Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Bikos
Θα γίνει καμία συνάντηση στο κοντινό μέλλον στην αθήνα?
Das Kapital
Σκεφτεται κανεις να γινει καποιο meeting αυτες τις ημερες; Παει παρα πολυς καιρος απο το προηγουμενο,λοιπον οσοι μπορουν και θελουν ας προτεινουν ωρα,μερος και μερα φυσικα!
kotzito
Παιδια μηπως ειναι η ωρα να οργανωσουμε κι εμεις κανα meeting για μπασκετακι ή κατι αλλο;Να κανονισουμε κανα Σαββατοκυριακο τωρα ή μεσα στο Πασχα αν μπορουμε αρκετοι.Δεν θα μας την λενε οι Πατρινοι και οι Σαλονικεοι. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(kojito @ Mar 7 2009, 19:46 ) *
Παιδια μηπως ειναι η ωρα να οργανωσουμε κι εμεις κανα meeting για μπασκετακι ή κατι αλλο;Να κανονισουμε κανα Σαββατοκυριακο τωρα ή μεσα στο Πασχα αν μπορουμε αρκετοι.Δεν θα μας την λενε οι Πατρινοι και οι Σαλονικεοι. tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Ηθελα να το (ξανα)προτεινω αλλα με προλαβες...!Πρεπει να κινητοποιηθουμε...Ριχνω το μπαλακι στον Kef που μου ειχε πει οτι θα κανονισουμε οταν ερθει Αθηνα...!!!
dizzy_fingers
Αυτό ακριβώς.

Τώρα που κατεβαίνει ο κεφ είναι ευκαιρία να κανονίσουμε κάτι.
Οι συγκυρίες μάλιστα είναι σωστές. Προχθές φούσκωσα μία μπάλα που είχα και ήμουν έτοιμος να ξαμολυθώ στα ανοιχτά (ύστερα από κανά δυό χρόνια απραξίας). Από τότε όλο βρέχει icon_drunk.gif tongue.gif.
kotzito
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 8 2009, 10:53 ) *
Αυτό ακριβώς.

Τώρα που κατεβαίνει ο κεφ είναι ευκαιρία να κανονίσουμε κάτι.
Οι συγκυρίες μάλιστα είναι σωστές. Προχθές φούσκωσα μία μπάλα που είχα και ήμουν έτοιμος να ξαμολυθώ στα ανοιχτά (ύστερα από κανά δυό χρόνια απραξίας). Από τότε όλο βρέχει icon_drunk.gif tongue.gif.

Οποτε ο dizzy θα ερθει στο meeting με τρελη ορεξη για μπασκετ,και οταν μπει στο γηπεδο θα παιζει το ''eye of the tiger'' laugh.gif laugh.gif Με τους παλαιμαχους του φορουμ θα παιξεις; tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 8 2009, 10:53 ) *
Αυτό ακριβώς.

Τώρα που κατεβαίνει ο κεφ είναι ευκαιρία να κανονίσουμε κάτι.
Οι συγκυρίες μάλιστα είναι σωστές. Προχθές φούσκωσα μία μπάλα που είχα και ήμουν έτοιμος να ξαμολυθώ στα ανοιχτά (ύστερα από κανά δυό χρόνια απραξίας). Από τότε όλο βρέχει icon_drunk.gif tongue.gif.

Εσυ εισαι ο υπευθυνος δηλαδη της βροχης που μας περιορισε σε ενα μονο μονο την Παρασκευη το μεσημερι???Πηγαμε με ορεξη για να λιωσουμε και με το που τελειωσε το πρωτο μονο,ανοιξαν οι ουρανοι!
dizzy_fingers
Τους παλαίμαχους του φόρουμ θα βλέπω, kojito tongue.gif.





*Πάω να ξεφουσκώσω τη μπάλα πριν αρχίσουν τα χιόνια... blush.gif
nikefalin
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 8 2009, 20:37 ) *
Τους παλαίμαχους του φόρουμ θα βλέπω, kojito tongue.gif.





*Πάω να ξεφουσκώσω τη μπάλα πριν αρχίσουν τα χιόνια... blush.gif


ετσι όπως έχει σκουριάσει εννοείται πως θα είναι με την ομάδα μας!
Gravedigger
Εγώ θα φέρω λάδι για τις κλειδώσεις.Θα το χρειαστούμε!
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 9 2009, 01:06 ) *
Εγώ θα φέρω λάδι για τις κλειδώσεις.Θα το χρειαστούμε!

Mασκες οξυγονου χρειαζομαστε??
Gravedigger
QUOTE (j-kidd13 @ Mar 9 2009, 01:17 ) *
Mασκες οξυγονου χρειαζομαστε??

Θα έχει εκεί tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(Gravedigger @ Mar 9 2009, 01:19 ) *
Θα έχει εκεί tongue.gif

Eχει και νοσοκομειο διπλα για τυχον επειγοντα περιστατικα,οποτε ειμαστε καλυμενοι!
Weekendman
Και μετά διοργανώνουμε και κανένα Εσωτερικό πρωτάθλημα Basketforum μεταξύ Αθηναιών, Πατρινών και Θεσσαλονικέων, καλό το όραμα αλλά μην το παρακάνουμε...
dizzy_fingers
Flash meeting.
Πάμε (και) σήμερα το απόγευμα, τί λέτε?
Εγώ θα πάω σίγουρα να ρίξω κανά σουτάκι μόνος μου, αν θέλει κανείς μπορεί να μου κάνει παρέα biggrin.gif.

Σχολάω στις 7 περίπου οπότε 7:30-8 θα είμαι σε όποιο σημείο της αθήνας θέλετε.

Αν θέλετε, στείλτε μου κινητά να κανονίσουμε ή πείτε μου ποιοί θα έρθετε να σας στείλω πμ με το κινητό μου.
kotzito
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 9 2009, 11:12 ) *
Flash meeting.
Πάμε (και) σήμερα το απόγευμα, τί λέτε?
Εγώ θα πάω σίγουρα να ρίξω κανά σουτάκι μόνος μου, αν θέλει κανείς μπορεί να μου κάνει παρέα biggrin.gif.

Σχολάω στις 7 περίπου οπότε 7:30-8 θα είμαι σε όποιο σημείο της αθήνας θέλετε.

Αν θέλετε, στείλτε μου κινητά να κανονίσουμε ή πείτε μου ποιοί θα έρθετε να σας στείλω πμ με το κινητό μου.

Πηγαινε οσο ειναι καιρος μην ξεφουσκωσει η μπαλα και πιασουν και οι βροχες. tongue.gif


Λετε να διοργανωσουμε τουρνουα <<περιφερειων>> στην Αθηνα;Βορεια προαστεια,Νοτεια Προαστεια,Κεντρο Αθηνας κτλ και να εχουμε και τελικη φαση μεταξυ των νικητων καθε <<περιφερειας>>; laugh.gif laugh.gif laugh.gif
dizzy_fingers
Why not?

Εγώ πάντως θα πάω κι ας μην βρήκα κανένα άτομο tongue.gif.
X-NEC
Παιδιά καλά να είμαστε και κάποια στιγμή (το καλοκαίρι μάλλον) θα κατεβω στην Αθηνα. Μακάρι να βολέψει να βρεθούμε, αν θελετε. biggrin.gif
thrylos7
QUOTE
Λετε να διοργανωσουμε τουρνουα <<περιφερειων>> στην Αθηνα;Βορεια προαστεια,Νοτεια Προαστεια,Κεντρο Αθηνας κτλ και να εχουμε και τελικη φαση μεταξυ των νικητων καθε <<περιφερειας>>;


Και μεικτή super-team να κάνετε, το πανελλήνιο θα το χάσετε από την dream team της Θεσσαλονίκης... blech.gif
j-kidd13
Dizzy περιμενουμε τις εντυπωσεις απο την μπασκετικη σου εξορμηση!!!!
Mamuwalde
πες μας ποσοστά , χρόνο συμμετοχής , έλα μην ντρέπεσαι 24.gif
dizzy_fingers
Ρε έπαιξα καλά (για τα αναμενόμενα) τελικά.
3 μονά έπαιξα και σήμερα δεν είμαι πιασμένος όσο θα περίμενα.

Καταλαβαίνετε ασφαλώς πως η συμμετοχή μου στο παιχνίδι ήταν ελάχιστη tongue.gif αλλά μπορώ να πω πως σε μονό με παλαίμαχους το έχω biggrin.gif.
Χ.Π
καλημερα σε ολη την παρεα.

θελοντας να βοηθησω στην ευρεση τοποθεσιας συναντησης - που ολοι περιμενουμε τοσο καιρο - σας ενημερωνω οτι εχοντας μιλησει με τους ανθρωπους του γηπεδου εχουμε την δυνατοτητα να βρεθουμε ειτε παρασκευη απογευμα- βραδακι (μεχρι 23:00 για να μην ενοχλησουμε την γειτονια) ειτε σαββατο ιδιες ωρες στο ανοικτο του αμυντα στον υμηττο.
κλειδια για φωτα-αποδυτηρια εχω απλα πρεπει να το ξερω νωριτερα μηπως λειπω εκτος αθηνων για τις υποχρεωσεις της ομαδας.
σπυρο - νικοι αρχιστε την οργανωση

υπαρχει κοντα (στην πλατεια υμηττου ) και το jumpball cafe για μετα τα μονα για ποτακι / καφεδακι και κουβεντουλα

blove.gif
dizzy_fingers
Να και το Basketforum Arena για τα τουρνουά... 77.gif

Θα κανονίσουμε κάτι. smile.gif
panagiotisTheDream
Παίδες αν κανονίσετε κάτι και είμαι Αθήνα εκείνες τις μέρες, έρχομαι με τα χίλια όπου κι αν είναι.....

μ' ένα άλλο φόρουμ είχαμε πάει στο Άλσος Βεϊκου στο Γαλάτσι....έχει ωραία γηπεδάκια κι εκεί πάντως......
Air Kef
Ο Κεφ ήρθε, αλλα οι υποχρεώσεις του δεν του επιτρέπουν και απεριοριστες επιλογές...προς το παρον! tongue.gif


Για Πέμπτη απόγευμα, έχει να προτείνει κανείς κάποιο γήπεδο να πάμε όσοι ψηνόμαστε;

Dizzy & Kef είναι on πάντως.
dizzy_fingers
Εδώ βρε
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=6838
Jabar
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 10 2009, 10:20 ) *
Ρε έπαιξα καλά (για τα αναμενόμενα) τελικά.
3 μονά έπαιξα και σήμερα δεν είμαι πιασμένος όσο θα περίμενα.

Καταλαβαίνετε ασφαλώς πως η συμμετοχή μου στο παιχνίδι ήταν ελάχιστη tongue.gif αλλά μπορώ να πω πως σε μονό με παλαίμαχους το έχω biggrin.gif.

Μονό με παλαίμαχους το έχει smiley.gif
Θα περάσουν 20 χρόνια στραβάδι να γίνεις παλαίμαχος για να κερδίσεις.Αν και με την ήττα είσαι συμβιβασμένος.
TsAkalaKi Tou BaSkEt
Κρίμα η ηλικία μου...Δεν ξέρετε πόσο ψήνομαι... Αλλά να φανταστώ μιλάτε μόνο για μεγάλους,εεε; Πάντως, ένα αξιοπρεπές γηπεδάκι(μόνο η μία μπασκέτα,η άλλη λίγο δεν αποδέχεται να βάλεις lay-up, close shot και άλλα) είναι στην Αργυρούπολη, δίπλα στο προπονητικό ανοιχτό του Α.Ο.Ν.Α(σίγουρα για τα κορίτσια, για αγόρια δεν έχω δει ποτέ.. icon_drunk.gif )..Μην φανταστείτε και κανα Staples Center αλλα με καλό playing ground παίζεις ευχάριστα για 2 ωρίτσες σε full rhythm..Τώρα για παλαίμαχους, we shall take it easy on you..tongue.gif...Δοκιμάστε το και πείτε μου..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.