Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nba Cards
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Knickerbocker
Hello,

Υπάρχει κανείς που συλλέγει NBA κάρτες (Panini,Upper Deck κλπ)? Συλλέγω για πάνω απο 15 χρόνια και θέλω να δω αν το σπορ έχει χαθεί τώρα που δε τις φέρνουν στα ψιλικατζίδικα #OldSchool
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Knickerbocker @ May 29 2015, 13:31 ) *
Hello,

Υπάρχει κανείς που συλλέγει NBA κάρτες (Panini,Upper Deck κλπ)? Συλλέγω για πάνω απο 15 χρόνια και θέλω να δω αν το σπορ έχει χαθεί τώρα που δε τις φέρνουν στα ψιλικατζίδικα #OldSchool


Αλμπουμ για καρτες upper deck ξερεις που θα βρω?
Knickerbocker
QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ May 29 2015, 13:34 ) *
Αλμπουμ για καρτες upper deck ξερεις που θα βρω?


Στην αμερικη απ'οσο ξερω δεν βγαζουν αλμπουμ...αυτα κυκλοφορουσαν στις ευρωπαικες εκδοσεις.
Αν θες αλμπουμ για να τις βαζεις παντως, η Καισσα εχει κατι καλα με 9ιαρες θηκες (πιο χοντρα και πιο solid απο των upper deck Κλπ)
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(Knickerbocker @ May 29 2015, 14:00 ) *
Στην αμερικη απ'οσο ξερω δεν βγαζουν αλμπουμ...αυτα κυκλοφορουσαν στις ευρωπαικες εκδοσεις.
Αν θες αλμπουμ για να τις βαζεις παντως, η Καισσα εχει κατι καλα με 9ιαρες θηκες (πιο χοντρα και πιο solid απο των upper deck Κλπ)


Kαι εξωφυλλο του αλμπουμ? Το φτιαχνω εγω?

Μολις κανω ξεσκαρταρισμα θα σου στειλω μνμ να δουμε τι εχουμε.
j-kidd13
Πω ρε...Μιλαμε για μανια.
Τι 250δραχμα ειχα ριξει στο περιπτερο...
Εχουν χαθει ομως τωρα,θα τις πεταξε η μανα μη ξεροντας τι θυσαυρο ειχε στα χερια της...
Την κραζω ακομα οποτε μου ρχονται φλασιες για τις καρτες.
Dwyane ''the flash'' Wade
QUOTE(j-kidd13 @ May 29 2015, 15:09 ) *
Πω ρε...Μιλαμε για μανια.
Τι 250δραχμα ειχα ριξει στο περιπτερο...
Εχουν χαθει ομως τωρα,θα της πεταξε η μανα μη ξεροντας τι θυσαυρο ειχε στα χερια της...
Την κραζω ακομα οποτε μου ρχονται φλασιες για τις καρτες.


Εγω δυο χρονιες μαζεψα. 91-92 και 92-93. Τις φυλαω απο τοτε σαν θησαυρο. Εχω αγορασει και παρα πολλα πακετα απο το e bay αλλα δεν εχω βρει χρονο να ασχοληθω για να τις ταξινομησω.
Knickerbocker
QUOTE (j-kidd13 @ May 29 2015, 15:09 ) *
Πω ρε...Μιλαμε για μανια.
Τι 250δραχμα ειχα ριξει στο περιπτερο...
Εχουν χαθει ομως τωρα,θα της πεταξε η μανα μη ξεροντας τι θυσαυρο ειχε στα χερια της...
Την κραζω ακομα οποτε μου ρχονται φλασιες για τις καρτες.


Σε νιωθω...Μου εχει συμβεί.Η μυρωδιά του πλαστικού και ο ήχος του ανοίγματος η μισή χαρά.Χιλιάρικο για 4 πακετα.

QUOTE (Dwyane ''the flash'& @ May 29 2015, 15:02 ) *
Kαι εξωφυλλο του αλμπουμ? Το φτιαχνω εγω?

Μολις κανω ξεσκαρταρισμα θα σου στειλω μνμ να δουμε τι εχουμε.


Εχει εξωφυλλο, απλα ειναι της εταιριας που βγαζει το album-οχι μπασκετικο.
Germany96
Τεμπέλικη μέρα σήμερα στην δουλειά κι είπα να σαχλαμαρίσω με τις μεταγραφές των αιωνίων:

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.