Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός Ολυμπιακός,Προημιτελικός Κυπέλλου
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Zoys
Click to view attachment

rakakis
πλεον δε φταιει ο Μπαρτζωκας αλλα οι αγγελοπουλοι
αν τον κρατησουν μετα το σημερινο εχουν τελειωσει απο την ομαδα
ο ιδιος δεν εχει τ @@ να παραιτηθει, αν δεν τον τελειωσετε στα επομενα 5 λεπτα ειστε εχθροι του ολυμπιακου πλεον
yorgos
Κι εγώ κλαίω... τα λεφτά μου!
paodynasty
QUOTE(more stars @ Oct 9 2014, 22:57 ) *
Φέρτε πίσω τον Λασμε

ΥΓ1 Τι λούσερς θε μου
ΥΓ2 Κλαίω



κι εγώ ρε φίλε, και για πρώτη φορά στη ζωή μου χαίρομαι πιο πολύ για τους κάγκουρες τους δικούς μας αν και μάλλον ποτέ δε θα διορθωθούν
Petran911
QUOTE(lightday @ Oct 9 2014, 22:57 ) *
Ε ΠΟΤΕ .....


Συγχαρητήρια στον ΠΑΟ, στον Ολυμπιακό πρέπει να διώξουν τον Μπαρτσό, γιατί το κοουτσάρισμα ήταν για τα γέλοια. Είχε τον Σπανούλη στον πάγκο έως τα δύο λεπτά, και έκανε μάγκα τον Παπά..

T.W.Is.M.
QUOTE(yorgos @ Oct 9 2014, 23:00 ) *
Κι εγώ κλαίω... τα λεφτά μου!


Εγω παλι που κερδισα κατα λαθος τι να πω???
shtarkws
Μπράβο στα παιδιά! Απίστευτο κάζο ολυμπιακού...

Είναι πολύ νωρίς και δεν αλλάζει τίποτα αλλά σήμερα η ομάδα αξίζει κωλοτουμπες
green_sky
ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΕΞΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΣΤΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μπραβο στα παιδια ελπιζω η νικη αυτη να μην καλυψει τα κενα που υπαρχουν.Ειλικρινα αρχιζω και τους λυπαμαι τους απεναντι.Μετα την σκουπα και μετα τα μπουζουκια θεωρουσα οτι τα εχω δει ολα.ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΕΤΣΙ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
yorgos
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ.
AKRG
o bbplayer το έλεγε το μεσημέρι ... παγωτό τώρα !!! smiley.gif
lightday
QUOTE(T.W.Is.M. @ Oct 9 2014, 23:01 ) *
Εγω παλι που κερδισα κατα λαθος τι να πω???

4άρι απόδοση?
spysta
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΖΟ ΤΟΥ ΟΣΦΠ

δεν εχει προηγουμενο πραγματικα !!! thumbsup.gif
Manolis2510
Περυσι τετοια εποχη αν δεν κανω λαθος βαλαμε 45 ποντους...Φετος δεν ξερω αμα θα τα παμε καλα,αλλα τουλαχιστον θα βλεπουμε μπασκετ..
t0ny3
Αυτο που δεν μπορω τωρα ειναι τα αυριανα αρθρα και τα πρωτοσελιδα. Θα αρχισουν τωρα οι υπερβολες με τις φαπες τους πελατες, τα εφηβικα και τα παιδαρελια.

Προφανως και ειναι θαυμα αυτο που εγινε σημερα, ουτε και ο πιο αισιοδοξος φιλαθλος της ομαδας μας δεν περιμενε τετοια εξελιξη. Χαιρομαι για τη νικη και την υπερπροσπαθεια της ομαδας, αλλα ο Παναθηναικος αιμοραγει στο ροστερ, δεν αλλαξε τιποτα.

Θα με πειτε περιεργο, αλλα προτιμουσα να χασουμε με μεγαλη διαφορα για να ταρακουνηθει ο Δ.Γ., αν κι αυτος θα μπορουσε να διαλυσει και την ομαδα! Ετσι κι αλλιως αν και τιτλος, το κυπελλο δεν ειναι και τοσο σημαντικο. Τουλαχιστον να γυρισουν οι τραυματιες να παρουμε και εναν ψηλο μηπως και βελτιωθει η ομαδα, γιατι αυτο που ειδα σημερα δεν θα μπορω να το βλεπω καθε βδομαδα.

Υ.Γ. Δεν μπορω να σκεφτω με ποιον αλλον τροπο μπορει να χασει ο Ολυμπιακος!
silversurfer
αααααααααααααα

εγω δεν ξέρω τι να πω.
ελπίζω αυτή η νίκη να μην τους πάρει τα μυαλά μονο αλλα να ειναι μια καλή αρχή για κατι απρόσμενο

το μπασκετ που παίξαμε ηταν αλλο σε σχέση με αυτο που είδαμε στα φιλικά
βασικά καμία σχέση κ με πολλά νέα plays

τωρα δεν εχω μυαλό να σκεφτώ πολλά θα τα δω αυριο με ηρεμια
colonel gomelsky
Stockton to Malone....

Άψογο rotation από τον Ιβάνοβιτς δεδομένης της κατάστασης, μεγάλη σίγουρα και η συμβολή του στο παιχνίδι του Παππά.

ΥΓ. What about Bartzokas?
nikolas12
Απαράδεκτο να είσαι 7 πόντους μπροστά 1,5 λεπτό πριν τελειώσει και να χάνεις. Τραγικό κοουτσάρισμα και τραγική άμυνα και επίθεση στα κρίσιμα σημεία. Έλεος πια...
bodiroga10
αυτα παθαινουν καποιοι και ειδικα παναθηναικοι οταν δεν περιμενουν τα επισημα... αλλα επειδη δεν θελω να πω πολλα και να παθω τα ιδια απο την αντιστροφη πλευρα εγω θα περιμενω και τα ματς της ευρωλιγκας οπως επρεπε να περιμενουν και οι γκρινιαριδες...
more stars
Να ξεκινήσουν οι κωλοτούμπες...
(σε βάζελους το λέω)

έκανε κρακ η μέση του Μπατίστα στο κάρφωμα (το άκουσα και εγώ)
τέλειωσε ο αρχηγός
να φύγει ο Παπάς
ούτε αλλαγή του Κόνιαρη ο Μποχωρίδης
ούτε 2 λεπτά ο Διαμαντάκος
πέθανε ο αρχηγός
Θα φάμε +20, +30 κτλ κτλ κτλ

έλα να αρχίσουν οι κυβιστήσεις λέμε... αντρίκια πράγματα...

η ομάδα έχει χίλια προβλήματα... αλλα το χειρότερο είναι η μιζέρια και το έρμα που κουβαλάει......

(sorry αλλα τόσο μοιρολόι, δεν άντεξα!)

ssoulliss
Ο Ολυμπιακός στις τέσσερις τελευταίες επιθέσεις του δεν σούταρε κάν!!!!


Μεγάλη νίκη για τον Παναθηναϊκό...τι να λέμε τώρα!!!!

Με τον Γιάνκοβιτς- κατά τη γνώμη μου MVP- στη θέση "4" γύρισε το ματσάκι (από το 28' ως το τέλος).

Ο Μπαρτζώκας παθαίνει ότι και πρόπερσι με την Εφές στα πλέι-όφς.

Ξεχνάει τον καλύτερο του παίκτη σε όλο το τέταρτο δεκάλεπτο(Σπανούλης). Και χάνει με ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

Τότε κατάφερε και πήρε την πρόκριση σε πέμπτο ματς, σήμερα έχασε το τρόπαιο.

Καλή σεζόν να έχουμε! smiley.gif bball.gif
airg
QUOTE(more stars @ Oct 9 2014, 23:09 ) *
Να ξεκινήσουν οι κωλοτούμπες...
(σε βάζελους το λέω)

έκανε κρακ η μέση του Μπατίστα στο κάρφωμα (το άκουσα και εγώ)
τέλειωσε ο αρχηγός
να φύγει ο Παπάς
ούτε αλλαγή του Κόνιαρη ο Μποχωρίδης
ούτε 2 λεπτά ο Διαμαντάκος
πέθανε ο αρχηγός
Θα φάμε +20, +30 κτλ κτλ κτλ

έλα να αρχίσουν οι κυβιστήσεις λέμε... αντρίκια πράγματα...

η ομάδα έχει χίλια προβλήματα... αλλα το χειρότερο είναι η μιζέρια και το έρμα που κουβαλάει......

(sorry αλλα τόσο μοιρολόι, δεν άντεξα!)
Δεν κερδισε ο Παο, εχασε ο Μπαρτζωκας
paodynasty
QUOTE(more stars @ Oct 9 2014, 23:09 ) *
Να ξεκινήσουν οι κωλοτούμπες...
(σε βάζελους το λέω)

έκανε κρακ η μέση του Μπατίστα στο κάρφωμα (το άκουσα και εγώ)
τέλειωσε ο αρχηγός
να φύγει ο Παπάς
ούτε αλλαγή του Κόνιαρη ο Μποχωρίδης
ούτε 2 λεπτά ο Διαμαντάκος
πέθανε ο αρχηγός
Θα φάμε +20, +30 κτλ κτλ κτλ

έλα να αρχίσουν οι κυβιστήσεις λέμε... αντρίκια πράγματα...

η ομάδα έχει χίλια προβλήματα... αλλα το χειρότερο είναι η μιζέρια και το έρμα που κουβαλάει......

(sorry αλλα τόσο μοιρολόι, δεν άντεξα!)


πες τα και ξαναπες κι εγώ τόσον καιρό κρατιέμαι tongue.gif
bbplayer
QUOTE (andykrg @ Oct 9 2014, 23:03 ) *
o bbplayer το έλεγε το μεσημέρι ... παγωτό τώρα !!! smiley.gif



κάτι γίνεται με τη συγκεκριμένη φανέλα, ανασταίνει κουλούς , κουτσούς , πεθαμένους, παραπληγικούς κοκ. Αυτή είναι η πεποίθησή μου από τότε που μας πήρε η κάτω βόλτα. Είναι λίγο ...μεταφυσική η εξήγηση αλλά δεν έχω άλλη smiley.gif και βέβαια ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ και οπωδήποτε αυτό :
thalys
Η σημερινή ήταν νίκη υπέρβασης, τύχης κι ανικανότητας. Υπέρβασης γιατί κάποιοι έπαιξαν σα να μην υπήρχε αύριο. Τύχης γιατί χρειάζεται σε κάθε παιχνίδι που κρίνεται στον πόντο. Κι ανικανότητας γιατί δεν περιγράφεται αλλιώς ο τρόπος που αντιμετώπισε το ματς ο Μπαρτζώκας. Ακόμα και για την κακή εμφάνιση Σπανούλη αυτός ευθύνεται. Αφού τον βλέπει ότι δεν τραβάει, ας τον αφήσει στον πάγκο.

Μην γελιόμαστε όμως. Δεν γίνεται να παίζουν οι ΔΔ, Γκιστ, Φώτσης, Μπατίστα 35' συνέχεια. Ούτε θα βάζει κάθε μέρα 20 πόντους ο Παππάς(μακάρι να βγω λάθος). Κι ο Γιάνκοβιτς θα'χει τα πάνω του και τα κάτω του. Φαίνεται όμως ότι με 1-2 παίχτες θα έχουμε έναν κορμό 9-10 παιχτών. Κι από πίσω ας έρχονται οι μικροί.
j-kidd13
Εξακολουθω να ειμαι ηρεμος περι της προκρισης γιατι το κυπελλο μου ειναι αδιαφορο...Με νοιαζει μονο η νικη εναντι του Ολυμπιακου...Οταν γυρισουν Μαυροκεφαλιδης Γκιστ και Νελσον(η ο αντικαταστατης του εν πασει περιπτωση... laugh.gif ) και ερθει και ο περιβοητος πια mobile ψηλος,θα ανεβουμε 50%.
Ο Μποχωριδης μου εδειξε καλα στοιχεια,εκανε καποια λαθη αλλα ειναι καθαρα θεμα ψαρωματος για μενα...Διαμαντακος,θετικη παρουσια οσο επαιξε...Βλαντο τρομερος...Διαμαντιδης για μενα αθλιος ολο το παιχνιδι αλλα οταν η μπαλα εκαιγε δεν χαμπαριαζει τιποτα και αυτο που πρεπει να γινει θα γινει...Μπατιστα τους εκανε χαβαλε,και ας μην πηδαει στο θεο,ας ειναι αργος και ας ηταν ενας μετριος ρολιστας μεχρι τωρα στην ευρωλιγκα.Γιαννης Μπλουμς τα κολλαει με ευκολια και εχει καλα ποδια στην αμυνα,σωστη κινηση και ας μην ειναι ασος...Σλοτερ θελω να δω περισσοτερα,δεν μου γεμιζει ιδιαιτερα το ματι ως τωρα,αλλα δεν τον εχω δει και καλα...Παππας μακραν ο καλυτερος σημερα και μακαρι η εμφανιση αυτη να αποτελεσει εφαλτηριο για μια καλυτερη σεζον γιατι το παλικαρι το...παραεχει...
Petran911
QUOTE(ssoulliss @ Oct 9 2014, 23:10 ) *
Ο Ολυμπιακός στις τέσσερις τελευταίες επιθέσεις του δεν σούταρε κάν!!!!


Μεγάλη νίκη για τον Παναθηναϊκό...τι να λέμε τώρα!!!!

Με τον Γιάνκοβιτς- κατά τη γνώμη μου MVP- στη θέση "4" γύρισε το ματσάκι (από το 28' ως το τέλος).

Ο Μπαρτζώκας παθαίνει ότι και πρόπερσι με την Εφές στα πλέι-όφς.

Ξεχνάει τον καλύτερο του παίκτη σε όλο το τέταρτο δεκάλεπτο(Σπανούλης). Και χάνει με ακριβώς με τον ίδιο τρόπο.

Τότε κατάφερε και πήρε την πρόκριση σε πέμπτο ματς, σήμερα έχασε το τρόπαιο.

Καλή σεζόν να έχουμε! smiley.gif bball.gif


Δεν είμαι σίγουρος ότι η σημερινή βραδιά θα περάσει ανώδυνα στον Ολυμπιακό. Θεωρώ ότι ούτε οι Αγγελόπουλοι θα είναι ευχαριστημένοι, ενώ θεωρώ ότι ο Σπανούλης θα είναι έξαλλος. Ο Σλούκας ήταν χάλι μάυρο και απίστευτα εκνευρισμένος όταν έχασε την βολή. Αντί να προσπαθήσουν να δώσει την μπάλα στον Σπανούλη πήγε να μπει μέσα.Συγχαρητήρια στον ΠΑΟ πάντως, το άξιζαν πλήρως.
j-kidd13
QUOTE(bodiroga10 @ Oct 9 2014, 23:09 ) *
αυτα παθαινουν καποιοι και ειδικα παναθηναικοι οταν δεν περιμενουν τα επισημα... αλλα επειδη δεν θελω να πω πολλα και να παθω τα ιδια απο την αντιστροφη πλευρα εγω θα περιμενω και τα ματς της ευρωλιγκας οπως επρεπε να περιμενουν και οι γκρινιαριδες...


Αυτο λεμε...Και αυτο ειναι και το λογικο...
SteveNashidis
Κάνει που κάνει ο μπαρτζώκας τραγικά λάθη , κάνουν και οι παίκτες (χωρίς ευθύνη του προπονητή ) ακόμα χειρότερα που εν τέλη αυτά οδηγούν στην ήττα.
Δεν είμαι από αυτούς που θέλουν να φύγει ο μπαρτζώκας . Δεν θεωρώ ότι ο οποιοσδήποτε νέος προπονητής θα φέρει κάτι καινούριο στην ομάδα . Θα χρειαστεί χρόνο για παράξει έργο . Εγώ θα έδινα άλλη μία ευκαιρία στον coach Γιώργο.


P.S. Δεν μπορώ να χαρακτηρίσω με κόσμια λόγια την διοργάνωση που λέγεται Κύπελλο Ελλάδας 2014-2015 . Ντρέπομαι .
AKRG
QUOTE (bbplayer @ Oct 9 2014, 23:12 ) *
κάτι γίνεται με τη συγκεκριμένη φανέλα, ανασταίνει κουλούς , κουτσούς , πεθαμένους, παραπληγικούς κοκ. Αυτή είναι η πεποίθησή μου από τότε που μας πήρε η κάτω βόλτα. Είναι λίγο ...μεταφυσική η εξήγηση αλλά δεν έχω άλλη smiley.gif και βέβαια ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ και οπωδήποτε αυτό :


ε μα ... 30αρες ο ένας , διασυρμούς ο άλλος .. δεν είμαστε και κόροιβος πια !! Η μεγαλύτερη ομάδα στην Ελλάδα είμαστε ..
green_sky
Οργια ο Παππας στο δευτερο ημιχρονο.Συγχαρητηρια στον Νικολα.Ετσι ρε Παππα συνεχισε να διαψευδεις οσους (συμπεριλαμβανομενου και εμενα) γραφουμε κακιες για σενα.Αψογο κοουτσαρισμα απο τον λοχια.



ssoulliss
QUOTE (Petran911 @ Oct 9 2014, 23:14 ) *
Δεν είμαι σίγουρος ότι η σημερινή βραδιά θα περάσει ανώδυνα στον Ολυμπιακό. Θεωρώ ότι ούτε οι Αγγελόπουλοι θα είναι ευχαριστημένοι, ενώ θεωρώ ότι ο Σπανούλης θα είναι έξαλλος. Ο Σλούκας ήταν χάλι μαύρο και απίστευτα εκνευρισμένος όταν έχασε την βολή. Συγχαρητήρια στον ΠΑΟ πάντως, το άξιζαν πλήρως.


Συμφωνώ σε όλα. Είναι αλήθεια ενδιαφέρον ,σε μια υποθετική γκέλα με Βαλένθια ή Λαμποράλ στην Ευρωλίγκα πως θα αντιδράσει η διοίκηση.

Πάντως η άμμος από την κλεψύδρα για την αποπομπή του Μπαρτζώκα ξεκίνησε να ρέει...
Lazeras
QUOTE(ssoulliss @ Oct 9 2014, 23:18 ) *
Συμφωνώ σε όλα. Είναι αλήθεια ενδιαφέρον ,σε μια υποθετική γκέλα με Βαλένθια ή Λαμποράλ στην Ευρωλίγκα πως θα αντιδράσει η διοίκηση.

Πάντως η άμμος από την κλεψύδρα για την αποπομπή του Μπαρτζώκα ξεκίνησε να ρέει...

Και πολύ άργησε φίλε μου.Η ομάδα σας έχει μεγάλες δυνατότητες και πάρα πολύ καλό ρόστερ.
yorgos
Εγώ ήμουν από αυτούς που πίστευαν ότι ο Μπαρτζώκας έπρεπε να μείνει. Αλλά νομίζω πια δεν πάει άλλο. Δε γίνεται να χάνεις έτσι από αυτόν τον Παναθηναϊκό με αυτές τις συνθήκες. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι καλός κόουτς, αλλά έχει και καλύτερους η πιάτσα. Θα αρχίσουν οι λίστες από αύριο.

Περιμένω να διαβάσω δηλώσεις.

Στα θετικά ότι θα μείνει ο Ιβάνοβιτς, πήρε μεγάλη πίστωση χρόνου παρά τα τραγικά λάθη στο σχηματισμό του ρόστερ. Στα αρνητικά ότι ο ΔΓ θα αρχίσει τις βλακείες αντί να προσγειωθεί. Η πρόκριση στο τοπ-16 εξακολουθεί να μην είναι σίγουρη αν δε γίνουν τουλάχιστον 2 πολύ σοβαρές κινήσεις.
koostas
QUOTE (t0ny3 @ Oct 9 2014, 23:06 ) *
Υ.Γ. Δεν μπορω να σκεφτω με ποιον αλλον τροπο μπορει να χασει ο Ολυμπιακος!


να κατεβασει ο παναθηναικος την εφηβικη ομαδα rolleyes.gif
Reggie Miller 31
QUOTE (thalys @ Oct 9 2014, 23:13 ) *
Η σημερινή ήταν νίκη υπέρβασης, τύχης κι ανικανότητας. Υπέρβασης γιατί κάποιοι έπαιξαν σα να μην υπήρχε αύριο. Τύχης γιατί χρειάζεται σε κάθε παιχνίδι που κρίνεται στον πόντο. Κι ανικανότητας γιατί δεν περιγράφεται αλλιώς ο τρόπος που αντιμετώπισε το ματς ο Μπαρτζώκας. Ακόμα και για την κακή εμφάνιση Σπανούλη αυτός ευθύνεται. Αφού τον βλέπει ότι δεν τραβάει, ας τον αφήσει στον πάγκο.

Μην γελιόμαστε όμως. Δεν γίνεται να παίζουν οι ΔΔ, Γκιστ, Φώτσης, Μπατίστα 35' συνέχεια. Ούτε θα βάζει κάθε μέρα 20 πόντους ο Παππάς(μακάρι να βγω λάθος). Κι ο Γιάνκοβιτς θα'χει τα πάνω του και τα κάτω του. Φαίνεται όμως ότι με 1-2 παίχτες θα έχουμε έναν κορμό 9-10 παιχτών. Κι από πίσω ας έρχονται οι μικροί.

+1 για όσους είδαν άλλον αγώνα κ νομίζουν ότι παρά τις ελλείψεις είμαστε οι Lakers
comrade
Εχουμε κανά box score ρε παιδες;
Petran911
QUOTE(ssoulliss @ Oct 9 2014, 23:18 ) *
Συμφωνώ σε όλα. Είναι αλήθεια ενδιαφέρον ,σε μια υποθετική γκέλα με Βαλένθια ή Λαμποράλ στην Ευρωλίγκα πως θα αντιδράσει η διοίκηση.

Πάντως η άμμος από την κλεψύδρα για την αποπομπή του Μπαρτζώκα ξεκίνησε να ρέει...


Εδώ είχαν ακόμα και στο τέλος, φάουλ να δώσουν και δεν το έκανε κανείς...
bbplayer
(Μ)πατίστα(ς) (από fb)

ashton
τραγικές επιλογές στο τέλος ο ολυμπιακός και με το μη φάουλ στην τελευταία επίθεση . Ο Παναθηναϊκός αναπάντεχα καλός (αλλά και τυχερός) και με δεδομένα καλύτερο προπονητή στον πάγκο .
Lazeras
QUOTE(Reggie Miller 31 @ Oct 9 2014, 23:22 ) *
+1 για όσους είδαν άλλον αγώνα κ νομίζουν ότι παρά τις ελλείψεις είμαστε οι Lakers

Συμφωνούμε φίλε.Αλλά αν έχεις πίστη και δουλεύεις ανταμείβεσαι.Είχα γράψει πλάκα πλάκα κάπου ότι η μεγάλη διαγορά του ΠΑΟ φέτος έναντι του ΟΣΦΠ θα είναι ο κόουτς.
airg
QUOTE(koostas @ Oct 9 2014, 23:21 ) *
να κατεβασει ο παναθηναικος την εφηβικη ομαδα rolleyes.gif

Με τον ιδιο κοουτς, μπαααα
Anubis
Boxscore
CG.
Μπραβο στην ομαδα.Απιθανη νικη εναντιον καθε προγνωστικου
Αφου εχασε απο αυτον τον παο ο ολυμπιακος....
drunk guy
Νομιζω οτι και οι πλεον απιστοι πειστηκαν οτι ο μπαρτζωκας δν κανει.το χειροτερο ομως ειναι οτι οι αγγελοπουλοι δεν το εχουν καταλαβει και προφανως αυτη η κατασταση θα συνεχιστει.ο μπαρτζωκας μεταδιδει ενα κομπλεξ στους παικτες ειναι ξεκαθαρο
j-kidd13
Παιχνιδι με τον Ολυμπιακο και ο Διαμαντιδης επαιξε.....28 λεπτα??? w00t.gif w00t.gif w00t.gif

laugh.gif

koostas
QUOTE (airg @ Oct 9 2014, 23:25 ) *
Με τον ιδιο κοουτς, μπαααα


συγγνωμη εισαι αξιος της μοιρας σου (σαν ομαδα-διοικηση) να καταφερνει περσι το 0/3, και να χανει το πρωταθλημα με μπρεικ εντος ενω ο αντιπαλος σου παιζει ουσιαστικα χωρις προπονητη, και εσυ να τον διατηρεις αλλη μια χρονια και να του φερνεις και επιπλεον παικτες..

τη σημερινη ξεφτιλα δυσκολα θα την ξεπερασετε σε επικοινωνιακο επιπεδο
ssoulliss
QUOTE (yorgos @ Oct 9 2014, 23:21 ) *
Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι καλός κόουτς, αλλά έχει και καλύτερους η πιάτσα


Για Μπαρτζώκα είναι έτσι όπως τα λες.

QUOTE (yorgos @ Oct 9 2014, 23:21 ) *
Στα αρνητικά ότι ο ΔΓ θα αρχίσει τις βλακείες αντί να προσγειωθεί.


Το κακό για τον Παναθηναϊκό είναι πως στην Ευρωλίγκα οι αντίπαλες ομάδες τον σέβονται απεριόριστα,αλλά δεν τον φοβούνται όπως ο Ολυμπιακός. Και ναι ένας πιθανός αποκλεισμός από το τοπ-16 θα κάνει τον Γιαννακόπουλο να αναθεωρήσει το πλάνο.
j-kidd13
http://www.sport-fm.gr/article/enstasi-apo-olumpiako/790661


Να τα μας...... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
AKRG
Αυτή η ομάδα με την σημερινή εμφάνισή της (όχι ποιότητα , μαχητικότητα και θέληση) κέρδισε με το σπαθί της σεβασμό και πίστωση χρόνου, ας σταματήσουμε ρε μάγκες την γκρίνια να δούμε αυτός ο "Ντούσκος" τι έχει να παρουσιάσει ... σήμερα πάντως το ροτέισιον ήταν εξαιρετικό .
Knickerbocker
Νομιζω οτι το σημερινό ξεπερνάει κάθε όριο...box score δεν εχω δει για να πω αν έφτασε τα 40 τριποντα ο ολυμπιακος αλλα αυτο δεν ειναι μπασκετ.στο τελευταίο φιλικό με την Χίμκι 9 στις 10 τελευταίες επιθέσεις ηταν τριποντα,με αποτέλεσμα το ματς να παει στον πόντο.που να φανταστώ οτι ηταν πρόβα 69.gif
Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.