Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Η ενδεκάλογος της ντροπής
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
NBAholic
Σήμερα είμαι κακός! Όχι, δεν είναι άλλο ένα αντιποδοσφαιρικό τόπικ, παρά την ύπαρξη του "11". Παρακάτω έγραψα μια λίστα με περιπτώσεις που μάλλον δε θα θέλατε ποτέ να αντιμετωπίσετε. Εσείς θα πρέπει να τις κατατάξετε (με τα γράμματά τους) από τη λιγότερο στην περισσότερο ντροπιαστική.
Εμπρός, μην ντρέπεστε!

Α) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.
Αίρμπολ...

Β) Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.

Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.

Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.

Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.

ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.

Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.

Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.

Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.

Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!

ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.
dizzy_fingers
laugh.gif
Ωραίο και πρωτότυπο τόπικ! 41.gif

Λοιπόν, εγώ θα τα χωρίσω σε δύο ομάδες, σε αυτά για τα οποία δε θα ντρεπόμουν σχεδόν καθόλου και σε αυτά τα οποία θα ντρεπόμουν...αρκετά. Πάντα με σειρά από τα λιγότερο, προς τα περισσσότερο ντροπιαστικά.


Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.
Συμβαίνει, ειδικά αν κοιμάται ο παίχτης και δεν είμαι ενάντια αρκεί να υπάρχει λόγος.

Α) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.
Αίρμπολ...

Sh!t happens, πάλι. Εκτός κι αν έχω τον Ρέτζι Μίλερ στην ομάδα και πετάχτηκα μπροστά του στην επαναφορά και του "έκλεψα" τη μπάλα 71.gif.

Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.
Αφού κέρδισε η ομάδα, κανείς δε θα προσέξει πόσο χάλια τα πήγα (εκτός κι αν με έχουν πάρει στο fantasy biggrin.gif).

ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.
Η ομάδα έχασε, γιατί να ντραπώ?

Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.
Να νυχτοπερπατάω δεν υπάρχει πρόβλημα...να ξημεροπερπατάω ,ίσως! smiley.gif

=================================


Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.
My name is Iverson. Allen Iverson...

Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.
Αρχίζουμε και μπαίνουμε στα δύσκολα 17.gif...

Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.
My name is Wallace. Ben Wallace laugh.gif!

Β) Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.
Δε μιλάω από τη ντροπή μου.... blush.gif

ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.
Λάθος, μίλησα τελικά....αλλά ΤΩΡΑ δε μιλάω. 32.gif

Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!
Αν αναλογιστείς ότι λίγοι άνθρωποι στη Γη έχουν τη δυνατότητα να δουν το κάτω μέρος του παπουτσιού του Κάρτερ, θα έπρεπε να με τιμεί αυτό και να είναι κάτι που να μου μένει μέχρι το υπόλοιπο της καριέρας μου...και τα 10' αυτής smiley.gif.
kostasvc15
Ε.40 ποντοι;;Δεν θα με χαλαγαν καθολου!
Γ.Η ομαδα πανω απ'ολα.
Ζ.
Ι.Εαν το εκανε ο Καρτερ δεν θα με ενοιαζε.Ισα ισα θα χαιρωμουν για αυτον.
ΙΑ.Θα ειχα δικαιολογια πως τον αφησα.
ΣΤ.Αυτα ειναι.....
Α.Νο comment
Θ.Συμβαινουν αυτα.
Η.Ε τον μπαρμπα.
Β.Θα επιανα το κεφαλι μου οπως ο Γιαο τοτε με τον Ρομπινσον
Δ.Οχι και χαστουκι...

Μου ξυπνησες ασχημες μνημες Χολικ...εγω μια φορα εμεναν 10 δευτερα για να τελειωσει το 3ο δεκαλεπτο και καποιος απο τον αλλο παγκο μου φωναξε ΣΟΥΤ και την ωρα που πηδηξα να δωσω πασα το γυρισα σε σουτ (3) ενω ημουν στον αερα.Αλλα παραλιγο να μπει!!!Ε και να εμπαινε. smiley.gif
Air Kef
Απο το "δν θα χασω και τον υπνο μου" μεχρι στο "δν θα κοιμηθω για 2 μερες".


1)Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.

Για να ειμαι απολυτα ειλικρινης το εχω κανει,σε τελικο για το Παιδικο κι ολας.Αντι για 2/15 σουτ πρεπει να ειχα 0/7 και 1/2 βολες,χωρις κατι αλλο ιδιαιτερο στατιστικο σε σεβαστο χρονικο διαστημα.Κερδισαμε 40 ποντους,οποτε κανεις δν το θυμοταν,εκτος απο τον προπονητη μου.Για να φανταστειτε,οι συμπαικτες μου δν με πιστευαν οτι ειχα βαλει μονο 1 ποντο. biggrin.gif

2)Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.

Αν επαιζα τοσο χαλια,καλο μου εκανε κι ολας. smile.gif

3)Β) Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.

Εδω με κερδισε σε μονο,η ταπα θα με χαλασει; biggrin.gif

4)ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.

Προφανως ο μπομπιρας ειναι ο μαστερ των playgrounds,οποτε..
Ούτε το πρωτο θυμα του ουτε το τελευταιο του.! 69.gif

5)Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.

Ουτε κρυο ουτε ζέστη.. cool.gif

6)ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.

Κριμα.Παμε για αλλα.Δν νομιζω να με παρει απο κατω.

7)Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.

Εχω σουταρει μια και μοναδικη στην ζωη μου.Δν ηταν και το πιο ωραιο..!

8)Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.

Για να ειμαι ειλικρινης,δν θα το εκανα ποτε.Θα το ειχα κοψει σε καποιο σημειο μιας και προφανως,δν ηταν γραφτο,εκτος αν με παροτρυναν συμπαικτες/προπονητης.Εννοειται οτι αν γινοταν,θα τους εκανα το τραπεζι. wink.gif

9)Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!

Αν μη τι αλλο,εμπειρια. rolleyes.gif Ασχημη,αλλα εμπειρια.

10)Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.

Αν εβαζε καλαθι καθε εξαμηνο και μενα μου έβαζε 30 πραγματικα θα ντρεπομουν..Δν με πειραζει το "Μπαρμπας" τοσο πολυ!

11)Α) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.

Δν εχω παρει ποτε τετοιο σουτ μιας και έχω παιξει σε παρα πολλους λιγους αγωνες που κριθηκαν στο σουτ.Εχω κανει ομως λαθος πασα στην τελευταια επιθεση τετοιου αγωνα,κατι που στέρησε απο το σχολειο μου μια απο τις μεγαλύτερες εκπληξης στην ιστορια του Σχολικου Πρωταθληματος Λυκειων.Εχουν περασει 3 χρονια,και ομως,ακομα και σήμερα φερνω στο μυαλο μου εκεινο το ματς οριν κοιμηθω,αρκετα συχνα μπορω να σας πω..Τι μου θυμησες ρε Χαρη..
Pierce
QUOTE
Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.


Για καλο θα ειναι οποτε no prob

QUOTE
Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.


Εχει να φαει ξυλο ο τυπος...


QUOTE
Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.


Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα cool.gif

QUOTE
Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.


Αφου κερδισαμε παλι καλα


QUOTE
ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.


Ξεφτιλα . η εικονα της ομαδας σιγουρα θα με παει και εμενα στα ταρταρα...ασε που οι οπαδοι δεν θα θυμουνται οτι επαιξες καλα και θα τα ακουσεις και εσυ και .... η οικογενεια σου(στην ελλαδα παντα tongue.gif )

QUOTE
Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.


Δεν παιζει... biggrin.gif


QUOTE
Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!


Τι να κανουμε. Οι λευκοι δεν πηδανε...

QUOTE
Β) Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.



Οπως ειπε και ο ντιζι sh!t happens…


QUOTE
Α) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.
Αίρμπολ...


Αν και δεν το εχω νιωσει το συναισθημα καθως 2 φορες πηρα νικητηριο καλαθι και ηταν with the rainmaker cool.gif (ψωναρα)σιγουρα δεν ειναι ωραιο συναισθημα

QUOTE
Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.



Χμ. Καλυτερα να γινεται οπως στο χαντμπολ αλλοι επιθεση αλλοι αμυνα. laugh.gif περα απο την πλακα τωρα θα εψαχνα λαγουμι να κρυφτω

QUOTE
ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.


Πας να το παιξεις μαγκας και τρως τη μια φαπα μετα την αλλη....
sarounas
Πολύ πρωτότυπο και ενδιαφέρον τόπικ, μπράβο holic

Από την στην μικρότερη στην μεγαλύτερη ξεφτίλα

11 Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.

Αφού θα είναι αδιάφορο το παιχνίδι σίγουρα θα το έχω συζητήσει πιο πριν με τους συμπαίκτες μου και δεν θα αισθάνομαι καμιά ντροπή, ίσα ίσα θα αισθάνομαι περήφανος και από πάνω για όλη την σεζόν. εξάλλου αυτά είναι συνηθισμένα πράγματα…

10 ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.

Ας ψάξει ο προπονητής να βρει τι φταίει, εγώ το χρέος μου το έκανα..

9 Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.


χα!! τί ωραίο χρώμα που διάλεξα για τα δεδομένα sad.gif
Ποιος νοιάζεται;

8 Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!

Καθόλου δεν θα ντραπώ, μάλλον θα μείνω με το στόμα ανοιχτό και ίσως του δώσω και το χέρι.

7 A) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.
Αίρμπολ….


Και το πρωτάθλημα να κρίνεται δεν θα με πάρει από κάτω, θα το ξεχάσω γρήγορα, αρκεί να αισθάνομαι εντάξει με τον εαυτό μου και την προσπάθεια που κατέβαλα δεν πα να με πρήζουν οι άλλοι…αν όχι θα το δω σαν καλό μάθημα να είμαι πιο συγκεντρωμένος την επόμενη φορά αν υπάρξει βεβαίως τέτοια. Σιγά που θα έσκαγα κιόλας

6 Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.

Αν επρόκειτο για υγιές σύλλογο θα αισθανόμουν ντροπή απέναντι στον προπονητή και τον πρόεδρο γιατί τους κοροιδεύω και δεν είμαι συνεπής στις υποχρεώσεις μου, αν όχι θα εξαρτώταν από την γενικότερη απόδοσή μου.

5 Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.

Επειδή πράγματι αυτό θα ταν μεγάλη ξεφτίλα δεν υπάρχει περίπτωση να συμβεί, αν τυχόν ήταν σε τέτοια μέρα σίγουρα θα είχα βγει έξω ήδη με 5 φάουλ πρίν γίνει αυτό από τις προσπάθειές μου να τον σταματήσω.

4 Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.

πολύ μεγάλη ξεφτίλα, μάλλον θα κοιτάω τις παλάμες έκπληκτος ή θα κρατάω το κεφάλι μου

3 cool.gif Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.

ωχ, μάλλον θα κάνω γκριμάτσα και θα σκύψω ελαφρά το κεφάλι για να αποφύγω άλλα βλέμματα, αλλά μέσα μου θα έχω σκυλιάσει και θα του τι φυλάω για κανένα κλέψιμο…


2 ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.

!*%$%@!^%#&#…. επειδή προηγουμένως είχα σκυλιάσει να ανταποδώσω


1 Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.

δεν υπάρχει μεγαλύτερη ντροπή, φαντάσου στην εξέδρα να βρίσκεται η κοπέλα σου ή κάποιοι φίλοι και συγγενείς…για το αν επιτρέπεται; προσωπικά νομίζω σε καμία περίπτωση εκτός αν το ζητάνε κάποιοι παίκτες για να συνέλθουν, όπως κάνουν δηλαδή οι αρσιβαρίστες.
thrylos7
Ε) Παίζεις τον τελευταίο αγώνα της ρέγκιουλαρ σίζον, χωρίς πολλή σημασία. Χρειάζεσαι 40 πόντους για να αναδειχθείς πρώτος σκόρερ της χρονιάς. Τελικά τους φτάνεις, αλλά με 14/36 σουτ και η ομάδα σου χάνει.

Αυτό γιατί να είναι ντροπιαστικό; Κάτι τέτοιους τους δοξάζουν στο ΝΒΑ...

Ζ) Κάποιος παπαρατσογράφος σε έπιασε να νυχτοπερπατάς και το καρφώνει στα ΜΜΕ.

Αυτό αποτελεί τιμή και όχι ντροπή! icon_drunk.gif

Γ) Παίζεις έναν αγώνα με μεγάλη σημασία, αλλά τελειώνεις με 2/15 σουτ και 7 λάθη. Η ομάδα σου κερδίζει, παρά τα χάλια σου.

Να μην κάνω κι ένα άσχημο παιχνίδι... biggrin.gif

ΣΤ) Παίζεις ένα παιχνίδι ρέγκιουλαρ σίζον και παρά το ότι δεν τα πας προσωπικά χάλια, η ομάδα σου χάνει με 84-48.

Άσχημο, αλλά όχι ντροπιαστικό.

Α) Παίρνεις την ευθύνη για το νικητήριο σουτ.
Αίρμπολ...


Δεν το θεωρώ ιδιαίτερα ντροπιαστικό... Είτε αίρμπολ είναι, είτε απλώς άστοχο το ίδιο... (το έκανε και ο Πελεκάνος με τον ΠΑΟΚ φέτος στο Ιβανώφειο)

Η) Μαρκάρεις κάποιον μπάρμπα που πετυχαίνει καλάθι μια φορά κάθε Παρέλαση, αλλά σε αυτό τον αγώνα σου βάζει 30.

Εγώ πόσους του έβαλα; tongue.gif

Θ) Σουτάρεις 2 σερί βολές αίρμπολ.

Θα ήταν ακόμη χειρότερο αν είναι σε νεκρό χρόνο και η ομάδα σου χάνει για έναν πόντο...

ΙΑ) Θυμάσαι το μπομπίρι που σου 'χωσε την τάπα στο Β); Εδώ, δέχεσαι να παίξετε ένα μονό. Χάνεις, με 21-10.

Όλως παραδόξως δε με πειράζει όσο η τάπα... Αυτό διορθώνεται, η τάπα όμως;

Β) Επιχειρείς ένα σουτ και πετάγεται μπροστά σου ένα 13χρονο μπομπίρι, ένα κεφάλι κοντύτερο, και σε ταπώνει.

Δε θα ήθελα να μου συμβεί με τίποτα... Κι εφόσον είναι έτσι, δε θα συμβεί. Εκτός αν μιλάμε για το μικρό αδερφό του Νέιτ Ρόμπινσον.

Ι) Θυμάσαι το Φρεντερίκ Βαις, τη στιγμή που ο Κάρτερ κάρφωσε περνώντας από πάνω του; Ε, τώρα είσαι εσύ στη θέση του (όχι του Κάρτερ)!

Αουτς! Ίσως επιδίωκα κάποιο σκληρό φάουλ για να μη γίνει...

Δ) Δέχεσαι ένα χαστούκι από τον προπονητή σου εν ώρα αγώνα.

Εδώ μπαίνει και το θέμα της αξιοπρέπειας... Το λιγότερο θα ήταν να φύγω από το γήπεδο... Διαφορετικά, θα γινόμουν Σπρίγουελ...
Igor
Eγω εχω παθει και χειροτερο . Χανουμε για 2 σε εναν αγωνα πρεπει να χασω τη βολη.. Τη χανω παιρνουμε ριμπαουντ αλλα ο διατητης σφυριζει γιατι ειχα μπει μεσα απο τον ενθουσιασμο μου για να παρουμε ριμπαουντ.

Κρεμασα ολη την ομαδα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.