα δρα χωρίς συναισθηματισμούς?

Τι πρότυπο θα έχει ο στρατιώτης αυτού του λόχου όταν βλέπει τον στρατηγό να είναι "αγκαλίτσας".Μια συγχυση θα την νιώσει...


με προβληματίζεις τώρα, αλλά ο λόχος δεν χρειάζεται να τα ξέρει αυτά..

και φυσικά, μην ξεχνάς ότι έχω και το στρατό από κατσαριδάνθρωπους
http://mujahedin.blogspot.com/2009/08/homr...generation.html

QUOTE(panos75 @ May 23 2011, 11:01 ) *
Μήπως φέρνεις του Μπραντ Πιτ; tongue.gif


Όχι, αλλά ούτε και οι γυναίκες της ζωής μου μοιάζανε στην Αντζελίνα Τζολί, οπότε, όλα καλά!!! smile.gif
LFO
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:43 ) *
με προβληματίζεις τώρα, αλλά ο λόχος δεν χρειάζεται να τα ξέρει αυτά..

και φυσικά, μην ξεχνάς ότι έχω και το στρατό από κατσαριδάνθρωπους
http://mujahedin.blogspot.com/2009/08/homr...generation.html


με αρχηγο τον ΝΖ!!!
greeneyes13
QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:24 ) *
Δεν είναι αλήθεια αυτό...
πολλές φορές έχω κάνει σεξ χωρίς να κεράσω ούτε τσιγάρο, και χωρίς να δώσω το τηλέφωνο μου, για να μπορέσει να με τιμολογήσει αργότερα ...
Όλα είναι θέμα χειρισμών...

επίσης, οι γυναίκες που δίνουν πληρωμένο σεξ, δεν σε αγαπάνε στα αλήθεια, και εγώ είμαι βαθιά συναισθηματικός τύπος, θέλω αγάπη, έστω και για μία νύχτα.... laugh.gif

συγγνώμη αλλά η αγάπη της μιας νύχτας είναι αντρική εφεύρεση;;;;;;

εγώ νομίζω πως το καλύτερο είναι να μην το μάθεις ποτέ.....
il postino
QUOTE(greeneyes13 @ May 23 2011, 14:30 ) *
συγγνώμη αλλά η αγάπη της μιας νύχτας είναι αντρική εφεύρεση;;;;;;

εγώ νομίζω πως το καλύτερο είναι να μην το μάθεις ποτέ.....


-φυσικα!!

-και να το ξερουν ολοι οι αλλοι?


QUOTE(rankin @ May 23 2011, 10:24 ) *
πολλές φορές έχω κάνει σεξ χωρίς να κεράσω ούτε τσιγάρο, και χωρίς να δώσω το τηλέφωνο μου, για να μπορέσει να με τιμολογήσει αργότερα ...
Όλα είναι θέμα χειρισμών...

λοιπον, εισαι μεγαλο αλανι και πλεον εχεις την υποχρεωση να ανοιξεις το επομενο αντρικο τοπικ...
rankin
QUOTE(il postino @ May 23 2011, 15:44 ) *
λοιπον, εισαι μεγαλο αλανι και πλεον εχεις την υποχρεωση να ανοιξεις το επομενο αντρικο τοπικ...


αν ήταν έτσι τα αλάνια.... icon_drunk.gif

"Pantofla Master" θα πρεπε να με λένε... smiley.gif
LFO
QUOTE(rankin @ May 24 2011, 07:53 ) *
αν ήταν έτσι τα αλάνια.... icon_drunk.gif

"Pantofla Master" θα πρεπε να με λένε... smiley.gif



Φαντάσου τι θα γινει οταν με το καλο παντρευτεις δηλαδή....
Germany96
Κάπως έτσι θα είναι ο γάμος του Στρατάρχη tongue.gif :
LFO
QUOTE(Germany96 @ May 24 2011, 08:42 ) *
Κάπως έτσι θα είναι ο γάμος του Στρατάρχη tongue.gif :

41.gif 41.gif 77.gif 77.gif

May the force be with you....
panos75
QUOTE(Germany96 @ May 24 2011, 09:42 ) *
Κάπως έτσι θα είναι ο γάμος του Στρατάρχη tongue.gif :


Κι'αυτός ο διάδοχος.

smiley.gif

Germany96
Το οικογενειακό άλμπουμ του Στρατηγού θα το επιμεληθεί προσωπικά ο George Lucas. Αλλά όχι Passat για αμάξι, το επίσημο ρανκινομομπιλ δηλωμένα είναι αυτό:
rankin
Μην το γελάτε καθόλου...
Σε ένα μηνα θα είμαι παντρεμένος και θα τρώω συζυγική παντόφλα
Οι μέρες της δόξας περασαν...
τα σχέδια για παγκόσμια κυριαρχία, κατέρρευσαν σα χάρτινος πύργος..
Σύντροφοι, αποτύχαμε ...


Λοιπόν, το βρήκα
θα ανοίξω τόπικ: "Γάμος και πως τον αντιμετωπίζετε"
Ο λεκτορας LFO θα έχει πολλά να μας πει biggrin.gif
PanosIlio
QUOTE(rankin @ May 24 2011, 10:10 ) *
Μην το γελάτε καθόλου...
Σε ένα μηνα θα είμαι παντρεμένος και θα τρώω συζυγική παντόφλα


Να ζήσεις, να ζήσεις...


rankin
QUOTE(PanosIlio @ May 24 2011, 10:34 ) *
Να ζήσεις, να ζήσεις...


Thanx man!!!!


επίσης, βλέπετε, επέλεξα να γίνει ο γάμος μετά από ένα μήνα ώστε σίγουρα να έχουν ολοκληρωθεί τα play off ...
Μην τρέχω απο το ΣΕΦ στην εκκλησία! laugh.gif
PanosIlio
Βασικά το κανόνισες έτσι για να παντρευτείς ως πρωταθλητής!!!! smile.gif)
LFO
QUOTE(rankin @ May 24 2011, 09:10 ) *
Λοιπόν, το βρήκα
θα ανοίξω τόπικ: "Γάμος και πως τον αντιμετωπίζετε"
Ο λεκτορας LFO θα έχει πολλά να μας πει biggrin.gif


Δεν αντιμετωπιζετε....απλα κοιτα μην ξεφυγει το παιχνιδι και ειναι η διαφορα μεγάλη...

QUOTE(rankin @ May 24 2011, 09:42 ) *
επίσης, βλέπετε, επέλεξα να γίνει ο γάμος μετά από ένα μήνα ώστε σίγουρα να έχουν ολοκληρωθεί τα play off ...
Μην τρέχω απο το ΣΕΦ στην εκκλησία! laugh.gif


Στο ειπα....κανε το τραπεζι στο ΣΕΦ σαν και μένα ωστε να εισαι εντος εδρας.....
rchos
Rankin να ζήσετε και να ευτυχήσετε.

εύχομαι η ομάδα μπάσκετ να σου κάνει και ένα ωραίο γαμήλιο δώρο...
leonkalf
Η ώρα η καλή rankin!!! smile.gif


Καλή η ιδέα του LFO για το "εντός έδρας", εκτός αν έχει κλείσει κάτι καλύτερο... Για πες μας rankin..

rankin
QUOTE(rchos @ May 24 2011, 12:07 ) *
Rankin να ζήσετε και να ευτυχήσετε.

εύχομαι η ομάδα μπάσκετ να σου κάνει και ένα ωραίο γαμήλιο δώρο...



QUOTE(leonkalf @ May 24 2011, 12:17 ) *
Η ώρα η καλή rankin!!! smile.gif


Καλή η ιδέα του LFO για το "εντός έδρας", εκτός αν έχει κλείσει κάτι καλύτερο... Για πες μας rankin..



Ευχαριστώ φίλοι μου... εσείς που ειστε αντμινς, μεταφερτέ τη συζήτηση σε ενα τόπικ με τιτλο "ο γαμος του Φιγκαρό" ή "γάμοι μελών του forum"

εδω μέσα ξεκινήσαμε από το κέρατο και φτάσαμε στο γάμο!! laugh.gif

Όσο για το τρόπο διεξαγωγής του γάμου, θα είναι αρκετά τυπικός
Πρώτα εκκλησία και μετά ένα μικρό κτήμα προς το πικέρμι, όπου θα προσπαθήσουμε να ροκάρουμε ..
Ο γαμβρός θα φοράει κοστουμάκι Vercace, με γραβατούλα και παπούτσι "πιρόγα".. Πραγματικός λιμοκοντόρος

ΥΓ. ετοιμάζεσαι και εσύ Leo?
leonkalf
Όχι ακόμα.. δεν είναι καιρός για τέτοια τώρα.
Δεν το ευνοούν οι συνθήκες..


Θέλω φωτό με το κουστούμι!! tongue.gif
Και πες μας και τη διεύθυνση στο Πικέρμι να στείλουμε σαν forum ανθοδέσμη biggrin.gif


Για το topic κανονίστε το (πλάκα θα έχει), φεύγω εκτός γραφείου τώρα.
PanosIlio
QUOTE(rankin @ May 24 2011, 13:16 ) *
Όσο για το τρόπο διεξαγωγής του γάμου, θα είναι αρκετά τυπικός
Πρώτα εκκλησία και μετά ένα μικρό κτήμα προς το πικέρμι, όπου θα προσπαθήσουμε να ροκάρουμε ..
Ο γαμβρός θα φοράει κοστουμάκι Vercace, με γραβατούλα και παπούτσι "πιρόγα".. Πραγματικός λιμοκοντόρος


Πω πω όλα προβλεπόμενα θα γίνουν tongue.gif

Εγώ πάντως σε δημαρχείο θα το κάνω και μετά (όχι την ίδια μέρα) θα γίνει πάρτι σε κάποιο χώρο που αναζητείτε, απλά ακόμα είναι όλα φλου σχετικά με ημερομηνίες και ακόμα το ψάχνουμε. Τραπέζια και τέτοια και δεν τα αντέχω οικονομικά αλλά δεν τα θέλω κιόλας.

Άντε να ζήσεις και πάλι και καλούς, και πολλούς, γαυρό μπασκετικούς - απογόνους (για να είμαι και Politically correct wink.gif )
greeneyes13
[quote name='il postino' date='May 23 2011, 15:44 ' post='487775']
-φυσικα!!

-και να το ξερουν ολοι οι αλλοι?



ε όχι άμα το ξέρουν όλοι οι άλλοι θα το μάθω κι εγώ, αλλά άμα ο άλλος είναι τόσο αφελής να το μάθουν όλοι κακό του κεφαλιού του smiley.gif

η ώρα η καλή και από μένα στον συμφορουμίτη που πήρε την μεγάλη απόφαση και καλούς απογόνους rolleyes.gif
KingCrimson
το κερατο δεν αντιμετωπιζεται, γιατι κανεις δεν ειναι κτημα κανενος.
αν θεωρεις οτι ο αλλος/αλλη σου παιξε π@@@ια, ενω εσυ εισαι ok, τοτε το συζητας και αν δε βρεθει ακρη, πολυ ευγενικα
λες 'χαιρετισματα'
morfi
Να ζήσετε rankin.
SG3ptshooter
Η ώρα η καλή μαν..
QUOTE(rankin @ May 24 2011, 13:16 ) *
Όσο για το τρόπο διεξαγωγής του γάμου, θα είναι αρκετά τυπικός
Πρώτα εκκλησία και μετά ένα μικρό κτήμα προς το πικέρμι, όπου θα προσπαθήσουμε να ροκάρουμε ..
Ο γαμβρός θα φοράει κοστουμάκι Vercace, με γραβατούλα και παπούτσι "πιρόγα".. Πραγματικός λιμοκοντόρος
ΥΓ. ετοιμάζεσαι και εσύ Leo?

Θα φέρεις Κατσίγιαννη και θα του πεις να παίξει Παντέρα ή έχεις ειδική μπάντα για την περίσταση;
Αν έχεις κονέ και φέρεις κανά καλό συγκρότημα να δώσω 10 ευρώ στην πόρτα και να ρθω; icon_drunk.gif

Όντως αυτά τα ποστς χρήζουν άμεσης μεταφοράς από το κερατο-τόπικ.

(Τα παιδία όχι στην 7/13/4/21 κλπ μη γίνουν σαν κι εμάς..)
Flash
Να ζήσετε Rankin smile.gif

Κουμπάροι οι Βορεάδης-Χριστοδόλου-kseplenhs φαντάζομαι tongue.gif
rankin
Σας ευχαριστώ πολύ μάγκες !!! smile.gif

Λοιπόν, για μουσική θα βάλω το Δημητρόπουλο τον κλαρινατζή, να παίξει το enter sandman και το I'm broken!!

για κουμπάρους δε βάλαμε διαιτητές, γιατί φοβήθηκα πως όταν θα αρχίσει ο κόσμος να πετάει ρύζι εκείνοι θα διακόψουν την τελετή!!! w00t.gif
frenchman7
ΧΑχααχαα! Είστε όλοι παλαβοί! 24.gif

Να ζήσετε Rankin!

ΥΓ: Σε λίγο θα αρχίσω να αισθάνομαι παππούς που είμαι ανύπαντρος!
SG3ptshooter


Αυτό για να μη νομίζετε ότι δεν υπάρχει fusion genre.. smiley.gif
greeneyes13
εγώ νομίζω πως αν ξεκαθαρίζουν τα πράγματα απ την αρχή δεν υπάρχουν προβλήματα
γύρω μου βλέπω συνεχώς άντρες που μετά απο μακροχρόνια σχέση δεν ψάχνουν κάτι σταθερό, οπότε δεν εισαι ο μοναδικός μην φοβάσαι
πάντως καλύτερα είναι οι άντρες να ¨"ξεσαλώνουν" μέχρι τα 25-26 ώστε όταν φτάνουν στα 30 να μην έχουν απωθημένα
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ May 24 2011, 15:18 ) *
εγώ νομίζω πως αν ξεκαθαρίζουν τα πράγματα απ την αρχή δεν υπάρχουν προβλήματα
γύρω μου βλέπω συνεχώς άντρες που μετά απο μακροχρόνια σχέση δεν ψάχνουν κάτι σταθερό, οπότε δεν εισαι ο μοναδικός μην φοβάσαι
πάντως καλύτερα είναι οι άντρες να ¨"ξεσαλώνουν" μέχρι τα 25-26 ώστε όταν φτάνουν στα 30 να μην έχουν απωθημένα


Ακόμα καλύτερα είναι να ξεσαλώνουν μέχρι τα 30 για να μην έχουν απωθημένα στα 35 τους! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.