Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Στον τελικό η Μεσογειακή Ανδρών
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Εθνικές ομάδες
Anxel
Κάτι που μέχρι τώρα δεν γράφτηκε από κανέναν είναι η χθεσινή πρόκριση της Μεσογειακής Εθνικής στον τελικό όπου θα αντιμετωπίσει τους Ιταλούς...Νικήσαμε τους οικοδεσπότες Ισπανούς με 88-77...

Τα δεκάλεπτα του αγώνα: 26-20, 47-40, 68-56, 88-77

Ελλάδα (Θανάσης Παπαδημητρίου): Μπάρλος 13 (1), Κουμπούρας 5 (1), Σιαμανδούρας, Ταπούτος, Παπανικολόπουλος 14 (3), Ηλιάδης 25 (3), Γεωργαλής 4, Χαρισμίδης 6, Καυκής 10 (1), Τσιάκος 7 (1), Χαριτόπουλος 6.

Άντε και το χρυσό είναι δικό μας!!!! 41.gif
harris
Αν και σε φιλικο προετοιμασίας ειχαμε χασει απο τους Ισπανους 133-70......Α-ΠΙ-ΣΤΕ-ΥΤΟ.........
Warrior
Μπραβο στα παιδια.. 41.gif

Ποτε ειναι ο τελικος?

Τι βλεπω ξυπνησε ο Ηλιαδης?Καιρος ηταν..
Anxel
Σήμερα Παρασκεύη αλλά δεν ξέρω ποιά ώρα...
Basketomania
Ο Ταπουτος μονο δε λεει να ξυπνησει 2 χρονια τωρα...Μιλαμε εχει πεσει σε ληθαργο το παλικαρι!!!
Anxel
Ένας παίκτης απίστευτα ελπιδοφόρος όταν έπαιζε ακόμα στην Νήαρ Ήστ...!Μετά πήγε στην ΑΕΚ και έφυγε επειδή δεν πρόσφερε και εκεί τα αναμενόμενα...
harris
eimaste μπροστα 70 67 ..........

ελα ρε ελλαδαρα
harris
OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI OXI



OXI ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΜΤ...............................



ΝΑ ΤΟ ΦΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΠΤ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ;;;;;;;



ΚΡΙΜΑ sad.gif
NBAholic
Δεν ήταν άχρηστος ο Πετσίλε. Ιδίως με την άμυνά του, απέτρεψε πολλά εύκολα μπασίματα από κενούς διαδρόμους.

Φοβερό παιχνίδι, πάντως. Καιρό είχα να πωρωθώ τόσο...Με το τρίποντο, έπεσα από την πολυθρόνα μου, φωνάζοντας...
dizzy_fingers
Που τον είδατε τον τελικό παιδιά?

Εγώ δεν έβρισκα πουθενά να το δείχνει...
harris
et1 RRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEE........ 68.gif
dizzy_fingers
Στο contra.gr που κοίταξα το πρόγραμμα της τηλεόρασης για να δω δεν έλεγε τίποτα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....
harris
ΜΑλλον φοβηθηκες να δεις τα οργια που εκανε ο Μπαρλος, γιατι θα τα κανει και σε εσας...χεστηκες πανω σου biggrin.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Αρνούμαι να απαντήσω σε συκοφαντίες... 33.gif

Απλά υπενθυμίζω ότι υπάρχει ειδικό τόπικ το οποίο υποτίθεται πως πρέπει να με ενημερώνει κάθε φορά που παίζεται ένας αγώνας για το ποιο κανάλι τον δείχνει.
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=460

Με ξεχάσατε ήδη ε? 33.gif
qspock
Συμφωνω με τον dizzy, κι εγω δε το ειδα γιατι δεν υπηρχε πουθενα στο προγραμμα! Ουτε στο site της @#!@#ET!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.