Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Euroleague 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
salonikatasos
Βγήκε το πρόγραμμα. Με μια πρώτη ματιά δύσκολο το τριήμερο 16-18 νοέμβρη γιατί στις 16 παίζουμε στη μαδρίτη με ρεάλ(ο οσφπ με μπαρτσελόνα στον πειραιά) και στις 18 παίζουμε στο ΟΑΚΑ με ολυμπιακό
http://www.euroleague.net/rs/743nb4yaic3nu...rs-calendar.pdf

freeze1908
αυτό που θα πω μπορεί να φανεί χαζό αλλα μονο σε μένα φαίνεται ότι είναι σκανδαλωδώς καλύτερο το πρόγραμμα του ολυμπιακού στη euroleague?
http://euroleague.sport24.gr/article/41562...ue-2016-17.html
rahxephon13
http://www.eurohoops.net/el/featured-el/31...amma-ton-eonion

Βγήκε το τηλεοπτικό πρόγραμμα για τους αγώνες της ευρωλιγκας.
yorgos
QUOTE(rahxephon13 @ Sep 15 2016, 19:27 ) *
http://www.eurohoops.net/el/featured-el/31...amma-ton-eonion

Βγήκε το τηλεοπτικό πρόγραμμα για τους αγώνες της ευρωλιγκας.


Oi cyberγκουρού μπορούν να μας πουν για όσους είμαστε εκτός Ελλάδος ποια ματς θα μπορούμε να δούμε πιθανότερα; Online θα παίζει η ΕΡΤ ή η νόβα; Για να κανονίσουμε και τις δουλειές μς δηλαδή
PanosIlio
QUOTE(yorgos @ Sep 15 2016, 23:34 ) *
Oi cyberγκουρού μπορούν να μας πουν για όσους είμαστε εκτός Ελλάδος ποια ματς θα μπορούμε να δούμε πιθανότερα; Online θα παίζει η ΕΡΤ ή η νόβα; Για να κανονίσουμε και τις δουλειές μς δηλαδή


Το webTV της ΕΡΤ δεν παίζει σε IP του εξωτερικού, πρέπει να είσαι Ελλάδα (ή να φαίνεται ότι είσαι Ελλάδα). Αυτό, θεωρώ πως έχει να κάνει και με τα δικαιώματα, δηλαδή η ΕΡΤ το έχει αγοράσει το περιεχόμενο για προβολή στην Ελλάδα.

Η NOVA έχει online, το NovaGO, αλλά πρέπει να είσαι συνδρομητής και δεν παίζει και στο εξωτερικό νομίζω και αυτό, πάλι λόγω δικαιωμάτων.

Εφόσον μένεις εξωτερικό, και αν έχεις δυνατότητα να αγοράσεις, γιατί δεν αγοράζεις το EuroleagueTV, όπου θα βλέπεις τα πάντα.
pan24
QUOTE (yorgos @ Sep 15 2016, 23:34 ) *
Oi cyberγκουρού μπορούν να μας πουν για όσους είμαστε εκτός Ελλάδος ποια ματς θα μπορούμε να δούμε πιθανότερα; Online θα παίζει η ΕΡΤ ή η νόβα; Για να κανονίσουμε και τις δουλειές μς δηλαδή


κατεβαζεις το hola(vpn ειναι),σεταρεις χωρα ελλαδα και βλεπεις τα παντα και απο ert webtv και απο nova go
Αν εισαι εξωτερικο βεβαια μπορεις να αγορασεις συνδρομη στο euroleague tv αλλα τσεκαρε πρωτα τι παιζει με τα δικαιωματα που μπορει να εχει καποιο τοπικο καναλι μηπως λογω αυτου δεν σε αφηνει να δεις καποια παιχνιδια απο το euroleague tv
comrade
Καλο ειναι να μη χρησιμοποιειτε hola.

Δεν γνωριζω απο τεχνικα θεματα αλλα διαβάστε λιγο εδω:

Adios, Hola!

και εδω

[ALL] DO NOT USE HOLA - You become an unwitting exit node!
pan24
QUOTE (comrade @ Sep 16 2016, 15:47 ) *
Καλο ειναι να μη χρησιμοποιειτε hola.

Δεν γνωριζω απο τεχνικα θεματα αλλα διαβάστε λιγο εδω:

Adios, Hola!

και εδω

[ALL] DO NOT USE HOLA - You become an unwitting exit node!

Το ξερω,και στο site του το λεει οτι στην δωρεαν εκδοση ισχυει αυτο
Ουσιαστικα στην τζαμπα εκδοση λειτουργεις και εσυ σαν σερβερ
Αν το σκεφτεις ειναι λογικο αφου καποιο ανταλλαγμα θα επαιρνε για να σου προσφερει κατι που κανονικα για να το εχεις με τετοια ποιοτητα θα πληρωνες
Μια καλη λυση αν σε ενοχλει αυτο ειναι οταν δεν το χρησιμοποιεις να απενεργοποιεις το extension του(σε τετοια μορφη εγκαθισταται) ωστε να μην μπορει να κανει τιποτα
Reggie Miller 31
Παίδες, παίζει να παίξουμε με Φενέρ στους 8? Πραγματικά την βλέπω τώρα με το τσίρκο του Μπαρτζώκα και είναι άθλιοι... Νομίζω οτι αυτή την στιγμή μαζί με Ερυθρο/Νταρου είναι η πιο κακή ομάδα στους 8.
john wick
Ποτε παιζουμε; 18 ή 19?
androu
Αν νικήσει η Ζαλγκίρις την Μπασκόνια τι γίνεται; Παίζουμε με Φενέρ;
basketikos13
QUOTE(chrisgl_13 @ Apr 6 2017, 22:46 ) *
Πλεονέκτημα έδρας. Ποιός να το περίμενε. Εξαιρέτικη εμφάνιση στο β΄ημίχρονο.Έχω χάσει το μυαλό μου smiley.gif


Tο προγραμμα των ομαδων

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Εντος εχει: νταρουσαφακα, γαλατασαραυ και ρεαλ.
Εκτος εχει μακαμπι, ερυθρο αστερα, εφες και τσσκα.

ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
Εντος εχει: μπασκονια, μακαμπι, μπαρτσελονα.
Εκτος εχει ζαλγκιρις, μπαμπεργκ, εφες και ρεαλ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Εντος εχει: ρεαλ, ουνιξ και τσσκα.
Εκτος εχει νταρουσαφακα, ζαλγκιρις, μπασκονια μακαμπι.

Προβλεψεις:

ΟΣΦΠ 4/7
Ο ολυμπιακος θα κερδισει την νταρουσαφακα και την γαλατασαραυ στο σεφ, οπως λογικα και την μακαμπι στο τελ αβιβ.
Δεν το βλεπω να κερδιζει σε μοσχα και κωνσταντινουπολη την εφες.
Ειναι φαβορι στο σεφ με ρεαλ και αουτσαιντερ στο βελιγραδι με ερυθρο.

ΦΕΝΕΡ 4/7

Εντος εχει πολυ επικινδυνο αγωνα εντος με την μπασκονια που θα καιγεται για μια νικη εκτος προγραμματος ωστε να μπει στην οχταδα, αλλα η φενερ εχει προβαδισμα.
Τις αδιαφορες μακαμπι και μπαρτσελονα θα τις κερδισει.
Στα εκτος της πιστευω θα κερδισει την ζαλγκιρις και τελος. Θα χασει και στο μπαμπεργκ και στην εφες και στην μαδριτη απο τη ρεαλ. Στο μπαμπεργκ ισως κυνηγησει την νικη η φενερ αλλα οι γερμανοι ειναι δυσκολοκαταβητη ομαδα και πολυ δυνατοι στην εδρα τους.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 5/7

Εντος ευκολα η δυσκολα θα κερδισει τα ντερμπυ με ρεαλ και τσσκα στα οποια θα μπει υποψιασμενος και οι αντιπαλοι του θα σκεφτονται ηδη αλλα πραγματα -παιζουμε προς το τελος.
Θα νικησει ευκολα την αρμανι.
Εκτος πιστευω θα περασει απο ζαλγκιρις και μακαμπι αλλα το βλεπω πολυ δυσκολο να κερδισει σε νταρουσαφακα και μπασκονια.

Γενικοτερα για το πλεονεκτημα νομιζω ειτε η φενερ πρεπει να κανει μια ηττα εκτος προγραμματος στην εδρα της απο μακαμπι η μπαρτσελονα η να χασει και τα δυο απο τα λεγομενα αμφιρροπα της με μπασκονια εντος η με μπαμπεργκ εκτος.

Η εμεις εκτος απο το να διαφυλλαξουμε την εδρας μας να κανουνμε 3 εκτος εδρας νικες με ζαλγκιρις και μακαμπι που λογικα θα τις παρουμε συν μια σε νταρουσαφακα η μπασκονια.

Δυσκολα ολα τα παραπανω αλλα οχι απιθανα.
john wick
QUOTE (androu @ Apr 6 2017, 19:55 ) *
Αν νικήσει η Ζαλγκίρις την Μπασκόνια τι γίνεται; Παίζουμε με Φενέρ;




Με Εφες δεν παιζουμε οπως κ να εχει..
Με νικη της Μπασκονια σημερα παιζουμε με Μπασκονια...
Με ηττα της Μπασκονια σημερα κ ηττα της Εφες αυριο ,παιζουμε με Ζοτς..,
το_καλύτερο_3d
Παιδιά αν χάσει η μπασκόνια παίζει με ρεαλ??
Stojako
QUOTE (το_καλύτερο_3d @ Apr 6 2017, 23:24 ) *
Παιδιά αν χάσει η μπασκόνια παίζει με ρεαλ??


Μόνο αν κερδίσει ο Ερυθρός την Νταρουσάφακα.
το_καλύτερο_3d
QUOTE (Stojako @ Apr 6 2017, 22:27 ) *
Μόνο αν κερδίσει ο Ερυθρός την Νταρουσάφακα.

Αλλιώς με ολυμπιακό?
john wick
Ξεκαθαριζει το πραγμα παιδες.....

Οι Βασκοι πανε για ηττα οποτε να ετοιμαζομαστε για Φενερ.....
garou
QUOTE (john wick @ Apr 6 2017, 23:31 ) *
Ξεκαθαριζει το πραγμα παιδες.....

Οι Βασκοι πανε για ηττα οποτε να ετοιμαζομαστε για Φενερ.....

με ποιον πεφτουν αν χασουν?ρεαλ?
john wick
QUOTE (garou @ Apr 6 2017, 20:33 ) *
με ποιον πεφτουν αν χασουν?ρεαλ?



Αναλογως κ το αυριανο Ρεαλ Εφες.,,
Παντως νομιζω οτι πλεον 7η δεν μπορει να βγει η Φενερ οποτε δεν μπορουν οι Ισπανοι να την στειλουν απεναντι στην Τσσκα...
chrisgl_13
Πάντως όσο και να μην πείθει η φενερ , εγώ την φοβάμαι πάρα πολύ.
john wick
QUOTE (chrisgl_13 @ Apr 6 2017, 20:35 ) *
Πάντως όσο και να μην πείθει η φενερ , εγώ την φοβάμαι πάρα πολύ.




Μετα και το περσυνο καζο ,νομιζω οτι οι παιχτες μας με την Φενερ θα ειναι πιο συγκεντρωμενοι...
Αν χασει η Μπασκωνια πεφτει πανω στην Τσσκα..
zarmas
Η Μπασκονία απλά σήμερα αποφεύγει εμάς 77.gif
john wick
Λες να προτιμαει την Τσσκα;; smiley.gif
Πεφτουν κορμια στην Ισπανια....
Stojako
QUOTE (το_καλύτερο_3d @ Apr 6 2017, 23:30 ) *
Αλλιώς με ολυμπιακό?



Αλλιώς ΤΣΣΚΑ.
CG.
Φενερ λοιπον
Θα δουμε μαγικα στα πλειοφ
j-kidd13
Δεν γινονται αυτα ρε π€×%×η μου...Παιρνεις το πλεονεκτημα ,και παει και χανει η Μπασκονια απ τη Ζαλγκιρις και σου στελνει τη Φενερ.
Θα προτιμουσα Μπασκονια με μειονεκτημα παρα Φενερ με πλεονεκτημα.Σκουρα τα πραγματα.
whaler
QUOTE (j-kidd13 @ Apr 7 2017, 00:01 ) *
Δεν γινονται αυτα ρε π€×%×η μου...Παιρνεις το πλεονεκτημα ,και παει και χανει η Μπασκονια απ τη Ζαλγκιρις και σου στελνει τη Φενερ.
Θα προτιμουσα Μπασκονια με μειονεκτημα παρα Φενερ με πλεονεκτημα.Σκουρα τα πραγματα.


Η Μπασκόνια σίγουρα θα μας ταίριαζε καλύτερα, μην ξεχνάς, όμως, πως πήραμε το πλεονέκτημα. Και αυτός ο Παναθηναϊκός που βλέπω τον τελευταίο καιρό, ματώνει τη φανέλα και εκεί ακριβώς ποντάρω. Παίζεις με έναν ισχυρό αντίπαλο, ένα θρυλικό προπονητή, έχεις τεράστιο κίνητρο για να τον νικήσεις. Στο ΟΑΚΑ που θα βράζει, δυο παιχνίδια εκτιμώ πως θα τα πάρουμε σίγουρα. Να μην πάρουμε και ένα ακόμα σε τρια ματς;
MaJesty23
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 7 2017, 00:01 ) *
Δεν γινονται αυτα ρε π€×%×η μου...Παιρνεις το πλεονεκτημα ,και παει και χανει η Μπασκονια απ τη Ζαλγκιρις και σου στελνει τη Φενερ.
Θα προτιμουσα Μπασκονια με μειονεκτημα παρα Φενερ με πλεονεκτημα.Σκουρα τα πραγματα.



Δεν μασάμε!!!Η Φενέρ είναι σε μεγάλη τρικυμία...Για μένα κλειδί είναι το απόρθητο ΟΑΚΑ.Sito τράβα Ρωσία που ήθελες Παναθηναικό και Ολυμπιακό.
Dreamerpanos
Μαμήθηκε ο Δίας(σόρυ Αρτέμη).

Όχι ότι δεν μπορούμε να περάσουμε αλλά κι εγώ την φοβάμαι πολύ....
john wick
Edit:
Με Φενερ....

Εχω καλο προαισθημα , βλεπω να μαζευονται 30.000 στο ΟΑΚΑ....
Igor
QUOTE(john wick @ Apr 6 2017, 23:05 ) *
Ανακεφαλαιωνουμε κυριοι...
Οριστικα κ αμετακλητα...
Με νικη της Ρεαλ αυριο , παιζουμε με Φενερ...
Με ηττα της Ρεαλ αυριο παιζουμε με Εφες....


Γιατι παιζουμε με Εφες?
Dreamerpanos
QUOTE (john wick @ Apr 7 2017, 00:05 ) *
Ανακεφαλαιωνουμε κυριοι...
Οριστικα κ αμετακλητα...
Με νικη της Ρεαλ αυριο , παιζουμε με Φενερ...
Με ηττα της Ρεαλ αυριο παιζουμε με Εφες....


Γιατί Εφές?
Quincy
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 6 2017, 22:01 ) *
Θα προτιμουσα Μπασκονια με μειονεκτημα παρα Φενερ με πλεονεκτημα.Σκουρα τα πραγματα.


Δεν ξέρω αν το λες αυτό σκεπτόμενος ότι ο Ομπράντοβιτς θα κάνει κάνα ξόρκι για να γίνει ομάδα αυτό που βλέπουμε 5-6 μήνες τώρα, ή το σπρώξιμο που πιθανότατα να έχουν οι Τούρκοι, αλλά σε βρίσκω υπερβολικό. Εμένα δεν με πείθει ότι μπορεί να περάσει από το ΟΑΚΑ.
nvip13
Αφου πρωτα τους κοιμησε με δηλώσεις οτι θα πανε final 4, μετα τους γλεντησε ο Σαρας.

Κριμα για μας διοτι πολυ φοβαμαι οτι θα πεσει πολυ σπρωξιμο σε Φενερ.
Stojako
Ο Παναθηναϊκός την δεδομένη στιγμή δεν έχει κάτι να φοβηθεί από την φενέρ. Δεν ξέρω αν την έχει παρακολουθήσει κάποιος αλλά κάνει τον χειρότερο δεύτερο γύρο από τις ομάδες που έχουν μπει στα πλειοφφς όχι μόνο βάση αποτελεσμάτων αλλά και αγωνιστικά δείχνει μια εικόνα μέτριας ομάδας που σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογεί τον ντόρο που γίνεται (όπως και κάθε χρόνο άλλωστε). Συν το γεγονός ότι στο ΟΑΚΑ δεν έχουν πάρει ποτέ διπλό.
john wick
QUOTE (Dreamerpanos @ Apr 6 2017, 20:07 ) *
Γιατί Εφές?



Το διορθωσα ρε μην βαρατε... icon_drunk.gif
CG.
Η φενερ αν εχουμε 50-50 διαιτησια που αμφιβαλλω μπορει να παρει νικη στο οακα κυριως αν φορτωσει με φαουλ τουςψηλους μας.αν ειναι στο παιχνιδι μεχρι το τελος σιγκλετον και μπουρουσης (που ταιριαζει) εχουμε τον πρωτο λογο.
Η φενερ εχει χασει την χημεια της με παιχτες που ερχονται και φευγουν απο τραυματισμους.
Δεν πρεπει να τους φοβομαστε στο οακα.
Ο παιχτης που τους κανει την διαφορα ειναι ο μπογντανοβιτς και πρεπει να προσεχτει ιδιαιτερα.
Παμε για επικα πλειοφ

Αμφιβαλλω επισης αν σλουκας και ντατομε θα εχουν βρει το ρυθμο τους στην σειρα με μας
j-kidd13
QUOTE(Quincy @ Apr 7 2017, 00:07 ) *
Δεν ξέρω αν το λες αυτό σκεπτόμενος ότι ο Ομπράντοβιτς θα κάνει κάνα ξόρκι για να γίνει ομάδα αυτό που βλέπουμε 5-6 μήνες τώρα, ή το σπρώξιμο που πιθανότατα να έχουν οι Τούρκοι, αλλά σε βρίσκω υπερβολικό. Εμένα δεν με πείθει ότι μπορεί να περάσει από το ΟΑΚΑ.


Το λεω διοτι σιγουρα θα δουμε αλλη Φενερ στη σειρα,το λεω διοτι στον παγκο ειναι ο Ζοτς,και θεωρω οτι σιγουρα θα εχει τη διαιτησια.Συν οτι θα ναι πληρης.Και συν καποια αγωνιστικα,πχ θεωρω πως δεν μπορουμε ευκολα να παιξουμε τους Ουντο Βεσελυ.Επισης θεωρω πως η Φενερ μπορει να κανει διπλο στο οακα.
Vagrant
Σίγουρα πλέον παμε στην Πόλη! Ελπίζω στη χειρότερη 3 φορες... bball.gif bball.gif bball.gif
Dreamerpanos
QUOTE (j-kidd13 @ Apr 7 2017, 00:16 ) *
Το λεω διοτι σιγουρα θα δουμε αλλη Φενερ στη σειρα,το λεω διοτι στον παγκο ειναι ο Ζοτς,και θεωρω οτι σιγουρα θα εχει τη διαιτησια.Συν οτι θα ναι πληρης.Και συν καποια αγωνιστικα,πχ θεωρω πως δεν μπορουμε ευκολα να παιξουμε τους Ουντο Βεσελυ.Επισης θεωρω πως η Φενερ μπορει να κανει διπλο στο οακα.



Ακριβώς έτσι.

Την φοβάμαι πολύ κι εγώ πολύ κυρίως λόγω Ζοτς....
Putnam

συνεχη φαουλ στον βεσελι-------> ελευθερες βολες-------> παναγιωτης κολλημενος-------> φαιναλ φορ
shtarkws
Αν περάσει τον Ζοτς ο Πασκουαλ θα πάρει τεράστιο κρεντιτ. Επίσης πολύ σημαντικό για το κλαμπ να προκριθεί και παλι στο F4 σε βάρος ενός απο τα φαβορί.Έτσι γυρνάς στην ελιτ. Θα προτιμούσα την Μπασκονια γιατί θεωρώ την Φενερ ποιοτικοτερη ομάδα και με εναν θρύλο στον πάγκο. Θα ειναι πολυ δύσκολο να τον δω τόσο πολύ ανταγωνιστικά. Για εμένα οι πιθανότητες είναι 49-51 Φενερ
Quincy
QUOTE(j-kidd13 @ Apr 6 2017, 21:16 ) *
Το λεω διοτι σιγουρα θα δουμε αλλη Φενερ στη σειρα,το λεω διοτι στον παγκο ειναι ο Ζοτς,και θεωρω οτι σιγουρα θα εχει τη διαιτησια.Συν οτι θα ναι πληρης.Και συν καποια αγωνιστικα,πχ θεωρω πως δεν μπορουμε ευκολα να παιξουμε τους Ουντο Βεσελυ.Επισης θεωρω πως η Φενερ μπορει να κανει διπλο στο οακα.


Οκ, απλά μου φαίνεται παράλογο να βελτιωθεί τόσο όταν όλη την σεζόν προβληματίζει. Θα έχει και περισσότερο άγχος σίγουρα. Μια εύνοια είναι νομίζω δεδομένη, αλλά μπορεί και να μην είναι καθοριστική αφού μέσα στο ΟΑΚΑ δύσκολα θα γίνουν σκάνδαλα. Ίδωμεν
salonikatasos
Η ομαδα να ειναι σοβαρη και ο κοσμος να ειναι εκει για την ομαδα και ας τολμησουν να κανουν κατι τα κομαντο του μπερτομεου. Ειμαστε καλυτερη ομαδα απο τη φενερ και στο ΟΑΚΑ οι τουρκοι(γενικα,οχι μονο η φενερ) καλοπερνανε καθε φορα που ερχονται
Putnam

εχεις χασει ενα ματς εντος σε ολη τη σεζον, ο αλλος εχασε προσφατα εντος απο τη μακαμπι που της εριξες 20 στην εδρα της και αποψε με το ζορι πηρε τον μπαρτζωκα εντος μετα απο παραταση

δεν αντιλαμβανομαι την ηττοπαθεια, φαβορι ειναι ο ΠΑΟ λογω εδρας αλλα και μομεντουμ.

οσο για τον θρυλο ομπραντοβιτς καιρος να αποκαθηλωθει
το_καλύτερο_3d
QUOTE (Putnam @ Apr 6 2017, 23:32 ) *
εχεις χασει ενα ματς εντος σε ολη τη σεζον, ο αλλος εχασε προσφατα εντος απο τη μακαμπι που της εριξες 20 στην εδρα της και αποψε με το ζορι πηρε τον μπαρτζωκα εντος μετα απο παραταση

δεν αντιλαμβανομαι την ηττοπαθεια, φαβορι ειναι ο ΠΑΟ λογω εδρας αλλα και μομεντουμ.

οσο για τον θρυλο ομπραντοβιτς καιρος να αποκαθηλωθει

Παιδιά δεν παίζουν ρόλο όλα αυτα πλέον.
Εμενα μην σου πω οτι με φοβίζει το γεγονός πως έχουμε μόλις 1 ηττα στην έδρα μας,δεν είναι φυσιολογικό να τελειώσουμε μόνο με 1 ηττα.Ελπίζω η 2η να μην ερθει τώρα αν και πολύ το φοβάμαι.
Με οποιον και να έπαιζε η φενερ(παο,οσφπ,τσσκα) είχα την διαίσθηση πως θα πέρναγε στο final4.Το ίδιο νιωθω και τώρα.Ευχομαι να διαψεστώ.
MaJesty23
Πολλοι μπερδεύετε τον Ζοτς του ΠΑΟ με αυτόν της Φενέρ.Σύνελθετε λίγο ,δεν είναι μάγος ή θεός...με Μπόμπύ Ντίξον παίζει και οχι με Διαμαντίδη...

Εαν του χρωστάμε 100 μας χρωστάει 1.000.000.0000.000.Το γήπεδο καθρέφτης για όλα!
Reggie Miller 31
Προσωπικά το τσίρκο του Ζοτς δεν με φοβίζει... Αυτό που με φοβίζει είναι μην γίνει σφαγή για να περάσουν οι Τούρκοι Φ4. Θα είναι τρελή αποτυχία οικονομικη για την διοργάνωση αν μείνουν εξω και επειδή ο Τζόρντι κοιτάει πρώτα την τσέπη του, πολύ φοβάμαι ότι θα γινει σφαγή...
djibriliant
QUOTE (Quincy @ Apr 7 2017, 00:24 ) *
Οκ, απλά μου φαίνεται παράλογο να βελτιωθεί τόσο όταν όλη την σεζόν προβληματίζει. Θα έχει και περισσότερο άγχος σίγουρα. Μια εύνοια είναι νομίζω δεδομένη, αλλά μπορεί και να μην είναι καθοριστική αφού μέσα στο ΟΑΚΑ δύσκολα θα γίνουν σκάνδαλα. Ίδωμεν

Στο ΟΑΚΑ έχουν ξαναγίνει σκάνδαλα και μάλιστα φέτος αλλα το θέμα δεν είναι αυτό, αυτό το περιμένεις(μπορει και να μην γινει βέβαια) το θέμα είναι να μπεις μέσα και να τους πατήσεις κάτω. Γιατι οταν έχεις πάρει την ΤΣΣΚΑ με εκεινη την διαιτησια στον τελικό φαιναλ 4 δεν υπάρχει παιχνιδι που δεν χτυπιέται όσο κοντρα και να σε παίξουν.
το_καλύτερο_3d
QUOTE (Reggie Miller 31 @ Apr 6 2017, 23:41 ) *
Προσωπικά το τσίρκο του Ζοτς δεν με φοβίζει... Αυτό που με φοβίζει είναι μην γίνει σφαγή για να περάσουν οι Τούρκοι Φ4. Θα είναι τρελή αποτυχία οικονομικη για την διοργάνωση αν μείνουν εξω και επειδή ο Τζόρντι κοιτάει πρώτα την τσέπη του, πολύ φοβάμαι ότι θα γινει σφαγή...

Μπορεί να κανουν την "δουλειά"στο άλλο ζευγάρι..
Η φενερ εξάλου έχει 2 συνεχόμενα final4, η εφές??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.