Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ CAFE(ΣΤΟΝ ΒΥΡΩΝΑ)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
airsta
Αν εχετε ορεξη icon_blahblah.gif για περισσοτερο offtopic.gif στο γυναικειο μπασκετ, τοτε ελατε fast.gif την παρασκευη 30 νοεμβρη στο διοικητηριο καφε μετα τις 9( λογω προπονησεων).Ειναι στον Βυρωνα στην πλατεια του Αγιου Λαζαρου .Πληροφοριες στον (sch-dolly12). Ελατε να δειξουμε την δυναμη μας στο γυναικειο μπασκετ. wos_sport5.gif wav.gif
tsops
QUOTE(airsta @ Nov 20 2007, 16:28 ) *
Αν εχετε ορεξη icon_blahblah.gif για περισσοτερο offtopic.gif στο γυναικειο μπασκετ, τοτε ελατε fast.gif την παρασκευη 30 νοεμβρη στο διοικητηριο καφε μετα τις 9( λογω προπονησεων).Ειναι στον Βυρωνα στην πλατεια του Αγιου Λαζαρου .Πληροφοριες στον (sch-dolly12). Ελατε να δειξουμε την δυναμη μας στο γυναικειο μπασκετ. wos_sport5.gif wav.gif


Αν το gathering είναι τέτοιου χαρακτήρα, θα χαρώ να έρθω και να τα πούμε και από κοντά smile.gif Εύχομαι να έχει απήχηση η συνάντηση και να γίνει τελικά
airsta
QUOTE(tsops @ Nov 22 2007, 11:48 ) *
Αν το gathering είναι τέτοιου χαρακτήρα, θα χαρώ να έρθω και να τα πούμε και από κοντά smile.gif Εύχομαι να έχει απήχηση η συνάντηση και να γίνει τελικά

σε περιμενω, ασφαλως ειναι μια καλη προσπαθεια με την βοηθεια φιλωνκαι γνωστων και πιστευω να εχει απηχηση .ενας καφες η ενα ποτο με ατομα που εχουνε σχεση με τον χωρο ειναι παντα κατι καλο και νομιζω οτι κατι καλο βγαινει .σε περιμενουμε λοιπον tsops με την παρεα σου 77.gif 77.gif 77.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Nov 22 2007, 15:48 ) *
Αν το gathering είναι τέτοιου χαρακτήρα, θα χαρώ να έρθω και να τα πούμε και από κοντά smile.gif Εύχομαι να έχει απήχηση η συνάντηση και να γίνει τελικά


Ο σκοπός απ ότι κατάλαβα αυτός είναι!
δεν είναι ένα απλώς to know as better, αλλά ίσως μια κίνηση καλής θέλησης και συσπείρωσης των ατομων του φορουμ ειδικά όσον αφορα το γυναικείο μπασκετ!
Μήπως είναι καιρός να ενώσουμε λιγο τις φωνές μας και εκτός φορουμ??? rolleyes.gif λέω εγώ τωρα!!! wink.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Nov 22 2007, 14:14 ) *
Μήπως είναι καιρός να ενώσουμε λιγο τις φωνές μας και εκτός φορουμ??? rolleyes.gif λέω εγώ τωρα!!! wink.gif


έτσι, έτσι. Άντε, να δούμε τι απήχηση θα έχει η προσπάθεια των παιδιών smile.gif
airsta
QUOTE(Live strong @ Nov 22 2007, 12:14 ) *
Ο σκοπός απ ότι κατάλαβα αυτός είναι!
δεν είναι ένα απλώς to know as better, αλλά ίσως μια κίνηση καλής θέλησης και συσπείρωσης των ατομων του φορουμ ειδικά όσον αφορα το γυναικείο μπασκετ!
Μήπως είναι καιρός να ενώσουμε λιγο τις φωνές μας και εκτός φορουμ??? rolleyes.gif λέω εγώ τωρα!!! wink.gif

σωστη !!!! συνεχιζουμε δυνατα 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
sch
Και γω με την σειρά μου εύχομαι να έχει απήχηση (που θα έχει) και να κανονίζουμε συχνά να βρισκόμαστε εκεί για να τα λέμε απο κοντά και όχι μόνο απο το φόρουμ. Εγώ, πάντως, θα'μαι...Περιμένω να δω και άλλους, γνωστούς και μη. Και κανονίστε όσοι δεν έρθετε την επόμενη μέρα... shot.gif shot.gif shot.gif
Με αγάπη, sch!
mpalla
Επειδή έλαβα και προσωπική πρόσκληση από ένα αξιότιμο μέλος του forum και καλό φίλο wink.gif ένα ποτάκι θα περάσω να το πιούμε και να γνωριστούμε smile.gif
dolly12
oxi poy de 8a pigainessavritsa notiwn prosteiwn!!!! smiley.gif
airsta
QUOTE(mpalla @ Nov 22 2007, 12:42 ) *
Επειδή έλαβα και προσωπική πρόσκληση από ένα αξιότιμο μέλος του forum και καλό φίλο wink.gif ένα ποτάκι θα περάσω να το πιούμε και να γνωριστούμε smile.gif

σε περιμενουμε icon_wave.gif icon_wave.gif και σε ευχαριστουμε που θα ερθεις
airsta
QUOTE(dolly12 @ Nov 22 2007, 15:25 ) *
oxi poy de 8a pigainessavritsa notiwn prosteiwn!!!! smiley.gif

υπαρχουν σαυρες στα νοτια προαστια? τιw περιμενουμε και αυτες biggrin.gif biggrin.gif γεια σου dolly
diama13
Ρε παιδια,εγω εχω προπονηση.......καλα να μου πειτε και ν μην ερθω εγω δν χαλαει η παρεα... 68.gif
cliff_ac
.....
diama13
QUOTE(cliff_ac @ Nov 22 2007, 18:14 ) *
.....



Ωραια παμε μαζι αλλα πηγαινε πες στον προπονητη μου οτι δν θα παω προπονηση και εχουμε και την επομενη μερα αγωνα........ laugh.gif smiley.gif
F A N of TSAKI TSAN
QUOTE(diama13 @ Nov 22 2007, 18:12 ) *
Ρε παιδια,εγω εχω προπονηση.......καλα να μου πειτε και ν μην ερθω εγω δν χαλαει η παρεα... 68.gif

Που παιζεις; Πες μας τον προπονητη σου να σου πουμε ποια εισαι...εννοω να του πουμε να ερθεις. Αληθεια ποια εισαι;
mpalla
QUOTE(dolly12 @ Nov 22 2007, 17:25 ) *
oxi poy de 8a pigainessavritsa notiwn prosteiwn!!!! smiley.gif


Οι νότιες σαύρες είναι παντώς καιρού και πάνε παντού tongue.gif Οι των βορείων θα έρθουν?????? wink.gif
alexako
QUOTE(diama13 @ Nov 22 2007, 16:18 ) *
Ωραια παμε μαζι αλλα πηγαινε πες στον προπονητη μου οτι δν θα παω προπονηση και εχουμε και την επομενη μερα αγωνα........ laugh.gif smiley.gif

Τί ωρα έχεις προπόνηση εσύγιατί χειρότερη ώρα απο εμάς δεν νομίζω να έχεις!!! wink.gif
airsta
QUOTE(diama13 @ Nov 22 2007, 16:12 ) *
Ρε παιδια,εγω εχω προπονηση.......καλα να μου πειτε και ν μην ερθω εγω δν χαλαει η παρεα... 68.gif

ειπαμε μετα το τελος των προπονησεων μας .και η παρεα για να γινει πρεπει να ειναι ολοι icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
airsta
QUOTE(cliff_ac @ Nov 22 2007, 16:14 ) *
.....

εσυ? γιατι σιωπη? blove.gif blove.gif peace.gif peace.gif σε περιμενουμε
sch
QUOTE(mpalla @ Nov 22 2007, 22:14 ) *
Οι νότιες σαύρες είναι παντώς καιρού και πάνε παντού tongue.gif Οι των βορείων θα έρθουν?????? wink.gif

αυτό έλειπε να μην έρθουν shot.gif
airsta
QUOTE(mpalla @ Nov 22 2007, 18:14 ) *
Οι νότιες σαύρες είναι παντώς καιρού και πάνε παντού tongue.gif Οι των βορείων θα έρθουν?????? wink.gif

πιστευω οτι θα ερθουν και των βορειων προαστιων οι σαυρες smile.gif biggrin.gif icon_wave.gif smiley.gif
airsta
QUOTE(alexako @ Nov 22 2007, 19:27 ) *
Τί ωρα έχεις προπόνηση εσύγιατί χειρότερη ώρα απο εμάς δεν νομίζω να έχεις!!! wink.gif

μετα το τελοσ τησ προπονησης λεμε icon_drunk.gif για λιγο bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
trefoil 13
Που να τρέχουμε, μετά την προπόνηση κιόλας Βύρωνα...;
Και εγώ έχω προπόνηση μέχρι αργά και ο Βύρωνας πέφτει μακριά.. Ειδικά αν είσαι μόνο 17 και ακόμα δεν έχεις δίπλωμα... sad.gif
sch
QUOTE(airsta @ Nov 22 2007, 23:35 ) *
πιστευω οτι θα ερθουν και των βορειων προαστιων οι σαυρες smile.gif biggrin.gif icon_wave.gif smiley.gif

ούτως η άλλως θα'ναι στα κεντρικά προάστεια, οπότε είναι κοντά στο σημείο συνάντησης...
alexako
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 22 2007, 19:39 ) *
Που να τρέχουμε, μετά την προπόνηση κιόλας Βύρωνα...;
Και εγώ έχω προπόνηση μέχρι αργά και ο Βύρωνας πέφτει μακριά.. Ειδικά αν είσαι μόνο 17 και ακόμα δεν έχεις δίπλωμα... sad.gif

χμμ...εχεις ένα μικρό προβληματάκι η αλήθεια είναι!
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 22 2007, 23:39 ) *
Που να τρέχουμε, μετά την προπόνηση κιόλας Βύρωνα...;
Και εγώ έχω προπόνηση μέχρι αργά και ο Βύρωνας πέφτει μακριά.. Ειδικά αν είσαι μόνο 17 και ακόμα δεν έχεις δίπλωμα... sad.gif

εσύ, οπωσδήποτε πρέπει να'ρθεις tongue.gif
trefoil 13
QUOTE(alexako @ Nov 22 2007, 21:42 ) *
χμμ...εχεις ένα μικρό προβληματάκι η αλήθεια είναι!

Μεγάλο είναι αυτό το προβληματάκι... Έχω μάθει όλα τα κλειστά της Αττικής (και Θεσ/νίκης και... και...) με συγκοινωνία. Και ειδικά τα λεωφορεία (που χρειάζομαι για Βύρωνα) μου την σπάνε αφάνταστα.
Ένας χρόνος (παρά έναν μήνα σχεδόν!) ακόμα που θα πάει, θα πάρω δίπλωμα και μετά...! Από φέτος το καλοκαίρι έχω ξεκινήσει μαθήματα! Και έκανα τον δίσκο στο αμάξι του πατέρα μου να μυρίσει αλλά μην το πείτε παρά έξω...!! rolleyes.gif laugh.gif

QUOTE(sch @ Nov 22 2007, 21:42 ) *
εσύ, οπωσδήποτε πρέπει να'ρθεις tongue.gif

Ναι ε; Οπωσδήποτε; Μην ανησυχείς, τόσο καιρό έχουμε να τα πούμε από κοντά όμως η ώρα πλησιάζει!
Έλα αύριο 11:30 από Ν. Φιλαδέλφεια να με πάρεις! tongue.gif
airsta
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 22 2007, 19:39 ) *
Που να τρέχουμε, μετά την προπόνηση κιόλας Βύρωνα...;
Και εγώ έχω προπόνηση μέχρι αργά και ο Βύρωνας πέφτει μακριά.. Ειδικά αν είσαι μόνο 17 και ακόμα δεν έχεις δίπλωμα... sad.gif

ελα καλε ο βυρωνας ειναι στο κεντρο rolleyes.gif rolleyes.gif παρε ενα ταξι και ελα .αλλα αν δεν μπορεις οκ sad.gif sad.gif sad.gif
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 22 2007, 23:48 ) *
Ναι ε; Οπωσδήποτε; Μην ανησυχείς, τόσο καιρό έχουμε να τα πούμε από κοντά όμως η ώρα πλησιάζει!
Έλα αύριο 11:30 από Ν. Φιλαδέλφεια να με πάρεις! tongue.gif

δεν είναι αύριο, την άλλη Παρασκευή είναι. Έσυ θα χάσεις 65.gif
trefoil 13
QUOTE(sch @ Nov 22 2007, 21:50 ) *
δεν είναι αύριο, την άλλη Παρασκευή είναι. Έσυ θα χάσεις 65.gif

Ωχ ναι... την άλλη Παρασκευή... Δεν το είχα προσέξει... Καλά, ίσως να γίνει κάτι...!
diama13
9μιση εχουμε προπονηση,που ν ερθω μικρο κοριτσι εκει περα τετοια ωρα..........? blove.gif
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ Nov 23 2007, 00:08 ) *
9μιση εχουμε προπονηση,που ν ερθω μικρο κοριτσι εκει περα τετοια ωρα..........? blove.gif

Εμ ,πες τα! Τα ίδια ακριβώς λέω! Λοιπόν, εμείς οι μικρές, θα μαζευτούμε ένα Σάββατο (όχι... έχουμε και αγώνα με την ομάδα μας) μια Κυριακή (με τίποτα, παίζουν οι γυναίκες του ΠΑΟ!!) πρωί σε έναν παιδότοπο να το γλεντήσουμε με φάντα και αμίτες!
airsta
θελω τσακι τσαν στη συναντηση .μπορω? peace.gif peace.gif peace.gif
Live strong
QUOTE(trefoil 13 @ Nov 23 2007, 02:11 ) *
Εμ ,πες τα! Τα ίδια ακριβώς λέω! Λοιπόν, εμείς οι μικρές, θα μαζευτούμε ένα Σάββατο (όχι... έχουμε και αγώνα με την ομάδα μας) μια Κυριακή (με τίποτα, παίζουν οι γυναίκες του ΠΑΟ!!) πρωί σε έναν παιδότοπο να το γλεντήσουμε με φάντα και αμίτες!

offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif

Είπαμε ποιοι μπορειτε να έρθετε..όχι που θα πάτε να το γλεντήσετε....με φάντα αμίτες και μαλλι της γριάς!

Λοιπόν!!! Περιμένω συμμετοχές!!!! Για να μην αγριέψω angry_red.gif angry_red.gif blech.gif
sch
QUOTE(Live strong @ Nov 23 2007, 14:40 ) *
offtopic.gif offtopic.gif offtopic.gif

Είπαμε ποιοι μπορειτε να έρθετε..όχι που θα πάτε να το γλεντήσετε....με φάντα αμίτες και μαλλι της γριάς!

Λοιπόν!!! Περιμένω συμμετοχές!!!! Για να μην αγριέψω angry_red.gif angry_red.gif blech.gif

ωχ αμάν, ο μπαμπούλας ohmy.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(airsta @ Nov 23 2007, 12:38 ) *
θελω τσακι τσαν στη συναντηση .μπορω? peace.gif peace.gif peace.gif

ΧΑΧΑ...γιατί καλέ μου άνθρωπε τι σουχω κάνει??
θα είναι μασκέ το πάρτυ????
αν είναι να έρθω....!!!χαχα
την άλλη παρασκευή είναι??η σήμερα?
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 23 2007, 14:51 ) *
ΧΑΧΑ...γιατί καλέ μου άνθρωπε τι σουχω κάνει??
θα είναι μασκέ το πάρτυ????
αν είναι να έρθω....!!!χαχα
την άλλη παρασκευή είναι??η σήμερα?



για σένα θα κάνουμε μια εξαίρεση και θα σ αφήσουμε να μπεις με μάσκα w00t.gif smiley.gif
Άντε θα έρθεις; έλεος!!!! hippy.gif.jpeg
Σου πάει η καρδιά να του χαλάσεις χατήρι; 6.gif κριμα ειναι.. sad-smiley-009.gif
sch
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 23 2007, 14:51 ) *
ΧΑΧΑ...γιατί καλέ μου άνθρωπε τι σουχω κάνει??
θα είναι μασκέ το πάρτυ????
αν είναι να έρθω....!!!χαχα
την άλλη παρασκευή είναι??η σήμερα?

την άλλη παρασκευή...
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 23 2007, 12:54 ) *
για σένα θα κάνουμε μια εξαίρεση και θα σ αφήσουμε να μπεις με μάσκα w00t.gif smiley.gif
Άντε θα έρθεις; έλεος!!!! hippy.gif.jpeg
Σου πάει η καρδιά να του χαλάσεις χατήρι; 6.gif κριμα ειναι.. sad-smiley-009.gif


ΔΕ Θέλω με τίποτα να σας χαλάσω το χατίρι...αλλά μέχρι τότε ποιός ζει ποιός πεθαίνει...αν και θα προτιμούσα να τα λέγαμε στο jambo...
Live strong
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 23 2007, 15:09 ) *
ΔΕ Θέλω με τίποτα να σας χαλάσω το χατίρι...αλλά μέχρι τότε ποιός ζει ποιός πεθαίνει...αν και θα προτιμούσα να τα λέγαμε στο jambo...


Δε θέλω ν ακούω πεσιμιστικά σχόλια.. kill.gif όσο για τα jumbo σου έχω μια έκπληξη...αν είσαι καλό παιδί θασου δώσω μια δωροεπιταγή που έχω να πάρεις ότι τραβάει η ψυχή σου icon_joy.gif
diama13
Ε ρε κολλημα η τσακιτσαν με τα τζαμπο.............. laugh.gif

trefoil13,δν μας θελουν...... 68.gif εμεις προσπαθουμε ν βρουμε τροπο μηπως και καταφερουμε να παμε στην συναντηση και μας κοροιδευουν................ 68.gif laugh.gif
Live strong
QUOTE(diama13 @ Nov 23 2007, 15:13 ) *
Ε ρε κολλημα η τσακιτσαν με τα τζαμπο.............. laugh.gif

trefoil13,δν μας θελουν...... 68.gif εμεις προσπαθουμε ν βρουμε τροπο μηπως και καταφερουμε να παμε στην συναντηση και μας κοροιδευουν................ 68.gif laugh.gif


Είσαι καλά; w00t.gif Εσας δε θέλουμε; τη ζωή του φόρουμ; tongue.gif
sch
QUOTE(diama13 @ Nov 23 2007, 15:13 ) *
Ε ρε κολλημα η τσακιτσαν με τα τζαμπο.............. laugh.gif

trefoil13,δν μας θελουν...... 68.gif εμεις προσπαθουμε ν βρουμε τροπο μηπως και καταφερουμε να παμε στην συναντηση και μας κοροιδευουν................ 68.gif laugh.gif

ποιός το'πε ότι δεν σας θέλουμε? Θα βρεθεί τρόπος να έρθετε, όλα γίνονται...
G_7
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Nov 23 2007, 12:51 ) *
ΧΑΧΑ...γιατί καλέ μου άνθρωπε τι σουχω κάνει??
θα είναι μασκέ το πάρτυ????
αν είναι να έρθω....!!!χαχα
την άλλη παρασκευή είναι??η σήμερα?


Σαν καλος άνθρωπος που είμαι....θα σε αφησω να πας σε αυτη τη συναντηση...Παρασκευη 30/11 ακυρο...Δεν εχεις να πας πουθενα...!!!! Γιατι θα σε kill.gif ....
diama13
Ακριβως.......επειδη ειμαι καλα λεω οτι δν μας θελετε................ετσι κ αλλιως που κολλαμε εμεις οι μικρες μεσα στους ενηλικες?
TSAKITSAN4
QUOTE(Live strong @ Nov 23 2007, 13:12 ) *
Δε θέλω ν ακούω πεσιμιστικά σχόλια.. kill.gif όσο για τα jumbo σου έχω μια έκπληξη...αν είσαι καλό παιδί θασου δώσω μια δωροεπιταγή που έχω να πάρεις ότι τραβάει η ψυχή σου icon_joy.gif


αλήθεια????ωραία...πότε θα μου την δώσεις??
είμαστε off...!!
nai αλλά η μάνατζερ δε μαφήνει!!!
την φοβάμαι λίγο!!!
froso
QUOTE(diama13 @ Nov 23 2007, 13:20 ) *
Ακριβως.......επειδη ειμαι καλα λεω οτι δν μας θελετε................ετσι κ αλλιως που κολλαμε εμεις οι μικρες μεσα στους ενηλικες?

Καλέ μην ακούς τον sch...ζηλεύει γιατί έχει περάσει την ηλικία σας εδώ και 2 αιώνες!! 19.gif 19.gif
Θα έρθετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το πώς θα το βρούμε!
Στην ανάγκη θα βάλουμε πουλμαν!
diama13
QUOTE(froso @ Nov 23 2007, 13:44 ) *
Καλέ μην ακούς τον sch...ζηλεύει γιατί έχει περάσει την ηλικία σας εδώ και 2 αιώνες!! 19.gif 19.gif
Θα έρθετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ το πώς θα το βρούμε!
Στην ανάγκη θα βάλουμε πουλμαν!



Ναι σιγα μην βαλουμε κ πουλμαν,με ωρα αναχωρησης και ωρα επιστροφης....... laugh.gif smiley.gif

δν πειραζει εγω τουλαχιστον θα νιωσω ακυρη.....δν πειραζει,βγαλτε ενα ατομο εξω..
froso
QUOTE(diama13 @ Nov 23 2007, 13:46 ) *
Ναι σιγα μην βαλουμε κ πουλμαν,με ωρα αναχωρησης και ωρα επιστροφης....... laugh.gif smiley.gif

δν πειραζει εγω τουλαχιστον θα νιωσω ακυρη.....δν πειραζει,βγαλτε ενα ατομο εξω..

ωωωω, βρε παιδί μου....μην είσαι έτσι τώρα... sad.gif
έλα θα κάνουμε όλα τα μικρά παρέα και θα αφήσουμε τη γερουσία να πινει φασκόμηλο!!
sch
QUOTE(froso @ Nov 23 2007, 15:48 ) *
ωωωω, βρε παιδί μου....μην είσαι έτσι τώρα... sad.gif
έλα θα κάνουμε όλα τα μικρά παρέα και θα αφήσουμε τη γερουσία να πινει φασκόμηλο!!

look who's talking... Α, καλά το'χεις χάσει Ευφροσύνη...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.