Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αναζητηση Λογοτυπων
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γ Εθνική
sneekpeek
καλησπερα σε ολους, χρειαζομαι την βοηθεια σας αν γνωριζετε που μπορω να βρω τα λογοτυπα απο τις παρακατω ομαδες :

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006

εχω ψαξει παντου αλλα δεν βρισκω τιποτα μιας και οι συγκεκριμενες ομαδες δεν εχουν δικες τους ιστοσελιδες να τα παρω απο εκει...

C_DM
QUOTE(sneekpeek @ Jul 13 2010, 11:10 ) *
καλησπερα σε ολους, χρειαζομαι την βοηθεια σας αν γνωριζετε που μπορω να βρω τα λογοτυπα απο τις παρακατω ομαδες :

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006

εχω ψαξει παντου αλλα δεν βρισκω τιποτα μιας και οι συγκεκριμενες ομαδες δεν εχουν δικες τους ιστοσελιδες να τα παρω απο εκει...



Το eurobasket.com έχει αρκετές πληροφορίες για ροστερ, φωτογραφίες κτλπ. πιθανόν να έχει και τα λογοτυπα που ψαχνεις...
sneekpeek
QUOTE(C_DM @ Jul 13 2010, 13:11 ) *
Το eurobasket.com έχει αρκετές πληροφορίες για ροστερ, φωτογραφίες κτλπ. πιθανόν να έχει και τα λογοτυπα που ψαχνεις...


ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ δυστυχως
sporting b.c.
http://aiolostavros.gr έψαχνα για Λιβαδειά και Ψυχικό που έχουμε στον όμιλο αλλα δεν βρήκα
sneekpeek
QUOTE(sporting b.c. @ Jul 13 2010, 20:34 ) *
http://aiolostavros.gr έψαχνα για Λιβαδειά και Ψυχικό που έχουμε στον όμιλο αλλα δεν βρήκα



Thank u !

και εφαγα τον τοπο!

μαλιστα Αιολος - Ταυρος με σημα τον Chicago Bulls!
Eye Of The Courts
Πολύ καλά πάτε...Ένα υπερ-site που έχει Β'-Γ'- ΕΘΝΙΚΗ...ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ..Αλλά και τα περιφερ. πρωταθλήματα εκτός Αττικής...Για όλα τα πρωταθλήματα σκληρή δουλειά... smiley.gif
Και να βοηθήσω κι εγώ όσο μπορώ...Για ΛΙΒΑΔΕΙΑ υπάρχει το παρακάτω γκρουπ fcb αν βοηθάει... rolleyes.gif
http://www.facebook.com/group.php?gid=59510985627&v=wall
Αλλά και:
http://levadiabasket.blogspot.com/2009_10_01_archive.html
sneekpeek
PERFECT!

euxaristw poli...

vrikame kai auto to sima me ta info pou edwses...

check it

http://www.localbasket.gr/index.php?option...&Itemid=158

Eye Of The Courts
QUOTE(sneekpeek @ Jul 14 2010, 13:24 ) *
PERFECT!

euxaristw poli...

vrikame kai auto to sima me ta info pou edwses...

check it

http://www.localbasket.gr/index.php?option...&Itemid=158

Τέλεια Δουλειά... 77.gif Μην ξεχνάτε και τ'άλλα πρωταθλήματα...και κυρίως ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ...Θα 'ναι κι αυτά πολύ καλά πρωταθλήματα,αφού έχει πολλές καλές ομάδες...
Καλή συνέχεια...ΟΛΟΙ ΒΟΗΘΑΜΕ.. smiley.gif

ΥΓ: Aργεί λίγο η φόρτωση δεδομένων(εικόνες-λογότυπα κτλπ)...Διορθώστε το όσο μπορείτε...
sneekpeek
tha to doume to thema pou argei autin tin periodo to palevoume gia eskana alla einai tosa polla ta prwtatlimata...
Point_Guard
QUOTE(sneekpeek @ Jul 14 2010, 14:58 ) *
tha to doume to thema pou argei autin tin periodo to palevoume gia eskana alla einai tosa polla ta prwtatlimata...

Τουλάχιστον Α' ΕΣΚΑΝΑ απαραίτητα...Είναι το μόνο μείον σας μέχρι στιγμής..
Συνεχίστε ΔΥΝΑΜΙΚΑ...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!.. smiley.gif
Eye Of The Courts
Συμφωνώ με Point_Guard..Κανονικά την ΕΣΚΑΝΑ πρέπει να την τοποθετήσετε ξεχωριστά,όπως ΕΣΚΑ...κι όχι όπως το 'χετε τοποθετήσει.. smiley.gif
Η συμβουλή γίνεται καλοπροαίρετα... icon_wave.gif

ΥΓ:Βάλτε το άμεσα στα σχέδια σας γιατί έχει πολλούς φιλάθλους Η ΕΣΚΑΝΑ..(Δεν το συζητάμε για Α')..
sneekpeek
QUOTE(Eye Of The Courts @ Jul 14 2010, 14:16 ) *
Τέλεια Δουλειά... 77.gif Μην ξεχνάτε και τ'άλλα πρωταθλήματα...και κυρίως ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ...Θα 'ναι κι αυτά πολύ καλά πρωταθλήματα,αφού έχει πολλές καλές ομάδες...
Καλή συνέχεια...ΟΛΟΙ ΒΟΗΘΑΜΕ.. smiley.gif

ΥΓ: Aργεί λίγο η φόρτωση δεδομένων(εικόνες-λογότυπα κτλπ)...Διορθώστε το όσο μπορείτε...



Α' ΕΣΚΑΝΑ READY!

Point_Guard
Στην Α'ΕΣΚΑΝΑ - Α' ΕΣΚΑ θα μπουν και ρόστερς..;; Aν μπορείτε να τα βάλλετε θα γίνει ΣΟΥΠΕΡ site...ΥΠΕΡ-site...Είναι μεγάλες κατηγορίες..
Καθυστερεί αρκετά το site...... sad.gif
sneekpeek
QUOTE(Point_Guard @ Jul 16 2010, 02:41 ) *
Στην Α'ΕΣΚΑΝΑ - Α' ΕΣΚΑ θα μπουν και ρόστερς..;; Aν μπορείτε να τα βάλλετε θα γίνει ΣΟΥΠΕΡ site...ΥΠΕΡ-site...Είναι μεγάλες κατηγορίες..
Καθυστερεί αρκετά το site...... sad.gif



αν καποιος μας τα δωσει συγκεντρωμενα θα μπουνε,

εγω μια επαφη που εκανα με την ΕΟΚ αν υπαρχει περιπτωση να μας βοηθησει η απαντηση ηταν κατηγορηματικα ΟΧΙ!

οποτε οποιος μπορεσει να τα βρει με καποιος τροπο να μας τα στειλει με email roster@localbasket.gr

αν οχι θα περιοριστουμε στις εθνικες κατηγοριες,

Επισης αναζητουμε και ατομα που θελουν να βοηθησουν με τα αποτελεσματα μιας και ειμαστε απο θεσσαλονικη και δεν κατεχουμε και πολι ολες της κατηγοριες

οποιος θελει να βοηθησει και να αναλαβει ενα πρωταθλημα πχ Α΄ΕΣΚΑ η Β ΕΣΚΑ 'η Α ΕΣΚΑΝΑ κτλ

ας μου στειλει μυνημα


to panel που εχουμε ειναι πανευκολο δειτε φωτογραφια
Point_Guard
bball.gif Το Site βρίσκεται σε πολύ καλό δρόμο.....Θα γίνει το υπερ-site της Β'-Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ... bball.gif
Point_Guard
bball.gif Τα ρόστερς πότε θα συμπληρωθούν;..Αλλά μάλλον τώρα όλοι στις παραλίες..tongue.gif
Ακόμα το πρόβλημα με τη φόρτωση δεδομένων δεν έχει διορθωθεί..ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ..bball.gif
sneekpeek
QUOTE(Point_Guard @ Aug 2 2010, 21:20 ) *
bball.gif Τα ρόστερς πότε θα συμπληρωθούν;..Αλλά μάλλον τώρα όλοι στις παραλίες..tongue.gif
Ακόμα το πρόβλημα με τη φόρτωση δεδομένων δεν έχει διορθωθεί..ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ..bball.gif


μολις τα ανακοινωσουν ολες οι ομαδες

και μολις τα βρουμε καπου συγκεντρωτικα για Β΄και Γ' εθνικη

οι αλλες κατηγοριες οποιος μας τα στειλει,

για το φορτωμα φιλε μου δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα... εχουμε πολλα δεδομενα μεσα

ισως χρειαστει να αλλαξουμε server μολις βρουμε κανα σπονσορα...
Point_Guard
QUOTE(sneekpeek @ Aug 2 2010, 23:19 ) *
μολις τα ανακοινωσουν ολες οι ομαδες

και μολις τα βρουμε καπου συγκεντρωτικα για Β΄και Γ' εθνικη

οι αλλες κατηγοριες οποιος μας τα στειλει,

για το φορτωμα φιλε μου δεν μπορουμε να κανουμε και πολλα... εχουμε πολλα δεδομενα μεσα

ισως χρειαστει να αλλαξουμε server μολις βρουμε κανα σπονσορα...

bball.gif Τσάμπα η ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ που 'χετε... 68.gif bball.gif
sneekpeek
QUOTE(Point_Guard @ Aug 3 2010, 18:16 ) *
bball.gif Τσάμπα η ΕΣΚΑ-ΕΣΚΑΝΑ που 'χετε... 68.gif bball.gif


Τα αποτελεσματα που ειναι συγκεντρωτικα... η αναλυσεις κατηγοριας και οι βαθμολογιες ειναι πιστευω για αυτες τις κατηγοριες υπερ αρκετα σε πρωτη φαση (εχετε δει πολλες φορες τοπ επιθεση τοπ αμυνα και ποσοστα νικες / ηττες για μέχρι και Δ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑ? απιθανο φανταζε μεχρι προσφατα)

δεν υπαρχει προβλημα εμεις θελουμε να εχουμε απο ολο τον κοσμο πληροφοριες ροστερς και ποντους
αλλα τα πρωταθληματα ειναι παρα πολλα και δεν μπορουμε μονοι μας, οπου και αν εχω απευθυνθει κανενας δεν ειναι
προθυμος να γραψει ουτε 5 γραμμες στο word και να μας τα στειλει να τα περασουμε (ουτε καν προπονητες! ατακες του στυλ μπες στο ιντερνετ και δεστα μου φτιαχνουν την μερα... χε χε ηδη γελαω)

εγω απο θεσσαλονικη ιειμαι και δεν μπορω να ξερω τι γινετε στην Αθηνα στην α-β-γ ΕΣΚΑ ΕΣΚΑΝΑ κτλ... και ουτε οι εφημεριδες εδω γραφουν τιποτα.. οποτε αν δεν υπαρχει ανταποκριτης δυσκολο, εγω μπορω να εχω ενημερωμενο οτι βρισκω ειτε στον εντυπο τυπο ή στο ιντερνετ.

ολοι λενε καλη δουλεια... καλο κουραγιο... καλη προσπαθεια... αλλα οταν ειναι η ωρα εμπρακτα να βοηθησουν... δηλαδη να περασουν κανα αποτελεσμα η καποιος ροστερ κανεις δεν ενδιαφερετε,

εγω επαναλαμβανω και απο εδω

Οποια Ομαδα μας στειλει το ροστερ της εμεις θα το περασουμε, ήδη έχουμε περάσει και απο εσκα και απο εσκανα (λιγα βεβαια αλλα ειναι μια αρχη)

Οποιος έχει λίγο χρόνο να διαθέσει έχουμε δημιουργήσει σύστημα ωστε να μπορει να περναει αποτελεσματα εστω και μονο τις ομαδας του αν θελει η σελιδα τις ομαδας του τουλαχιστον να ειναι ενημερωμενη,

αυτα τα ολιγα! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.