Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παρουσιάσεις 5άδων
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
aegeansheed
It's Showtime!!!

Οκ, απλά έπρεπε να ανοίξω topic...ο καθένας ας ποστάρει τις αγαπημένες του.

Η παρουσίαση είναι από την 5άδα των Pistons στους Τελικούς εναντίον των Spurs το 2005.


Αυτό δεν είναι παρουσίαση, είναι εισαγωγή από την αγαπημένη σου πολεμική ταινία...(Και) Για κάτι τέτοια είναι ωραίο το ΝΒΑ...Θα μας λείψεις Shaq.
baskethood
Ο Τζον Μεισον ειναι πολυ μεγαλη μορφη.
Θυμαμαι οτι περιμενα πως και πως την εναρξη για να τον ακουσω.
Καταπληκτικος!!!!!


Lets play some basketball
baskethood
Ενα ακομα απο Ντιτροιτ και Μεισον

Air Kef



By far biggrin.gif
SoKRaM
Μονο 5αδας? Εχει μια καλη παρουσιαση οταν επαιξε για πρωτη φορα ο Billups στην μετα-Πιστονς εποχη. Πραγματικα ειναι πολυ ωραιο...
sacarame
Εγώ θα παίξω κλασικά...Αν και λείπει ο Ντένις από την συγκεκριμένη,στηρίζουμε την επέλαση των Ταύρων... icon_wave.gif






Υ.Γ. Με ορεξούλες γυρίσαμε sheed..Τέτοια να βλέπω.... smiley.gif
aegeansheed
QUOTE(Air Kef @ Jun 8 2011, 22:16 ) *
By far biggrin.gif


ΝΑΙ!!!!

Από τις αγαπημένες μου. Ήταν μόλις είχε πάει ο Shaq στο Phoenix και από τότε έγινε ο Big Cactus. Δυστυχώ τώρα αποσύρθηκαν μαζί του και όλα τα nicks του... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

QUIZ???? Σκέφτομαι ποιός άλλος παίκτης θα μπορούσε να κάνει match με τον χτύπο της καμπάνας?

Ήδη έχουμε Ben Wallace και double-flopping Oscar Winner Β΄"Ανδρικό" Raja Bell.
T.W.Is.M.
QUOTE(aegeansheed @ Jun 8 2011, 22:32 ) *
ΝΑΙ!!!!

Από τις αγαπημένες μου. Ήταν μόλις είχε πάει ο Shaq στο Phoenix και από τότε έγινε ο Big Cactus. Δυστυχώ τώρα αποσύρθηκαν μαζί του και όλα τα nicks του... sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif sad-smiley-009.gif

QUIZ???? Σκέφτομαι ποιός άλλος παίκτης θα μπορούσε να κάνει match με τον χτύπο της καμπάνας?

Ήδη έχουμε Ben Wallace και double-flopping Oscar Winner Β΄"Ανδρικό" Raja Bell.


Φυσικα ο Rasheed Wallace! Με τοσες καμπανες που θα ετρωγε στο στρατο, η καμπανα θα του ταιριαζε απολυτα. smiley.gif

Αν και εγω οποτε ακουω καμπανα το μυαλο μου παει εκει:


Oχι, δεν ειμαι τελειως off-topic, επαιζε μπασκετ στο high school. Τελικα ομως προτιμησε αλλη καριερα και...μαλλον δικαιωθηκε.
Dwyane ''the flash'' Wade
http://www.youtube.com/watch?v=IngfYgVsR4k
captain charisma



απο τη περσινη παρουσιαση των σελτικς πολυ μου αρεσαν τα προμο βιντεο... το it's time to play the game με τον triple h
Magnus92
Φρονω ( tongue.gif ) πως και εγω γινομαι λιγο προβλεψιμος ...


http://www.youtube.com/watch?v=2bU9A9Z_TK4#t=02m07s

Edit: Λειπει ο Πετζα...
pmam
QUOTE(Magnus92 @ Jun 8 2011, 23:07 ) *
Φρονω ( tongue.gif ) πως και εγω γινομαι λιγο προβλεψιμος ...


http://www.youtube.com/watch?v=2bU9A9Z_TK4#t=02m07s

Edit: Λειπει ο Πετζα...

Ιντήντ! Με το που είδα το όνομα του λαστ πόουστερ, ήξερα ποια παρουσίαση θα έβλεπα! Ακόμη και τον αντίπαλο!
Σέημ δόου που είναι ο Turkodudu αντί του Peja...

Υ.Γ. Όσο κι αν προσπαθώ, δεν τον φτάνω στο ελάχιστο...
Magnus92
QUOTE(pmam @ Jun 8 2011, 23:46 ) *
Με το που είδα το όνομα του λαστ πόουστερ, ήξερα ποια παρουσίαση θα έβλεπα! Ακόμη και τον αντίπαλο!


Τι εννοεις ; tongue.gif
morrison
Δεν ειναι ιδιαιτερα φαντασμαγορικη αλλα εχει συναισθηματικη αξια.
Η επιστροφη του Allen Iverson στους 76ers.
aegeansheed
Παρουσίαση των Bad Boys στην τελετή για τα 50 χρόνια των Pistons (πριν 3 χρόνια περίπου). Το video έχει εξαφανιστεί από το need4sheed, αλλά ευτυχώς το είχα κατεβάσει. Τώρα που έμαθα ότι έχω και video trimmer ποιος μας πιάνει...

SoKRaM
astakos
Πραγματικα κορυφαια οσα εχετε ποσταρει μεχρι στιγμης το ενα καλυτερο απο το αλλο , αρκετα καλο θεωρω και αυτο

http://www.youtube.com/watch?v=WLPCWOByZfw...feature=related
JR_Swish
Εμένα πάλι μ'αρέσει αυτή... smiley.gif




This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.