Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πόσο βαριέσαι????
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
aegeansheed
QUOTE(j-kidd13 @ Dec 19 2013, 13:43 ) *
Βasketforumακιας (αυτός δηλαδή που είναι ολημερίς στο φόρουμ, διαβάζει τα πάντα και ποστάρει για τα πάντα)

Βαριέμαι για περισσότερες οδηγίες...
sacarame
Ψήφισα το "Να κάνεις κλικ στο πάνω μενού "Νέα Ποστ" κάθε λίγο".

Αν και συχνά κάνω κάτι που δεν ειναι στις επιλογές. Ξαναδιαβάζω παλια τόπικς. Ειδικά τόπικς φάνταζι προηγούμενων ετών ή το τοπικ με τα μιτινγκς.... smiley.gif
aegeansheed
...και να γελάς μόνος σου!!! laugh.gif ή που και που να λινκάρεις ό,τι διαβάζεις μέσω υπηρεσίας ανταλλαγής ηλεκτρονικών μηνυμάτων σε άλλα μέλη του φόρουμ, για να μη νιώσεις ότι κάνεις κάτι χωρίς νόημα!!!!
T.W.Is.M.
Εγω ειμαι πιο κλασικος. Προτιμω το refresh στην αρχικη σελιδα.
Αν και συνηθως κανω κατι ελαφρως διαφορετικο, που δεν ειναι στις επιλογες. Ανοιγω μια αλλη σελιδα, στην οποια δε θελω να δω κατι συγκεκριμενο, τη χαζευω για κανα λεπτο και μετα ξαναμπαινω στο φορουμ ψαχνοντας μηπως υπαρχει κανενα νεο ποστ.
Zoys
Refresh στην αρχική κλασικά. Μετά μεσαίο κλικ στο ευρωπαϊκό topic, να δω μήπως μου ξέφυγε τίποτα. Χ, πάλι αρχική και μια ματιά σε όσους είναι μέσα.

Για λίγα δευτερόλεπτα, δεν το κάνω για ώρα. smiley.gif
frenchman7
Η κλασικουρα είναι refresh και offtopic όπου κάτσει! tongue.gif
kseplenhs
Το καλύτερο είναι να διαβάζεις ποστ απο υποτιμημένους(και μη) θεούληδες που φλέρταραν ιδιαίτερα επιτυχημένα με το τρολάρισμα,μερικοί απο αυτούς εν αγνοία τους.Κάτι που δείχνει αυθεντικό ακατέργαστο ταλέντο φυσικά.

Έναν θυμάμαι που έλεγε μονίμως σε κάθε θέμα όμως πως δεν πρέπει να απαξιώνει η ελληνική τηλεόραση το μπάσκετ.Έναν που τσακωνόταν στα του πατρινού μπάσκετ ποστάροντας φωτογραφίες του τζόρνταν και του πίπεν.Τον πρόσφατο θεάνθρωπο που έλεγε πως το πρόβλημα του σίμονς για τη μη προσαρμογή του,είναι το κόμπλεξ κατωτερώτητας που νιώθει για το νεάτερνταλ κούτελό του.Τον αμερικάνο jonhyb βέβαια.

yorgos
Σε στιγμές βαρεμάρας με πιάνω να διαβάζω το ποστ με τις ατάκες του Χάτζη, ου μην και με του Τζέικ. Ο οποίος, αν κατάλαβα καλά από τις δηλώσεις του Βασιλακό για για το πόσο ικανοποιημένος έμεινε από τις μεταδόσεις του ΑΝΤ1, θα μας διασκεδάσει και στο Μούντο...
j-kidd13
Κλασικουρα το ριφρες στην αρχικη σελιδα...Με τη σειρα μου κι εγω κοιταζω παλια τοπικς φαντασι και μητινγκς...
Quincy
QUOTE(kseplenhs @ Jan 7 2014, 07:32 ) *
Το καλύτερο είναι να διαβάζεις ποστ απο υποτιμημένους(και μη) θεούληδες που φλέρταραν ιδιαίτερα επιτυχημένα με το τρολάρισμα,μερικοί απο αυτούς εν αγνοία τους.Κάτι που δείχνει αυθεντικό ακατέργαστο ταλέντο φυσικά.

Έναν θυμάμαι που έλεγε μονίμως σε κάθε θέμα όμως πως δεν πρέπει να απαξιώνει η ελληνική τηλεόραση το μπάσκετ.Έναν που τσακωνόταν στα του πατρινού μπάσκετ ποστάροντας φωτογραφίες του τζόρνταν και του πίπεν.Τον πρόσφατο θεάνθρωπο που έλεγε πως το πρόβλημα του σίμονς για τη μη προσαρμογή του,είναι το κόμπλεξ κατωτερώτητας που νιώθει για το νεάτερνταλ κούτελό του.Τον αμερικάνο jonhyb βέβαια.



Η αλήθεια είναι ότι μια φορά βαριόμουν τόσο, που είχα βάλει σκόπο να βρω εκείνα τα αλησμόνητα posts του johny b, μετά από τόσα χρόνια!

Δεν ξέρω αν μπορούσα να χρησιμοποιήσω κάποιο search και πως, έτσι τα ψαχνα σελίδα-σελίδα μέχρι τα posts τους 2010 αν θυμάμαι καλά! Δεν τα βρήκα, αλλά τουλάχιστον σταμάτησα να βαριέμαι
nikolas12
Μπαίνω και διαβάζω παλιά τόπικ συνήθως με ατάκες που μου άρεσαν και κάνω κανά refresh στην αρχική.
SteveNashidis
Η αυστηρότητα των μοντ ορισμενες φορές με κάνει να βαριέμαι τόσο πολύ που μπαίνω να διαβάσω ποστ στα θρεντ ολυμπιακου, παναθηναικου και ελληνικής διαιτησίες .

Αφήστε τον κόσμο να μιλήσει ελεύθερα ρεεε
laugh.gif
RaZak
Εγώ βαριέμαι να βαριέμαι χΔ
aegeansheed
Ο λαός απαιτεί...
QUOTE(T.W.Is.M. @ Jan 6 2014, 22:03 ) *
Εγω ειμαι πιο κλασικος. Προτιμω το refresh στην αρχικη σελιδα.

QUOTE(Zoys @ Jan 6 2014, 22:41 ) *
Refresh στην αρχική κλασικά. Μετά μεσαίο κλικ στο ευρωπαϊκό topic, να δω μήπως μου ξέφυγε τίποτα.

QUOTE(frenchman7 @ Jan 6 2014, 23:17 ) *
Η κλασικουρα είναι refresh και offtopic όπου κάτσει! tongue.gif

QUOTE(j-kidd13 @ Jan 7 2014, 19:59 ) *
Κλασικουρα το ριφρες στην αρχικη σελιδα...Με τη σειρα μου κι εγω κοιταζω παλια τοπικς φαντασι και μητινγκς...

QUOTE(nikolas12 @ Jan 7 2014, 22:33 ) *
Μπαίνω και διαβάζω παλιά τόπικ συνήθως με ατάκες που μου άρεσαν και κάνω κανά refresh στην αρχική.

To Basketforum είναι εδώ για να ικανοποιήσει ακόμα και τους πιο απαιτητικούς βαρεμένους χρήστες του. Με divine intervention προστέθηκε πλέον η δυνατότητα αυτόματης ανανέωσης με ένα απλό κλικ στο banner του Basketforum πάνω και αριστερά στην κεντρική οθόνη. Enjoy your refreshness!



* credits στον Dizzy που το μόνταρε, το σημαντικό όμως είναι να ξαναμπεί κάποια στιγμή Τετάρτη λίγο πριν τον αγώνα της Εθνικής, έτσι για να κρατήσουμε τα ίδια γούρια smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.