Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Είσαι υπερβολικά πολύ όμορφη, θα μου δώσεις το τηλεφωνό σου ;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2
morfi
Μετά το blockbuster (αλλά τελείως αποτυχημένο φλερτ) τόπικ "Είσαι πολύ όμορφη. Θα μου δώσεις το τηλεφωνό σου ?" έρχεται η πολυ-αναμενόμενη συνέχεια. Σας το είχα υποσχεθεί (αν και βλακεία έκανα γιατί δεν τηρώ σχεδόν ποτέ τις υποσχέσεις μου).

Πήγα σήμερα στον Ερυθρό Σταυρό (νοσοκομείο είναι, όχι οργάνωση απεγκλώβισης εγκλωβισμένων) για να δω ένα συγγενή μου που του διαλύθηκαν τα πόδια. Νόμιζα ότι συγκινήθηκα αρκετά όταν τον είδα να είναι ξαπλωμένος και να ουρλιάζει από τους πόνους. Που να'ξερα...

Βλεποντάς τον να βασανίζεται και να μην υπάρχει γιατρειά, κατέβηκα στο κυλικείο του νοσοκομείου. Μπαίνοντας μέσα, παρατήρησα την τρελό-κοριτσοπαρέα που εργαζόνταν εκεί. 3-4 ήταν (τρείς σίγουρα). Η μία έλεγε τα ζώδια, η άλλη την άκουγε, η άλλη (ναι αυτή wub.gif ) δούλευε και την τέταρτη μάλλον την φαντάστηκα.
Μπαίνοντας μέσα δεν ήξερα ακριβώς τι ήταν αυτό που ήθελα να πάρω. Το μάτι μου πάντως έκανε τη δουλειά του. Έπεσε κατ'ευθείαν σε αυτή που εργαζόταν, στην ξανθιά με το καρέ μαλλί γιαμ γιαμ. Με κοιτάει, την κοιτάω. Για κάποιο λόγο ένιωσα λίγο νευρικός 42.gif οπότε έκανα μία βόλτα μέχρι να εξυπηρετηθεί και ο πελάτης που ήταν μέσα. Λίγο μετά, και αφού είπα τι θέλω με ρωτάει : "Εσύ τι ζώδιο είσαι ;". "Yδροχόος" απαντάω, και αμέσως : "Καλέ κάτσε να σου πούμε τα ζώδια !". "Έλα ρε, σίγα" (έλεος). "Καλέ κάτσε. Τελείωνε εσύ με το τηλέφωνο να του πεις το ζωδιό του !". "Εσύ τι ζώδιο είσαι ;" τη ρωτάω για να απαντήσει "Παρθένος". Το τηλεφώνημα τελειώνει, την ενημερώνει τι ζώδιο είμαι και ψάχνει να βρεί την κατάλληλη στήλη. Όταν επιτέλους τη βρίσκει παίρνω ένα αισχρό ύφος και της λέω "Δες αν ταιριάζω και με τους Παρθένους" cool.gif . Η κοπελίτσα χαμογέλασε smile.gif . Ανταπέδωσα biggrin.gif . Και αφού δόθηκαν οι κατάλληλες οδηγίες για το δίσμυρο μέλλον μου (με τα σχολιάκια πάντα και από τις δύο μεριές) ήρθε η ώρα να αποχωρήσω (κοινώς, να παρηγορήσω τον ξαδελφό μου λεγοντάς του ότι και εγώ μια φορά είχα γυρίσει τον αστραγαλό μου). Ξαναρωτάω πάλι (με το ύφος που με χαρακτηρίζει) αν λέει τίποτα για ταίριασμα μεταξύ Υδροχόον και Παρθένων. "Αν ήταν ζυγός" λέει "κάτι θα γινόταν". Ρίχουμε τα χαμόγελα (- smile.gif - biggrin.gif ) , πληρώνω και φεύγω.

Γυρνώντας σπίτι ρωτάω τη μάνα μου αν θα ξαναπάμε και αύριο. "Μάλλον όχι. Τόσες μέρες συνεχόμενα πάμε". "Εγώ πάντως" απαντάω "θα πάω να ρίξω στον ξαδελφό μου μια ματιά. Ντροπή είναι να έχω πάει μόνο μία φορά". "Καλά θα κάνεις" μου λέει.

Αχ ρε μάνα, το έχω κάνει πολλές φορές για να το κάνω και τώρα ; rolleyes.gif
eftychia
Δεν ταιριαζετε... Ειναι καρμικα αδυνατο Υδροχοος με Παρθενο. Την πατησες.
Την επομενη φορα που θα ερωτευθεις φροντισε να ειναι ή Διδυμος ή Ζυγος.

Αυτα απο την Ασυ Μπηλιου...
Gravedigger
laugh.gif Go get the girl!Μην σε νοιάζει για τα ζώδια θα το ξεπεράσετε!!! tongue.gif

ΥΓ.Αυτή η απορία ποτέ δεν θα μου λυθεί....Πως είναι δυνατόν να βλέπεις αν κάποιος ταιριάζει με τον άλλον από την θέση των άστρων η την μέρα που γεννήθηκε....Φταίω εγώ που ποτέ δεν πιστεύω στα ζώδια????
PanosIlio
Φρόντισε μόνο όταν θα ξαναπάς να έχει βάρδια η κοπέλα, μην πας άδικα tongue.gif tongue.gif
kostasvc15
Και να αφησεις μπουρμπουαρ!!! tongue.gif
thrylos7
Άλλαξε ταυτότητα (μια πλαστή ίσως) με κατάλληλη ημερομηνία γέννησης...

Αλλά πρώτα απ' όλα, έλεγξε τι ζώδιο είναι ο ξάδερφός σου (περαστικά του)... μην έχουμε οικογενειακά δράματα! tongue.gif

Η άλλη που φαντάστηκες ( laugh.gif ), φαντάστηκες τι ζώδιο ήταν;
Air Kef
QUOTE
ΥΓ.Αυτή η απορία ποτέ δεν θα μου λυθεί....Πως είναι δυνατόν να βλέπεις αν κάποιος ταιριάζει με τον άλλον από την θέση των άστρων η την μέρα που γεννήθηκε....Φταίω εγώ που ποτέ δεν πιστεύω στα ζώδια????


Προσωπικα μετα απο μια τρομερη γνωριμια που ειχα αυτο το καλοκαιρι πιστευω σε αυτα.

Αυτα που δν πιστευω ειναι οι προβλεψεις για την επομενη μερα/βδομαδα κτλ.Αυτα ειναι για πλακα.


Αλλα οτι ο χαρακτηρας σου εχει τεραστια σχεση με την μερα που γεννηθηκες,με την ωρα αλλα και με αυτα των γονιων σου, τα πιστευω. smile.gif




Μορφη,σπαστα ολα.Εισαι η ελπιδα της. smile.gif
morfi
Ευχαριστώ για την συμπαράσταση. Ban στην Ευτυχία.

Τραγικές ειρωνίες :
1) Με πήρε τηλ. ο ξαδελφός μου να μου πεί να πάω να του κάνω παρέα και... ασφαλώς δέχτηκα με χαρά ! Που να 'ξερε...
2) Εφημερεύει το νοσοκομείο. rolleyes.gif
Air Kef
Δεν ειναι ειρωνια ρε παπαρα.

ΕΙΝΑΙ ΕΥΝΟΙΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΟΙΩΝΟΣ.



MORFI FOR THE BLONDE!!!!
morfi
Kef έχεις δίκιο. Τίποτα δεν συμβαίνει στη τύχη. Σε ευχαριστώ που μου δείχνεις το δρόμο και σε συγχωρώ που με είπες παπάρα.

Είμαι τόσο εκστασιασμένος με τη μοίρα και έτσι όπως τα έφερε, που μέχρι και ποιήμα της έγραψα :

τα μαλλιά σου είναι ξανθιά σαν τον ήλιο
πόσο πιο όμορφη πόσο
έσπασα ρεκόρ, έκανα 4 δευτερόλεπτα να τελειώσω

41.gif
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Oct 9 2007, 16:23 ) *
τα μαλλιά σου είναι ξανθιά σαν τον ήλιο
πόσο πιο όμορφη πόσο
έσπασα ρεκόρ, έκανα 4 δευτερόλεπτα να τελειώσω

77.gif 77.gif 77.gif 24.gif 24.gif 24.gif
XAXAXXAXAXXAXAXXA! Αυτό να της πεις και μετά να μας αναφέρεις αντιδράσεις!!!
Dromeas7
QUOTE(eftychia @ Oct 9 2007, 11:25 ) *
Δεν ταιριαζετε... Ειναι καρμικα αδυνατο Υδροχοος με Παρθενο. Την πατησες.
Την επομενη φορα που θα ερωτευθεις φροντισε να ειναι ή Διδυμος ή Ζυγος.

Αυτα απο την Ασυ Μπηλιου...



Οι γονείς μου είναι Υδροχόος με παρθένο και ταιριάζουν απόλυτττα smile.gif

Μη μασάς μορφή η κοπελιά είναι σχεδόν δικιά σου.

Πάντως εγώ σαν Ζυγός 2.5 χρόνια με παρθένο δεν θα έλεγα ότι ταιριάξαμε απόλυτα....

Ψάχνω για Υδροχόο ή Ζυγό ξανθιά 1.70 με 1 .80 με σταθερό εισόδημα 1500 euro το μήνα και δυάρι στο Λυκαβηττό όσες πιστές προσέλθετε... 69.gif
leelo15
κορυφή αυτός ο μορφή ότι k να γράψει απόλυτη επιτυχία 41.gif

όσο για τα ζώδια δεν βοηθάνε πουθενά με τα "ποιματακια" τεσσάρων δευτερολέπτων πάμε μπροστααααα!!! laugh.gif
Wilkinson
QUOTE(morfi @ Oct 9 2007, 16:23 ) *
τα μαλλιά σου είναι ξανθιά σαν τον ήλιο
πόσο πιο όμορφη πόσο
έσπασα ρεκόρ, έκανα 4 δευτερόλεπτα να τελειώσω

41.gif 77.gif tongue.gif
Orma Morfi min stamatas... shot.gif
Me tetoio poihma thn exis sigoura...
sihainas
master morfi επειδή κάποια εντελώς γλειώδη μυαλά μπορεί να το παρεξηγήσουν... πρέπει να το ξεκαθαρίσεις... το ρεκόρ των 4 δευτερολέπτων πώς το εννοείς; Διότι αν το εννοείς ως αρνητικό ok...αλλά δεν το ξεκαθαρίζεις tongue.gif 69.gif
B for Basketball
QUOTE(Gravedigger @ Oct 9 2007, 14:11 ) *
77.gif 77.gif 77.gif 24.gif 24.gif 24.gif
XAXAXXAXAXXAXAXXA! Αυτό να της πεις και μετά να μας αναφέρεις αντιδράσεις!!!

Ακου τις συμβουλες του digger και θα πας μπροστα!!! tongue.gif

QUOTE(sihainas @ Oct 9 2007, 18:50 ) *
master morfi επειδή κάποια εντελώς γλειώδη μυαλά μπορεί να το παρεξηγήσουν... πρέπει να το ξεκαθαρίσεις... το ρεκόρ των 4 δευτερολέπτων πώς το εννοείς; Διότι αν το εννοείς ως αρνητικό ok...αλλά δεν το ξεκαθαρίζεις tongue.gif 69.gif

Θετικο για αυτην...και το ποσο κουκλαρα ειναι!
Αρνητικο αλλα συναμα απολαυστικο για τον συγραφεα του ερωτικου παραληρηματος tongue.gif blech.gif
Flash
QUOTE
τα μαλλιά σου είναι ξανθιά σαν τον ήλιο
πόσο πιο όμορφη πόσο
έσπασα ρεκόρ, έκανα 4 δευτερόλεπτα να τελειώσω


Μπράβο ρε Μορφη γιατί δεν έχουμε πάρει Νόμπελ λογοτεχνίας εδώ και σχεδόν τριάντα χρόνια...
Είσαι η ελπίδα μας! icon_drunk.gif

QUOTE
Δεν ειναι ειρωνια ρε παπαρα.

ΕΙΝΑΙ ΕΥΝΟΙΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ.
ΕΙΝΑΙ ΟΙΩΝΟΣ.

Όπως έγραψα και σε άλλο thread : I do not see coincidence. I see providence cool.gif . (Morpheous, The matrix reloaded)

QUOTE
Ψάχνω για Υδροχόο ή Ζυγό ξανθιά 1.70 με 1 .80 με σταθερό εισόδημα 1500 euro το μήνα και δυάρι στο Λυκαβηττό όσες πιστές προσέλθετε...

Έλα ρε συ, λίγη εκλεκτικότητα δε βλάπτει, μη γίνεσαι σαβ......ς ugly8.gif ugly_tocktock.gif hammer.gif 71.gif
B for Basketball
QUOTE(Dromeas7 @ Oct 9 2007, 17:44 ) *
Οι γονείς μου είναι Υδροχόος με παρθένο και ταιριάζουν απόλυτττα smile.gif

Μη μασάς μορφή η κοπελιά είναι σχεδόν δικιά σου.

Πάντως εγώ σαν Ζυγός 2.5 χρόνια με παρθένο δεν θα έλεγα ότι ταιριάξαμε απόλυτα....

Ψάχνω για Υδροχόο ή Ζυγό ξανθιά 1.70 με 1 .80 με σταθερό εισόδημα 1500 euro το μήνα και δυάρι στο Λυκαβηττό όσες πιστές προσέλθετε... 69.gif

Click to view attachment

1.76 ειναι banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
FANISTELROOY
sTOP MODEL η κοπελιά!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Pierce
το θεμα ειναι που το ξερεις εσυ οτι ειναι 1.76! blech.gif


ΥΓ: μορφη και τα μυαλα στα μπλεντερ. Την εχεις.... biggrin.gif
eftychia
QUOTE(Dromeas7 @ Oct 9 2007, 20:44 ) *
Πάντως εγώ σαν Ζυγός 2.5 χρόνια με παρθένο δεν θα έλεγα ότι ταιριάξαμε απόλυτα....


Γιατι ποιος σου ειπε οτι ταιριαζει ο Ζυγος με την Παρθενο? Ο Υδροχοος ταιριαζει με τους Ζυγους

Οσο για τα ποιηματακια σου morfi δυστυχως απετυχες, οι παρθενοι ειναι τρομερα υλιστες και οχι ρομαντικοι. Βρες αλλο τροπο να τη σαγηνευσεις (στο ειπα δεν ταιριαζετε:-) )
B for Basketball
QUOTE(pierce21 @ Oct 9 2007, 20:36 ) *
το θεμα ειναι που το ξερεις εσυ οτι ειναι 1.76! blech.gif
ΥΓ: μορφη και τα μυαλα στα μπλεντερ. Την εχεις.... biggrin.gif



Τετοιες αιθεριες υπαρξεις αξιζει να τις ψαχνεις καλα... w00t.gif laugh.gif
B for Basketball
QUOTE(eftychia @ Oct 9 2007, 20:36 ) *
οι παρθενοι ειναι τρομερα υλιστες και οχι ρομαντικοι. Βρες αλλο τροπο να τη σαγηνευσεις (στο ειπα δεν ταιριαζετε:-) )


οσο και αν δεν πιστρυω στα ζωδια κ τα σχετικα...
εδω εχεις ενα δικιο...
ο κολλητος μου παρθενος ειναι...(οχι...σεξ εχει κανει tongue.gif )
με την κοπελα του κοντευουν χρονο...
αλλα κατι ρομαντικο δεν εχει κανει...!!!
apkat
Αν η κοπελα της φωτογραφιας εχει οντως 2αρι στον Λυκαβηττο σταθερο εισοδημα 1500 τοτε την παιρνω εγω αν δεν εχει φυσικα αντιρηση ο φιλτατος δρομεας.. tongue.gif tongue.gif
suspect
αν και κανονικα θα πρεπει να χρεωσω τη γνωση, αλλα τεσπα, συμπαθης ο μορφης, να μην παει το παιδι σαν προβατο επι σφαγην.

λεπον.

οταν στις γυναικες μιλας με τροπο, σου απαντανε ψιλοξεκαθαρα παλι με τροπο.

χωρις πιθανως να το καταλαβεις, καλα το πηγες.

ομως η κοπελα Μπιλι, σου απαντησε ξεκαθαρα:

Ξαναρωτάω πάλι (με το ύφος που με χαρακτηρίζει) αν λέει τίποτα για ταίριασμα μεταξύ Υδροχόον και Παρθένων. "Αν ήταν ζυγός" λέει "κάτι θα γινόταν".

Πηγαινε παντως για να μη σου μεινει απωθημενο.
Φροντισε ομως να μη γινεις και ο βλαξ της ημερας οποτε πανω στο χαβαλε και στο ασχετο πετα κατι τυπου

"το αγορι σου ειναι ζυγος;"

Σε οτι αφορα τα ζωδια, την αποψη μου την εχω γραψει εδω για οποιον εχει το κουραγιο και τον χρονο να ριξει μια ματια


http://suspect-enjoys-the-silence.blogspot...og-post_05.html

και εδω:

http://suspect-enjoys-the-silence.blogspot.../04/part-2.html
Dromeas7
QUOTE(apkat @ Oct 10 2007, 01:05 ) *
Αν η κοπελα της φωτογραφιας εχει οντως 2αρι στον Λυκαβηττο σταθερο εισοδημα 1500 τοτε την παιρνω εγω αν δεν εχει φυσικα αντιρηση ο φιλτατος δρομεας.. tongue.gif tongue.gif



Θα στην χάριζα αλλα μετά απο ένα καλοκαίρι απόλυτης Ξηρασίας μπορώ να πω ότι θα το έκανα το ψυχικό...Εξάλλου έχω ακούσει πολλά καλα για τις ευτραφείς κοπελιές icon_drunk.gif , ποτέ δεν 3ερεις τι κρύβουν αυτά τα θυληκά....

Πάντως εύχομαι κάθε επιτυχία στον φίλτατο μορφή 41.gif και αν η νοσοκόμα έχει καμια φίλη έτοιμη για όλα PM πλιζζζζζζζ icon_drunk.gif
morfi
QUOTE(suspect @ Oct 10 2007, 01:53 ) *
ομως η κοπελα Μπιλι, σου απαντησε ξεκαθαρα:

Ξαναρωτάω πάλι (με το ύφος που με χαρακτηρίζει) αν λέει τίποτα για ταίριασμα μεταξύ Υδροχόον και Παρθένων. "Αν ήταν ζυγός" λέει "κάτι θα γινόταν".

suspect ευχαριστώ για τις συμβουλές. wink.gif

Η σκέψη σου είναι πολύ σωστή και θα το σκεφτόμουνα και εγώ αν αυτό έβγαινε από το στόμα αυτής της κοπέλας. Αυτό ειπώθηκε από τη φίλη της. wink.gif
PanosIlio
Η άλλη είναι κακιά και απλά ζηλεύει και γι'αυτό το είπε wink.gif
Bonzo
Βασικά πιστεύω ότι δεν έχεις καμμιά ελπίδα γιατί είσαι πολύ άσχημος
Dromeas7
QUOTE(Bonzo @ Oct 10 2007, 15:19 ) *
Βασικά πιστεύω ότι δεν έχεις καμμιά ελπίδα γιατί είσαι πολύ άσχημος



....χαχαχαχαχαχαχαχαχα 69.gif

Τελικά καποιος μίλησε έξω απο τα δόντια....χαχαχαχαχαχαχχαχαχα w00t.gif
B for Basketball
QUOTE(Bonzo @ Oct 10 2007, 12:19 ) *
Βασικά πιστεύω ότι δεν έχεις καμμιά ελπίδα γιατί είσαι πολύ άσχημος


Δεν ειναι ασχημος....Ειναι morfius gamatious!!! tongue.gif


Οι ομορφοι εχουν εξωτερικη ομορφια....( τι ειπα ο θεος πρωι πρωι)
Οι ασχημοι εχουν εσωτερικη ομορφια...
Καποιοι τα εχουν ολα...(ΕΓΩ)
Αν δεν εχεις τιποτα...την μαμησες!!

Αλλα....

Καποτε ειπε ενας μεγας...(μεγας Κωσταντινος????)

Ο ΕΠΙΜΕΙΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!! laugh.gif
Bonzo
Μάλλον δεν τον έχεις δει. Ειναι πραγματικά πολύ άσχημος. Τόσο άσχημος που δεν σου σου αφήνει περιθώριο να παρατηρήσεις την όποια εσωτερική ομορφιά( blink.gif blink.gif blink.gif ) του
morfi
QUOTE(Bonzo @ Oct 11 2007, 18:51 ) *
Μάλλον δεν τον έχεις δει. Ειναι πραγματικά πολύ άσχημος. Τόσο άσχημος που δεν σου σου αφήνει περιθώριο να παρατηρήσεις την όποια εσωτερική ομορφιά( blink.gif blink.gif blink.gif ) του

Αν εδώ και πολύ καιρό με βλέπεις offline στο msn δεν είναι γιατί δεν μπαίνω αλλά γιατί έχεις φάει block. smile.gif
geosider
QUOTE(Bonzo @ Oct 11 2007, 15:51 ) *
Μάλλον δεν τον έχεις δει. Ειναι πραγματικά πολύ άσχημος. Τόσο άσχημος που δεν σου σου αφήνει περιθώριο να παρατηρήσεις την όποια εσωτερική ομορφιά( blink.gif blink.gif blink.gif ) του

καλά εσύ πρέπει να είσαι πολύ μεγάλος κάφρος
τον ντρόπιασες τον άνθρωπο
ακόμη και πολύ άσχημος να είναι ο άλλος βγαίνεις και το λες και μάλιστα online;
Air Kef
Τελειωνετε με τις ασχημιες ρε.Μονο η Μαρια μας λειπει. smile.gif


Ρε Βασιλη θα μας πεις τι εγινε τελικα;
Keyser_Soze
QUOTE
Μάλλον δεν τον έχεις δει. Ειναι πραγματικά πολύ άσχημος. Τόσο άσχημος που δεν σου σου αφήνει περιθώριο να παρατηρήσεις την όποια εσωτερική ομορφιά( blink.gif blink.gif blink.gif ) του
Εσύ Μπόνζο μοντέλο, από πότε έγινες ειδικός και κρίνεις ποιος είναι όμορφος και ποιος άσχημος; 68.gif
apkat
Ανεκαθεν ηταν και τα κριτηρια του ειναι απολυτα σωστα παντα.. biggrin.gif biggrin.gif


















Βρε keyser ειναι προφανες οτι κανει πλακα..

Υ.Γ:Γενικα βλεπω πολυ διαθεση για αντιπαραθεση και τσακωμο αυτες τις μερες στο φορουμ.
soz
QUOTE(apkat @ Oct 12 2007, 18:48 ) *
Υ.Γ:Γενικα βλεπω πολυ διαθεση για αντιπαραθεση και τσακωμο αυτες τις μερες στο φορουμ.


Εσυ πολύ μιλάς κάτσε,στα αβγά σου.






(φαντάζομαι κάτι τέτοιο εννοείς ε? biggrin.gif .Γμσε τα,που να αρχίσει και η σαιζόν,προβλέπω αντι για basketball meeting να κλείνουν μερικοί meeting για ξύλο απο εδω μέσα tongue.gif tongue.gif tongue.gif)

peace.gif
Keyser_Soze
Ας έβαζε μια εικονίτσα για να δείξει ότι κάνει πλάκα...

Σε ποιο άλλο τόπικ έχει αντιπαραθέσεις να πάω να χωθώ;;; laugh.gif ugly1.gif biggrin.gif
Bonzo
Τι έγινε ρε keyzer?Εσύ γιατί παρεξηγήθηκες? Γκόμενα σου είναι?Σόρρυ αν είναι έτσι peace.gif
Keyser_Soze
Όχι αλλά θα γίνεις εσύ αν συνεχίσεις έτσι.
Bonzo
Δεν υπάρχει λόγος να εκνευρίζεσαι Keyzer. Απλά για να σε πειράζει τόσο υπέθεσα οτι έχετα κάποια σχέση. peace.gif
Πραγματικά πάντως με το να εκνευρίζεσαι τόσο με κάνεις να αμφιβάλλω για το αληθές της απάντησης σου.
Εγώ γενικά συμπαθώ τον morfi απλά τον θεωρώ άσχημο.
Air Kef
Απο ενα φαουλ σε Καζ και Μπονζο. Θα σας ελεγα να συνεχισετε με πμ,ωστοσο επειδη μου αρεσουν τετοιες συζητησεις,συνεχιστε δημοσια.Απλα θα διακοπει καποια στιγμη αποτομα.
Keyser_Soze
QUOTE(Bonzo @ Oct 12 2007, 18:32 ) *
Δεν υπάρχει λόγος να εκνευρίζεσαι Keyzer. Απλά για να σε πειράζει τόσο υπέθεσα οτι έχετα κάποια σχέση. peace.gif
Πραγματικά πάντως με το να εκνευρίζεσαι τόσο με κάνεις να αμφιβάλλω για το αληθές της απάντησης σου.
Εγώ γενικά συμπαθώ τον morfi απλά τον θεωρώ άσχημο.
Δεν εκνευρίστηκα ρε Bongo. Κι εγώ πάω εσένα αλλά θεωρώ ότι είσαι πανηλίθιος peace.gif . Ωραία, το λύσαμε δηλαδή. biggrin.gif
Bonzo
Το δέχομαι και είμαι έτοιμος να συνεχίσω tongue.gif
Να ρωτίσω κατι άσχετο. Άμα πάω στο 100% τι γίνεται?
dizzy_fingers
Αφού ξέρεις από προσωπική εμπειρία, γιατί ρωτάς?

24.gif
Bonzo
Πάμε στο νησί μου?
Air Kef
Απλα πες ποτε. tongue.gif
Igor
Δεν βλεπω εξελιξεις στο συγκεκριμενο θεμα.... 68.gif 68.gif
B for Basketball
"Είσαι υπερβολικά πολύ όμορφη, θα μου δώσεις το τηλεφωνό σου"

μετατρεπεται σε...

''Δεν μου εδωσες το τηλεφωνο σου, εισαι υπερβολικα πολυ μπαζο"!!! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.