Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Qyntel Woods-Να μείνει ή να φύγει;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4
rankin
Αρχίζω εδώ ένα τόπικ για το ζήτημα, για να μην ποδοπατούμε τα υπόλοιπα θέματα...
Παρακαλώ, εκδηλωθείτε...
kemp
οχι μονο να μεινει αλλα να τον κλονοποιησουμε κιολας
Igor
Επιτρεπεται να ψηφισουν μη-Ολυμπιακοι στο poll ? {αν απαντησουν αντικειμενικα βεβαια}
reignman
Να μείνει αλλά να στρωθεί στη δουλειά
6-0
Επειδή ούτε τον Τζιοβάνι ήθελα για πάντα στο λιμάνι, εγώ λέω να φύγει.

Αλλά επειδή ο Γιαννάκης ξέρει καλύτερα, ας αποφασίσει αυτός.
dizzy_fingers
"Να μείνει αλλά να στρωθεί στη δουλειά"
Δε μπορούσες να το θέσεις καλύτερα rankin (και reignman tongue.gif). wink.gif


Έστω για το all star game tongue.gif.
ironman
αν δε μεινει θα κοψω τις φλεβες μου
NBAer
QUOTE(Igor @ Jun 9 2008, 16:37 ) *
Επιτρεπεται να ψηφισουν μη-Ολυμπιακοι στο poll ? {αν απαντησουν αντικειμενικα βεβαια}

Επιτρεπεται, δεν επιτρεπεται, εγω ψηφισα. biggrin.gif

Ψηφισα το "Να μείνει αλλά να στρωθεί στη δουλειά" γιατι πολυ απλα εχει φοβερες ικανοτητες και δυνατοτητες αλλα η απαθεια που δειχνει ωρες ωρες ειναι εκνευριστικη. Αν συγκεντρωθει και "πορωθει" στο παιχνιδι τοτε θα ειναι μεγαλο ++ για τον Ολυμπιακο.

Οπως και ο Γκριρ, αν δουλεψει κοντα στον Γιαννακη στην προετοιμασια, τοτε θα ειναι και αυτος ενα ακομα μεγαλο ++....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΕ ΚΡΑΤΑ ΤΟΝ ΓΟΥΝΤΣ
Igor
Ψηφισα: "Να φυγει. Ηταν απογοητευση."

Δεν συμφωνω με ολη τη προταση.. Δεν ηταν απογοητευση, αλλα θεωρω οτι ο ΟΣΦΠ μπορει να βρει με τα ιδια λεφτα εναν παιχτη που ισως να εχει λιγοτερο potential αλλα μεγαλυτερο actual.
Δηλαδη, δεν θεωρω τον Σατο καλυτερο παιχτη. Αν ο Woods αξιοποιησει ολο to potential του, μπορει να φτασει σε επιπεδο τα μεγαλυτερα αστερια του ΝΒΑ ! Αλλα δυστηχως δεν μπορω να δω πως αυτος ο παιχτης θα καταφερει να βγαλει οτι μπορει για την ομαδα. Για αυτο το λογο θεωρω οτι η αντικατασταση του με εναν παιχτη με χαμηλοτερο potential αλλα πιο σταθερο θα ηταν η σωστη κινηση.
Ο Ολυμπιακος δεν εχει την πολυτελεια να βασιζεται στη (πραγματικα συγγνωμη για την εκφραση) Κ@υλα του καθε παιχτη για να παιξει..
Ο Γιαννακης χρειαζεται παιχτες που θα βγαζουν σε καθε αγωνα το 110% των δυνατοτητων τους. Και οχι εναν παιχτη [που ενω το 110% των δυνατοτητων του ισοφαριζει το επιπεδο του Μακγρειντι (που λεει ο λογος)] που σε ενα ματς θα εχει λιγο ορεξη και θα παιξει με το 45% των δυνατοτητων του. Βεβαια εκει με το 45% των δυνατοτητων του θα κανει τη μεγαλη διαφορα, αλλα δεν ξερω αν ο Γιαννακης εχει την υπομονη και ορεξη να περιμενει αυτο το παιχνιδι.
reignman
η 4η επιλογη τωρα που την παρατηρω ειναι ασκοπη και ακυρη tongue.gif

οπως και να'χει ο γιαννακης θα επιλεξει wink.gif
rankin
QUOTE(reignman @ Jun 9 2008, 20:30 ) *
η 4η επιλογη τωρα που την παρατηρω ειναι ασκοπη και ακυρη tongue.gif

Μην το λες αυτό.. Η τέταρτη επιλογή έχει το νόημα του "νίπτω τας χείρας μου".
Στην ουσία είναι μια απάντηση του τύπου ΔΞ/ΔΑ η οποία έχει μεγάλο νόημα στην περίπτωση του Γουντς...
Mamuwalde
τον αγαπάμε , τον λατρεύουμε . προτιμώ να έχω 1 παίκτη-μυστήριο στην ομάδα παρά μια ακόμα μετριότητα . ας πάρουμε όλους τους υπόλοιπους , έμπειρους και συνεπείς και έμπιστους .

τον Q τον θέλω για το στοιχείο της έκπληξης και του εντυπωσιασμού .


icon_drunk.gif
kotzito
Εννοειται το δευτερο.Τετοιος παικταρας ειναι κριμα να παει χαμενος.Αμα δουλεψει πολυ και δεν ειναι <<ατακτος>> του χρονου θα κανει σουπερ σεζον.
nikolas12
Να μείνει αλλά να στρωθεί στη δουλειά.Πιστευω πως με δουλεια θα γινει ο Woods εναντιον της CSKA.Oταν ο Woods θελει γινεται πραγματικα αλλος μπασκετμπολιστας και προσφερει τεραστια βοηθεια στην ομαδα.
Ginobili
Σαν Παναθηναικός υποκειμενικός,ψήφισα να μείνει άνευ όρων tongue.gif tongue.gif ....Και τον Ουίνστον να έχω..πάλι τάπες θα τρώει.... 19.gif
NBAer
QUOTE(Igor @ Jun 9 2008, 20:04 ) *
Αν ο Woods αξιοποιησει ολο to potential του, μπορει να φτασει σε επιπεδο τα μεγαλυτερα αστερια του ΝΒΑ !

Ε κοψε κατι. biggrin.gif
Να φτασει σε πολυ υψηλα επιπεδα ναι. Αλλα περαν αυτου.....


QUOTE
Ο Γιαννακης χρειαζεται παιχτες που θα βγαζουν σε καθε αγωνα το 110% των δυνατοτητων τους. Και οχι εναν παιχτη [που ενω το 110% των δυνατοτητων του ισοφαριζει το επιπεδο του Μακγρειντι (που λεει ο λογος)]

Ουτε ο λογος το λεει! biggrin.gif

QUOTE
που σε ενα ματς θα εχει λιγο ορεξη και θα παιξει με το 45% των δυνατοτητων του. Βεβαια εκει με το 45% των δυνατοτητων του θα κανει τη μεγαλη διαφορα, αλλα δεν ξερω αν ο Γιαννακης εχει την υπομονη και ορεξη να περιμενει αυτο το παιχνιδι.

Εγω νομιζω οτι δεν τα εχει. Δεν νομιζω να τον κρατησει.....
Ο Γιαννακης τον εστρωσε στην αμυνα τον Γουντς, και απο εκει που δεν επαιζε σχεδον καθολου με Γκερσον, επαιξε σχετικα ικανοποιητικη αμυνα και πολλες φορες καλη! Αλλα και παλι δεν νομιζω οτι ο Γουντς ειναι παικτης του στυλ Γιαννακη.
rankin
Εγώ τον Κίντελ τον συμπαθώ ιδιαιτέρως. Είναι easy-goin' τύπος. Σίγουρα πολύ κουλ για παρέα. Το κακό είναι ότι είναι άνευρος. Μόνο με το άπερκατ στον Τομάσεβιτς έδειξε νεύρο και αυτό νομίζω γιατί του χάλασαν τη "ζαχαρένια"... Τέλος πάντων, αν επιτραπεί και τρίτος αμερικάνος, είμαι υπέρ του να μείνει.. Κανείς δεν ξέρει τι είναι ικανός να κάνει του χρόνου.. (να δείρει και άλλους ίσως; )
Θα πρέπει πάντως να βρεθεί τρόπος να συμμετέχει περισσότερο στο παιχνίδι. Δεν φταίει μόνο η ομάδα για την απάθεια του. Ώρες ώρες και αυτός δείχνει εκτός τόπου και χρόνου. Σαν αγουροξυπνημένος είναι που έχει στραβώσει γιατί τον πήγαν στο γήπεδο και του χάλασαν το ριλαξάρισμα.. Ίσως να παίζει μερικές μπουνιές πριν τον αγώνα με κάποιον για να ξυπνάει (να προσλάβουμε κάποιον για αυτή τη δουλειά.. ) ή να του κάνουν ενέσεις αδρεναλίνης. laugh.gif
Πάντως και εγώ, από τη μία λέω να φύγει, απ την άλλη λυπάμαι γιατί είναι ο ορισμός του δημοφιλή τύπου...
Τι να πω; Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο καλύτερο τριάρι στα σκαριά, ας μείνει και ας βρεθεί τρόπος να τρώει σίδερα..
ironman
QUOTE(Ginobili @ Jun 9 2008, 21:37 ) *
....Και τον Ουίνστον να έχω..πάλι τάπες θα τρώει.... 19.gif


ναι και μετα θα σου πεταει τα τριποντα εκτος ισορροπιας tongue.gif
Anaz
Aυτο το "να μεινει αλλα να στρωθει στη δουλεια" μου φαινεται λίγο..αστοχο σαν επιλογη! Τι παει να πει να στρωθει στη δουλεια..Αυτο ειναι το αυτονοητο!Σε αυτο καθε λογικος ανθρωπος που βλέπει το Potential του, ναι θα ελεγε!!
Το κρισιμο ερωτημα στην περιπτωση του ειναι:ΘΑ ΣΤΡΩΘΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?". Εκει λοιπον ο καθενας μπορει να κανει την εκτιμηση του.. Αλλος μπορει να πει οτι με την καταλληλη καθοδηγηση απο τον Γιαννακη, με εναν καλυτερο πασερ, με καλυτερη αξιοποιηση, και με εναν χρόνο εμπειρια στην πλάτη, του χρονου θα δειξει αυτα που μπορει! Αλλος μπορει να πει οτι ειναι πολυ soft και αδιαφορος και δεν προκειται να αλλαξει και να αξιοποιησει το ταλεντο του ποτε όσο μπορει.
Η απαντηση στο πολ επομενως θα επρεπε να ειναι της μορφης.. "Να μεινει. Πιστευω προσωπικα οτι θα στρωθει στη δουλεια!"
rankin
QUOTE(Anaz @ Jun 9 2008, 23:09 ) *
Aυτο το "να μεινει αλλα να στρωθει στη δουλεια" μου φαινεται λίγο..αστοχο σαν επιλογη! Τι παει να πει να στρωθει στη δουλεια..Αυτο ειναι το αυτονοητο!Σε αυτο καθε λογικος ανθρωπος που βλέπει το Potential του, ναι θα ελεγε!!
Το κρισιμο ερωτημα στην περιπτωση του ειναι:ΘΑ ΣΤΡΩΘΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ?". Εκει λοιπον ο καθενας μπορει να κανει την εκτιμηση του.. Αλλος μπορει να πει οτι με την καταλληλη καθοδηγηση απο τον Γιαννακη, με εναν καλυτερο πασερ, με καλυτερη αξιοποιηση, και με εναν χρόνο εμπειρια στην πλάτη, του χρονου θα δειξει αυτα που μπορει! Αλλος μπορει να πει οτι ειναι πολυ soft και αδιαφορος και δεν προκειται να αλλαξει και να αξιοποιησει το ταλεντο του ποτε όσο μπορει.
Η απαντηση στο πολ επομενως θα επρεπε να ειναι της μορφης.. "Να μεινει. Πιστευω προσωπικα οτι θα στρωθει στη δουλεια!"


Σε παρακαλώ! Μην επεμβαίνεις στο έργο μου! χεχε tongue.gif
Βασικά η απάντηση "ΝΑΙ" έχει δύο επιλογές. Μια την άνευ όρων παραμονή, που σημαίνει "να μείνει. Τον γουστάρω έτσι όπως είναι" (συναισθηματική απάντηση) και μια την υπό όρων παραμονή, δηλαδή το πολύ λογικό "να μείνει, αλλά να σοβαρευτεί" (λογική απάντηση)..
Εκτός λοιπόν από το "ΝΑΙ-ΟΧΙ" εξετάζουμε και την λογική που κρύβεται πίσω από αυτό.. (Μην πάνε και άχρηστες εκείνες οι σπουδές που έκανα στη στατιστική κάποτε-παλιά στο Τέξας)
Βασικά θα έπρεπε να βάλω διπλή επιλογή και στο "να φύγει", αλλά έκρινα ότι το "να μείνει" είναι ούτως ή άλλως το επικρατέστερο σενάριο για τους φίλους του Ολυμπιακού και προτίμησα να ρίξω εκεί το βάρος για να μην φορτώσω το πολ με απαντήσεις...
Ginobili
QUOTE(ironman @ Jun 9 2008, 20:00 ) *
ναι και μετα θα σου πεταει τα τριποντα εκτος ισορροπιας tongue.gif

Και μετά θα τον περνάνε σαν σταματημένο...παίρνοντας μια σακούλα για εμετό... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
saou
QUOTE(rankin @ Jun 9 2008, 19:13 ) *
Εγώ τον Κίντελ τον συμπαθώ ιδιαιτέρως. Είναι easy-goin' τύπος. Σίγουρα πολύ κουλ για παρέα. Το κακό είναι ότι είναι άνευρος. Μόνο με το άπερκατ στον Τομάσεβιτς έδειξε νεύρο και αυτό νομίζω γιατί του χάλασαν τη "ζαχαρένια"... Τέλος πάντων, αν επιτραπεί και τρίτος αμερικάνος, είμαι υπέρ του να μείνει.. Κανείς δεν ξέρει τι είναι ικανός να κάνει του χρόνου.. (να δείρει και άλλους ίσως; )


Καλά, τότε είναι που δε θα φύγει με τίποτα... Ειδικά αν τη μπουμπουνίσει σε κάνα Αλβέρτη, μέχρι και επίτιμο μέλος της θύρας 7 θα τον κάνουν... Τι καλύτερο από έναν serial hitter παναθηναϊκών?? icon_drunk.gif

Ψήφισα να μείνει και να στρωθεί στη δουλειά. Άντε να δούμε..
bxristos
Eγω ψηφισα "να μεινει και να στρωθει στην δουλεια" μονο και μονο για να δω τα μεχρι τωρα αποτελεσματα της ερωτησης.... biggrin.gif biggrin.gif

Πλακα κανω.

Εχει τεραστιες δυνατοτητες αυτος ο παικτης και πρεπει να μεινει και να δουλεψει σκληρα για να βοηθησει οχι μονο τον Ολυμπιακο
αλλα και στο να ανεβει το επιπεδο των αγωνων μεταξυ ΠΑΟ-ΟΣΦΠ.

Και σε μπασκετ αλλα και σε μποξ.... 19.gif 19.gif 19.gif
matse-7-
QUOTE(Ginobili @ Jun 10 2008, 02:21 ) *
Και μετά θα τον περνάνε σαν σταματημένο...παίρνοντας μια σακούλα για εμετό... tongue.gif tongue.gif tongue.gif

και μετα θα περπαταει στον αερα και θα καρφωνει στη μαπα του τομασεβιτς.μη συγκρινεις ανωμεια πραγματα.ο γουινστον δεν περναει ουτε απο εξω απο το nba και ο γουντς εχει παιξει εκει ηταν ν21 στα draft και δεν παιζει ακομα στο nba για καθαρα εξωαγωνιστικους λογους.να μεινει ο γουντς και με σωστη τροφοδοτηση απο τον παπαλουκα που ειναι ο ορισμος του πλει μεικερ θα κανει παπαδες
B for Basketball
QUOTE(matse-7- @ Jun 9 2008, 23:36 ) *
και μετα θα περπαταει στον αερα και θα καρφωνει στη μαπα του τομασεβιτς.μη συγκρινεις ανωμεια πραγματα.ο γουινστον δεν περναει ουτε απο εξω απο το nba και ο γουντς εχει παιξει εκει ηταν ν21 στα draft και δεν παιζει ακομα στο nba για καθαρα εξωαγωνιστικους λογους.να μεινει ο γουντς και με σωστη τροφοδοτηση απο τον παπαλουκα που ειναι ο ορισμος του πλει μεικερ θα κανει παπαδες

Θα συνεχιστει για πολυ η αντιπαραθεση winston-woods???
Σας βαριεμαι...
Ginobili
QUOTE(matse-7- @ Jun 9 2008, 23:36 ) *
και μετα θα περπαταει στον αερα και θα καρφωνει στη μαπα του τομασεβιτς.μη συγκρινεις ανωμεια πραγματα.ο γουινστον δεν περναει ουτε απο εξω απο το nba και ο γουντς εχει παιξει εκει ηταν ν21 στα draft και δεν παιζει ακομα στο nba για καθαρα εξωαγωνιστικους λογους.

Του χρόνου δεν θα έχω Τομάσεβιτς...αλλά Πέκοβιτς.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Τώρα το ΝΒΑ γιατί το μπλέκεις??? Τι σχέση έχει αυτό για την αξία του Γουντς??? Και ο Μπατίστ δεν περνάει ούτε απ'έξω από το ΝΒΑ....αλλά σίγουρα θα ήθελες να τον έχεις στην ομάδα σου αντί του Γουντς..... ;)
ironman
QUOTE(Ginobili @ Jun 10 2008, 12:39 ) *
αλλά σίγουρα θα ήθελες να τον έχεις στην ομάδα σου αντί του Γουντς..... wink.gif


για να τρωει τις ταπες του μπουρουση; (<-εριστικος mode tongue.gif )
Pierce
mod mode

αλλο ενα τετοιο και πατε διακοπες κανα 3ημερο , ειδικα τωρα που ανοιξε ο καιρος μια χαρα θα σας ερθει.
κατανοητος;
ironman
QUOTE(pierce21 @ Jun 10 2008, 12:56 ) *
κατανοητος;


απολυτα blush.gif kill.gif peace.gif
Ginobili
Γιατί να πάμε διακοπές??? blink.gif Πλακίτσα κάνουμε,δεν τσακωνόμαστε...είναι ξεκάθαρο αυτό.Γιατί χρησιμοποιούμε τα emoticons εξάλλου????
Μην τα παίρνετε τόσο σοβαρά τα πράγματα ρε παιδιά....Ούτε αντιπαράθεση με σκυλομαχίες να είχαμε... tongue.gif
pivot
Βλέπω ότι η πιο δημοφιλής απάντηση στο ερώτημα είναι "να στρωθεί στη δουλειά".

Δεν νομίζω ότι έχει καμιά τέτοια πρόθεση ο Γουντς, αν είχε διάθεση για δουλειά θα το είχε ήδη κάνει, για ποιον λόγο λοιπόν να το κάνει του χρόνου;
rchos
QUOTE
Γιατί να πάμε διακοπές??? Πλακίτσα κάνουμε,δεν τσακωνόμαστε...είναι ξεκάθαρο αυτό.Γιατί χρησιμοποιούμε τα emoticons εξάλλου????
Μην τα παίρνετε τόσο σοβαρά τα πράγματα ρε παιδιά....Ούτε αντιπαράθεση με σκυλομαχίες να είχαμε...


τοσες φορες εχει ειπωθει βρε συ Ginobili αυτες τις πλακιτσες με απανοτα ποστ τσατ κοψτε τες.κουραζουν και δεν προσφερουν τιποτα στο φορουμ.ανοιξε ενα τοπικ και θελουμε να διαβασουμε τις αποψεις του καθενος οχι 2 ατομα να κανουν πλακιτσα μεταξυ τους!αυτα με πμ.

ασε που η πλακιτσα δεν σημαινει οτι με μπηχτες προσπαθω να μειωσω τους αντιπαλους.
Ginobili
QUOTE(rchos7 @ Jun 10 2008, 10:46 ) *
ασε που η πλακιτσα δεν σημαινει οτι με μπηχτες προσπαθω να μειωσω τους αντιπαλους.

Προφανώς δεν μπορείς να την αντιληφθείς αυτήν την πλακίτσα....
κανείς μας δεν μειώνει τον άλλον.Αν θέλαμε να κάνουμε κάτι τέτοιο δεν θα χρησιμοποιούσαμε και τα emoticons...δίνωντας την αίσθηση του humor....
Δεν παρεξηγηθήκαμε εμείς μεταξύ μας,και παρεξηγήθηκες εσύ? Αυτά συμβαίνουν καθημερινά στα "ποσταρίσματα"...
Τέλοσπάντων...
rchos
QUOTE
Προφανώς δεν μπορείς να την αντιληφθείς αυτήν την πλακίτσα....


προφανως και εγω οπως και ο μοντ που σας ειπε να το κοψετε ειμαστε χαζοι και δεν καταλαβαινουμε τις πλακιτσες σου.

QUOTE
Δεν παρεξηγηθήκαμε εμείς μεταξύ μας,και παρεξηγήθηκες εσύ? Αυτά συμβαίνουν καθημερινά στα "ποσταρίσματα"...

ποτε παρεξηγηθηκα εγω?που με ειδες να παρεξηγιεμαι με καποιο ποστ σου?
αυτα τα καθημερινα λοιπον τσατ που κανετε εχουν κουρασει.σταματηστε τα.

QUOTE
Τέλοσπάντων...



αυτο το αφηνω ασχολιαστω για να μην προχωρησουμε αλλο.
George_12ISL
Αν είναι να πούμε λίγα πράγματα για τον Γουντς, το θέμα είναι πως ο παίκτης ξέρει μπάσκετ, αλλά το αμερικάνικο και όχι το ευρωπαϊκό. Άρα δύσκολα θα τον κρατήσουν (εκτός και αν του δοθεί ακόμα ένας χρόνος προσαρμογής). Για μερικούς τώρα το πιο σημαντικό είναι η γροθιά (καλύτερα απόπειρα γρονθοκόπησης αντιπάλου, αφού πέρασε ξώφατσα - και καλύτερα δηλαδή αφού ο αγωνιστικός χώρος θα μπορούσε να μετατραπεί σε ring), αλλά αν χρειάζονται όντως πυγμάχους, τότε μπορώ να τους προτείνω μερικούς τρομερούς Κουβανούς πυγμάχους (κυρίως), όπου καλά-καλά ο αντίπαλος δεν προλαβαίνει να δει πότε δέχθηκε το κτύπημα!!!
Boco
Πρέπει οπωσδήποτε να μείνει, έχει φοβερές ικανότητες κι αθλητικά προσόντα και το σημαντικότερο για όλους εμάς που αγαπάμε το μπάσκετ, μέσα σε 10 φάσεις φέτος έχει προσφέρει τόσο θέαμα όσο δεν έχουμε δει αθροιστικά από την ομάδα την τελευταία 5ετία.
truth
εμένα δεν μου άρεσε , καλά καρφωνε αλλά χάναμε , θα προτιμούσα ένα ευρωπαίο έξυπνο τριάρι σαν τον Σισκάουσκας
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(truth @ Jun 12 2008, 10:08 ) *
εμένα δεν μου άρεσε , καλά καρφωνε αλλά χάναμε , θα προτιμούσα ένα ευρωπαίο έξυπνο τριάρι σαν τον Σισκάουσκας

Και τον Σισκαουσκας να παρουμε ή τον Στογιακοβιτς,
οσο ο Γκριρ κραταει την μπαλα 20 δευτερολεπτα στα χερια του
τα ιδια με τον Γουντς θα προσφερουν.

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΕ ΚΡΑΤΑ ΤΟΝ ΓΟΥΝΤΣ
Hakeem
Τελικά φεύγει ο Γουντς
reignman
link?
rankin
Την άλλη εβδομάδα αποφασίζει ο ΕΣΑΚΕ για τους ξένους, οπότε θα υπάρξει μια αναμονή σε πρώτη φάση..
Επίσης, για τον φίλο truth, αν υπήρχαν πολλά τριάρια σαν τον Σισκάουσκας δεν θα είχε σπάσει τη ρήτρα του η ΤΣΣΚΑ πέρσι προκειμένου να τον πάρει..
tzagasdog
το βλεπω να μετερτεπεται ο woods σε περιπτωση Παπαλουκα....

και να ερχεται να καρφωνει στο σεφ στα μουτρα του Μπουρουση και να παιζει μπουνιες με τον Σοφο

woods για παντα στο λιμανι...
Anaz
QUOTE
Την άλλη εβδομάδα αποφασίζει ο ΕΣΑΚΕ για τους ξένους
Αληθεια??Που το εμαθες αυτο??
VARDINOLATSIS
O Γούντς θα αντικαταστήσει τον Ουινστον στο Ροστερ του Παναθηναικού. Ο μάνατζερ του ήδη έκανε μία συνάντηση στα γραφεία της ΒΙΑΝΕΞ. Βεβαια ο ίδιος μάνατζερ εκπροσωπεί και τον Κουφό 77.gif
reignman
απο που προκυπτει αυτο? υπαρχει κατι επισημο για αυτη την συναντηση? η καποιος γνωστος ενος γνωστου σου στο ειπε? 19.gif
rchos
QUOTE
O Γούντς θα αντικαταστήσει τον Ουινστον στο Ροστερ του Παναθηναικού. Ο μάνατζερ του ήδη έκανε μία συνάντηση στα γραφεία της ΒΙΑΝΕΞ. Βεβαια ο ίδιος μάνατζερ εκπροσωπεί και τον Κουφό


αν δεν κανω λαθος ο ιδιος μανατζερ εχει και τον φωτση βεβαια.
Ginobili
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Jun 12 2008, 14:03 ) *
O Γούντς θα αντικαταστήσει τον Ουινστον στο Ροστερ του Παναθηναικού. Ο μάνατζερ του ήδη έκανε μία συνάντηση στα γραφεία της ΒΙΑΝΕΞ. Βεβαια ο ίδιος μάνατζερ εκπροσωπεί και τον Κουφό 77.gif

Καλά....σιγά μην πάμε να πάρουμε και τον Μάτσε... icon_drunk.gif
Gravedigger
QUOTE(VARDINOLATSIS @ Jun 12 2008, 17:03 ) *
O Γούντς θα αντικαταστήσει τον Ουινστον στο Ροστερ του Παναθηναικού. Ο μάνατζερ του ήδη έκανε μία συνάντηση στα γραφεία της ΒΙΑΝΕΞ. Βεβαια ο ίδιος μάνατζερ εκπροσωπεί και τον Κουφό 77.gif

Τώρα είναι αργά...Έφυγε ο Tomo.Ποιος θα τον ξυπνάει?
Anaz
ραδιοαρβυλα στα πλαισια της λατρειας των ημερων για τον Τζιοβανι του μπασκετ.. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.