Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Los Angeles Lakers
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
dizzy_fingers
Τόπικ όπου θα γράφουμε τα νέα της ομάδας.
Achilleas13
Καμιά μεταγραφή το LA????Πάλι μόνος του θα παίζει ο Kobe???
Kobe
Πως πως..

evans, radma..

ενισχυση 41.gif

laugh.gif
liolias
Θα παιζει ο Παρκερ tongue.gif
Achilleas13
Ποιος Parker???
liolias
Ο Σμους Παρκερ.Ασχετο αλλα ποτε πηγε ο Mamadou N'diaye στο Λακερς?
NBAholic
QUOTE
Ασχετο αλλα ποτε πηγε ο Mamadou N'diaye στο Λακερς


Δε νοιάζομαι καν να κοιτάξω, μιας και δεν πρόκειται να κάνει τίποτα. Οι Λέικερς χρειάζονται κάποιαν τολμηρή αλλαγή, όπως αυτήν που συζητιόταν πέρυσι (Όντομ για Αρτέστ). Τα μπαλώματα δεν πρόκειται να τους ξεκολλήσουν απ'την κατηγορία που βρίσκονται.

Παρεπιπτόντως, ο Φάρμαρ μπορεί να βγει λαβράκι.
liolias
Αυτο λεω και εγω ειναι δυανατον απο τον Παοκ να παει στους lakers??
NBAholic
Mετά τη νίκη της ομάδας επί του Φοίνιξ, ήρθε το 2-0 εκτός έδρας επί του Γκ.Στέιτ με έναν εξαιρετικό Τυριάφ (23 π, 8/10 σουτ) και έναν Όντομ που πλησίασε το τριπλ νταμπλ. Μάλλον ο Κόμπι όταν επανέλθει, θα παίξει σε 2004 mode. Δηλαδή συντηρητικά, με λίγες σχετικά προσπάθειες και λεπτά συμμετοχής, για να μη διαταράξει τη χημεία που επιτυγχάνεται.
Alexmei
Ο Οdom έχει κάνει 2 τρομερές εμφανίσεις. 1 ντάμπλ - ντάμπλ και τώρα πλησίασε τρίπλ-ντάμπλ.... 41.gif Ελπίζω φέτος οι Lakers να πάνε 2ο γύρο....
morfi
QUOTE(NBAholic @ Nov 2 2006, 04:10 PM) *
Mετά τη νίκη της ομάδας επί του Φοίνιξ, ήρθε το 2-0 εκτός έδρας επί του Γκ.Στέιτ με έναν εξαιρετικό Τυριάφ (23 π, 8/10 σουτ) και έναν Όντομ που πλησίασε το τριπλ νταμπλ.

χμ.. με εκπλησουν οι λεικερς. Αλλα και παλι ποσο μπορουν να τραβηξουν ?

QUOTE(NBAholic @ Nov 2 2006, 04:10 PM) *
Μάλλον ο Κόμπι όταν επανέλθει, θα παίξει σε 2004 mode. Δηλαδή συντηρητικά, με λίγες σχετικά προσπάθειες και λεπτά συμμετοχής, για να μη διαταράξει τη χημεία που επιτυγχάνεται.

Τωρα το πιστευεις αυτο που ειπες ? tongue.gif

QUOTE(Alexmei @ Nov 2 2006, 07:09 PM) *
Ο Οdom έχει κάνει 2 τρομερές εμφανίσεις. 1 ντάμπλ - ντάμπλ και τώρα πλησίασε τρίπλ-ντάμπλ.... 41.gif Ελπίζω φέτος οι Lakers να πάνε 2ο γύρο....

E μα οταν λεω εγω οτι ο οντομ ειναι και γαμω τους παικτες με γραφετε... Ολο το ντραφτ του 99 ηταν γαματο...
NBAholic
QUOTE
Τωρα το πιστευεις αυτο που ειπες ?


Ε, αυτό ελπίζω...Όπως επίσης ελπίζω να κερδίσω το ΛΟΤΤΟ, αν και είναι δύσκολο να το κερδίσω, από τη στιγμή που δεν παίζω...Το 2004 το είχε καταφέρει εν μέρει, παρότι προερχόταν από μια σούπερ (σε παραγωγικότητα) σεζόν. Μπορεί να γίνει κάτι ανάλογο, δηλαδή να γίνει από παίχτης των 35 πόντων-27 σουτ παίχτης των 27 πόντων-20 σουτ...
Alexmei
Παιδιά δν του πάει πολύ το 24 του Kobe....
εμένα δν μου αρέσει πολύ,...
NBAholic
Μού αρέσει. Τον "γεμίζει" περισσότερο. Άσε που το #8 έχει μια καθόλου τιμητική διάκριση (που θα μπορούσε βέβαια να πάψει να την έχει, αν ο Κόμπι το διατηρούσε μέχρι τέλους): Είναι το μικρότερο (και ίσως και το συνηθέστερο) νούμερο που δεν έχει αποσυρθεί από καμία ομάδα του πρωταθλήματος.

Θετικό το ντεμπούτο του Κόμπι φέτος, κι όπως προέβλεπα, ξεκίνησε σε "2004 mode". Aργός, αλλά ομαδικός. Όταν βέβαια αρχίσουν οι ήττες, μάλλον θα κοπεί πάλι το χαλινάρι...
thrylos7
Σαν τον Σακ είναι εκεί πάνω...

Καλή αρχή για την ομάδα, αλλά εγώ εξακολουθώ να μην είμαι ενθουσιασμένος για τη σεζόν...
Το ενθαρρυντικό είναι ότι Kobe και Lamar είναι σε πολύ καλή ηλικία και ίσως μπορέσουν να κάνουν μόνοι τους "τη δουλειά"...
morfi
Ειμαι εντυπωσιασμενος απο τους λεικερς... 3-0 και απεναντι σε πολυ καλες ομαδες ? Δεν το περιμενα... Ο οντομ ειναι μεγαλος παικτης, ο λουκ γουολτον (αν και δεν θα γινει ποτε σαν τον πατερα του) εχει βελτιωθει πολυ και βοηθαει, ενω πολυ καλος ειναι και ο τουριαφ εως τωρα. (ε αυτο δεν περιμενα να το πω ποτε ! tongue.gif )
Για να δουμε τι θα γινει οταν θα γυρισει και ο κουομε μπραουν, που καπου διαβασα οτι φετος θα ειναι πολυ καλυτερος απο τις προηγουμενες χρονιες, και οταν θα αρχισει και ο ραντμανοβιτς να σουταρει ετσι οπως μπορει...


QUOTE(NBAholic @ Nov 4 2006, 04:18 PM) *
Θετικό το ντεμπούτο του Κόμπι φέτος, κι όπως προέβλεπα, ξεκίνησε σε "2004 mode". Aργός, αλλά ομαδικός. Όταν βέβαια αρχίσουν οι ήττες, μάλλον θα κοπεί πάλι το χαλινάρι...

Ναι αλλα ποσο θα κρατησει ? Κανεις δεν ξερει...

QUOTE(thrylos7 @ Nov 4 2006, 05:45 PM) *
Σαν τον Σακ είναι εκεί πάνω...

Aν εχεις τα κοτσια πες το μπροστα του ! tongue.gif

QUOTE(thrylos7 @ Nov 4 2006, 05:45 PM) *
Καλή αρχή για την ομάδα, αλλά εγώ εξακολουθώ να μην είμαι ενθουσιασμένος για τη σεζόν...
Το ενθαρρυντικό είναι ότι Kobe και Lamar είναι σε πολύ καλή ηλικία και ίσως μπορέσουν να κάνουν μόνοι τους "τη δουλειά"...

Ο οντομ ηδη εχει ξεκινησει να κανει "τη δουλεια" αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι μονος του... τα ειπα πιο πριν...
thrylos7
QUOTE
Aν εχεις τα κοτσια πες το μπροστα του !

Δεν έχουμε τέτοια κολλήματα με τον Σακ...

QUOTE
Ο οντομ ηδη εχει ξεκινησει να κανει "τη δουλεια" αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι μονος του... τα ειπα πιο πριν...

Μακάρι, αλλά για μένα δεν αρκεί ένα μικρό καλό ξεκίνημα... Δεν είναι αυτή η "δουλειά"...
Alexmei
παιδιά είδατε τον Άντριου Μπάινουμ;; είναι μόλις 19 ετών και τρομερη παιχτούρα! δν πήγε καν ήρθε λέει από το γυμνάσιο κατευθείαν στο ΝΒΑ! και σε ποιους; στους Λέικερς! απλά WOW! δυστηχώς βρήκα μόνο μία φωτο του
Pierce
με το 24 στη πλατη ο κομπε μου θυμισε nba live 97(τι θυμηθηκα τωρα!) οπου ο ιορδανης λεγοταν player και φορουσε το 24
dizzy_fingers
laugh.gif
Το θυμάμαι αυτό pierce!
NBAholic
QUOTE
παιδιά είδατε τον Άντριου Μπάινουμ;; είναι μόλις 19 ετών και τρομερη παιχτούρα! δν πήγε καν ήρθε λέει από το γυμνάσιο κατευθείαν στο ΝΒΑ! και σε ποιους; στους Λέικερς! απλά WOW! δυστηχώς βρήκα μόνο μία φωτο του


Γενικώς είμαι εναντίον της επιλογής εφήβων, αλλά ο Μπάιναμ δε μοιάζει με quitter, όπως ο Κουόμε. Έχει και τον Καρίμ να τον δασκελεύει, θα γίνει καλός αν επιμείνει...

Ο Κόμπι επιχείρησε μόλις 7 σουτ χθες. Όπως βλέπετε, μπορεί να συγκρατήσει για λίγο τον εαυτό του. Αν κι έχω την εντύπωση ότι από μέσα του βράζει...
dizzy_fingers
Δείτε τον εδώ να μονομαχεί με τον Σακ!!!! w00t.gif

RIGHT BACK AT HIM!!!!!!!!! w00t.gif
NBAholic
Δεν το ανοίγω καν. Στοίχημα ότι είναι η φάση με το Σακίλ Βαρεζάο. biggrin.gif
dizzy_fingers
Ναι, η διάσημη αυτή φάση είναι biggrin.gif.

Δεν την πόσταρα βέβαια για το ξύλο, αλλά για τις back2back φάσεις. 41.gif
NBAholic
Toν ματιάσαμε τον Μπάιναμ. Τον έβαλε στα καλάθια big time σήμερα ο Ράντολφ...
dizzy_fingers
Αυτός τον μάρκαρε ή ο Magloire?

Χώμα πάντως ο μικρός χθες, όντως. Πρόλαβε να βάλει μόνο δύο βολές προτού αποβληθεί με 6 φάουλ.

Θα του τα ψάλλει τώρα ο Καρίμ στην προπόνηση.
453 hook shots από τα δεξιά, 454 από τα αριστερά και 128 με κλειστά τα μάτια. Λες να τον μαθαίνει και κουγκ φού? 7.gif
Pierce
Ένας φίλαθλος των Μέμφις Γκρίζλις κατέθεσε μήνυση κατά του Κόμπι Μπράιαντ κατηγορώντας τον πως τον χτύπησε εσκεμμένα σε έναν εντός έδρας αγώνα απέναντι στους Λέικερς στις 14 Νοεμβρίου του 2005. Ο ενάγων, ονόματι Μπιλ Γκίσλιν, στην τρισέλιδη μηνυτήρια αναφορά του αναφέρει πως ο σούπερ σταρ των «λιμνανθρώπων» διεκδικώντας τη μπάλα προσγειώθηκε πάνω του και εν συνεχεία τον χτύπησε ηθελημένα με τον αγκώνα στο στήθος. Ως αποζημίωση για τους αδιευκρίνιστους τραυματισμούς που φέρεται να του προκάλεσε το χτύπημα ζητά το ποσό των 75.000 δολαρίων από τον Μπράιαντ

www,sportfm.gr



only in america!
NBAholic
Eίναι πολύ εύκολο να μυγιάζεσαι με κάποιον που έχει βγάλει κακή φήμη. Αυτό μου μοιάζει τουλάχιστον βλακώδες όμως. Ο Ρόντμαν άλλοτε βουτούσε ολόκληρος στις εξέδρες για να αρπάξει ένα ριμπάουντ.
Pierce
offtopic.gif αλλα ταιριαζει με το συμβαν. αμερικη παντα ενας τυπος πεταγε με delta . ειχε αλλεργια με τα φυστικια. και το ηξερε. και η delta σερβιρε φυστικια.ναι σωστα μαντεψατε. ο τυπος τα εφαγε .επαθε αλλεργικο σοκ. επειτα ζητησε αποζημιωση. και πηρε 10 000 000 $. και η delta εβγαλε απο το μενου τα φυστικια. banana.gif 24.gif
NBAholic
Ο Χάουαρντ Χιουζ θα ήταν...
dizzy_fingers
Δικιά του δεν είναι η delta? tongue.gif
NBAholic
Έτσι, έτσι, μια από τις μεγάλες καυτές βραδιές του Κόμπι, ο οποίος σκόραρε χθες 52 πόντους, με 19/26 σουτ σε μόλις 34' εναντίον της ομάδας με το καλύτερο ρεκόρ στο πρωτάθλημα! Ο Κιριλένκο έμοιαζε απελπισμένος. Σκοράροντας 30 πόντους σε ένα 12λεπτο (3ο), ο Κόμπι έγινε ο πρώτος παίχτης στην ιστορία που κάνει κάτι τέτοιο δυο φορές στην καριέρα του. 77.gif
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Nov 16 2006, 10:20 PM) *
Δικιά του δεν είναι η delta? tongue.gif

ακυρο αλλα τωρα το ειδα. την twa ειχε αλλα εχει κλεισει εδω και καποια χρονια.



δεν εχω καταλαβει παντως πως αυτη η ομαδα περπαταει στο πρωταθλημα και με θετικο προσημο νικων-ηττων
thrylos7
QUOTE
Σκοράροντας 30 πόντους σε ένα 12λεπτο (3ο), ο Κόμπι έγινε ο πρώτος παίχτης στην ιστορία που κάνει κάτι τέτοιο δυο φορές στην καριέρα του.


Χεχε! Στις 40-50 άρες τί θέσεις έχει;

QUOTE
δεν εχω καταλαβει παντως πως αυτη η ομαδα περπαταει στο πρωταθλημα και με θετικο προσημο νικων-ηττων


Αυτό εντάξει, φυσιολογικό είναι... Παραπάνω όμως; 10-5!! Τα πιο πολλά όμως ήταν εντός...
NBAholic
QUOTE
Αυτό εντάξει, φυσιολογικό είναι... Παραπάνω όμως; 10-5!! Τα πιο πολλά όμως ήταν εντός...


Αυτό μάλιστα-το ότι δίνουν 12 στα 13 εντός έδρας-έχει εμπνεύσει μερικούς συνωμοσιολόγους, που θέλουν το Στερν να προσπαθεί να ευνοήσει την ομάδα, δίνοντάς της μια αρχική ώθηση. Θαρρείς και δεν έχει ξανασυμβεί ποτέ κάτι ανάλογο (ας προστεθεί ότι στα εντός έδρας ανήκει κι ένα με τους Κλίπερς, οι οποίοι ήταν τυπικά γηπεδούχοι) και ότι δε θα έχουν στο τέλος της σεζόν έναν καταιγισμό ταξιδιών.

QUOTE
Χεχε! Στις 40-50 άρες τί θέσεις έχει;


Στις 40άρες (όλων των εποχών πάντα) είναι 8ος και θέλει μόλις μια για να πιάσει τον Τζαμπάρ και τον Μπάρι, με 70! Βέβαια, ο Τζαμπάρ είναι άλλη περίπτωση, ενώ ο Μπάρι έχει παίξει 4 χρόνια και στο ΑΒΑ, τα οποία, αν συνυπολογιστούν, αφήνουν τον Κόμπι σημαντικά πίσω ακόμη. Με μια καλή πορεία, προλαβαίνει μέχρι 3ος.
Στις 50άρες είναι 5ος, μετά τους Τσάμπερλεϊν, Τζόρνταν, Μπέιλορ, Μπάρι. Μέχρι το τέλος της καριέρας του, μπορεί να πιάσει μέχρι και την 3η θέση.
dizzy_fingers
QUOTE
Στις 40άρες (όλων των εποχών πάντα) είναι 8ος και θέλει μόλις μια για να πιάσει τον Τζαμπάρ και τον Μπάρι, με 70! Βέβαια, ο Τζαμπάρ είναι άλλη περίπτωση, ενώ ο Μπάρι έχει παίξει 4 χρόνια και στο ΑΒΑ, τα οποία, αν συνυπολογιστούν, αφήνουν τον Κόμπι σημαντικά πίσω ακόμη. Με μια καλή πορεία, προλαβαίνει μέχρι 3ος.

Είμαι περίεργος να μάθω τους πρώτους σε αυτή τη λίστα.
NBAholic
Η λίστα με τις περισσότερες 40άρες καριέρας:

12. Ντομινίκ Γουίλκινς: 57
11. Μπομπ Μάκαντου: 59
10. Τζέρι Γουεστ: 66
9. Τζωρτζ Γκέρβιν: 68
8. Κόμπι Μπράιαντ: 69 (μέχρι σήμερα)
7. Καρίμ Αμπντούλ-Τζαμπάρ: 70
6. Ρικ Μπάρι: 70 (μαζί με το ΑΒΑ φτάνει τις 115)
5. Άλεν Άιβερσον: 76 (μέχρι σήμερα)
4. Όσκαρ Ρόμπερτσον: 77
3. Έλτζιν Μπέιλορ: 88
2. Μάικλ Τζόρνταν: 173
1. Γουιλτ Τσάμπερλεϊν: 271

Βλέπεις τι συνωστισμός υπάρχει στις θέσεις 4-10.
dizzy_fingers
Με λιγότερες από 10 σαραντάρες ανεβαίνεις τόσες θέσεις...
Είχα ξεχάσει τον Άιβερσον, γι΄αυτό δε μου έβγαιναν τα νούμερα...
NBAholic
Απίστευτο...Έχουν το καλύτερο πρόγραμμα και προσπαθούν να πετάξουν το πλεονέκτημα στα σκουπίδια.

Ελεεινή εμφάνιση χθες με τους ελλειπείς Χόρνετς και άνετη εντός έδρας ήττα. Αποκορύφωμα του πόσο εκτός βρισκόταν χθες η ομάδα, η γκάφα της χρονιάς, απ'το Λαμάρ: Ο διαιτητής του δίνει την μπάλα για να την επαναφέρει κι αυτός αρχίζει αμέσως να την ντριμπλάρει εντός γηπέδου...Κάνει ζέστη εκεί στο Λ.Α, ε;
morfi
Νικανε και χωρις τον κομπι !
Ειμαι πολυ περιεργος να δω μεχρι που μπορουν να φτασουν φετος οι λεικερς... ο γουολτον τελικα ειναι καλυτερος απο οσο νομιζα αλλα σιγουρα δεν θα γινει σαν τον πατερα του. 19.gif
NBAholic
Τουλάχιστον, ας μη γίνει σαν τον πατέρα του ούτε σε θέματα τραυματισμών. Αν συνεχίσει έτσι, όμως, θα μπει στους βασικούς υποψηφίους για τον τίτλο του ΜΙΡ. Μού κάνει μια χαρά.
morfi
Αλλη μια νικη των λεικερς και μαλιστα επι των σπερς και το ρεκορ ειναι τωρα 14 - 6 ! Πολυ καλα μεχρι εδω... Μηπως ομως εχει παιξει ρολο οτι μεχρι τωρα ειχαν καπως πιο ευκολο προγραμμα ? Μεχρι τωρα ειναι η ομαδα με τα λιγοτερα εκτος εδρας παιχνιδια (5) και περισσοτερα εντος εδρας (15) και μαλιστα εχει κερδισει τα περισσοτερα (12). Για να δουμε τι θα κανουν τωρα που τα περισσοτερα απο τα επομενα παιχνιδια τους ειναι εκτος εδρας... 8 απο τα επομενα 10 και 22 απο τα επομενα 34... cool.gif
thrylos7
Τον ανεπανάληπτο Σμους Πάρκερ δεν τον είδες; tongue.gif

Συμφωνώ με τον morfi...

Κάντε μια ανταλλαγή Πάρκερ - Παπαλουκά... icon_drunk.gif
NBAholic
Nαι, σαφώς κι έχει παίξει ρόλο το πρόγραμμα, γι'αυτό και δεν παρασύρομαι ακόμη.
Ο Έβανς έχει βρει καλό ρόλο στην ομάδα. Ο Σμους; Αν ήμουν ο Μιτς, θα τον έδινε για να πάρω τον Παπαλουκά σε χρόνο μηδέν. Ο τύπος νομίζει ότι κάθε φάση του αγώνα είναι streetball...Ο Φάρμαρ γρήγορα θα τον υποσκελίσει.
tsops
QUOTE(NBAholic @ Dec 11 2006, 07:30 PM) *
Nαι, σαφώς κι έχει παίξει ρόλο το πρόγραμμα, γι'αυτό και δεν παρασύρομαι ακόμη.
Ο Έβανς έχει βρει καλό ρόλο στην ομάδα. Ο Σμους; Αν ήμουν ο Μιτς, θα τον έδινε για να πάρω τον Παπαλουκά σε χρόνο μηδέν. Ο τύπος νομίζει ότι κάθε φάση του αγώνα είναι streetball...Ο Φάρμαρ γρήγορα θα τον υποσκελίσει.


Νάμαι και γω, έκπληξη! 69.gif

Κάποιοι αδαείς γνωρίζοντες καλά τον αέρινο κόσμο του Νου Βου Α, ευθαρσώς επετέθησαν στο πρόσωπό μου, κατηγορώντας με ότι δεν γράφω πότε εδώ! πσσσσ...συκοφαντίες tongue.gif

Αποφάσισα λοιπόν και εγώ, να δίνω το παρών με σχόλιο στην αγαπημένη μου ομάδα, τους Λιμνανθρώπους.

Και αρχίζω :

Συμφωνώ ότι ο Φάρμαρ θα υποσκελίσει τον Πάρκερ, αλλά πρώτον, είναι δύσκολο ακόμα (35 λεπτά έπαιξε το παλικάρι με τους Ρόκετς) και δεύτερον, δεν νομίζω ότι ο Παπαλούκ "ταιριάζει" στο αγωνιστικό στυλ των φετινών Lakers. Ερώτηση τρίβια επίσης η συνεργασία του με τον Kobe (εάν ποτέ γινόταν αυτή πραγματικότητα). Τέλος πάντων, μη βγάλουμε και βρώμα για μεταγραφή που δεν υφίσταται! laugh.gif

Ρε παιδιά, με τον Μπάϊνουμ τι γίνεται? Θεό τον ανεβάζουν, κομήτη που πέφτει τον κατεβάζουν blink.gif

By the way, τους καθάρισαν τους ΣπανουλοΡόκετς χθες, ε? ε, βέβαια, με τον Bavetta διαιτητή! laugh.gif
Pierce
τους καθαρισαν αλλα πως... καταφεραν το +27 9:45 πριν τη λήξη του αγωνα να το φτασουν στο +2, στο τελος του
thrylos7
Τελικά όλο το forum είναι κίτρινο! icon_drunk.gif

Το (πολύ) κακό είναι ότι τραυματίστηκε ο Όντομ και θα μείνει εκτός για 2 μήνες...
NBAholic
QUOTE
Κάποιοι αδαείς γνωρίζοντες καλά τον αέρινο κόσμο του Νου Βου Α, ευθαρσώς επετέθησαν στο πρόσωπό μου, κατηγορώντας με ότι δεν γράφω πότε εδώ! πσσσσ...συκοφαντίες


Όχι ότι μ'αρέσει να μιλώ για λογαριασμό άλλων...αλλά απλώς ο τύπος είχε κάνει υπαινυγμό ότι ποστάρεις μόνο κάθε Τετάρτη και 13. Έχει άδικο; tongue.gif

QUOTE
Ρε παιδιά, με τον Μπάϊνουμ τι γίνεται? Θεό τον ανεβάζουν, κομήτη που πέφτει τον κατεβάζουν


Είναι θεός των κομητών! ΟΚ, όχι κι έτσι, άλλωστε είναι πόσο, 19 ετών ακόμη...Υπό τη σωστή επίβλεψη των Καρίμ-Τζάκσον, ο μικρός θα κάνει καλή καριέρα στο μέλλον. Καλύτερη απ'τον πρώην αγαπημένο ψηλό του Τζόρνταν (Κουόμε) και τον αγαπημένο ψηλό του morfi (Έντι Κάρι)...

Τρελό παιχνίδι όμως χθες, ε; Συνήθως, οι Λέικερς δεν πέφτουν θύματα τελευταίων 12λέπτων, αλλά λίγο έλειψε να συμβεί αυτό. Και πάλι καλά που έλειπε ο Γκρέιντι. Αλλά, όπως είπε και ο thrylos, αυτό ισοσκελίζεται με τον τραυματισμό του Όντομ.

QUOTE
Το (πολύ) κακό είναι ότι τραυματίστηκε ο Όντομ και θα μείνει εκτός για 2 μήνες...


Ναι, σιγά! Εντολή απ'τον Κόμπι πήρε, για να αυξήσει ο λεγάμενος τα σουτ του!
tsops
QUOTE(thrylos7 @ Dec 13 2006, 12:28 PM) *
Τελικά όλο το forum είναι κίτρινο! icon_drunk.gif

Το (πολύ) κακό είναι ότι τραυματίστηκε ο Όντομ και θα μείνει εκτός για 2 μήνες...


Να δούμε πως θα το αντιμετωπίσουν...
tsops
QUOTE(NBAholic @ Dec 13 2006, 01:08 PM) *
Όχι ότι μ'αρέσει να μιλώ για λογαριασμό άλλων...αλλά απλώς ο τύπος είχε κάνει υπαινυγμό ότι ποστάρεις μόνο κάθε Τετάρτη και 13. Έχει άδικο; tongue.gif


ε? 65.gif laugh.gif

QUOTE
Είναι θεός των κομητών! ΟΚ, όχι κι έτσι, άλλωστε είναι πόσο, 19 ετών ακόμη...Υπό τη σωστή επίβλεψη των Καρίμ-Τζάκσον, ο μικρός θα κάνει καλή καριέρα στο μέλλον. Καλύτερη απ'τον πρώην αγαπημένο ψηλό του Τζόρνταν (Κουόμε) και τον αγαπημένο ψηλό του morfi (Έντι Κάρι)...

Τρελό παιχνίδι όμως χθες, ε; Συνήθως, οι Λέικερς δεν πέφτουν θύματα τελευταίων 12λέπτων, αλλά λίγο έλειψε να συμβεί αυτό. Και πάλι καλά που έλειπε ο Γκρέιντι. Αλλά, όπως είπε και ο thrylos, αυτό ισοσκελίζεται με τον τραυματισμό του Όντομ.
Ναι, σιγά! Εντολή απ'τον Κόμπι πήρε, για να αυξήσει ο λεγάμενος τα σουτ του!


Δεν ξέρω ρε παιδί μου. Όσο κιαν τους υποστηρίζω τρελά, όσο κιαν (θέλω να) είμαι αντικειμενικός, αυτή η ομάδα δεν σου εμπνέει εμπιστοσύνη φέτος. Λες και σε κάθε παιχνίδι πρέπει να παίξεις τζόκερ για το αποτέλεσμα...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.