Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΕΙΑ!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
мя лiTнoидS
γεια και από εμενα (αν και έχω 2 μέρες στο site δεν είχα παρατηρήσει το section αυτό) ... με λένε παύλο , είμαι 12 στα 13 .. έχω ύψος 1.71 ... τρελαίνομαι για basket.. έχω την καλύτερη online παρέα (εσάς) biggrin.gif ..το forum σας είναι εκλπηκτικο , γι αυτό συνεχίστe να κάνετε αφτην την εξαιρετική δουλειά biggrin.gif
a bullet for your head
QUOTE(мя лiTнoидS @ Mar 28 2009, 17:03 ) *
γεια και από εμενα (αν και έχω 2 μέρες στο site δεν είχα παρατηρήσει το section αυτό) ... με λένε παύλο , είμαι 12 στα 13 .. έχω ύψος 1.71 ... τρελαίνομαι για basket.. έχω την καλύτερη online παρέα (εσάς) biggrin.gif ..το forum σας είναι εκλπηκτικο , γι αυτό συνεχίστe να κάνετε αφτην την εξαιρετική δουλειά biggrin.gif

12 στα 13..??Μπρρρραββοοο!!
Παυλο καλως-ηρθες στο φορουμ.. smile.gif
j-kidd13
Tο φορουμ βλεπω εχει απηχηση σε ολες τις ηλικιες......Καλως ηρθες στο παμμεγιστοτατο μπασκετικο φορουμ... smiley.gif
nikolas12
Τι λες βρε θηριο;Εγω ειμαι 13 στα 14 και εχω υψος 1,65.Τελος παντων καλως ηρθες στο φοβερο μας φορουμ. smiley.gif
мя лiTнoидS
QUOTE(hip-hop @ Mar 28 2009, 21:35 ) *
Τι λες βρε θηριο;Εγω ειμαι 13 στα 14 και εχω υψος 1,65.Τελος παντων καλως ηρθες στο φοβερο μας φορουμ. smiley.gif



xaxa που να σου πω για ενα παιδι που παιζει στην ομαδα μου ... 12 στα 13 και εχει ιψος 1.86!!!!

Thank YOU! για τα πολλα "καλοσηρθες" smiley.gif

Επισης θελω να πω πως 76ers-sm.gif denv1-sm.gif pistons3-sm.gif FTW (ειναι οι ομδαες οπου περασε ο θεοΣ ... (Allen Iverson)

Π.Σ. θελω να πω πωσ αν καποιοσ εχει το nba live 09 να με κανει add msn (pavlaras18@hotmail.com) και να μου το στειλει με κοινοχρηστα plz! biggrin.gif

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.