Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Φ.Ο.Τ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
hamogelastos
ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ SITE TOY Φ.Ο.Τ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ?

www.fot.gr

ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ Φ.Ο.Τ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ.
Live strong
QUOTE(hamogelastos @ Oct 2 2007, 06:13 ) *
ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ SITE TOY Φ.Ο.Τ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ?

www.fot.gr

ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ Φ.Ο.Τ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ.


Καλή σου μέρα χαμογελαστέ και καλώς μας ήρθες! icon_wave.gif
Χαίρομαι πραγματικά που η παρέα του γυναικείου χώρου στο forum μεγαλώνει.!!! 41.gif
Αν έχεις όμως τη καλοσύνη να γράφεις με μικρά γράμματα, είναι ένας από τους κανονισμούς, γιατί πολύ απλά φαίνεται ότι φωνάζεις! wink.gif smile.gif
lambros
QUOTE(hamogelastos @ Oct 2 2007, 09:13 ) *
ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ SITE TOY Φ.Ο.Τ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ?

www.fot.gr

ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΟΥ Φ.Ο.Τ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΥΛΙΚΟ.


Xαιρετίζω τον Χαμογελαστό και δίνω πολλά συγχαρητήρια στο σχεδιαστή του site που δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από αντίστοιχα ομάδων Α1..
Νίκο, φοβερή δουλειά!!!
41.gif 41.gif 41.gif
nikefalin
QUOTE(lambros @ Oct 5 2007, 11:51 ) *
Xαιρετίζω τον Χαμογελαστό και δίνω πολλά συγχαρητήρια στο σχεδιαστή του site που δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από αντίστοιχα ομάδων Α1..
Νίκο, φοβερή δουλειά!!!
41.gif 41.gif 41.gif

Βρέθηκα πριν από 2 Σάββατα στο γηπεδάκι της τούφας (το ανοιχτό)για ένα παιδικο-εφηβικό αλλά δεν ήρθε ο αντίπαλος (ανάβρυτα).
Ομάδα γειτονιάς μου φάνηκε με μεράκι. Παιδιά δώστε βάση στα βασικά :-)
Το site είναι καλό, συνεχίστε την καλή δουλειά 41.gif
tsops
Συγχαρητήρια και από μένα για το site. Όντως, τέτοια site είναι σπάνια!

Υ.Σ. Να χαρώ εγώ φωτό με Μπράμο, Λούντζη και Μπακόλα! laugh.gif
gs7779
QUOTE(tsops @ Oct 5 2007, 13:44 ) *
Συγχαρητήρια και από μένα για το site. Όντως, τέτοια site είναι σπάνια!

Υ.Σ. Να χαρώ εγώ φωτό με Μπράμο, Λούντζη και Μπακόλα! laugh.gif


Αν εννοείς τη φωτογραφία στον αγώνα μας με τον Άρη, το τρίτο πρόσωπο της φωτογραφίας δεν είναι ο Μπακόλας, αλλά εγώ.
Όσο για το site μας, είναι μια υπέροχη δουλειά από έναν άνθρωπο που αγαπάει πραγματικά το σύλλογό του, το μπάσκετ και τον αθλητισμό γενικότερα (Νίκο, συγχαρητήρια κι από εμένα)!
Αλλά κι εσύ tsops δεν πας πίσω. Είσαι από τους πιο αξιόλογους παράγοντες στο χώρο και σ' εμένα προσωπικά, εξαιρετικά συμπαθής. Καλή επιτυχία στη νέα σου ομάδα.
lambros
Υποκλίνομαι στο δημιουργό του site, καθώς συνεχίζει να το ενημερώνει από το μακρινό Vancouver!!
77.gif 77.gif 77.gif
tsops
QUOTE(gs7779 @ Oct 6 2007, 21:06 ) *
Αν εννοείς τη φωτογραφία στον αγώνα μας με τον Άρη, το τρίτο πρόσωπο της φωτογραφίας δεν είναι ο Μπακόλας, αλλά εγώ.
Όσο για το site μας, είναι μια υπέροχη δουλειά από έναν άνθρωπο που αγαπάει πραγματικά το σύλλογό του, το μπάσκετ και τον αθλητισμό γενικότερα (Νίκο, συγχαρητήρια κι από εμένα)!
Αλλά κι εσύ tsops δεν πας πίσω. Είσαι από τους πιο αξιόλογους παράγοντες στο χώρο και σ' εμένα προσωπικά, εξαιρετικά συμπαθής. Καλή επιτυχία στη νέα σου ομάδα.


Ε, βλέπεις έχουμε και μία ηλικία και δε βλέπουμε καλά laugh.gif Sorry, έχεις δίκιο

Ευχαριστώ και για το προσωπικό σχόλιο. Εύχομαι να τα πούμε σύντομα πάλι στα γήπεδα smile.gif
Σταχυοφόρος
Πολύ ωραίο σάιτ, αξιοζήλευτη προσπάθεια. Καλή συνέχεια στον σύλλογο..
toufa
QUOTE(Σταχυοφόρος @ Nov 13 2007, 19:04 ) *
Πολύ ωραίο σάιτ, αξιοζήλευτη προσπάθεια. Καλή συνέχεια στον σύλλογο..



...δε σταματώ να τραγουδω ποτέ... Τούφα ολε ολέ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.