Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γ' ΕΣΚΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ 2016-17
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
gspara
ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤ. ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ
ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΦ/ΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΓΣ ΤΟ ΄΄ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ΄΄
Vasilis_Ps
Δυνατός όμιλος. Όλα ανοικτα!!!!
Nikos 8
Νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσουν οι ομάδες να παίζουν και ύστερα να δούμε τις δυνατότητες της καθεμιάς. Εξάλλου και πέρυσι κάποιες ξεκίνησαν με «ονόματα» και στο τέλος λίγο έλειψε να πέσουν.....
Vasilis_Ps
QUOTE (Nikos 8 @ Jul 3 2016, 17:58 ) *
Νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσουν οι ομάδες να παίζουν και ύστερα να δούμε τις δυνατότητες της καθεμιάς. Εξάλλου και πέρυσι κάποιες ξεκίνησαν με «ονόματα» και στο τέλος λίγο έλειψε να πέσουν.....


Σωστό Πολύ Σωστό. ΚαλόΚαλοκαίρι!!!
rass
QUOTE (Nikos 8 @ Jul 3 2016, 17:58 ) *
Νομίζω ότι πρέπει να ξεκινήσουν οι ομάδες να παίζουν και ύστερα να δούμε τις δυνατότητες της καθεμιάς.
Εξάλλου και πέρυσι κάποιες ξεκίνησαν με «ονόματα» και στο τέλος λίγο έλειψε να πέσουν....


ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ: ΒΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ,ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ , ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΟΥΤΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ
doctor_dru
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 1

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
gspara
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 2

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 2

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1

filologos
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 1

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
tarx_12
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2 στην τύχη

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 με τον καλύτερο κοουτς της κατηγορίας !

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1 δεν υπάρχει ντυφαντης να ματσαρει τον καλύτερο ψηλό της κατηγορίας τον Παπαγιαννάκο . Αν εχει μείνει και ο Βλάχος πως να χάσουν το πρωτάθλημα ; Περιμένω Παπαγιαννάκο 25 πόντους μέσο όρο φέτος

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1 η καλύτερη περιφέρεια της κατηγορίας με Βιδάκη Κακολύρη Αναγνωστοπουλο θα χτυπήσει την δεύτερη θέση

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1 στην τύχη

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 κάθε χρόνο αλλάζει την μισή ομάδα ο Αρίωνας πάμε με το διπλό πιο δεμένο το σύνολο του Οιον

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2 δεν ξέρω τι εχει ο μέλας άκουσα όμως οτι η Ολυμπιάδα ειναι δυνατή . Την περιμένω Τρίτη θέση
GodSmack
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2
Καλυτερη η Μακρη

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
Ταβανίσιος

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
Φαβορι για άνοδο. Ποιο δυνατους τους βλεπω φετος την ομαδα του Χανιώτη

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1
Με πολύ ρισκο

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1
Θα δουμε πως θα παει και φέτος ο Τρυφιλιακός

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
Ποιο δυνατός φέτος ο Αρίων

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Με πολύ ρίσκο
gspara
ΟΙΩΝΟΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ 44-54 (10-11,18-26,25-39,44-54).

Ανωτερη η Μακρη καθαρισε στην 3η περιοδο όταν και προηγηθηκε 23-39.
Στην 4η περιοδο χαλαρωσε.Ο Οιωνος πιεσε και με γκολ-φαουλ του,τραγικα αστοχου, Βουρδουμπα,μειωσε 39-43 στο 37'.
Δεν ειχε όμως λυσεις για το κατι παραπανω και οι φιλοξενούμενοι, επαναφέροντας τους βασικους,ανεβασαν παλι την διαφορα.

Η Μακρη γενικα ηταν καλυτερη,παταγε καλυτερα και ειχε ωραιες συνεργασιες.Αρκετα νεαρα παιδια,ξεχωρισε ένα 3-4αρι που δεν ειχε όμως νουμερο.
Επισης εχει μεινει ο γνωστος βασικος κορμος(αφοι Τσαπα-Κουσασης-Χαχολος).
Η ομαδα του Τασοπουλου εκτος του Βουρδουμπα που παρεμεινε,απεκτησε τους Κορρε-Καρουση(Γαλατσι) και Θεο(Θρακες).Αποψε όμως δεν βοηθησαν και ειδικα ο Θεος εδειξε σε μετρια κατασταση.


ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 70-58
ΟΚΑΜ-ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 64-48
gk65
ΜΕΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 44-40.
Nikos 8
QUOTE (tarx_12 @ Oct 7 2016, 15:52 ) *
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 2 στην τύχη

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 με τον καλύτερο κοουτς της κατηγορίας !

ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1 δεν υπάρχει ντυφαντης να ματσαρει τον καλύτερο ψηλό της κατηγορίας τον Παπαγιαννάκο . Αν εχει μείνει και ο Βλάχος πως να χάσουν το πρωτάθλημα ; Περιμένω Παπαγιαννάκο 25 πόντους μέσο όρο φέτος

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Δ.Π. - ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1 η καλύτερη περιφέρεια της κατηγορίας με Βιδάκη Κακολύρη Αναγνωστοπουλο θα χτυπήσει την δεύτερη θέση

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ - ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 1 στην τύχη

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2 κάθε χρόνο αλλάζει την μισή ομάδα ο Αρίωνας πάμε με το διπλό πιο δεμένο το σύνολο του Οιον

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2 δεν ξέρω τι εχει ο μέλας άκουσα όμως οτι η Ολυμπιάδα ειναι δυνατή . Την περιμένω Τρίτη θέση


συμφωνώ με τα όσα λες για το Περιστέρι, είναι έμπειρα παιδιά και στην εν λόγω κατηγορία δεν έχουν κανένα πρόβλημα.
ο Παπαγιαννάκος σίγουρα θα έχει τους πόντους που λες αλλά να δούμε τις άμυνες που θα του βγάλουν οι άλλες ομάδες.
Ο τριφυλλιακός έχει νέο και φιλόδοξο προπονητή, που θα κάνει ότι καλύτερο μπορεί,,για να δούμε είναι αρχή...
στη δόξα ξεκίνησαν οι τραυματισμοί, να δούμε πως θα κυλήσει η χρονια,,,(πολλά ακούγονται,,,)
gspara
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89-ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 1

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 1

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 2
filologos
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89-ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 1

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 2

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 2
MENEGIN11
ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89-ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2

ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96-ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ-ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. 2

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ. 2

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1

ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π. 1
gspara
ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ-ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 58-62παραταση (16-16,26-29,46-40,51-51κ.δ.)

Σπουδαιο διπλο για τον ψυχωμενο Θωμα σε ένα συγκλονιστικο ματς,που ειδικα στο 2ο ανατρεπτικο ημιχρονο εκοβε την ανασα!!!!
Στα δικα μου ματια νικησε η καλυτερη ομαδα,η οποια μαλλον αδικησε τον εαυτο της με τα λαθη που εκανε.

Αγκαλιασμένες πηγαν οι 2 ομαδες μεχρι τα πρωτα λεπτα της γ περιοδου και καμμια δεν μπορεσε να παρει διαφορα μεγαλυτερη των 2 ποντων.
Η αμυνα ζωνης του Φαρμακη και ένα μικρο επιθετικο ξέσπασμα(2 σερι τριποντα από το #6 και τον Μισσα) εφεραν τον Θωμα μπροστα...32-37.

Εκει όμως εκατσε και οι Αστερες με κορυφαιο το #7 ετρεξαν σερι 14-3 και εκλεισαν την 3η περιοδο προγουμενοι 46-40.
Το σκηνικο δεν αλλαξε μεχρι το 36'-37'.
Εκει ο Θωμας αντεδρασε και με τριποντο του Γκοτση μειωσε 50-49,ενω ο ιδιος παιχτης αστοχησε σε αλλα δυο που θα εφερναν τους φιλοξενουμενους μπροστα.
Τελικα προηγθηκαν 50-51 με λειαπ του ψηλου τους(#18) στα 44''.
Οι Αστερες εχασαν την ευκαιρια να παρουν τη νικη καθως το πολύ καλο #6 με 1/2 βολες στα 3'' εστειλε το ματς στην παραταση.

Το γκραν-γκινιολ συνεχιστηκε και εκει.Οι γηπεδούχοι ξεκινησαν με αμυνα ζωνης και προηγηθηκαν 55-51.
Ο Θωμας δεν πτοηθηκε και ο Μισσας με τριποντο-μαχαιρια από τα 7 μετρα εγραψε το 58-59!!!
Δυο πολύ καλες αμυνες από το #9 στην τελευταια επιθεση των γηπεδούχων και ο Θωμας εύστοχος από την γραμμη των βολων εφτασε δικαια στη νικη.

Απολαυστικος από τον Θωμα ο εκπληκτικος νεαρος γκαρντ με το #6 41.gif !!!
Πολύ καλος ο Γκοτσης και καθοριστικος ο Μισσας.
Από τους Αστερες κορυφαιοι οι #7 και #6.

ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-54 (15-17,24-30,42-44,60-54).

Η Ομαδα κερδισε τα ονόματα και το σκορποχωρι!!!
Η παθιασμενη Εστια επαιξε με το μαχαιρι στα δοντια και νικησε δικαιοτατα την μπλαζε και αναρχη ΑΕΚ.

Στο 1ο ημιχρονο η ΑΕΚ ειχε ελαφρυ προβαδισμα χωρις να μπορεσει να ξεκολλησει από τους γηπεδούχους.
Στην 3η περιοδο ένα ξέσπασμα της ΑΕΚ με τους Κακολυρη-Βιδακη να βρισκουν στοχο από τα 6.75,της εδωσε προβαδισμα...29-40.

Μετα όμως κατεβασε γενικο.Η σκληροτραχηλη Εστια πιεσε και με σερι 21-6(!!!!) προσπερασε 50-46 και δεν ξανακοιταξε πισω.

Η ΑΕΚ δεν επαιξε καθολου ζωνη(που της εδωσε τη νικη με Δαφνη) και η Εστια με σημειο υπεροχης τα καλα drive,τρυπαγε συνεχεια την αμυνα των φιλοξενουμενων.
Κορυφαιος της Εστιας το #14.Πολυ καλοι οι #13,#11,ενω βοηθησαν καθοριστικα στο προσπερασμα και οι Ρακιντζακης-Ανδριτσος.
Κανεις δεν διεσωθηκε από το ναυαγιο της ΑΕΚ.

ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ-ΜΕΛΑΣ 76-67
sierso
ΑΟ ΔΑΦΝΗ- ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ. 49-48
rass
QUOTE (gspara @ Oct 15 2016, 01:02 ) *

ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-54 (15-17,24-30,42-44,60-54).

Η Ομαδα κερδισε τα ονόματα και το σκορποχωρι!!!
Η παθιασμενη Εστια επαιξε με το μαχαιρι στα δοντια και νικησε δικαιοτατα την μπλαζε και αναρχη ΑΕΚ.

Στο 1ο ημιχρονο η ΑΕΚ ειχε ελαφρυ προβαδισμα χωρις να μπορεσει να ξεκολλησει από τους γηπεδούχους.
Στην 3η περιοδο ένα ξέσπασμα της ΑΕΚ με τους Κακολυρη-Βιδακη να βρισκουν στοχο από τα 6.75,της εδωσε προβαδισμα...29-40.

Μετα όμως κατεβασε γενικο.Η σκληροτραχηλη Εστια πιεσε και με σερι 21-6(!!!!) προσπερασε 50-46 και δεν ξανακοιταξε πισω.

Η ΑΕΚ δεν επαιξε καθολου ζωνη(που της εδωσε τη νικη με Δαφνη) και η Εστια με σημειο υπεροχης τα καλα drive,τρυπαγε συνεχεια την αμυνα των φιλοξενουμενων.
Κορυφαιος της Εστιας το #14.Πολυ καλοι οι #13,#11,ενω βοηθησαν καθοριστικα στο προσπερασμα και οι Ρακιντζακης-Ανδριτσος.
Κανεις δεν διεσωθηκε από το ναυαγιο της ΑΕΚ.


Η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ.ΕΧΑΣΕ Ο ΜΕΛΑΣ,ΕΧΑΣΕ Η ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ.Η ΑΕΚ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΣΟ ΕΜΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.
gspara
QUOTE (rass @ Oct 15 2016, 20:19 ) *
Η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΗΣ.
ΕΧΑΣΕ Ο ΜΕΛΑΣ,ΕΧΑΣΕ Η ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ.
Η ΑΕΚ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ
ΚΡΙΤΙΚΗ ΤΟΣΟ ΕΜΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ.

Δεν εκανα κριτικη για Μελα και ΟΚΑΜ γιατι απλούστατα δεν ειδα τους αγωνες τους.
Δεν ξερω αν η ΑΕΚ θα βγει πρωτη,εγω σχολιασα μονο τον συγκεκριμενο αγωνα.
Θα ηταν καλυτερα να αφηνες τους χαρακτηρισμούς και να μας ελεγες απλα την δικη σου γνωμη.Εγω αυτά ειδα.
Δηλαδη αν δεν γραφουμε διθυράμβους ειμαστε κακοπροαίρετοι???

Τελος,να σου υπενθυμισω ότι συμφωνα με τους κανονισμούς του φορουμ δεν γραφουμε με κεφαλαια γραμματα.
rass
QUOTE (gspara @ Oct 15 2016, 22:06 ) *
Δεν εκανα κριτικη για Μελα και ΟΚΑΜ γιατι απλούστατα δεν ειδα τους αγωνες τους.
Δεν ξερω αν η ΑΕΚ θα βγει πρωτη,εγω σχολιασα μονο τον συγκεκριμενο αγωνα.
Θα ηταν καλυτερα να αφηνες τους χαρακτηρισμούς και να μας ελεγες απλα την δικη σου γνωμη.Εγω αυτά ειδα.
Δηλαδη αν δεν γραφουμε διθυράμβους ειμαστε κακοπροαίρετοι???

Τελος,να σου υπενθυμισω ότι συμφωνα με τους κανονισμούς του φορουμ δεν γραφουμε με κεφαλαια γραμματα.


"Θα ηταν καλυτερα να αφηνες τους χαρακτηρισμους" Νομιζω οτι δεν υπαρχει στα λεγομενα μου αυτο.
"Ναυαγιο η αεκ" Αυτο και αν δεν υπαρχει οταν για 3 δεκαλεπτα και κατι ητν ανετα μπροστα στο σκορ.καλη ομαδα η εστια και θα κανει ζημιες στην εδρα της αλλα αν δεν υπηρχε το μπλακ αουτ στο 4 δεκαλεπτο ανεξηγητα θα λεγαμε αλλα.Εφοσον δεν μιλας κακοπροαιρετα τοτε εγω κοιταζα αλλο παιχνιδι
gspara
QUOTE (rass @ Oct 15 2016, 23:14 ) *
"Θα ηταν καλυτερα να αφηνες τους χαρακτηρισμους" Νομιζω οτι δεν υπαρχει στα λεγομενα μου αυτο.
"Ναυαγιο η αεκ" Αυτο και αν δεν υπαρχει οταν για 3 δεκαλεπτα και κατι ητν ανετα μπροστα στο σκορ.καλη ομαδα η εστια και θα κανει ζημιες στην εδρα της αλλα αν δεν υπηρχε το μπλακ αουτ στο 4 δεκαλεπτο ανεξηγητα θα λεγαμε αλλα.Εφοσον δεν μιλας κακοπροαιρετα τοτε εγω κοιταζα αλλο παιχνιδι

Δηλαδη εσυ εισαι ευχαριστημένος με το μπάσκετ που επαιξε η ΑΕΚ?
Εγω ειδα μια ομαδα ασυνδετη να παιζει αναρχο μπάσκετ και να στηρίζεται σε ξεσπασματα και στην ποιοτητα των Κακολυρη-Βιδακη-Αναγνωστοπουλο.
Με παιχτες επιπεδου Α Εσκα δεν μπορεσε να κερδισει μια ομαδα που προερχεται από την Δ και το ταβανι της είναι η σωτηρια.
Αν όμως εσενα σου αρεσε η συνολικη εικονα της ΑΕΚ,τοτε η γνωμη μου περισσευει.
Liveris
QUOTE(gspara @ Oct 15 2016, 23:50 ) *
Δηλαδη εσυ εισαι ευχαριστημένος με το μπάσκετ που επαιξε η ΑΕΚ?
Εγω ειδα μια ομαδα ασυνδετη να παιζει αναρχο μπάσκετ και να στηρίζεται σε ξεσπασματα και στην ποιοτητα των Κακολυρη-Βιδακη-Αναγνωστοπουλο.
Με παιχτες επιπεδου Α Εσκα δεν μπορεσε να κερδισει μια ομαδα που προερχεται από την Δ και το ταβανι της είναι η σωτηρια.
Αν όμως εσενα σου αρεσε η συνολικη εικονα της ΑΕΚ,τοτε η γνωμη μου περισσευει.


Ειρήνη υμίν!! smiley.gif

Είμαστε μόλις στην 2η αγωνιστική και δεν χρειάζεται από τόσο νωρίς να αγχωνόμαστε όλοι με το να ψάχνουμε και να κυνηγάμε χίμαιρες!!

Η ΑΕΚ έχει όντως 3 παιδιά πολύ ποιοτικά, τα οποία είναι για παραπάνω εμφανώς, αλλά το υπόλοιπο ρόστερ δεν είναι στο ίδιο επίπεδο οπότε αυτόματα αυτό σημαίνει ότι και δυσκολίες θα αντιμετωπίσει και ήττες θα κάνει, όπως χθες. Δεν ξέρω αν τελικά θα ανέβει αλλά ακόμα κι να γίνει αυτό δεν θα το επιτύχει "αέρα-πατέρα" άνετα...τουλάχιστον όπως είδα την ομάδα στο μεταξύ μας παιχνίδι χθες.

Ίσως είναι περιττό από μέρους μου και δεν συνηθίζω να το κάνω, απλά με αφορμή αυτά που είδα παραπάνω να πω στον φίλο russ, που απ' ότι φαίνεται είναι και σχετικά νεός στο forum, ότι ο gspara "βλεπει" μπάσκετ και γενικά οι κριτικές των παιχνιδιών που παρακολουθεί αντικατοπρίζουν σχεδόν πλήρως την εικόνα του παιχνιδιού. Επίσης είναι γεγονός ότι στους χαρακτηρισμούς του είναι αρκετά προσεκτικός και δεν θα εκπλαγώ αν σε επόμενο παιχνίδι της ΑΕΚ γράψει διθυράμβους για το χθεσινό "ναυάγιο" αν όντως η ομάδα απόδώσει καλό μπάσκετ. Το συνηθίζει και το έχει κάνει και έχει αποδείξει ότι δεν έχει κόλλημα με κάποιον συγκεκριμένα..αυτά ως μια παρένθεση.


Φίλε gspara σε υποστήριξα αλλά το "δεν μπορεσε να κερδισει μια ομαδα που προερχεται από την Δ και το ταβανι της είναι η σωτηρια" τι το ήθελες στο τέλος...θα διαψευστείς και μετά θα τρέχεις να σβήνεις τα post σου... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Cool είναι νωρίς ακόμα, τα αποτελέσματα ακόμα βλέπετε είναι "αλλοπρόσαλλα". Θα μπορούμε να πούμε περισσότερα μετά την 5η αγωνιστική για τους στόχους του καθενός και φυσικά εγώ παιχτικά θα ήθελα να δω όλες τις ομάδες με τα μάτια μου και όχι να βασιστώ σε δηλώσεις, εντυπώσεις και περιγραφές του οποιοδήποτε μέσα σε forum και sites.

Αυτή είναι η γνώμη μου, χωρίς να σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνεί και κάποιος ή να πρέπει να πείσω για την ορθότητά της, και συγγνώμη αν κούρασα.

Καλό βράδυ!
gspara
QUOTE (Liveris @ Oct 16 2016, 00:57 ) *
Φίλε gspara σε υποστήριξα αλλά το "δεν μπορεσε να κερδισει μια ομαδα που προερχεται από την Δ και το ταβανι της είναι η σωτηρια" τι το ήθελες στο τέλος...θα διαψευστείς και μετά θα τρέχεις να σβήνεις τα post σου... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Παιχταρα χαιρομαι που ξαναεγραψες στο φορουμ μετα από καιρο.Τελικα σας στεναχωρησα και τους δυο......αρχιζω να νοιώθω σαν ref που εχουν παραπονα και οι δυο ομαδες laugh.gif
Κουβεντα κανουμε,ευκαιρια να ζωντανεψει λιγάκι το thread.Αλλωστε αυτος είναι και ο σκοπος του φορουμ.Μπασκετοκουβεντα και λογικο είναι να υπαρχουν και διαφωνιες.

Η Εστια νεοφωτιστη είναι με νεα παιδια(ξεχωριζουν 13 και 10) και με την δικη σου εμπειρια,αλλα και του ετερου κομαντο Ρακιντζακη,θα είναι σιγουρα αξιομαχη.
Αλλωστε ξερουμε ότι σε αυτές τις κατηγοριες, πολλες φορες οι διαφορες είναι μικρες.Την μια αγωνιστικη κινδυνεύεις και την άλλη πας για ανοδο.
Δωσε μας και καμμια πληροφορια,επι τη ευκαιρια.....το 14 δεν μπορούσαμε να θυμηθούμε ποιος είναι.Πολυ καλος!!
Liveris
QUOTE(gspara @ Oct 16 2016, 10:34 ) *
Παιχταρα χαιρομαι που ξαναεγραψες στο φορουμ μετα από καιρο.Τελικα σας στεναχωρησα και τους δυο......αρχιζω να νοιώθω σαν ref που εχουν παραπονα και οι δυο ομαδες laugh.gif
Κουβεντα κανουμε,ευκαιρια να ζωντανεψει λιγάκι το thread.Αλλωστε αυτος είναι και ο σκοπος του φορουμ.Μπασκετοκουβεντα και λογικο είναι να υπαρχουν και διαφωνιες.

Η Εστια νεοφωτιστη είναι με νεα παιδια(ξεχωριζουν 13 και 10) και με την δικη σου εμπειρια,αλλα και του ετερου κομαντο Ρακιντζακη,θα είναι σιγουρα αξιομαχη.
Αλλωστε ξερουμε ότι σε αυτές τις κατηγοριες, πολλες φορες οι διαφορες είναι μικρες.Την μια αγωνιστικη κινδυνεύεις και την άλλη πας για ανοδο.
Δωσε μας και καμμια πληροφορια,επι τη ευκαιρια.....το 14 δεν μπορούσαμε να θυμηθούμε ποιος είναι.Πολυ καλος!!


Δεν στεναχώρησες κανέναν φίλε, αυτό που είπες ακριβώς...μπασκετοκουβέντα να γίνεται και να κάνουμε και τα πειραγματάκια μας από τούτη εδώ τη γωνιά!! tongue.gif

Σίγουρα υπάρχουν συμπάθειες, ο καθένας υποστηρίζει την ομάδα του και θέλει να κερδίζει και σίγουρα υπάρχουν και παράπονα και ίσως βγαίνουν πικρίες μετά από τους αγώνες. Κατανοητό και φυσιολογικό εν μέρει, αρκεί όλα αυτά όμως να εκφράζονται χωρίς να ξεπερνούμε κάποια όρια μιας και ο γραπτός λόγος καμιά φορά είναι εύκολα παρεξηγήσιμος...οπότε αρκετά με την ηθικοπλαστική και την "αντιπαράθεση" που δημιουργήθηκε αναφορικά με το παιχνίδι μας με την ΑΕΚ, πάμε τώρα στα μπασκετικά και στις πληροφορίες που ίσως σε ενδιαφέρουν...

Το Νο.14 που ανέφερες ονομάζεται Αλέξανδρος Παπαδάκος, δυνατό παιδί και πολύ καλός παίκτης και στις δύο πλευρές του γηέδου. Όπως θα παρατήρησες με το drive του μπορεί να "τρυπήσει" οποιονδήποτε και να τελείωσει τη φάση...και σταματάω εδώ γιατί θα με κυνηγάει ο κόουτς μου για τις πληροφορίες που δίνω! biggrin.gif Νομίζω θα είναι από τους παίχτες που θα ξεχωρίσουν στην περιφέρεια για την κατηγορία.

Οι άλλοι δύο παίκτες μας (Νο. 10 & 13) είναι και αυτοί νέα παιδιά με πολύ καλά στοιχεία. Ειδικά ο 10 (Σπανός) νομίζω έχει στοιχεία παίκτη για πολύ παραπάνω και νομίζω μέσα από τη δουλειά και παίρνοντας παιχνίδια, γιατί προέρχεται και από άσχημο τραυματισμό στους χιαστούς, θα "αναγκάσει" τον Μπουζούλα από το Κουκάκι να ξαναασχοληθεί μαζί του... biggrin.gif

Και επειδή δυστυχώς δεν γράφω πλέον συχνά και περιορίζομαι σε guest εμφανίσεις (sic), μιλώντας για την κατηγορία να πω πως με εκπλήσει ευχάριστα το επίπεδο φέτος της κατηγορίας και του ομίλου ειδικότερα, μιας και το θεωρώ πολύ ανεβασμένο. Για εμένα είναι η πρώτη χρονιά που συμμετέχω σε αυτό το πρωτάθλημα της Γ΄ ΕΣΚΑ και μπορώ να πω με τα μεχρι στιγμής δεδομένα από αγώνες και φιλικά παιχνίδια ότι υπάρχουν αρκετοί παίκτες και κάποιες πολύ καλές ομάδες οι οποίες θα μπορούσαν να σταθούν παραπάνω κατηγορία εύκολα.

Τέλος, για την ομάδα της Εστίας να πω απλά ότι όταν είσαι νεοφώτιστος σίγουρα το πρώτο σου μέλημα είναι να σωθείς και από εκεί και πέρα να διεκδικήσεις ότι καλύτερο. Με βάση όμως την εικόνα μας στα πρώτα 2 παιχνίδια απέναντι σε δυνατούς αντιπάλους (Τριφυλλιακό και ΑΕΚ) αποδεικνύουμε στους εαυτούς μας ότι μπορούμε να μιλάμε για κάτι καλό φέτος, αν φυσικά συνεχίσουμε όπως πρέπει και μείνουμε μακριά από τραυματισμούς και απρόοπτα. Ελπίζουμε οι άλλες ομάδες να μας υποτιμήσουν ως νεοφώτιστους και ευχόμαστε εμείς να μην υποτιμήσουμε και αδικήσουμε τους εαυτούς μας...τότε θα είναι όλα καλά! Η ομάδα είναι ένα κράμα πιτσιρικάδων και πιο έμπειρων παιδιών, όπως εγώ και ο Ρακιντζάκης που ανέφερες gspara, μαζί με Αθηναίου, το οποίο δένει και νομίζω θα αποδώσει και όμορφο μπάσκετ.

Ελπίζω να σε κάλυψα gspara!

Καλή συνέχεια σε όλους και καλά παιχνίδια να έχουμε τις Παρασκευές!

Υ.Γ.1 Μόνο ο έμπειρος periman είδε τη νίκη μας προχθές και τον στείλαμε ταμείο smiley.gif

Υ.Γ.2 Περιμένω ακόμα να τα πούμε από κοντά gspara μιας και τόσα χρόνια δεν σε έχω γνωρίσει...φρόντισε στο επόμενο!
gspara
QUOTE (Liveris @ Oct 16 2016, 14:13 ) *
Ελπίζω να σε κάλυψα gspara!

Καλή συνέχεια σε όλους και καλά παιχνίδια να έχουμε τις Παρασκευές!

Υ.Γ.1 Μόνο ο έμπειρος periman είδε τη νίκη μας προχθές και τον στείλαμε ταμείο smiley.gif

Υ.Γ.2 Περιμένω ακόμα να τα πούμε από κοντά gspara μιας και τόσα χρόνια δεν σε έχω γνωρίσει...φρόντισε στο επόμενο!

Ο periman δεν το πονταρε τυχαια.Ξερει πολλα αλλα μας τα κρυβει wink.gif !!!

Ειδικα ο 1ος ομιλος είναι πολύ ανταγωνιστικος και σιγουρα θα γινουν ωραια παιχνίδια.Θα τα πουμε από κοντα σε καποιο από τα επομενα.

Οσο για την αναλυση σου...απλα HUGE RESPECT 77.gif 77.gif 77.gif
Nikos 8
QUOTE (Liveris @ Oct 16 2016, 00:57 ) *
Ειρήνη υμίν!! smiley.gif

Είμαστε μόλις στην 2η αγωνιστική και δεν χρειάζεται από τόσο νωρίς να αγχωνόμαστε όλοι με το να ψάχνουμε και να κυνηγάμε χίμαιρες!!

Η ΑΕΚ έχει όντως 3 παιδιά πολύ ποιοτικά, τα οποία είναι για παραπάνω εμφανώς, αλλά το υπόλοιπο ρόστερ δεν είναι στο ίδιο επίπεδο οπότε αυτόματα αυτό σημαίνει ότι και δυσκολίες θα αντιμετωπίσει και ήττες θα κάνει, όπως χθες. Δεν ξέρω αν τελικά θα ανέβει αλλά ακόμα κι να γίνει αυτό δεν θα το επιτύχει "αέρα-πατέρα" άνετα...τουλάχιστον όπως είδα την ομάδα στο μεταξύ μας παιχνίδι χθες.

Ίσως είναι περιττό από μέρους μου και δεν συνηθίζω να το κάνω, απλά με αφορμή αυτά που είδα παραπάνω να πω στον φίλο russ, που απ' ότι φαίνεται είναι και σχετικά νεός στο forum, ότι ο gspara "βλεπει" μπάσκετ και γενικά οι κριτικές των παιχνιδιών που παρακολουθεί αντικατοπρίζουν σχεδόν πλήρως την εικόνα του παιχνιδιού. Επίσης είναι γεγονός ότι στους χαρακτηρισμούς του είναι αρκετά προσεκτικός και δεν θα εκπλαγώ αν σε επόμενο παιχνίδι της ΑΕΚ γράψει διθυράμβους για το χθεσινό "ναυάγιο" αν όντως η ομάδα απόδώσει καλό μπάσκετ. Το συνηθίζει και το έχει κάνει και έχει αποδείξει ότι δεν έχει κόλλημα με κάποιον συγκεκριμένα..αυτά ως μια παρένθεση.


Φίλε gspara σε υποστήριξα αλλά το "δεν μπορεσε να κερδισει μια ομαδα που προερχεται από την Δ και το ταβανι της είναι η σωτηρια" τι το ήθελες στο τέλος...θα διαψευστείς και μετά θα τρέχεις να σβήνεις τα post σου... smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Cool είναι νωρίς ακόμα, τα αποτελέσματα ακόμα βλέπετε είναι "αλλοπρόσαλλα". Θα μπορούμε να πούμε περισσότερα μετά την 5η αγωνιστική για τους στόχους του καθενός και φυσικά εγώ παιχτικά θα ήθελα να δω όλες τις ομάδες με τα μάτια μου και όχι να βασιστώ σε δηλώσεις, εντυπώσεις και περιγραφές του οποιοδήποτε μέσα σε forum και sites.

Αυτή είναι η γνώμη μου, χωρίς να σημαίνει ότι πρέπει να συμφωνεί και κάποιος ή να πρέπει να πείσω για την ορθότητά της, και συγγνώμη αν κούρασα.

Καλό βράδυ!


+συμφωνω
LORRY
QUOTE (gspara @ Oct 15 2016, 22:06 ) *
Δεν εκανα κριτικη για Μελα και ΟΚΑΜ γιατι απλούστατα δεν ειδα τους αγωνες τους.
Δεν ξερω αν η ΑΕΚ θα βγει πρωτη,εγω σχολιασα μονο τον συγκεκριμενο αγωνα.
Θα ηταν καλυτερα να αφηνες τους χαρακτηρισμούς και να μας ελεγες απλα την δικη σου γνωμη.Εγω αυτά ειδα.
Δηλαδη αν δεν γραφουμε διθυράμβους ειμαστε κακοπροαίρετοι???

Τελος,να σου υπενθυμισω ότι συμφωνα με τους κανονισμούς του φορουμ δεν γραφουμε με κεφαλαια γραμματα.


Καλησπέρα σας, πιστεύω ότι είναι αρχή και δεν χρειάζονται τέτοιοι χαρακτηρισμοί όπως σκορποχωρι -ναυάγιο κλπ.
Είναι πολύ νωρίς. Επίσης προσβάλουμε προσωπικά παίκτες με τον χαρακτηρισμό μπλαζέ κλπ.
Εάν ο καθένας εκφραζοταν έτσι δεν θα είχαμε παραγωγική συζήτηση.
Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο από την Εστία. Όταν έχεις τρεις πολύ καλούς παίκτες δεν σημαίνει ότι είσαι τρένο.
Επίσης όταν έρχεσαι από Δ δεν σημαίνει ότι είσαι πάλι στο όριο του υποβιβασμού.
Απ'οτι λέτε είχε και δύο τρεις πολύ καλούς παίκτες ή Εστια.
Νομίζω ότι ήταν όντως φάουλ αυτη η ανάρτηση με τους χαρακτηρισμούς.
Θα δούμε μετά την πέμπτη αγωνιστική τις ομάδες. Απ ότι ακούγεται γίνεται καλή δουλειά στην ΑΕΚ φέτος από προπονητή και παίκτες όπως και στην Ολυμπιάδα από Κακαλια. Εάν είναι έτσι θα τα βγάλουν στο γήπεδο.
Εγώ ήμουνα στο ματς της Νέας Μακρης την οποία κανείς δεν υπολόγιζε. Την κατάπιε την ΟΚΑ η οποία έχει κι αυτή πολύ καλούς παίκτες οι οποίοι έχουν παίξε παραπάνω.
Όντως και η ΟΚΑ ήταν ασυνδετη αλλά δεν μπορείς να πεις ναυάγιο, σκορποχωρι, μπλαζέ κλπ.
Απλά η Μάκρη είχε περισσότερο πάθος και προσήλωση στο ματς.
Προσωπική εκτίμηση ΜΑΚΡΗ-ΟΚΑ-ΑΕΚ και ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ θα παλέψουν για ανοδο.
Χωρίς τραυματισμούς παιδιά.
gspara
Προβλεπω τις επομενες μερες να εχουμε και άλλες εγγραφες με σκοπο να με νουθετησουν.
Σαν δικαιος λοιπον mod τιμωρω τον εαυτο μου με αμεση αποβολή από το συγκεκριμενο thread.
ice-wolf
QUOTE(gspara @ Oct 16 2016, 22:43 ) *
Προβλεπω τις επομενες μερες να εχουμε και άλλες εγγραφες με σκοπο να με νουθετησουν.
Σαν δικαιος λοιπον mod τιμωρω τον εαυτο μου με αμεση αποβολή από το συγκεκριμενο thread.



Για ποιον λόγο; Επειδή δεν άρεσε η κριτική σου στους παίκτες της ΑΕΚ Περιστερίου; Ξυδάκι σε αυτούς τότε.
Σε ένα φόρουμ, υπάρχουν όλες οι απόψεις. Με κάποιες συμφωνούμε, με άλλες όχι.
LORRY
QUOTE (ice-wolf @ Oct 16 2016, 23:45 ) *
Για ποιον λόγο; Επειδή δεν άρεσε η κριτική σου στους παίκτες της ΑΕΚ Περιστερίου; Ξυδάκι σε αυτούς τότε.
Σε ένα φόρουμ, υπάρχουν όλες οι απόψεις. Με κάποιες συμφωνούμε, με άλλες όχι.


Οκ είναι έτσι όπως τα λες. Υπάρχουν όλες οι απόψεις αλλά υπάρχουν και όρια στον τρόπο καταγραφής του αγώνα. Αφού νομίζεις ότι είμαι της ΑΕΚ δεν ξαναγραφω γι αυτή αλλά θα δίνω πληροφορίες για τους αγώνες στα Μεσόγεια. Είσαι πολύ λάθος. Λυπάμαι.
ice-wolf
QUOTE(LORRY @ Oct 17 2016, 00:12 ) *
Οκ είναι έτσι όπως τα λες. Υπάρχουν όλες οι απόψεις αλλά υπάρχουν και όρια στον τρόπο καταγραφής του αγώνα. Αφού νομίζεις ότι είμαι της ΑΕΚ δεν ξαναγραφω γι αυτή αλλά θα δίνω πληροφορίες για τους αγώνες στα Μεσόγεια. Είσαι πολύ λάθος. Λυπάμαι.



Ποια όρια να υπάρχουν; Ποιος τα βάζει αυτά τα όρια; Είναι πολύ λεπτή η γραμμή της λογοκρισίας με το να βάζει κάποιος όρια. Το συγκεκριμένο ποστ, επειδή το διάβασα προσεκτικά, δεν έθιγε κάποιον. Δεν θα σου πω εγώ τι να γράφεις και τι όχι. Είσαι ελεύθερος να κάνεις ό,τι θέλεις, σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ. (τους διάβασες υποθέτω). peace.gif

ΥΓ. Περισσότερο αναφέρθηκα στον πριν από εσένα.

ΥΓ2. Gspara, με το να αυτο-λογοκρίνεσαι περισσότερο χάρη τους κάνεις.
LORRY
QUOTE (ice-wolf @ Oct 17 2016, 00:25 ) *
Δεν πήγαινε σε σένα το παραπάνω ποστ. Αλλά σε εκείνον που απάντησε πρώτος στο ποστ του gspara. peace.gif


Οκ δεν τρέχει τίποτα.
Καλό βράδυ και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!!!!
gr spanoulis
καλησπερα παιδια...επειδη φετος ξεκινησα να παρακολουθω γ εσκα για πειτε μου αποψεις για δαφνη...οταν επαιζε με αεκ λεγατε με ρισκο στον 1 και τωρα δεν ειναι φαβορι για ανοδο??
gspara
QUOTE (ice-wolf @ Oct 17 2016, 00:25 ) *
ΥΓ2. Gspara, με το να αυτο-λογοκρίνεσαι περισσότερο χάρη τους κάνεις.

Ετσι κι'αλλιως Λυκε η αποβολή ηταν για 1 hμερα smile.gif
Από σημερα ο ΄κακος΄ του φορουμ ακονιζει ξανα το πληκτρολογιο του torture.gif
jhantzop
QUOTE(gspara @ Oct 17 2016, 13:13 ) *
Ετσι κι'αλλιως Λυκε η αποβολή ηταν για 1 μερα smile.gif
Από σημερα ο ΄κακος΄ του φορουμ ακονιζει ξανα το πληκτρολογιο του torture.gif


!!!!!!
gspara
Ο κοουτς Χρηστος Φαρμακης ανακοινωσε την αποχωρηση του από την ομαδα του Αγιου Θωμα.
LORRY
QUOTE (gspara @ Oct 18 2016, 10:49 ) *
Ο κοουτς Χρηστος Φαρμακης ανακοινωσε την αποχωρηση του από την ομαδα του Αγιου Θωμα.


Πιστεύω ότι ο Χρήστος θα έκανε σωστή δουλειά φέτος στην ομάδα. Νομίζω ότι εάν δεν είναι δική του απόφαση είναι μεγάλο λάθος.

QUOTE (LORRY @ Oct 18 2016, 11:55 ) *
Πιστεύω ότι ο Χρήστος θα έκανε σωστή δουλειά φέτος στην ομάδα. Νομίζω ότι εάν δεν είναι δική του απόφαση είναι μεγάλο λάθος.


Το διορθώνω. Απόφαση του Χρήστου ήταν.
Nikos 8
τελειώστε με τις παρεξηγήσεις και ασχοληθείτε με τον λόγο για τον οποίο μπαίνουμε εδω μεσα...
ΟΙΩΝΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ:
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓ: 1
ΜΑΚΡΗ-ΔΑΦΝΗ:1
ΑΕΚ-ΟΙΟΝ: μ επιφυλαξη 1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1
ΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΒΥΡ: 1
ΜΕΛΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ: 1
Δεν ξερω γιατί αλλά τα βλέπω όλα μονά!! η έδρα θα κυριαρχήσει..
tarx_12
ΟΙΩΝΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 1

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓ: 2

ΜΑΚΡΗ-ΔΑΦΝΗ:1

ΑΕΚ-ΟΙΟΝ:1

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 2

ΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΒΥΡ: 2

ΜΕΛΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ: 1
gspara
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ-ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
Εχω δει και τις 2 ομαδες και η Εστια μου αρεσε περισσοτερο.Πιστευω όμως θα γινει αμφιρροπο παιχνιδι,ο Οιωνος θελει να κανει σεφτε και εχει και αυτος εμπειρα παιδια.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2
Να δουμε πως θα ανταποκριθεί ο Θωμας στο πρωτο του παιχνιδι χωρις τον κοουτς Φαρμακη.Η συγκυρια παντως δεν είναι καλη,με τον δυνατο ΟΚΑΜ να προερχεται από ηττα.

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 2
Μονο την Μακρη εχω δει αλλα εχω ακουσει καλα λογια για την Δαφνη.Αν και δυνατη εδρα,απο ενστικτο θα παω στο διπλο...

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
Κακο ξεκίνημα το Οιον.Η ΑΕΚ είναι το φαβορι της αναμετρησης και αν θελει να χτυπησει ψηλα,δεν υπαρχει άλλο αποτέλεσμα.

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.-ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
Πολύ ενδιαφερον derby.Πονταρω στον τεραστιο Στελιο Κελλη!!!!

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 2
Δυνατο ροστερ η Δοξα.Οταν ενσωματωθουν οι αποντες θεωρω θα παιξει για 3αδα.Δεν εχουν πολλες ομαδες παιχτες με το βιογραφικο του Σοφαδιτη.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.-ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
Ενδιαφερον ματς στο πολυκλαδικο.Οι Αστερες κυνηγάνε την πρωτη τους νικη αλλα πιστευω ο Μελας είναι καλυτερος.
LORRY
QUOTE (gspara @ Oct 21 2016, 13:30 ) *
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ-ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
Εχω δει και τις 2 ομαδες και η Εστια μου αρεσε περισσοτερο.Πιστευω όμως θα γινει αμφιρροπο παιχνιδι,ο Οιωνος θελει να κανει σεφτε και εχει και αυτος εμπειρα παιδια.

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2
Να δουμε πως θα ανταποκριθεί ο Θωμας στο πρωτο του παιχνιδι χωρις τον κοουτς Φαρμακη.Η συγκυρια παντως δεν είναι καλη,με τον δυνατο ΟΚΑΜ να προερχεται από ηττα.

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 2
Μονο την Μακρη εχω δει αλλα εχω ακουσει καλα λογια για την Δαφνη.Αν και δυνατη εδρα,απο ενστικτο θα παω στο διπλο...

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
Κακο ξεκίνημα το Οιον.Η ΑΕΚ είναι το φαβορι της αναμετρησης και αν θελει να χτυπησει ψηλα,δεν υπαρχει άλλο αποτέλεσμα.

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.-ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 1
Πολύ ενδιαφερον derby.Πονταρω στον τεραστιο Στελιο Κελλη!!!!

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 2
Δυνατο ροστερ η Δοξα.Οταν ενσωματωθουν οι αποντες θεωρω θα παιξει για 3αδα.Δεν εχουν πολλες ομαδες παιχτες με το βιογραφικο του Σοφαδιτη.

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.-ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
Ενδιαφερον ματς στο πολυκλαδικο.Οι Αστερες κυνηγάνε την πρωτη τους νικη αλλα πιστευω ο Μελας είναι καλυτερος.




Συμφωνώ απόλυτα σε όλα. Μόνο στο ματς στην Νέα Μάκρη διαφωνώ. Πιστεύω ότι θα έρθει άσσος. .
filologos
ΟΙΩΝΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ: 1

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓ: 2

ΜΑΚΡΗ-ΔΑΦΝΗ:1

ΑΕΚ-ΟΙΟΝ:1

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1

ΑΡΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΒΥΡ: 2

ΜΕΛΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ: 1
doctor_dru
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ-ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ 2
Ομάδες με έμπειρα παιδιά και οι 2.Αν η Εστία δείξει το πάθος που έδειξε με την ΑΕΚ μπορεί το διπλό

ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 2
Ζήτημα το κατά πόσο θα επηρεαστούν οι γηπεδούχοι από την αποχώρηση του κόουτς.Δεν τους ευνοεί και το γεγονός ότι τα Μεσόγεια έρχονται από ήττα και δεν θέλουν να μείνουν πίσω στο κυνήγι της ανόδου

ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 1
Δυνατά σύνολα και τα 2.Προβάδισμα την Μάκρη λόγω έδρας

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Δ.Π.-ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
Η ΑΕΚ θέλει να ξεχάσει την κακή εικόνα του 4ου δεκαλέπτου στο ματς με την Εστία που της στοίχισε.Προβλέπω ξέσπασμα απόψε

ΑΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛ.-ΑΟΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 96 2
Ντέρμπι.Δύσκολη η πρόβλεψη,ποντάρω στην εμπειρία της βασικής πεντάδας και του κόουτς Κακαλιά

ΑΟ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 2
Οι απουσίες πληγώνουν την Δόξα που πάντως έρχεται από καλή νίκη με τον Μελά.Δύσκολη έξοδος αλλά μπορεί να τις διπλασιάσει

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ.-ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89 1
Ανώτερος ο Μελάς.Θεωρώ πως θα έχει σχετικά εύκολο βράδυ
gspara
AΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 56-72 (19-26,30-41,46-59,56-72).

AΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ.......ΓΚΟΤΣΗΣ-ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ-ΜΙΣΣΑΣ Μ.-ΑΓΓΕΛΗΣ-ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
OKAM..................ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΟΥΔΑΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ-ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ

Ανιση μαχη στο Γουδι με τα Μεσογεια να εχουν σαφη υπεροχη σε εμπειρια,ποιοτητα και κορμια!!
Ο Θωμας ,με γυναικεια παρουσια πλεον στον παγκο του(στην θεση του κοουτς Φαρμακη),παλεψε αλλα δεν μπορεσε να φανει ανταγωνιστικος απέναντι σε έναν ανωτερο αντιπαλο.

Μονο στα πρωτα 6-7 λεπτα καταφεραν οι γηπεδούχοι να εχουν ελαφρυ προβαδισμα.Η εισοδος όμως του Χαρη Ατζαμογλου ειχε σαν αποτέλεσμα τα Μεσογεια να πατησουν το γκαζι....19-32.

Η ζωνη του Θωμα στο β ημιχρονο δεν εφερε αποτέλεσμα.Οι φιλοξενούμενοι με τους Παπαγιαννακο-Βλαχο να κυριαρχουν, ανεβασαν αμεσως την διαφορα (36-55) και το υπολοιπο ματς ηταν διαδικαστικο.

Εκτος από τους προαναφερθέντες,αυτος που μου εκανε μεγαλη εντυπωση ηταν ο 2000αρος ΝΙΚΟΣ ΝΑΣΣΟΥ 41.gif !!!!
Ωραιο κορμι,σπουδαια αθλητικα προσοντα και αξιοθαυμαστη ωριμοτητα για την ηλικια του!!!
Πολύ δυνατος ο ΟΚΑΜ,θεωρω θα ηταν ανταγωνιστικος και στην Β κατηγορια.

Από τον μαχητικο Θωμα παλεψαν περισσοτερο οι Μακης Μισσας και Σαπλαουρας.
MENEGIN11
Εκπληκτικό come back του τριφυλιακου απο το -16 κ επικό μπαζερ μπιτερ κ νίκη με 1 πόντο επι της ολυμπιάδας Πετρούπολης,που έμεινε απο δυνάμεις
sierso
Νέα Μάκρη με 13ποντους τηνΔάφνη.Το αποτέλεσμα δεν το θυμάμαι
gk65
ΜΕΛΑΣ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 64-56.
doctor_dru
ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 65-54(23-29)

Πρώτη νίκη για τον Οιωνό που ανέτρεψε την εις βάρος του κατάσταση στο 3ο δεκάλεπτο και πήρε 2 πολύτιμους βαθμούς.
Οι 2 ομάδες πήγαιναν χέρι χέρι στα πρώτα λέπτα(6-5) ώσπου ο Οιωνός έκανε ένα ξέσπασμα και έφτασε στο +7(14-7).Κάπου εκεί όμως,η Εστία άρχισε να βγάζει ενέργεια στο παρκέ(με την είσοδο του 10),είχε καλύτερες επιλογές στην επίθεση και έτρεξε σερί 16-0 φτάνοντας στο +9(14-23).Ο Οιωνός έμεινε άποντος για περίπου 6 αγωνιστικά λεπτά κάτι που του στοίχισε και έδωσε το προβάδισμα στο ημίχρονο στην καλύτερη,μέχρι εκείνο το σημείο,Εστία(23-29).
Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν φουριόζοι και έτρεξαν ένα γρήγορο 6-0 στο πρώτο λεπτό του 2ου ημιχρόνου(23-35).Σ' εκείνο το σημείο ο κόουτς του Οιωνού αποφάσισε να γυρίσει σε ζώνη την άμυνά του,γεγονός που εν τέλει έδωσε την νίκη στους γηπεδούχους.Η Εστία αντιμετώπισε τεράστια προβλήματα στην ζώνη,έμεινε άποντη από το 21' ως το 27',και σ'αυτό το διάστημα οι γηπεδούχοι επέστρεψαν από το -12 και πέρασαν μπροστά(37-35).Η Εστία ισοφάρισε με βολές(οι πρώτοι πόντοι μετά το 21') αλλά στο τελευταίο 3λεπτο της περιόδου είχαμε νέο σερί των γηπεδούχων(9-0) με την Εστία να καταφέρνει να μειώνει με καλάθι του 6 στην εκπνοή(46-40).
Οι γηπεδούχοι κατάφεραν στο 4ο δεκάλεπτο να διατηρήσουν αυτήν την διαφορά που απέκτησαν χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα και τελικά έφτασαν στην επικράτηση με +11.
Κορυφαίος του ματς ο νεαρός Κορρές(7) των γηπεδούχων και για την Εστία ξεχώρισαν 10 και 11.
Liveris
QUOTE(doctor_dru @ Oct 22 2016, 13:23 ) *
ΟΙΩΝΟΣ - ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 65-54(23-29)

Πρώτη νίκη για τον Οιωνό που ανέτρεψε την εις βάρος του κατάσταση στο 3ο δεκάλεπτο και πήρε 2 πολύτιμους βαθμούς.
Οι 2 ομάδες πήγαιναν χέρι χέρι στα πρώτα λέπτα(6-5) ώσπου ο Οιωνός έκανε ένα ξέσπασμα και έφτασε στο +7(14-7).Κάπου εκεί όμως,η Εστία άρχισε να βγάζει ενέργεια στο παρκέ(με την είσοδο του 10),είχε καλύτερες επιλογές στην επίθεση και έτρεξε σερί 16-0 φτάνοντας στο +9(14-23).Ο Οιωνός έμεινε άποντος για περίπου 6 αγωνιστικά λεπτά κάτι που του στοίχισε και έδωσε το προβάδισμα στο ημίχρονο στην καλύτερη,μέχρι εκείνο το σημείο,Εστία(23-29).
Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν φουριόζοι και έτρεξαν ένα γρήγορο 6-0 στο πρώτο λεπτό του 2ου ημιχρόνου(23-35).Σ' εκείνο το σημείο ο κόουτς του Οιωνού αποφάσισε να γυρίσει σε ζώνη την άμυνά του,γεγονός που εν τέλει έδωσε την νίκη στους γηπεδούχους.Η Εστία αντιμετώπισε τεράστια προβλήματα στην ζώνη,έμεινε άποντη από το 21' ως το 27',και σ'αυτό το διάστημα οι γηπεδούχοι επέστρεψαν από το -12 και πέρασαν μπροστά(37-35).Η Εστία ισοφάρισε με βολές(οι πρώτοι πόντοι μετά το 21') αλλά στο τελευταίο 3λεπτο της περιόδου είχαμε νέο σερί των γηπεδούχων(9-0) με την Εστία να καταφέρνει να μειώνει με καλάθι του 6 στην εκπνοή(46-40).
Οι γηπεδούχοι κατάφεραν στο 4ο δεκάλεπτο να διατηρήσουν αυτήν την διαφορά που απέκτησαν χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα και τελικά έφτασαν στην επικράτηση με +11.
Κορυφαίος του ματς ο νεαρός Κορρές(7) των γηπεδούχων και για την Εστία ξεχώρισαν 10 και 11.


Ακριβής περιγραφή του ματς από τον doctor... 77.gif

Κάκιστη αγωνιστική παρουσία για μας το χθεσινό παιχνίδι. Ότι με κόπο χτίσαμε μέσα από τις εμφανίσεις μας τις δύο προηγούμενες αγωνιστικές με Τριφυλλιακό και ΑΕΚ, το πετάξαμε χθες με μια τραγική εμφάνιση. Σε πολύ κακή κατάσταση όλοι μας και στις δυο πλευρές του γηπέδου, με μοναδική εξαίρεση Τσαμη (#11) και Σπανό (#10) που τράβηξαν παραπάνω επιθετικά αλλά μέχρις εκεί.

Συγχαρητήρια σε Οιωνό, κέρδισε δικαιότατα και μας έδωσε ένα καλό μάθημα...ελπίζω να το πάρουμε υπόψη μας!

Καλή συνέχεια σε όλους

Υ.Γ. Δεν θα μπω στον πειρασμό να μιλήσω για τους διαιτητές (και ειδικά για την γένους θυληκού ref) γιατί δεν θέλω να μειώσω την προσπάθεια και την δίκαιη, όπως προανέφερα, νίκη των παιδιών του Οιωνού...απλά και αυτοί βρέθηκαν σε κακή μέρα (doctor επειδή ήσουν στο γήπεδο καταλαβαίνεις ίσως γιατί μιλάω...). Δεν διαμόρφωσαν το αποτέλεσμα σίγουρα αλλά διαμόρφωσαν εκνευρισμό με κάποιες αποφάσεις τους.

Υ.Γ. 2: Pls δεν χρειάζεται με βάση αυτό που έγραψα στο 1 να μπούμε σε αντιπαράθεση με τον οποιοδήποτε...δεν διαμόρφωσαν αποτέλεσμα επαναλαμβάνω οι refs χθες απλά πρέπει να κατανοήσουν ότι το παιχνίδι είναι πρώτα και πάνω και από αυτούς και οι αποφάσεις και τα σφυρίγματά τους πρέπει να κινούνται με γνώμονα αυτό και μόνο. Τέλος...απλά ήθελα να το πω tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.