Help - Search - Members - Calendar
Full Version: προβλημα εγγραφης σε νεα ομαδα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
rap23
την προηγούμενη σεζόν(14-15) αγωνίστηκα σε μια ομάδα στο τουρνουά νέων..ο σύλλογος είχε ζητήσει κάποια χρήματα από ορισμένα παιδιά(πολλά παιδιά που ήταν στην ομάδα δεν πλήρωναν) για να καλυφθούν τα έξοδα για τη συμμετοχή στο τουρνουά καθώς η ομάδα δεν μπορούσε να τα δώσει..λόγω του γεγονότος ότι ζήταγε λεφτά από συγκεκριμένα άτομα,τα οποία ως φυσικό επόμενο αρνήθηκαν να πληρώσουν για να καλύψουν και τους άλλους, το τμήμα διαλύθηκε και αποφασίστηκε να μην συνεχίσει στο τουρνουά. τώρα που ζητάω το δελτίο μου για να πάω σε άλλη ομάδα ο πρόεδρος μου λέει ότι πρέπει να πληρώσω τα λεφτά που χρωστάω απο των νέων για να μου το δώσει..ξέρετε μήπως κάποιο νόμο με τον οποίο μπορώ να πάρω το δελτίο μου και να πάω στην καινούρια ομάδα..δεν είναι παράνομο να κρατάει το δελτίο μου με το έτσι θέλω εφόσον ουσιαστικά δεν είμαι πλέον εν ενεργεία αθλητής της ομάδας? αν μπορείτε προτείνετε μου κάποιες ουσιαστικές λύσεις ώστε να πάρω το δελτίο μου το συντομότερο δυνατό

Υ.Γ να σημειωθεί οτι η ομάδα δεν παρείχε ούτε τα βασικά για να κάνουμε μια αξιοπρεπή προπόνηση και ζήταγε λεφτά από ορισμένα άτομα(αν και νέων) ενώ άλλοι δεν έδιναν τίποτα και έπαιζαν με ''εντολή πρόεδρου''
Gkos
Από την στιγμή που δεν υπαρχει τμημα πλεον,ειναι τραγικά αστειο να σε κρατάνε.

Κατα τα αλλά δεν ξερω.

Καλό ΑΣΕΑΔ να ευχηθώ;
Ελπιζω οχι.
salonikatasos
ψάχνεις τηλέφωνα δημοσιογράφων που ασχολούνται με τις κατηγορίες που αγωνίζεσαι και πας μαζί τους στον πρόεδρο. να δεις για πότε θα πάρεις το δελτίο σου,ούτε που θα το καταλάβεις. έτσι έγινε και με έναν φίλο μου,που του ζητούσαν λεφτά για να του δώσουν το δελτίο και μόλις τους πήρε τηλέφωνο ο δημοσιογράφος,την επόμενη βδομάδα η υπόθεση είχε τελειώσει
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.