Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Unicaja Malaga - Παναθηναϊκός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
sni79per


sni79per
Με Μπανκς, αλλά χωρίς Σκορδίλη κόντρα στην Μάλαγα
manos_89
μια ερωτηση. υπαρχει καμια υπηρεσια (nova,euroleague.tv κλπ) που να μπορουμε να πληρωσουμε ενα ποσο σχετικα μικρο για να δουμε τον αγωνα? παλια νομιζω η νοβα ειχε τετοιες υπηρεσιες
comrade
QUOTE(manos_89 @ Mar 7 2013, 16:45 ) *
μια ερωτηση. υπαρχει καμια υπηρεσια (nova,euroleague.tv κλπ) που να μπορουμε να πληρωσουμε ενα ποσο σχετικα μικρο για να δουμε τον αγωνα? παλια νομιζω η νοβα ειχε τετοιες υπηρεσιες


Εδω, εδώ και εδώ είσαι.

Επίσης είσαι εδω & εδώ.
Dreamerpanos
Ευχάριστα ήταν τα νέα για τον Αργύρη Πεδουλάκη στον Παναθηναϊκό, καθώς στην προπόνηση της Πέμπτης (7/3) είδε τον Μάρκους Μπανκς να ακολουθεί μέρος του προγράμματος.

Ο Αμερικάνος γκαρντ των «πράσινων» προέρχεται από τραυματισμό, ωστόσο, την Πέμπτη ακολούθησε μέρος του προγράμματος της προπόνησης που έγινε στο «Μάρτιν Καρπένα» της Μάλαγα.

Αυτό σημαίνει πως ο Μάρκους Μπανκς θα είναι στην 12άδα του «Εξάστερου» κόντρα στους Ισπανούς και έχει πολλές πιθανότητες να αγωνιστεί.
SG3ptshooter
To πόσα λίγα έχει καταφέρει η Malaga ως τώρα στο top 16 είναι γνωστό. Ελπίζω να είμαστε αρκετά σοβαροί, εκτός μεγάλου απροόπτου θα είναι αρκετό. Καλή τύχη.
sni79per
να θυμισω οτι μας παιρνει -στη χειροτερη- κ ηττα με 4 ποντους.
bbplayer
Mετά από την εμφάνιση και τη νίκη με την Εφές, έστω και εάν χρειάστηκε το μπουμπουνητό των 3ποντων, μια σημερινή ήττα θα είναι μεγάλο πισωγύρισμα και αγωνιστικό και ψυχολογικό.
Δε νομίζω όμως να συμβεί, δεν είναι καμια σοβαρή ομάδα η Μάλαγα

εάν υπάρχει κανένα αξιόπιστο link ευχαρίστως να το υποδεχθώ tongue.gif
shtarkws
Stefan Lasme ανανεωση χθες
bbplayer
ο χοντρός έβαλε τις βολές όλης της σεζόν στο πρώτο ματς με τη Ρεάλ και μετά γύρισε στα γνωστά
bballbill
Ο Σχορτσιανίτης αν παίξει 10-12 λεπτά συνεχόμενα θα χρεωθεί με 7 φάουλ.
bbplayer
εντάξει παιδιά, μιλάμε για μεγάλο πονόματο. Δεν είναι μπάσκετ αυτό ρε γμτ
Pantel
παιδιά, έχει κανείς κανα link?thnx
paodynasty
QUOTE(bbplayer @ Mar 8 2013, 20:57 ) *
εντάξει παιδιά, μιλάμε για μεγάλο πονόματο. Δεν είναι μπάσκετ αυτό ρε γμτ


Μπορείς να δεις Μπεσίκτας Κάχα αν θες
kostas b
QUOTE (Pantel @ Mar 8 2013, 22:00 ) *
παιδιά, έχει κανείς κανα link?thnx



check pm
bbplayer
α ρε Τσάρτα ακόμα διδάσκεις μπάσκετ
shtarkws
Μεχρι τωρα για το πρωτο ημιχρονο

Λασμε Γκιστ ΔΔ thumbsup.gif

Μπανκς Ματσιουλης Μπραμος 68.gif

20 Λεπτα ακομη για να τελειωσει η δουλεια,σημαντικο να συνεχισουμε να κραταμε τον ρυθμο
paodynasty
QUOTE(shtarkws @ Mar 8 2013, 21:18 ) *
Μεχρι τωρα για το πρωτο ημιχρονο

Λασμε Γκιστ ΔΔ thumbsup.gif

Μπανκς Ματσιουλης Μπραμος 68.gif

20 Λεπτα ακομη για να τελειωσει η δουλεια,σημαντικο να συνεχισουμε να κραταμε τον ρυθμο


Αυριο στο Χρηματιστήριο αγόρασε Λάσμε και Γκιστ και πούλα Μπράμος Μασιούλις Μπανκς tongue.gif

Οσο για το Διαμαντίδη να μην τον βάλουμε τουλάχιστον αυτόν στον τζόγο
Myria
pm pm pm ....Thankss

QUOTE(Myria @ Mar 8 2013, 21:37 ) *
pm pm pm ....Thankss



με λινκ εννοω..
kostas b
QUOTE (Myria @ Mar 8 2013, 22:38 ) *
pm pm pm ....Thankss




με λινκ εννοω..



check
bballbill
Το κύπελλο κόντρα στον Ολυμπιακό τον έχει "μεγαλώσει" πολύ τον Ούκιτς.
shtarkws
QUOTE(paodynasty @ Mar 8 2013, 21:36 ) *
Αυριο στο Χρηματιστήριο αγόρασε Λάσμε και Γκιστ και πούλα Μπράμος Μασιούλις Μπανκς tongue.gif

Οσο για το Διαμαντίδη να μην τον βάλουμε τουλάχιστον αυτόν στον τζόγο



Θα καθιερωσω τα up and down smiley.gif
silversurfer
καπως έτσι χάνεις ένα δικό σου παιχνίδι.. έχω λίιιιγο θολώσει με αυτά που βλέπω.. έχω νευράκια! θα προσπαθήσω να μην γραψω κάτι τώρα αλλά μετά
Marciulionis
Ε, τα βλαμμένα... Τι νωθρότητα είναι αυτή σήμερα? τι ηλίθιες επιλογές και προσπάθειες για καρφώματα χωρίς λόγο... Λες και το καθαρίσαμε και ψάχνουμε το θέαμα... κοντά 20 ΛΑΘΗ??? Το περίεργο δεν είναι που θα χάσουμε, άλλα που προηγούμασταν σε όλη τη διάρκεια...
kostas b
ΤΡΑΓΙΚΟ που χάσαμε αυτό το ματς!!!!!
Magnus92
μαλιστα....

κλαφτε τη νικη κλαφτε και την διαφορα...


Μηπως τελικα αυτα ειναι τα στανταρ της ομαδας;
damian
πήρε και τη διαφορά η Μάλαγα αν και απίθανο να παίξει ρόλο τελικά.
kostas b
QUOTE (Magnus92 @ Mar 8 2013, 23:10 ) *
Μηπως τελικα αυτα ειναι τα στανταρ της ομαδας;


Από όσα γραφτηκαν και θα γραφτούν αυτό είναι ότι πρέπει να μείνει
giotis1985
τελικα ο καπονο φταιει για τα τρια τριποντα του ουιλιαμς...
shtarkws
Για πολλοστη φορα ειναι εξοφθαλμη η απουσια ασσου αργανωτη..Με τον ΔΔ να παιζει συνεχεια και λαβωμενος οταν κουραστηκε κατερευσε ο Παναθηναικος.Ο Ουκιτς ΔΕΝ ειναι οργανωτης αλλα εκτελεστης ενω ο Μπανκς ηταν αλλου..Ο κοουτς θολωσε στο τελος ουτε την διαφορα δεν κρατησαμε...

ΥΓ O williams της μαλαγα ηταν ο Ντερον??
ΥΓ1 τον καλογουεη να ειχαμε σημερα θα κερδιζαμε με 20
rchos
Δεν υπάρχει κανένας λόγος άγχους για την πρόκριση.Δείτε το πρόγραμμα και πείτε μου αν η Μάλαγα μπορεί να κάνει μία νίκη παραπάνω από τον Παναθηναικό.Η ήττα της Ζαλγκίρις χτες έδωσε την πρόκριση στον Παναθηναικό αφού εξαφανίστηκε και η περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας.
Ο Παναθηναικός ήταν καλός σήμερα και άδικα έχασε.Ίσως χάθηκαν κάποιες λίγες ελπίδες για την τρίτη θέση αλλά ήταν ήδη λίγες.


Πρέπει να προετοιμάζεται για τους αγώνες με την Μπαρτσελόνα.
Anubis
QUOTE(rchos @ Mar 8 2013, 22:19 ) *
Πρέπει να προετοιμάζεται για τους αγώνες με την Μπαρτσελόνα.


Στους αγωνες με την Μπαρτσελονα ειναι που θα πεσει το γελιο και αγωνιστικα και προπονητικα..
kseplenhs
Δεν θέλω να πάω κόντρα στον σούτερ που εκτός του οτι ξέρει νεράκι τις ισπανικές,έδωσε και την πραγματική εικόνα της μάλαγα αλλά τόσα χρόνια είναι έδρα αρκετά ζόρικη στη διοργάνωση.Τον ολυμπιακό τον θυμάμαι μονίμως να χάνει και τον παο να κερδίζει στα χασομέρια ακόμα και όταν είχε καλύτερες ομάδες απο τη φετινή.Το οτι έπαιζε εντός επομένως έπρεπε να της δώσει μια μικρή προσοχή παραπάνω.

Το καλό που μένει είναι πως δεν τη βλέπω να διεκδικεί πρόκριση κ επομένως δεν έχει λόγο να ανησυχει ο παο.Το κακό είναι πως πάει για 4ος λογικά.Φυσικά εμένα δεν μου βγαίνει απο το μυαλό πως η μπάμπεργκ μια νίκη θα την κάνει.Δεν είναι τόσο κακή για να πάει άκλαυτη κ χωρίς νίκες.Οπότε πρέπει να προσεχτεί κ αυτό το ματς αναλόγως
bbplayer
QUOTE (rchos @ Mar 8 2013, 22:19 ) *
Ο Παναθηναικός ήταν καλός σήμερα και άδικα έχασε.


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
SG3ptshooter
Όχι απ' αυτή την ομάδα ρε γμτ. Δεν το περίμενα με τίποτα. Χάσαμε και τη διαφορά. Όχι ότι δεν παραμένει στα χέρια μας η πρόκριση, σε βαθμό που θα χαρακτηριστεί αυτοκτονία η διόλου πιθανή αποτυχία. Στέρεψαν τα τρίποντα που μας κρατούσαν μπροστά (κλείσαμε με 0/4) σε ένα κακό επιθετικά ματς κι απ' τις 2 πλευρές, παράλληλα με το ξέσπασμα του Marcus κι εκεί άλλαξαν όλα. Το μεγαλύτερο λάθος που μπορούμε να κάνουμε είναι να αγνοήσουμε το πως η εμφάνιση σήμερα δεν ανήκει στις καλές μας στιγμές, και να θεωρήσουμε πως κέρδισαν μόνο απ' τα σουτ στο τέλος.

Ας ελπίσουμε ότι είναι παρένθεση. Όσο για τα δίποντα, κάπου μου είπαν ότι υπερβάλλω που ανησυχώ γιατί είμαστε τέταρτοι σε ποσοστό στην EL. Υπάρχει βέβαια κι η πιο σαφής ανάγνωση πως από πρώτοι στη regular με τις αλλαγές σε roster, προσέγγιση και το ψήλωμα των αντιπάλων έχουμε πέσει δωδέκατοι για το top 16, χωρίς να έχουν προσθέσει το 33% το σημερινό που θα μας ρίξει κι άλλο. Χρειάζεται βελτίωση στην προσέγγιση αυτή και θα είναι και το απόλυτο κλειδί σε μια σειρά απέναντι στους Tomic, Jawai που συζητάμε κατά καιρούς.

QUOTE(kseplenhs @ Mar 8 2013, 22:21 ) *
Δεν θέλω να πάω κόντρα στον σούτερ που εκτός του οτι ξέρει νεράκι τις ισπανικές,έδωσε και την πραγματική εικόνα της μάλαγα αλλά τόσα χρόνια είναι έδρα αρκετά ζόρικη στη διοργάνωση.Τον ολυμπιακό τον θυμάμαι μονίμως να χάνει και τον παο να κερδίζει στα χασομέρια ακόμα και όταν είχε καλύτερες ομάδες απο τη φετινή.Το οτι έπαιζε εντός επομένως έπρεπε να της δώσει μια μικρή προσοχή παραπάνω.

Ισχύει αυτό, το δέχομαι. Δεν ήθελα περίπατο, υπήρχε σαφώς στις πιθανότητες το "ζόρι". Αλλά φέτος δε βλέπονται σε βαθμό "πονόματου", που είπε κι ο bbplayer*. Μου είναι δύσκολο να δεχτώ αυτήν την ήττα. Bλέποντας και το πως πέρασε πριν μια βδομάδα η Zalgiris, ακόμα περισσότερο.

*bbplayer παιχταρά μου χτες μόλις έμαθα ότι παίζει η Natalie Zea στο Following. Ξέρεις τι βλέπεις, και μάπα να είναι, είναι must watch.
sleepei2
τον ηπιαμε...
shtarkws
QUOTE(sleepei2 @ Mar 8 2013, 22:25 ) *
τον ηπιαμε...


Λιτος,ουσιαστικος,κατατοπιστικος smiley.gif
sni79per
εμεις
αλμπα μεσα
ρεαλ εξω
μπροζε εξω
τσσκα μεσα

μαλαγα
ρεαλ εξω
τσσκα μεσα
εφες εξω
αλμπα μεσα

ο δασκαλος μου ειπε να γραψω τιμωρια 10 φορες,
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
ice-wolf
O Καπόνο απόψε, έτσι και μάθει το αποτέλεσμα, πρέπει να έχει ένα τεράστιο σαρδόνιο χαμόγελο...

Να μας πει ο Πεδουλάκης πώς μία διαφαινόμενη νίκη, μετατράπησε σε πανωλεθρία. Με επιμέρους σκόρ 22-7 στην τελευταία περίοδο, είναι πανωλεθρία, που όχι μόνο έχασες ένα δικό σου παιχνίδι αλλά παράλληλα κα την διαφορά.

Και άντε ο Καπόνο δεν του έκανε.... Δεν ξέρει ο Πεδουλάκης ότι ο Μασιούλις δεν είναι ΣΟΥΤΕΡ!!!!;;;;

Τον Γιαννόπουλο γιατί δεν τον βάζει μέσα;;




QUOTE (sni79per @ Mar 8 2013, 22:35 ) *
εμεις
αλμπα μεσα
ρεαλ εξω
μπροζε εξω
τσσκα μεσα

μαλαγα
ρεαλ εξω
τσσκα μεσα
εφες εξω
αλμπα μεσα

ο δασκαλος μου ειπε να γραψω τιμωρια 10 φορες,
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι
δεν θα κραξω αρτζι



Όχι να τον κράξεις τον μυρωδιά, να τον κράξεις... Που έπεσαν Ασπρούλιας, Μπακουλης και σία να μας πουν για τον τιτανοτεράστιο προπονηταρά...
Το κύπελλο το πήρε επειδή οι άλλοι στον πάγκο έχουν τον Υπνώκα... Θα πέσει πολύ γέλιο με Μπαρτσελόνα (αν προκριθούμε).
SG3ptshooter
+1 shtarkws
QUOTE(sni79per @ Mar 8 2013, 22:35 ) *
εμεις
αλμπα μεσα
ρεαλ εξω
μπροζε εξω
τσσκα μεσα

μαλαγα
ρεαλ εξω
τσσκα μεσα
εφες εξω
αλμπα μεσα

Εμείς ελπίζω να πάρουμε 3, που θα σημαίνει ότι περάσαμε, γιατί δε γίνεται να κλείσουν με 5/5. Σίγουρη ήττα έχουν στην Efes και πιο λογικό σενάριο είναι να κάνουν 1, άντε 2 νίκες. Άρα εκτός απροόπτου μας αρκούν οι νίκες με τις Γερμανικές. Δε νομίζω να αμφιβάλλει κανείς ότι η Malaga είναι σχεδόν αδύνατο να περάσει.
QUOTE(sni79per @ Mar 8 2013, 22:35 ) *
ο δασκαλος μου ειπε να γραψω τιμωρια 10 φορες,
δεν θα κραξω αρτζι

Μπήκε η άνοιξη, κι εμένα δε μου πάει να το λανσάρω πια. Ότι είναι να γίνει, ας γίνει. Ας πάμε Λονδινο και τραγουδάω και το que sera sera πριν το jump ball του ημιτελικού. tongue.gif
bbplayer
QUOTE (SG3ptshooter @ Mar 8 2013, 22:44 ) *
Εμείς ελπίζω να πάρουμε 3, που θα σημαίνει ότι περάσαμε, γιατί δε γίνεται να κλείσουν με 5/5. Σίγουρη ήττα έχουν στην Efes και πιο λογικό σενάριο είναι να κάνουν 1, άντε 2 νίκες. Άρα εκτός απροόπτου μας αρκούν οι νίκες με τις Γερμανικές. Δε νομίζω να αμφιβάλλει κανείς ότι η Malaga είναι σχεδόν αδύνατο να περάσει.


an παιχθούν στα ίσα τα παιχνίδια όχι, λογικά δεν έχει τύχη. Το θέμα είναι να παιχθούν όμως.
ice-wolf
QUOTE (SG3ptshooter @ Mar 8 2013, 22:44 ) *
+1 shtarkws

Εμείς ελπίζω να πάρουμε 3, που θα σημαίνει ότι περάσαμε, γιατί δε γίνεται να κλείσουν με 5/5. Σίγουρη ήττα έχουν στην Efes και πιο λογικό σενάριο είναι να κάνουν 1, άντε 2 νίκες. Άρα εκτός απροόπτου μας αρκούν οι νίκες με τις Γερμανικές. Δε νομίζω να αμφιβάλλει κανείς ότι η Malaga είναι σχεδόν αδύνατο να περάσει.

Μπήκε η άνοιξη, κι εμένα δε μου πάει να το λανσάρω πια. Ότι είναι να γίνει, ας γίνει. Ας πάμε Λονδινο και τραγουδάω και το que sera sera πριν το jump ball του ημιτελικού. tongue.gif



Σοβαρά, τώρα, πιστεύεις ότι θα περάσεις την Μπατσελόνα;; Ο άνθρωπος είναι χεσμένος στον πάγκο... Κοντρόλ ρυθμό λέει, άντι να τρέξουμε στο τελευταίο λεπτό....

Μας έχουν και άχτι γενικά οι Καταλανοί με τα χουνέρια, που τους έχουμε κάνει κατά καιρούς, μας βλέπω για ένα εύκολο και ξεκούραστο swwwweeeeepp...
SG3ptshooter
QUOTE(bbplayer @ Mar 8 2013, 22:49 ) *
an παιχθούν στα ίσα τα παιχνίδια όχι, λογικά δεν έχει τύχη. Το θέμα είναι να παιχθούν όμως.

Να χάσουν οι ισχυροί έδαφος στο ποιος θα πάρει πλεονέκτημα έδρας για τους 8 για να μας αφήσουν έξω;
sni79per
ηταν που ηταν ''μικρο'' το ροστερ με τη φυγη του καπονο μικρυνε κι αλλο.

Μπράμος, Ματσιούλις 15, Ούκιτς 14, Λάσμε 6, Τσαρτσαρής 2, Διαμαντίδης 8, Γκιστ 7, Μπανκς 2, Ξανθόπουλος, Γιαννόπουλος, Χαραλαμπόπουλος, Σχορτσανίτης 6

ουσιαστικα 6 παιχτες (κ...μισος μπανκς) υπολογισιμοι με το μητσο κ λογω ηλικιας αλλα το κυριοτερο λογω εξοντωτικης χρησιμοποιησης να λεμε ποτε θα κλαταρει.

χοντρος κ τσαρτσα για διαφορετικους λογους δεν μπορουν να δωσουν το χρονο κ την ποιοτητα που πρεπει πισω απο λασμε κ γκιστ.
για να δουμε λοιπον το ''photo finish''...
priest
δεν νομιζω σημερα να φταιει τοσο ο αρτζι...με εναν ασσο και ενα δυαρι που παιζει αρκετες φορες στον ασσο λογω ελλειψης γκαρντ δεν ειμαστε για πολλα.ο μπανκς προερχοταν απο τραυματισμο αλλα και παλι δεν δειχνει να ενδιαφερεται να παιξει μπασκετ ενω ο ξανθοπουλος ειναι απλα ο ξανθοπουλος.

για τον αρτζι τα εχουμε πει,μην τα ξαναλεμε.
SG3ptshooter
QUOTE(ice-wolf @ Mar 8 2013, 22:50 ) *
Σοβαρά, τώρα, πιστεύεις ότι θα περάσεις την Μπατσελόνα;; Ο άνθρωπος είναι χεσμένος στον πάγκο... Κοντρόλ ρυθμό λέει, άντι να τρέξουμε στο τελευταίο λεπτό....
Μας έχουν και άχτι γενικά οι Καταλανοί με τα χουνέρια, που τους έχουμε κάνει κατά καιρούς, μας βλέπω για ένα εύκολο και ξεκούραστο swwwweeeeepp...

Δεν πιστεύω πως "θα την περάσω". Πιστεύω ότι αν παίξω όπως με την Efes γίνεται, γιατί δε βλέπω γιατί να τη φοβάμαι. Αν παίξω όπως σήμερα, δεν έχεις καθόλου άδικο.
QUOTE(sni79per @ Mar 8 2013, 22:52 ) *
ηταν που ηταν ''μικρο'' το ροστερ με τη φυγη του καπονο μικρυνε κι αλλο.

Το ξέρω ότι έχουν δίκιο όταν μου θυμίζουν ότι δεν έπαιζε, αλλά είμαι μαζί σου σε αυτό. Το βάθος είναι βάθος και ποτέ δεν ξέρεις πότε θα ψάξεις κάτι διαφορετικό ή πότε θα αναγκαστείς ακόμη να πετάξεις την άκρη του πάγκου στο παρκέ για κάποιο λόγο.

QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 8 2013, 22:58 ) *

Θυμάμαι που σου έλεγα κάπου στη regular πως δεν πιστεύω πως η Malaga είναι χειρότερη απ' την Caja, ειδικά όσον αφορά το roster σίγουρα. Κι απ' τη μέρα που το έγραψα και για 2 μήνες είχαν έρθει τελείως ανάποδα τα πράγματα με το σερί των Βάσκων αλλά ισορροπεί σιγά σιγά η μετριότητά τους. Τι βλέπεις από δω και πέρα;
QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 8 2013, 22:58 ) *
Ποσο θα θελα να εβλεπα προημιτελικο Μπαρτσελονα-ΤΣΣΚΑ... smiley.gif

kinky stuff right there.
T.W.Is.M.
QUOTE(bbplayer @ Mar 8 2013, 22:49 ) *
an παιχθούν στα ίσα τα παιχνίδια όχι, λογικά δεν έχει τύχη. Το θέμα είναι να παιχθούν όμως.


Γιατι να μην παιχτουν? Να δωρισει η Ρεαλ το παιχνιδι στην Ουνικαχα για να ρισκαρει την πρωτη θεση? Η Ρεαλ εχει να παει και στη Μοσχα και να παιξει εντος με την Εφες(ας αφησω το ματς με σας). Αν μεχρι τοτε παιζει κανενα ενδεχομενο τριπλης ισοβαθμιας που την αφηνει τριτη, λες να θελει να παιξει το πλεονεκτημα εδρας την τελευταια αγωνιστικη?
Μηπως θα της χαριστει η Εφες? Εκτος κι αν στο αλλο γκρουπ βγει 3ος ο Ολυμπιακος και οι Τουρκοι θελουν να μας αποφυγουν και να παιξουν με τη Σιενα! 69.gif

Λογικα δεν εχει προβλημα προκρισης ο ΠΑΟ, απλα δεν μπορει πλεον να παει πανω απο την 4η θεση. Κριμα, οχι γιατι θελω να το παιξω καλος, αλλα γιατι αν ο Παναθηναικος εβγαινε 3ος, θα επεφτε στην 4η θεση η ΤΣΣΚΑ! Ποσο θα θελα να εβλεπα προημιτελικο Μπαρτσελονα-ΤΣΣΚΑ... smiley.gif
sni79per


χρονοι...
''ταριχευσε'' τους αργυρη να βγαλουν τη χρονια.
θα μου πεις ειδαμε κ του σκαριολοπιανιτζανηδες...σωστο κι αυτο βεβαιως-βεβαιως.
kostas b
QUOTE (priest @ Mar 8 2013, 23:55 ) *
δεν νομιζω σημερα να φταιει τοσο ο αρτζι...με εναν ασσο και ενα δυαρι που παιζει αρκετες φορες στον ασσο λογω ελλειψης γκαρντ δεν ειμαστε για πολλα.ο μπανκς προερχοταν απο τραυματισμο αλλα και παλι δεν δειχνει να ενδιαφερεται να παιξει μπασκετ ενω ο ξανθοπουλος ειναι απλα ο ξανθοπουλος.

για τον αρτζι τα εχουμε πει,μην τα ξαναλεμε.


Για μένα έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα, ΠΡΕΠΕΙ να ενεργοποιηθούν ΚΑΙ άλλοι παίκτες και δη στα γκάρντ (Ξανθο)...
ναι ξέρω, δεν είναι αρκετά καλός για ευρωλίγκα κλπ κλπ, ΑΛΛΑ

συνεχίζοντας με αυτό το ροτέισον ΞΕΡΟΥΜΕ σίγουρα ότι η ομάδα (ο Μήτσος κυρίως) δεν θα αντέξει. Το τέλος είναι προδιαγεγραμμένο είτε έρθει τώρα (που δε νομίζω) είτε στο τοπ 8 με sweep.....

Από το να κάτσουμε και να απολαύσουμε το τέλος αυτό, καλύτερα να ρισκάρουμε να δούμε που θα βγει...

Υ.Γ.: τι έγινε με αυτό που είχε βγει προς τα έξω ότι η ομάδα πρέπει βάσει νόμου εσακε να πάρει παίκτη ξένο για να αναπληρώσει τον Καπόνο? Ξέρεις κανείς τι ισχύει?
shtarkws
Ο Παναθηναικος για 3 φορα σε αγωνα ευρωλιγκας μενει για 6 ολοκληρα λεπτα χωρις καλαθι εντος πεδιας,τα αλλα 2 ηταν με ρεαλ και εφες εντος.Ενα στοιχειο που πρεπει να προβληματισει πσρα πολυ το προπονητικο τιμ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.