Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague Fantasy Challenge 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ > Older Tournaments > Euroleague 2016-17
benchwarmer
Επίσης, αν και πολύ νωρίς ακόμα βέβαια, δημιουργήθηκε ήδη και η λίγκα του φόρουμ μας στο Fantasy (θα γίνει και ξεχωριστό τόπικ κλπ εν καιρώ).

http://fantasychallenge.euroleague.net/home.php

Όνομα λίγκας : Basketforum.gr
Password: bertomeu
tsitum
απο τους γνωστες, τι προτασεις υπαρχουν για τον ασσο και για το 2-3
MaJesty23
QUOTE(benchwarmer @ Sep 24 2016, 20:03 ) *
Επίσης, αν και πολύ νωρίς ακόμα βέβαια, δημιουργήθηκε ήδη και η λίγκα του φόρουμ μας στο Fantasy (θα γίνει και ξεχωριστό τόπικ κλπ εν καιρώ).

http://fantasychallenge.euroleague.net/home.php

Όνομα λίγκας : Basketforum.gr
Password: bertomeu



πως βρίσκω την λίγκα?

Got it!είμαι ο noremorse!
whaler
Εγώ είμαι ο "Tornados" biggrin.gif

Δεν είναι λίγο άδικο αυτό με τις πολλές ομάδες του ίδιου χρήστη, ή κάνω λάθος;
benchwarmer
QUOTE(Fitz @ Sep 28 2016, 11:49 ) *
Εγώ είμαι ο "Tornados" biggrin.gif

Δεν είναι λίγο άδικο αυτό με τις πολλές ομάδες του ίδιου χρήστη, ή κάνω λάθος;


Ναι προφανως, ξέχασα να το γράψω...
Μία ομάδα μόνο ανά χρήστη, αν δεν έχει τακτοποιηθεί το θέμα μέχρι να αρχίσει η σεζόν θα διαγράψω τυχαία όλες εκτός από μία..
irving
για fantasy εδω μιλαμε?
Zoys
QUOTE(irving @ Sep 30 2016, 17:10 ) *
για fantasy εδω μιλαμε?

Άνοιξε ξεχωριστό θέμα.
thanvot
Ακόμα δε βρήκα τρόπο να διαγράψω τις 2 ομάδες που δε θέλω και να κρατήσω τη μία (στο private εννοώ). Υπάρχει τρόπος?
benchwarmer
Επαναλαμβάνω:

QUOTE(benchwarmer @ Sep 28 2016, 15:43 ) *
Μία ομάδα μόνο ανά χρήστη, αν δεν έχει τακτοποιηθεί το θέμα μέχρι να αρχίσει η σεζόν θα διαγράψω τυχαία όλες εκτός από μία..


Όποιος θέλει μου στέλνει πμ για το ποια να κρατήσω (αν δεν βρίσκει μόνος του πώς γίνεται, δεν ξέρω), αλλιώς θα γίνει τυχαία από μένα.

Άντε να μπαίνετε και οι υπόλοιποι όμως..
irving
καλο θα ηταν να αναφεραμαι και τους τραυματιες επειδη δεν τους εχει ολους (απο οτι θυμαμαι απο περσυ) και καποιοι μπορει να μας εχουν ξεφυγει.

goudelock και young θα παιξουν στην πρεμιερα?

whaler
QUOTE (irving @ Oct 6 2016, 02:30 ) *
καλο θα ηταν να αναφεραμαι και τους τραυματιες επειδη δεν τους εχει ολους (απο οτι θυμαμαι απο περσυ) και καποιοι μπορει να μας εχουν ξεφυγει.

goudelock και young θα παιξουν στην πρεμιερα?


Ο Goudelock δε θα παίξει.
Για τον Young επιφυλάσσομαι, αλλά νομίζω τελικά θα τα καταφέρει να είναι. Προσωπική εκτίμηση πως όσοι διάλεξαν Young θα μετανιώνουν, μου φαίνεται επιρρεπής σε τραυματισμούς.
Conan1982
QUOTE (Fitz @ Oct 6 2016, 12:19 ) *
Ο Goudelock δε θα παίξει.
Για τον Young επιφυλάσσομαι, αλλά νομίζω τελικά θα τα καταφέρει να είναι. Προσωπική εκτίμηση πως όσοι διάλεξαν Young θα μετανιώνουν, μου φαίνεται επιρρεπής σε τραυματισμούς.


Ειδικά στην αρχή και μέχρι να πιάσει μια απόδοση σίγουρα θα πέσει, αν ήταν στο fantasy να επιλέξω σέντερ του Ολυμπιακού θα διάλεγα τον Miloutinof
whaler
Εγώ εκτιμώ λαχείο με Beaubois, τον οποίο και έχω διαλέξει.

Και θεωρώ πως για δεύτερη σερί χρονιά η Baskonia θα πάει ψηλά και ίσως μπει και σφήνα στις μεγάλες.
irving
QUOTE(Fitz @ Oct 7 2016, 15:35 ) *
Εγώ εκτιμώ λαχείο με Beaubois, τον οποίο και έχω διαλέξει.

Και θεωρώ πως για δεύτερη σερί χρονιά η Baskonia θα πάει ψηλά και ίσως μπει και σφήνα στις μεγάλες.

και γω θελω να τον παρω αλλα εκανα πισω επειδηειχε τραυματιστει. θλαση νομιζω. ειναι καλα τωρα ? αν ναι σε τι κατάσταση βρισκεται?

επισης μου αρεσει ο λαρκιν. τον χανγκα πως τον βλεπεται? πιστευω θα κανει πολυ καλη χρονια αλλα απο θεμα ρανκινγκ δεν ξερω πως θα τα παει καθως δεν ειναι και φθηνος
whaler
QUOTE (irving @ Oct 7 2016, 16:16 ) *
και γω θελω να τον παρω αλλα εκανα πισω επειδηειχε τραυματιστει. θλαση νομιζω. ειναι καλα τωρα ? αν ναι σε τι κατάσταση βρισκεται?

επισης μου αρεσει ο λαρκιν. τον χανγκα πως τον βλεπεται? πιστευω θα κανει πολυ καλη χρονια αλλα απο θεμα ρανκινγκ δεν ξερω πως θα τα παει καθως δεν ειναι και φθηνος


O Beaubois είχε πάθει μια θλάση αρχές Σεπτέμβρη και είχαν πει πως θα λείψει 3 εβδομάδες, οπότε θεωρώ πως ξεκινάει κανονικά και σε φουλ ρυθμούς.
O Hanga είναι καλή επιλογή, αλλά κόβεις από τους υπόλοιπους μετά, αν θυμάμαι καλά βρίσκεται μέσα στους 10 πιο ακριβούς SG/SF.
Conan1982
Δεν θα ήταν καλύτερο να μπορούσαμε να συμμετέχουμε με 2 ομάδες; Κάτι να πάει στραβά στις επιλογές μας να έχουμε και μια δεύτερη ομάδα.
thrylos7
Να μαι κι εγώ! 68.gif icon_drunk.gif 69.gif 41.gif 77.gif
djibriliant
Γράφτηκα και εγω!θέλετε να πει ο καθενας τις καλυτερες value4money επιλογες του?έτσι κουβεντα να γίνεται
Stojako
QUOTE (djibriliant @ Oct 11 2016, 23:36 ) *
Γράφτηκα και εγω!θέλετε να πει ο καθενας τις καλυτερες value4money επιλογες του?έτσι κουβεντα να γίνεται


Clarke
Moerman
Doncic
Clyburn
Daye
Lima
Pappas
Larkin
Ulanovas
Parahoutski

Τελείως για την πλάκα μου,λέω να το ακολουθήσω φέτος
djibriliant
QUOTE (Stojako @ Oct 12 2016, 00:28 ) *
Clarke
Moerman
Doncic
Clyburn
Daye
Lima
Pappas
Larkin
Ulanovas
Parahoutski

Τελείως για την πλάκα μου,λέω να το ακολουθήσω φέτος

Pappas
Moerman
Cotton
erik green
demetris nichols
toko shengeila
Παππάς σε τόσο χαμηλό κοστος νομιζω χρειαζεται σε κάθε ομάδα
yorgos
O Rudd είναι καρα-ευκαιριάρα για την επόμενη αγωνιστική...
tsitum
Καλη αρχη σε ολους!!

Προσπαθω να μπω στη λιγκα και δε μπορω. Μηπως εχει κλεισει?
thanvot
Ξέρει κανείς τι παίζει με τον Higgins και δεν έπαιξε την πρώτη αγωνιστική? Δεν ξέρω τι να κάνω μαζί του...
str
γιατι μου βγαζει συνεχεια οτι το password δεν ειναι σωστο?


αλλαξε το bertomeu απο pwd?
Zoys
Δεν παίζει ο Llull παιδιά, λίγα λεπτά να τον αλλάξετε όσοι τον έχετε.
leonkalf
Πρωτιά απόψε στην γενική βαθμολογία της εβδομάδας σε ένα παιδί που συμμετέχει και στην δική μας λίγκα!

user: alexAOA
team: asxetos21

Δεν ξέρω ποιος είσαι, πολλά συγχαρητήρια! 41.gif
yorgos
Κουνηθείτε, κοσμογονία στο φάντασι... Κάποιες θετικές αλλαγές, κάποιες απαράδεκτες για μένα.
G-arenas
QUOTE (yorgos @ Sep 29 2017, 17:33 ) *
Κουνηθείτε, κοσμογονία στο φάντασι... Κάποιες θετικές αλλαγές, κάποιες απαράδεκτες για μένα.

δεν μαρεσει αυτο με τους αναπληρωματικους και βασικους. μαρεσει που θα ειναι 12 παικτες βεβαια και ο καθενας στην θεση του. πιο πολυ τείνω στο οτι δεν θα ειναι θετικες οι αλλαγες παντως.

ξερουμε ποτε μπορουμε να ξεκινησουμε να φτιαχνουμε ομαδες? περσυ θυμαμαι ειχε ανοιξει πιο νωρις.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.