Help - Search - Members - Calendar
Full Version: δεν υπάρχουν γυναίκες πια
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2
morfi
Δεν υπάρχουνε γυναίκες δεν υπάρχουνε που αισθήματα για έναν μόνο να χουνε
του ρου ρου ρου του του ρου ρου ρου

δείξτε μου μια γυναίκα που να χει καρδιά και εγω θα γίνω απ'τα πιο καλά παιδιά
του ρου ρου ρου του του ρου ρου ρου
greeneyes13
μετά το τόπικ που άνοιξες για το κέρατο ανοίγεις και αυτό για τις γυναίκες που δεν υπάρχουν....τι να υποθέσω;;;; smiley.gif
gmalamos
Χαχαχα κλαιω.. 71.gif

Λοιπον περα της πλακας ηρεμια ψυχραιμια και παμε για αλλα..
kolokotronis
Εγώ διαφωνώ.

Πιστεύω ότι οι γυναίκες έχουν ''λεφτά'' αισθήματα.
oti-nane
Δεν υπάρχουν γυναίκες? unsure.gif

Και εγώ τι σκατά παντρεύτηκα? icon_drunk.gif
Myria
Θελω πραγματικα να περασει ολος ο αντρικος πληθυσμος του forum και να καταθεσει αποψη..Να δουμε τι θα ακουσουμε.. torture.gif
gmalamos
QUOTE (Myria @ Jun 6 2011, 22:53 ) *
Θελω πραγματικα να περασει ολος ο αντρικος πληθυσμος του forum και να καταθεσει αποψη..Να δουμε τι θα ακουσουμε.. torture.gif


Εσυ μην χασεις.. w00t.gif
greeneyes13
QUOTE(oti-nane @ Jun 6 2011, 22:49 ) *
Δεν υπάρχουν γυναίκες? unsure.gif

Και εγώ τι σκατά παντρεύτηκα? icon_drunk.gif

χαχαχαχα παντρεύτηκες ότι να ναι όπως και το Nickname σου smiley.gif
duncan21
ΠΚΞ... icon_wave.gif
sacarame
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2011, 23:04 ) *
ΠΚΞ... icon_wave.gif



77.gif 77.gif


Έτσι καλά τα λέει ο ντούγκας...
greeneyes13
Τι σημαίνει αυτό; blink.gif
benchwarmer
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2011, 23:04 ) *
ΠΚΞ... icon_wave.gif


banana.gif banana.gif banana.gif
rchos
οποιος εξηγησει τι σημαινει αυτο θα τον παρει και θα τον σηκωσει...

θα φαει μπαν ανθρωπος στα οφ τοπικ μου φαινεται.

κουτς εισαι ο πρωτος υποψηφιος....
greeneyes13
QUOTE(rchos @ Jun 6 2011, 23:09 ) *
οποιος εξηγησει τι σημαινει αυτο θα τον παρει και θα τον σηκωσει...

θα φαει μπαν ανθρωπος στα οφ τοπικ μου φαινεται.

κουτς εισαι ο πρωτος υποψηφιος....

καλά δεν ήξερα πως είναι κάτι που δεν αναλύεται .....συγγνώμη
rchos
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 6 2011, 23:11 ) *
καλά δεν ήξερα πως είναι κάτι που δεν αναλύεται .....συγγνώμη


εσυ τι ζητας συγνωμη καλε?
ο κουτς που το γραψε ομως θα πρεπε...
greeneyes13
QUOTE(rchos @ Jun 6 2011, 23:13 ) *
εσυ τι ζητας συγνωμη καλε?
ο κουτς που το γραψε ομως θα πρεπε...

έιμαι ευγενική για αυτό......:PPPP
duncan21
QUOTE(rchos @ Jun 6 2011, 23:13 ) *
εσυ τι ζητας συγνωμη καλε?
ο κουτς που το γραψε ομως θα πρεπε...

1)Ποιος ειναι ο κουτς?
2)Γιατι να ζητησει συγγνωμη?
rchos
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2011, 23:15 ) *
1)Ποιος ειναι ο κουτς?
2)Γιατι να ζητησει συγγνωμη?


1) εχεις δικιο αλλος νομιζα το γραψε wink.gif
2)ξερει αυτος...
Myria
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2011, 23:15 ) *
1)Ποιος ειναι ο κουτς?
2)Γιατι να ζητησει συγγνωμη?

Αφιερωμενο το Σχιζοφρενεια της απολυτης βρε!!!
δικο σου ζεστο ζεστο icon_drunk.gif
greeneyes13
QUOTE(Myria @ Jun 6 2011, 23:19 ) *
Αφιερωμενο το Σχιζοφρενεια της απολυτης βρε!!!
δικο σου ζεστο ζεστο icon_drunk.gif

να τες και οι αφιερώσεις.......
sacarame
QUOTE(rchos @ Jun 6 2011, 23:17 ) *
1) εχεις δικιο αλλος νομιζα το γραψε wink.gif
2)ξερει αυτος...



Δεν ξέρω ποιος είναι,αλλά ρίχτου μπαν του αλήτη να στρώσει... icon_drunk.gif
rchos
QUOTE(sacarame @ Jun 6 2011, 23:24 ) *
Δεν ξέρω ποιος είναι,αλλά ρίχτου μπαν του αλήτη να στρώσει... icon_drunk.gif


ειναι στα σκαρια...
Myria
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 6 2011, 23:20 ) *
να τες και οι αφιερώσεις.......


Eιναι γνωστη η αμοιβαια μου(ανεκπληρωτη) αγαπη με τον ντουνγκαν wub.gif

Υγ.Σου στελνω inbox να σου πω τι σημαινει αυτο που ρωτησες τους αλλουςwink.gif.keep in mind..
duncan21
QUOTE(Myria @ Jun 6 2011, 23:19 ) *
Αφιερωμενο το Σχιζοφρενεια της απολυτης βρε!!!
δικο σου ζεστο ζεστο icon_drunk.gif



ΝΙΩΩΩΩΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΡΕΕΕΕΕΕ...
greeneyes13
QUOTE(Myria @ Jun 6 2011, 23:30 ) *
Eιναι γνωστη η αμοιβαια μου(ανεκπληρωτη) αγαπη με τον ντουνγκαν wub.gif

Υγ.Σου στελνω inbox να σου πω τι σημαινει αυτο που ρωτησες τους αλλουςwink.gif.keep in mind..

χαχαχαχα ωραία..η άσχετη της παρέας smiley.gif

αναμένω διευκρινήσεις
Flash
Οι γυναίκες πάντως έπρεπε να απαντήσετε αμέσως ότι δεν υπάρχουν γυναίκες επειδή αναγκάστηκαν να πάρουν τη θέση των αντρών στη σύγχρονη κακούργα κενωνία.

Τι στο καλό ελληνική τηλεόραση δε βλέπετε ; blink.gif
greeneyes13
QUOTE(Flash @ Jun 6 2011, 23:35 ) *
Οι γυναίκες πάντως έπρεπε να απαντήσετε αμέσως ότι δεν υπάρχουν γυναίκες επειδή αναγκάστηκαν να πάρουν τη θέση των αντρών στη σύγχρονη κακούργα κενωνία.

Τι στο καλό ελληνική τηλεόραση δε βλέπετε ; blink.gif

βασικά διαφωνώ κάθετα μ αυτό που λες
γυναίκες υπάρχουν και μάλιστα τα διαθέτουν όλα:μόρφωση, χαρακτήρα, χιούμορ κλπ
τώρα αν εσείς γνωρίζετε λάθος άτομα αυτό είναι δικό σας θέμα

πάντως θα ήθελα μια διευκρίνηση απ τον φίλο που άνοιξε το τόπικ για το τι ακριβώς εννοεί....
gallistis
θα μεταφερω κατι που ειχε γραψει ενας γνωστος μου πριν χρονια

έχωντας ζήσει αρκετά χρόνια εκτός συνόρων θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι όλα αυτά που περιγράφεται (αν και 100 % σωστά) τα συναντάει κανέις μόνο στις Ελληνίδες. Και γιαυτό φταίμε αποκλειστικά και μόνο εμείς . Και σαν κοινωνία και σαν γονείς και σαν άντρες. Όταν σαν γονείς μεγαλώνουμε τις κόρες μας σαν τις πριγκιποπούλες των παραμυθιών, σαν κοινωνία από την μία έχουμε ισότητα αλλά από την άλλη πρέπει να προσέχουμε τις καημένες τις κοπέλες και τέλος όταν σαν άντρες δεν έχουμε αυτοεκτίμηση με αποτέλεσμα να κυνηγάμε το κάθε μπάζο, πως περιμένετε να μην το καβαλήσουν το καλάμι??? Η μόνη διαφορά είναι ότι έξω οι γκόμενες είχαν αρκετό μυαλό να καταλάβουν και να προσγειωθούν.

κ

Δεν φταίνε μόνο οι μανάδες/πατεράδες. Φταίνει οι χιλιάδες μαλ... που κερνάνε γκόμενες σφηνάκια πριν πάνε να τους πιάσουν κουβέντα και πολλές φορές τελικά κολώνουν να τους πιάσουν κουβέντα. Φταίνε όσοι θεωρούν καθήκον τους όταν βρεθούν σε καφετέρια με μια γυναίκα, οποιαδήποτε γυναίκα να της πληρώσουν τον καφέ, με αποτέλεσμα αυτή να μην κάνει καν κίνηση να βγάλει λεφτά. Θα περίμενε μια Γερμανίδα από το Γερμανό κάτι τέτοιο; Μην λέμε μαλ... . Φταίνε αυτοί που κάνουν κοπλιμέντα σε γκόμενες στο δρόμο όταν περνούν βιαστικά από δίπλα τους με το μηχανάκι και φεύγουν χωρίς να προσπαθήσουν κάτι παραπάνω. Όλα αυτά ανεβάζουν την ψυχολογία των γυναικών. Αισθάνονται ότι παντού και πάντοτε έχουν εκατοντάδες διαθέσιμους να κάνουν τα πάντα για την πάρτη τους. Οπότε αυτές δεν έχουν κανένα λόγο να προσπαθήσουν για τίποτε. Έχουν τους άνδρες στο πιάτο.

Σε άλλες κοινωνίες δεν είναι έτσι. Οι γυναίκες εκεί χρειάζεται να προσπαθούν κι εκείνες, αφού δεν τους χαρίζεται τίποτε. Δείτε τους Έλληνες στο εξωτερικό. ειναι το ίδιο με εδώ; Έχουν πολλαπλάσιες επιλογές με ελάχιστη προσπάθεια. Όσοι κάνουν τη μαλ... και γυρίζουν πάλι στην Ελλάδα, πέφτουν και πάλι στα ίδια γνωστά ελληνικά σκ....Οι ίδιοι άνθρωποι δεν είναι και έξω; Σαφώς. Αλλάζει όμως η νοοτροπία.
Flash
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 6 2011, 21:38 ) *
βασικά διαφωνώ κάθετα μ αυτό που λες
γυναίκες υπάρχουν και μάλιστα τα διαθέτουν όλα:μόρφωση, χαρακτήρα, χιούμορ κλπ
τώρα αν εσείς γνωρίζετε λάθος άτομα αυτό είναι δικό σας θέμα

πάντως θα ήθελα μια διευκρίνηση απ τον φίλο που άνοιξε το τόπικ για το τι ακριβώς εννοεί....


Πραγματικά κάποια στιγμή πάντως πρέπει να καταλάβετε ποια είναι τα χιουμοριστικά posts σε ούτως ή άλλως "καμμένα" χιουμοριστικά topics smile.gif
Myria
QUOTE(Flash @ Jun 6 2011, 23:35 ) *
Οι γυναίκες πάντως έπρεπε να απαντήσετε αμέσως ότι δεν υπάρχουν γυναίκες επειδή αναγκάστηκαν να πάρουν τη θέση των αντρών στη σύγχρονη κακούργα κενωνία.

Τι στο καλό ελληνική τηλεόραση δε βλέπετε ; blink.gif

Πες μου οτι κανεις πλακα??Ποιος βλεπει ελληνικη τηλεοραση??Αν βλεπαμε ελληνικη τηλεοραση θα ειχαμε ολες φτιαγμενα και φελο στον εγκεφαλο..Ελα πες την αληθεια κατα βαθος αυτο θελετε...
greeneyes13
QUOTE(Flash @ Jun 6 2011, 23:40 ) *
Πραγματικά κάποια στιγμή πάντως πρέπει να καταλάβετε ποια είναι τα χιουμοριστικά posts σε ούτως ή άλλως "καμμένα" χιουμοριστικά topics smile.gif

τι δεν καταλάβαμε δηλαδή;
NBAholic
QUOTE(gallistis @ Jun 6 2011, 23:39 ) *
θα μεταφερω κατι που ειχε γραψει ενας γνωστος μου πριν χρονια

έχωντας ζήσει αρκετά χρόνια εκτός συνόρων θα ήθελα να σας πληροφορήσω ότι όλα αυτά που περιγράφεται (αν και 100 % σωστά) τα συναντάει κανέις μόνο στις Ελληνίδες. Και γιαυτό φταίμε αποκλειστικά και μόνο εμείς . Και σαν κοινωνία και σαν γονείς και σαν άντρες. Όταν σαν γονείς μεγαλώνουμε τις κόρες μας σαν τις πριγκιποπούλες των παραμυθιών, σαν κοινωνία από την μία έχουμε ισότητα αλλά από την άλλη πρέπει να προσέχουμε τις καημένες τις κοπέλες και τέλος όταν σαν άντρες δεν έχουμε αυτοεκτίμηση με αποτέλεσμα να κυνηγάμε το κάθε μπάζο, πως περιμένετε να μην το καβαλήσουν το καλάμι??? Η μόνη διαφορά είναι ότι έξω οι γκόμενες είχαν αρκετό μυαλό να καταλάβουν και να προσγειωθούν.

κ

Δεν φταίνε μόνο οι μανάδες/πατεράδες. Φταίνει οι χιλιάδες μαλ... που κερνάνε γκόμενες σφηνάκια πριν πάνε να τους πιάσουν κουβέντα και πολλές φορές τελικά κολώνουν να τους πιάσουν κουβέντα. Φταίνε όσοι θεωρούν καθήκον τους όταν βρεθούν σε καφετέρια με μια γυναίκα, οποιαδήποτε γυναίκα να της πληρώσουν τον καφέ, με αποτέλεσμα αυτή να μην κάνει καν κίνηση να βγάλει λεφτά. Θα περίμενε μια Γερμανίδα από το Γερμανό κάτι τέτοιο; Μην λέμε μαλ... . Φταίνε αυτοί που κάνουν κοπλιμέντα σε γκόμενες στο δρόμο όταν περνούν βιαστικά από δίπλα τους με το μηχανάκι και φεύγουν χωρίς να προσπαθήσουν κάτι παραπάνω. Όλα αυτά ανεβάζουν την ψυχολογία των γυναικών. Αισθάνονται ότι παντού και πάντοτε έχουν εκατοντάδες διαθέσιμους να κάνουν τα πάντα για την πάρτη τους. Οπότε αυτές δεν έχουν κανένα λόγο να προσπαθήσουν για τίποτε. Έχουν τους άνδρες στο πιάτο.

Σε άλλες κοινωνίες δεν είναι έτσι. Οι γυναίκες εκεί χρειάζεται να προσπαθούν κι εκείνες, αφού δεν τους χαρίζεται τίποτε. Δείτε τους Έλληνες στο εξωτερικό. ειναι το ίδιο με εδώ; Έχουν πολλαπλάσιες επιλογές με ελάχιστη προσπάθεια. Όσοι κάνουν τη μαλ... και γυρίζουν πάλι στην Ελλάδα, πέφτουν και πάλι στα ίδια γνωστά ελληνικά σκ....Οι ίδιοι άνθρωποι δεν είναι και έξω; Σαφώς. Αλλάζει όμως η νοοτροπία.


Δεν ξέρω τι γίνεται με τις Γερμανίδες (πιθανότατα ο φίλος σου θα ξέρει καλύτερα), αλλά αυτή την ίδια περιγραφή των Ελληνίδων την έχω διαβάσει και για τις Αμερικανίδες από Αμερικανούς. Με άλλα λόγια, ίσως δεν είμαστε οι μοναδικοί. Μιλώντας μάλιστα περί εθιμοτυπικών/ιπποτικών/κτλκών, πολλοί Αμερικανοί κάνουν λόγο για το κράτημα της πόρτας στα αυτοκίνητα, που ευτυχώς σε εμάς δε νομίζω ότι έχει πλέον πέραση.
gallistis
QUOTE(NBAholic @ Jun 7 2011, 00:17 ) *
Δεν ξέρω τι γίνεται με τις Γερμανίδες (πιθανότατα ο φίλος σου θα ξέρει καλύτερα), αλλά αυτή την ίδια περιγραφή των Ελληνίδων την έχω διαβάσει και για τις Αμερικανίδες από Αμερικανούς. Με άλλα λόγια, ίσως δεν είμαστε οι μοναδικοί. Μιλώντας μάλιστα περί εθιμοτυπικών/ιπποτικών/κτλκών, πολλοί Αμερικανοί κάνουν λόγο για το κράτημα της πόρτας στα αυτοκίνητα, που ευτυχώς σε εμάς δε νομίζω ότι έχει πλέον πέραση.


οπως λεγανε παλια''η γυναικα δε πρεπει να αγγιζει τρια πραγματα.αναπτηρα,μπουκαλι,πορτα''(και καλα ενας αντρας πρεπει να το κανει)

για αμερικη δε ξερω τι γινεται.ειναι αλλη κοινωνια,τελειως εξω απο τα δικα μας χαρακτηριστικα. παντως ο φιλος μου που εχει ζησει πολυ στην ευρωπη μου εχει πει για τη διαφορά σε αποτελέσματα που έχει το καμάκι στην Ελλάδα και στον υπόλοιπο κόσμο.οτι ο ιδιος ανθρωπος που ειναι εδω ειναι και εξω.την ιδια εμφανιση εχει,τις ιδιες ατακες χρησιμοποιει
. Το γεγονός ότι αλλού πήγαινε καλά και στην Ελλάδα πήγαινε @&*(!$%@ σημαίνει ότι μάλλον είναι στραβός ο γυαλός και όχι οτί αυτος αρμενίζε στραβά.

Xaroumenos loukoumas
Οι γυναίκες δεν υπάρχουν πια τις πάτησε ο Τσακ.. εεεε το τραίνο!
morfi
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 6 2011, 23:38 ) *
πάντως θα ήθελα μια διευκρίνηση απ τον φίλο που άνοιξε το τόπικ για το τι ακριβώς εννοεί....

Αυτό ακριβώς που λέει ο Flash.
greeneyes13
μάλλον για αυτό έχετε γίνει όλοι οι άντρες πισωγλέντηδες 68.gif
duncan21
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 7 2011, 14:43 ) *
μάλλον για αυτό έχετε γίνει όλοι οι άντρες πισωγλέντηδες 68.gif

Αν κάποιος από τους mods έχει στοιχειώδη αυτοσεβασμό να μπανάρει τη κυρία... 68.gif
greeneyes13
QUOTE(duncan21 @ Jun 7 2011, 14:48 ) *
Αν κάποιος από τους mods έχει στοιχειώδη αυτοσεβασμό να μπανάρει τη κυρία... 68.gif


χαχαχαχα εμααααααααααα όλο με τις γυναίκες τα χετε....παρτε το απόφαση δεν μπορείτε χωρίς εμάς blech.gif
kolokotronis
Το λοιπόν:

Οι γυναίκες έχουν αισθήματα, αλλά αυτό που κυριαρχεί και υποσκελίζει τα πάντα είναι η ανάγκη για αίσθηση ασφάλειας.
Έτσι είναι ''προγραμματισμένες''.
Θέλουν ασφάλεια γιατί κάποια στιγμή θα γεννήσουν και θέλουν και τα παιδιά τους να είναι ασφαλή.

Η ''ασφάλεια'' τα πρώτα χρόνια του ανθρώπου μεταφράζονταν στα μπράτσα.
Οι γυναίκες έψαχναν δυνατούς άντρες για να τις προστατέψουν από τα θηρία.

Τη σήμερον ήμέρα ασφάλεια και εξασφάληση για τις γυναίκες και τα παιδιά τους, καλώς ή κακώς, είναι τα χρήματα.
Οπότε αυτό ψάχνουν όλες, άλλο αν το λένε ή όχι, άλλο αν το βρίσκουν τελικά.

Γι'αυτό όταν η γυναίκα βγάζει περισσότερα, σχεδόν πάντα, υπάρχει κρίση στον γάμο.

Όλα τα άλλα περνάνε σε δεύτερη μοίρα.
Flash
Greeneyes το γράφω πλέον ακόμα πιο ξεκάθαρα για να γίνει απολύτως σαφές. Το είπα πριν και το επιβεβαίωσε ο morfi. Το topic είναι χαζοχιουμοριστικό. Νόμιζα πως ήταν κατανοητό αυτό όπως φάνηκε και από την αντίδραση/post της Myria. Δεν αποτελεί χωνευτήρι λαϊκής σοφίας και κοινωνιολογικής προσέγγισης των σχέσεων.

Συνεπώς δε χρειάζεται να υψώνουμε τους τόνους. Επίσης τα ΠΚΞ και τα πισωγλέντηδες θα προτιμούσαμε να μην έχουν χώρο ούτε για αστείο στο φόρουμ.
greeneyes13
QUOTE(Flash @ Jun 7 2011, 14:57 ) *
Greeneyes το γράφω πλέον ακόμα πιο ξεκάθαρα για να γίνει απολύτως σαφές. Το είπα πριν και το επιβεβαίωσε ο morfi. Το topic είναι χαζοχιουμοριστικό. Νόμιζα πως ήταν κατανοητό αυτό όπως φάνηκε και από την αντίδραση/post της Myria. Δεν αποτελεί χωνευτήρι λαϊκής σοφίας και κοινωνιολογικής προσέγγισης των σχέσεων.

Συνεπώς δε χρειάζεται να υψώνουμε τους τόνους. Επίσης τα ΠΚΞ και τα πισωγλέντηδες θα προτιμούσαμε να μην έχουν χώρο ούτε για αστείο στο φόρουμ.

με έιδες να υψώνω τους τόνους;;;;και τα γραφόμενα μου χιουμοριστικά είναι τώρα αν δεν έγιναν κατανοητά οκ
αν προσέβαλλα καποιον ζητώ συγγνώμη δεν είχα τέτοια πρόθεση
sacarame
Καλά επειδή βλέπω και υπάρχει θέμα ας ποστάρω το πρότυπο του σωστού άνδρα για να μην μπερδεύονται διάφοροι...



thumbsup.gif thumbsup.gif
natouralistis



QUOTE (kolokotronis @ Jun 7 2011, 14:53 ) *
Το λοιπόν:

Οι γυναίκες έχουν αισθήματα, αλλά αυτό που κυριαρχεί και υποσκελίζει τα πάντα είναι η ανάγκη για αίσθηση ασφάλειας.
Έτσι είναι ''προγραμματισμένες''.
Θέλουν ασφάλεια γιατί κάποια στιγμή θα γεννήσουν και θέλουν και τα παιδιά τους να είναι ασφαλή.

Η ''ασφάλεια'' τα πρώτα χρόνια του ανθρώπου μεταφράζονταν στα μπράτσα.
Οι γυναίκες έψαχναν δυνατούς άντρες για να τις προστατέψουν από τα θηρία.

Τη σήμερον ήμέρα ασφάλεια και εξασφάληση για τις γυναίκες και τα παιδιά τους, καλώς ή κακώς, είναι τα χρήματα.
Οπότε αυτό ψάχνουν όλες, άλλο αν το λένε ή όχι, άλλο αν το βρίσκουν τελικά.

Γι'αυτό όταν η γυναίκα βγάζει περισσότερα, σχεδόν πάντα, υπάρχει κρίση στον γάμο.

Όλα τα άλλα περνάνε σε δεύτερη μοίρα.


Παρολο που το τοπικ ειναι "χαζοχιουμοριστικο" οπως ειπε ο flash, και δεν αποτελεί χωνευτήρι λαϊκής σοφίας και κοινωνιολογικής προσέγγισης των σχέσεων, δε μπορω να μη μπω στον πειρασμο και να πω πως o Θεοδωρος ειναι μεσα στο νοημα.
Ειδικα στις μερες μας που η ανασφαλεια λογω κρισης ,λογω τεχνητα γεννημενων αναγκων για υπερκαταναλωτισμο κ.τ.λ ,ειναι στο ζενιθ.
Αληθεια ποσες γυναικες εχετε δει να ειναι με 1 δοντι σε καποιο παρακμιακο τσιπουραδικο και να τα πινουν για την @@ανα τη ζωη οπως χιλιαδες Μπαμπηδες σουγιαδες? Ειναι στη φυση τους ρε παιδι μου, πιο εγκρατεις ,πιο ρυθμιστικες ,πιο πιο πιο.Αυτες θα κοιτα ξουν τα φραγκα που μακροπροθεσμα θα πιστευουν οτι θα εχουν σταθερες για να γινει μια καλη οικογενεια, εμεις θα σαγηνευτουμε απο τα προσοντα τους και δε θα λογαριασουμε τιποτα και στο τελος life goes on .
sadisths
QUOTE(sacarame @ Jun 7 2011, 15:09 ) *
Καλά επειδή βλέπω και υπάρχει θέμα ας ποστάρω το πρότυπο του σωστού άνδρα για να μην μπερδεύονται διάφοροι...



thumbsup.gif thumbsup.gif

Tα σπάσες φίλε..Πού τον θυμήθηκες τον Ντάνο..
Air Kef
QUOTE
οτι ο ιδιος ανθρωπος που ειναι εδω ειναι και εξω.την ιδια εμφανιση εχει,τις ιδιες ατακες χρησιμοποιει



Aπλώς οι γυναίκες έξω, και δη στην Γερμανία έχουν
α) συνήθως "αντρική" αντίληψη του σεξ
β) πιει πολύ περισσότερο από τις ελληνίδες

Επίσης οι Ελληνίδες είναι αρκετά πιο εμφανίσιμες και αρκετά λιγότερο προκλητικές από τις "ξένες", τα οποία όντως δείχνουν χαμηλότερη αυτοεκτίμηση, αλλά όχι αναγκαστικά και αυτοπεποίθηση.
spursforthe5
QUOTE(duncan21 @ Jun 6 2011, 23:04 ) *
ΠΚΞ... icon_wave.gif

smiley.gif smiley.gif μετα καταλαβα τι εννοουσες
rankin
Μάθετε τώρα μπαλίτσα απο τον άρχοντα:

Οι γυναίκες, a priori, είναι ότι καλύτερο υπάρχει...
και μετά, ανακαλύπτεις ότι είναι σκέτο δηλητήριο
και μετά, ανακαλύπτεις και πάλι, οτι ειναι οτι καλύτερο υπάρχει...
και αντε φτου και απο την αρχή....
έτσι πάει...

και το ίδιο φαντάζομαι λένε και οι γυναίκες για τους άντρες..
τη μια ειναι καλοί, την άλλη ειναι μα...κες...και μετά ξανά καλοι, και την επομένη ξανά μα...κες.....κλπ κλπ κλπ

η ουσία ειναι πως οι γυναίκες είναι εκ των πραγμάτων οτι καλύτερο κυκλοφορεί γύρω μας
προσωπικά, όσες φορές στη ζωή μου δεν είχα μια γυναίκα να με απασχολεί, ακόμα και αν με είχε κάνει αλοιφή και με είχε απλώσει στο ψωμί της, ένοιωθα να ζω μια ζωή χωρίς νόημα...
Η γυναίκα ειναι το αλάτι και το πιπέρι στη ζωή ενός άντρα...
Και μπορεί να έχουν υπάρξει στη ζωή μας γυναίκες φτηνές, που δεν άξιζαν ουτε ενα λεπτό της προσοχής μας, αλλά απο την άλλη, το έχω γράψει και αλλου αυτό, χωρίς αυτές, δεν θα μπορούσαμε ποτέ να ξεχωρίσουμε τις καλές γυναίκες (αυτές για τις οποίες έχει γράψει κι ο μεγάλος δάσκαλος Μπουκόφσκι...)
Ginobili
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 7 2011, 12:43 ) *
μάλλον για αυτό έχετε γίνει όλοι οι άντρες πισωγλέντηδες 68.gif

Αχαχαχα....είστε κι εσείς όμως....σας την πέφτουν στεγνά.."άντε μωρέ με τον μαλάκα το παλιολιγούρι" Είναι πιο διακριτικοί..και επισφαλείς...."άντε μωρέ τον φλώρο" δεν σας την πέφτουν...."γίνανε όλοι πισωγλέντηδες" laugh.gif laugh.gif laugh.gif
morfi


ΩΠΑ banana.gif
sacarame
QUOTE(morfi @ Jul 7 2011, 18:55 ) *
ΩΠΑ banana.gif


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.