Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Jersey Nets
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2
sacarame
New Jersey Nets




Ψάχνωντας παρέα στον Deron




Προηγούμενο Ρεκόρ (2010-11): 24-58
Leaders (2010-11):



Πόντοι: Brook Lopez (20,4), Deron Williams (15,0), Devin Harris (15,0)
Ριμπάουντ: Kris Humphries (10,4), Brook Lopez (6,0), Derrick Favors (5,3)
Ασσίστ: Deron Williams (12,8), Devin Harris (7,6), Jordan Farmar (5,0)

Πιθανή 5άδα:
PG: Deron Williams
SG: Anthony Morrow
SF: D. James
PF: Kris Humphries/ Shelden Williams
C: Brook Lopez

Πάγκος:
PG’s: Jordan Farmar, Syndiata Gaines
SG’s: MarShon Brooks, Stephen Graham
SF’s: Ime Udoka, Shawne Williams
PF’s: Jordan Williams , D. James
C’s: Johan Petro

Offseason moves

Ήρθαν ή ανανέωσαν: Shelden Williams (FA), Ime Udoka (FA), Shawne Williams (FA), Kris Humphries (ανανέωσε)

Draft Picks: Bojan Bogdanovic (έμεινε Ευρώπη), MarShon Brooks, Jordan Williams


Έφυγαν: Brandan Wright (FA), Sasha Vujacic (FA), Travis Outlaw (amnesty)


Προπονητής:

Avery Johnson .... Για δεύτερη χρονιά ο Johnson στον πάγκο των NJN. Φέτος θα έχει την τύχη να έχει από την αρχή της σεζόν τον Deron οπότε θα προσπαθήσει να χτίσει την ομάδα γύρω του. Το ρεκόρ πέρυσι των Nets δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, όμως το καλό finish που έκαναν δίνει ελπίδες στον Johnson ότι μπορεί φέτος να παρουσιάσει κάτι καλό.


Σχόλιο:


Με ανεβασμένο το ηθικό θα παρουσιαστούν φέτος οι Nets. Ο Deron δήλωσε ότι λογικά θα επεκτείνει το συμβόλαιο του, οπότε όλοι στο NJ σκέφτονται πως θα καταφέρουν να ενισχύσουν το ρόστερ ώστε να τον πείσουν οριστικά. Προς το παρόν οι Nets θα στηριχτούν στο δίδυμο Deron- Lopez για την επίθεση, ενώ περιμένουν και την ανανέωση του Humphries. Στα μεταγραφικά, ενισχύθηκαν με αρκετούς Williams ( είναι περισσότεροι και από τους Daltons πλεον) και περιμένουν πως θα έχουν υγιή και τον Morrow ώστε να έχουν και αξιόπιστες λύσεις από το τρίποντο.Παράλληλα έδιωξαν τον Outlaw εκμεταλλευόμενοι την αμνηστεία για να ανοίξουν χώρο στο salary cap.
Η λογική λέει ότι θα τα πάνε καλύτερα από πέρυσι, αλλά σίγουρα το μεγαλύτερο ενδιαφέρον θα είναι αν θα εμπλακούν σε κάποιο μεγάλο trade ώστε να αλλάξουν τις ισορροπίες στην Ανατολή.

Πρόβλεψη: 27-39
Conference rank: 10th
Division rank: 4th



Η παρουσίαση αυτή είναι προϊόν αγαστής συνεργασίας με τον aegeansheed.
koutsou10
εχεις κανει καποια λαθη φιλε σακαραμε...
ο σελντεν ειναι 4αρο-5αρι κ βασικο 3αρι λογικα με τα μεχρι τωρα δεδομενα θα παιζει ο νταμιον τζεημς(ακουγεται οτι κυνηγανε τον κιριλενκο κ μαλλον συμφωνησε ο <<μισητος του λεμπρον>> ντε σον στηβενσον)...
ξεχασες κ τον ιμε ουντοκα στο ροστερ...

εγω πιστευω πως αυτη η ομαδα με ενα καλο 3αρι θα μπει σιγουρα στα πλεη οφ κ δεν θα ειναι κ ευκολος αντιπαλος...
sacarame
QUOTE(koutsou10 @ Dec 22 2011, 13:29 ) *
εχεις κανει καποια λαθη φιλε σακαραμε...
ο σελντεν ειναι 4αρο-5αρι κ βασικο 3αρι λογικα με τα μεχρι τωρα δεδομενα θα παιζει ο νταμιον τζεημς(ακουγεται οτι κυνηγανε τον κιριλενκο κ μαλλον συμφωνησε ο <<μισητος του λεμπρον>> ντε σον στηβενσον)...
ξεχασες κ τον ιμε ουντοκα στο ροστερ...

εγω πιστευω πως αυτη η ομαδα με ενα καλο 3αρι θα μπει σιγουρα στα πλεη οφ κ δεν θα ειναι κ ευκολος αντιπαλος...


Για τον Shelden και τον James έχεις δίκιο και τους έγραψα ανάποδα στις θέσεις. Τώρα για Κιριλένκο και Ντεσον δεν έχουμε κάτι επίσημο, και για αυτό δεν τους έβαλα.

Τον Ουντόκα γιατί δεν τον βλέπεις;;;Στα SF's είναι...
koutsou10
QUOTE(sacarame @ Dec 22 2011, 13:40 ) *
Για τον Shelden και τον James έχεις δίκιο και τους έγραψα ανάποδα στις θέσεις. Τώρα για Κιριλένκο και Ντεσον δεν έχουμε κάτι επίσημο, και για αυτό δεν τους έβαλα.

Τον Ουντόκα γιατί δεν τον βλέπεις;;;Στα SF's είναι...


εχεις δικιο για τον ουντοκα...κατι συμβαινει με τα ματια μου... rolleyes.gif

για τον κιριλενκο πολυ δυσκολο το βλεπω αλλα τον ντε σον μαλλον θα τον παρουν,αλλο ενα + για το νιου τζερσει...
benchwarmer
Μέχρι να αποκτήσουν και έναν δεύτερο σταρ (που κάποια στιγμή θα το κάνουν πιστεύω), ο μόνος λόγος να δεις την ομάδα είναι ο Ντερόν. Όσο καλοί παίχτες και να είναι ο Μπρουκ, ο Μόροου ή ο Χάμφρις για να κάνουν το κάτι παραπάνω (έστω να μπουν στα πλέι-οφ με αξιώσεις) χρειάζονται κάτι ακόμα. Ο ΑΚ47 ίσως να είναι ένα βήμα ακόμα μπροστά, αλλά φαίνεται ότι ψάχνουν το κάτι παραπάνω (Ντουάιτ) και καλά κάνουν.
koutsou10
τραυματιστηκε σοβαρα ο μπρουκ λοπεζ...

αδιευκρινηστο το ποτε θα γυρισει... sad.gif

παει για εγχειρηση
JR_Swish
QUOTE(koutsou10 @ Dec 22 2011, 21:50 ) *
τραυματιστηκε σοβαρα ο μπρουκ λοπεζ...

αδιευκρινηστο το ποτε θα γυρισει... sad.gif

παει για εγχειρηση

http://ken-berger.blogs.cbssports.com/mcc/...838893/33992239

The typical recovery timetable for such an injury is four to six weeks, which would give Lopez more than a month of court time before the March 15 trade deadline.



Μακάρι να είναι τόσος λίγος ο χρόνος αποθεραπείας,είχα την εντύπωση ότι ήταν κάπου στους 3 μήνες.
Όπως και να'χει τεράστιο το κακό για τους Νετς αγωνιστικά αλλά και επίσης ο Λόπεζ είναι το βασικό αντάλλαγμα που προσφέρουν για τον Χάουαρντ.
baskethood
Κρίμα για τον Λόπεζ, διαβάζω ότι οι 6 εβδομάδες δεν είναι αρκετές όμως.
Ο DeShawn Stevenson έκλεισε για έναν χρόνο στο Τζέρσι με 2.5 εκ $. Χώρος υπάρχει ακόμα στο cap για να γίνει κάποιο trade και να καλυφθεί κάπως η απουσία του Λόπεζ.
koutsou10
QUOTE(baskethood @ Dec 23 2011, 00:05 ) *
Κρίμα για τον Λόπεζ, διαβάζω ότι οι 6 εβδομάδες δεν είναι αρκετές όμως.
Ο DeShawn Stevenson έκλεισε για έναν χρόνο στο Τζέρσι με 2.5 εκ $. Χώρος υπάρχει ακόμα στο cap για να γίνει κάποιο trade και να καλυφθεί κάπως η απουσία του Λόπεζ.


οι νετς εκαναν αυτην την κινηση κ πηραν τον μεχμετ οκουρ που πρεπει να τους επεισε ο ντερον οπως κ για τον στηβενσον...

αρκετα καλη κινηση αφου φετος τελειωνει το συμβολαιο του τουρκου οποτε δεν τους επηρρεαζει στο να μπορεσουν να παρουν καποιον σουπερ σταρ φρι εητζεντ του χρονου...

οταν επιστρεψει κ ο μπρουκ θα εχουν μια πολυ δυνατη φροντ λαην 69.gif

βαζουν καλη υποψηφιοτητα για τα πλεη οφ...
John Valthuer
Εξαίρετος χθες ο Kris Humphries, με 21 πόντους (9 sta 14), 16 rebounds, 2 assists και 1 κλέψιμο. Βρε λέτε ο χωρισμός από την Kim να του έκανε καλό; smiley.gif
morfi
QUOTE(John Valthuer @ Dec 27 2011, 16:02 ) *
Εξαίρετος χθες ο Kris Humphries, με 21 πόντους (9 sta 14), 16 rebounds, 2 assists και 1 κλέψιμο. Βρε λέτε ο χωρισμός από την Kim να του έκανε καλό; smiley.gif

Αυτή η εμφάνιση του Χάμφρις αποτελεί μία ακόμη φωτοβολία από τις εκατοντάδες παρόμοιες που έχω δεί όσα χρόνια παρακολουθώ ΝΒΑ. Δυστυχώς οι Νετς θα είναι λίγο καλύτεροι από την ομάδα που ήταν στις αρχές της δεκαετίας του 2000 πριν αναλάβει τα ηνία ο Κιντ. Κρίμα κυρίως για το Ντερόν Γουίλλιαμς και ύστερα για όλα τα άλλα. Γιατί και αυτοί οι παίκτες και αυτή η ομάδα έχουν συνηθίσει στη μιζέρια.
benchwarmer
QUOTE(morfi @ Dec 30 2011, 04:39 ) *
Αυτή η εμφάνιση του Χάμφρις αποτελεί μία ακόμη φωτοβολία από τις εκατοντάδες παρόμοιες που έχω δεί όσα χρόνια παρακολουθώ ΝΒΑ.


Τι εννοείς? Πέρυσι τελείωσε τη σεζόν με μέσους όρους νταμπλ-νταμπλ..

Πάντως η κατάστασή των Νετς είναι απελπιστική αυτή τη στιγμή. Κρίμα για τον Ντερόν να παίζει με συμπαίκτες (βασικούς!) τον Ντάμιον Τζέιμς και τον Πετρό(!!)...
Nuntius
Να δούμε αν θα φάνε πάλι 34 από τους Hawks σήμερα ή θα τα πάνε καλύτερα.
aegeansheed
(ΠΡΟΣΟΧΗ, ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ)

Γουστάρουμε ΝΕΤΣ γιατί έτσι μας αρέσει...
j-kidd13
QUOTE(aegeansheed @ Jan 3 2012, 02:57 ) *
(ΠΡΟΣΟΧΗ, ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ)

Γουστάρουμε ΝΕΤΣ γιατί έτσι μας αρέσει...

Ακομα γελαω.........................


ΥΓ:Δαιαβαζοντας το 2 νομιζα οτι εβλεπα βιντεο αυτου του Mikeius απο το comedy lab.... icon_drunk.gif

Κλεινει το off topic..... smiley.gif
baskethood
Και ο Farmar των 25 λεπτών περίπου πέρσι είναι φέτος εκτός rotation της ομάδας. Ωραία οργάνωση.....
baskethood
Δεν ξέρω πόσους παίκτες των Nets έχει μαζέψει ο Sheed, μπορεί στο ενδιάμεσο να συμπλήρωσε πεντάδα tongue.gif , αλλά μία αξιόλογη περίπτωση είναι ο Brooks.
To μεγαλύτερο μέρος του επιθετικού του παιχνιδιού το αποτελούν οι iso καταστάσεις, όπως φαίνεται και στο video.

http://theweakside.net/?p=1669
koutsou10
προσωπικο σοου απο τον παιχταρα τον ντερον με 34 ποντους,με 14-28 προσπαθειες κ 11 ασιστ... 77.gif

κ μαλιστα τα περισσοτερα ηταν μακρινα 2ποντα η κ τριποντα κ μερικα με 2 αντιπαλους πανω του... shot.gif

αν αλλαξει ποτε ομαδα θα ανεβασει ενα επιπεδο τουλαχιστον την νεα του ομαδα,οποια κ να ειναι αυτη...
Anaz
Τι "new york" φανελες ειναι αυτες που φορανε σημερα οι Νετς?? huh.gif
duncan21
QUOTE(Anaz @ Feb 16 2012, 03:11 ) *
Τι "new york" φανελες ειναι αυτες που φορανε σημερα οι Νετς?? huh.gif

Ρετρό εμφανίσεις είναι.Από το 1969-1976 όπου έπαιζαν στο ΑΒΑ καθώς και την περίοδο 1976-1977 στο Nba ονομάζονταν New York Nets(και ξεκίνησαν ως New York Americans το 1968 tongue.gif ).

edit:Tι διάολο τόσα παιχνίδια έχει,Νets κάθεσαι και βλέπεις?Εκτός κι αν θες να δεις το πουλέν σου οπότε πάσο biggrin.gif ...
Anaz
QUOTE(duncan21 @ Feb 16 2012, 03:23 ) *
Tι διάολο τόσα παιχνίδια έχει,Νets κάθεσαι και βλέπεις?Εκτός κι αν θες να δεις το πουλέν σου οπότε πάσο biggrin.gif ...
wink.gif (αν και βλεπω λιγο απ'ολα..)

thanks for the info! smile.gif Καπου διαβασα οτι του χρονου γυρνανε Νεα Υορκη (μπρουκλυν). Ισχυει?
aegeansheed



WARNING: Μην τολμήσει κανείς να λερώσει το thread με αηδίες τύπου Linsanity, θα φύγει με 5ήμερο ban...no emoticons...i'm very serious
billy_14
QUOTE(aegeansheed @ Feb 20 2012, 23:50 ) *



WARNING: Μην τολμήσει κανείς να λερώσει το thread με αηδίες τύπου Linsanity, θα φύγει με 5ήμερο ban...no emoticons...i'm very serious


Σωστός βγήκες! Ποιος Λιν και τρίχες τώρα... Ντέρον και ξερό ψωμί... 38 λέμεεεεεε!
aegeansheed
Ποιοι 38? 57!

Προσοχή, ακολουθεί διαφήμιση:

ΓΙΑΤΙ Ο ΧΑΟΥΑΡΝΤ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΠΡΟΥΚΛΥΝ (ΑΡΗ ΣΤΑ' ΛΕΓΑ)

Click to view attachment
baskethood
Κάποιος να ενημερώσει τον Deron Williams ότι σε τέτοιες φάσεις δεν πασάρουν. Δεν γίνεται να θεωρείσαι superstar και να πασάρεις στην τελευταία επίθεση, μετά από double team.
Σε παρακαλώ, την επόμενη φορά φρόντισε να σουτάρεις με 2 παίκτες πάνω σου. Μόνο τότε θα θεωρηθείς σπουδαίος....
Γιατί είπαμε, στην Ευρωλίγκα γίνονται τα καλά plays. Στο ΝΒΑ οι superstars μονοπωλούν ή πρέπει να μονοπωλούν τις τελευταίες επιθέσεις.
aegeansheed
Fuck, έχασα τέτοιο τέλος.. w00t.gif

Το παιχνίδι ήταν αρκετά ενδιαφέρον, αν και οι Clippers ήταν πολύ χάλια. Ο Paul δε έκανε πάρα πολλά λάθη. Βασικά είχε αρκετές όμορφες φάσεις κυρίως από τον Griffin, αλλά δύο ξεχώρισα:
- Το τέλευταίο καλάθι του Α' ημιχρόνου με τον Brooks να θυμίζει κάτι από Νικ Καλάθη εναντίον Παπανικολάου στο φοβερό σλάλομ που έκανε.
- Μία τρομερή τάπα σε μία προσπάθεια alley oop του Paul προς τον Griffin στον αέρα, που θύμισε την τάπα που είχε σκάσει κάποτε στον A.Randolph και μετά έβαλε τα κλάματα. Φυσικά το ΝΒΑ.ΚΟΜ το έπνιξε με συνοπτικές διαδικασίες...(screw u)

Τώρα, σχετικά με την τελευταία φάση να ενημερώσω με τη σειρά μου όποιους μπορεί να μην είδαν το παιχνίδι, ότι στο Β' δωδεκάλεπτο υπήρχαν 2 αντίστοιχες φάσεις με τον Deron να κρατάει τη μπάλα και να πασάρει στον στημένο Farmar που κατέληξαν και οι 2 σε εύστοχο τρίποντο του Dumbo. Χαίρομαι που ο Deron είχε την ψυχραιμία να μην τον παρασύρει κάποια κακή σκέψη και να κάνει την καλύτερη επιλογή, που είχε μάλιστα και εξαιρετική εκτέλεση.

Click to view attachment

Να θυμίσω επίσης ότι η φάση που συνδέθηκε περισσότερο με την κατάκτηση του πιο γνωστού πρωταθλήματος στο ΝΒΑ, ήταν η φάση που ο μεγαλύτερος μπασκετμπολίστας όλων των εποχών σε double team που ήρθε πάνω του, είχε την ψυχραιμία να πασάρει στον ελέυθερο παίκτη και αυτός να τον βοηθήσει την ομάδα του να πάρει τη νίκη.
Flash
Chill guys...

@aegean: Βασικά ο hood ήταν ειρωνικός , συγκρίνοντας με την αντίστοιχη φάση Lebron-Haslem και τα όσα άκουσε ο πρώτος.

(το λέω γιατί με αυτά που γράφεις εγώ τουλάχιστον δεν έπιασα ότι το έπιασες οπότε είπα να κάνω to αγαπημένο μου πράγμα, να γράψω το αυτονόητο tongue.gif )

Και βάζε ρε ένα κομμάτι του κειμένου του blog σου να συζητάμε κι εδώ (και από πάνω/κάτω το link) wink.gif .
baskethood
QUOTE (Flash @ Mar 8 2012, 20:58 ) *
Chill guys...

Βασικά ο hood ειρωνικός ήταν συγκρίνοντας με την αντίστοιχη φάση Lebron-Haslem και τα όσα άκουσε ο πρώτος.

(το λέω γιατί με αυτά που γράφεις εγώ τουλάχιστον δεν έπιασα ότι το έπιασες οπότε είπα να κάνω αγαπημένο μου πράγμα, να γράψω το αυτονόητο tongue.gif )

Και βάζε ρε ένα κομμάτι του κειμένου του blog σου να συζητάμε κι εδώ (και από πάνω/κάτω το link) wink.gif .

Και βέβαια ήμουν ειρωνικός. Εδώ ο Στέλιος μου έβαλε χέρι επειδή στο άλλο τόπικ γι'αυτόν τον λόγο tongue.gif
sacarame
Μετέφερα τα ποστ στις Γενικές/ανεξάρτητες σκέψεις διότι είχαμε βγει λίγο οφφ τόπικ....


QUOTE(baskethood @ Mar 8 2012, 21:05 ) *
Και βέβαια ήμουν ειρωνικός. Εδώ ο Στέλιος μου έβαλε χέρι επειδή στο άλλο τόπικ γι'αυτόν τον λόγο tongue.gif



Υπερβολές...Ο Στέλιος προσέχει που βάζει το χέρι του..... 69.gif
aegeansheed
Τέλος τα spoilers

Nuntius
Well, Kim did an amazing job to teach Kris how to reject facials.
Flash
QUOTE(Nuntius @ Mar 8 2012, 22:36 ) *
Well, Kim did an amazing job to teach Kris how to reject facials.


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

EPIC !
captain charisma
ωπωπωπωπω κατεβασε τους διακοπτες ο χαμφρις!!!
Nuntius
Ημίχρονο στον αγώνα Indiana Pacers - New Jersey Nets. Το σκορ είναι 43 - 49 υπέρ των Nets.

Αρκετά λάθη από τους Pacers μέχρι στιγμής (9). Επίσης, με προβληματίζει το γεγονός πως έχουμε πάει στην γραμμή των βολών μονάχα 1 φορά. Γενικά, δεν πατάμε και τόσο καλά και οι Nets έχουν επιβάλει τον ρυθμό τους.

Πρέπει στο δεύτερο ημίχρονο να παίξουμε το παιχνίδι μας.
Nuntius
67 - 69 υπέρ των Nets στο τέλος της 3ης.

Αναμένεται ντέρμπι λοιπόν στην 4η.
Gravedigger
QUOTE (Nuntius @ Mar 29 2012, 04:10 ) *
67 - 69 υπέρ των Nets στο τέλος της 3ης.

Αναμένεται ντέρμπι λοιπόν στην 4η.

Με τέτοιο Hibbert είστε για 20 πόντους στο κεφάλι τελικώς...Χωρίς αντίπαλο,αφού οι Nets δεν έχουν center έβαλε 5 πόντους με 2/7 σουτ....ΞΥΠΝΑ ROY.
Nuntius
QUOTE (Gravedigger @ Mar 29 2012, 04:37 ) *
Με τέτοιο Hibbert είστε για 20 πόντους στο κεφάλι τελικώς...Χωρίς αντίπαλο,αφού οι Nets δεν έχουν center έβαλε 5 πόντους με 2/7 σουτ....ΞΥΠΝΑ ROY.


Μωρέ μακάρι το πρόβλημα να ήταν μονάχα ο Roy. Στην πραγματικότητα μονάχα ο Darren Collison και ο Paul George ήταν στο παιχνίδι. Άντε και κάτι ψιλά από Hansbrough και Amundson.

Τραγική εμφάνιση κατά τα άλλα.

Οι Nets νίκησαν τελικά με 100 - 86. Ώρα να χαρείς, sheed smiley.gif
SteveNashidis


Mεγάλος παίκτης ...του χρόνου θα είναι η χρονιά του στην ομάδα της επιλογής του πιστεύω..αν συνεχίσει με αυτά τα νούμερα!
T.W.Is.M.
QUOTE(Voyager @ Apr 10 2012, 22:24 ) *


Mεγάλος παίκτης ...του χρόνου θα είναι η χρονιά του στην ομάδα της επιλογής του πιστεύω..αν συνεχίσει με αυτά τα νούμερα!


και με τον προπονητη της επιλογης του ε??? 19.gif
sacarame
Να και το νέο logo...

http://www.talkbasket.net/6771-brooklyn-ne...o-revealed.html
SG3ptshooter
QUOTE(sacarame @ Apr 30 2012, 16:30 ) *

Δεν αλλάζαν και το αδιάφορο όνομα;
Δεν έβαζαν και κανά καλύτερο χρωματάκι; Λες και δεν υπάρχουν ασπρόμαυρες ομάδες..
baskethood
QUOTE (sacarame @ Apr 30 2012, 16:30 ) *

Ορίστε και shirts biggrin.gif

j-kidd13
Μεγαλη μουφα το σημα....Χειροτερο ακομα και απο το τραγικο παλιο σημα τους...http://www.sportslogos.net/logo.php?id=2hh...0yl41tzfpn3gha2
pete7
πολυ μαυριλα το σημα,πανε τα ματια μου
αντι να ονομασουν new york την ονομασαν brooklyn ε τοτε να ονομαζαμε queens mets manhattan knicks smiley.gif

Ginobili
QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 30 2012, 13:35 ) *
Δεν αλλάζαν και το αδιάφορο όνομα;
Δεν έβαζαν και κανά καλύτερο χρωματάκι; Λες και δεν υπάρχουν ασπρόμαυρες ομάδες..

Ασπρόμαυρη ομάδα άλλη μόνο οι Σπερς.Δεν υπάρχει άλλη ομάδα.
aegeansheed
QUOTE(sacarame @ Apr 30 2012, 16:30 ) *
Να και το νέο logo...


Να και ο νέος ηγέτης...



QUOTE(SG3ptshooter @ Apr 30 2012, 16:35 ) *
Δεν αλλάζαν και το αδιάφορο όνομα;
Δεν έβαζαν και κανά καλύτερο χρωματάκι; Λες και δεν υπάρχουν ασπρόμαυρες ομάδες..


Εγώ τα έχω πει...Και μάλιστα έχω προτείνει...

Με...
Click to view attachment

Και χωρίς Σνούκι...
Click to view attachment

QUOTE(baskethood @ Apr 30 2012, 16:37 ) *
Ορίστε και shirts biggrin.gif


Εύγε!

Δεν προτιμάς όμως νέο άπαρελ με φόντο το Barclay's Center???
Click to view attachment

QUOTE(j-kidd13 @ Apr 30 2012, 16:48 ) *
Μεγαλη μουφα το σημα....Χειροτερο ακομα και απο το τραγικο παλιο σημα τους...


Πόσες φορές θα το πούμε? Οι Nets δεν έχουν σήμα, έχουν το "NETS" για σήμα.

Nets=Υπερομάδα=Σήμα δεμσέλβς

QUOTE(pete7 @ Apr 30 2012, 18:53 ) *
πολυ μαυριλα το σημα,πανε τα ματια μου
αντι να ονομασουν new york την ονομασαν brooklyn ε τοτε να ονομαζαμε queens mets manhattan knicks


Δε σου απαντώ γιατί έχεις γεννηθεί στο New Jersey, οπότε...δικαιολογημένος! tongue.gif

QUOTE(Ginobili @ Apr 30 2012, 19:47 ) *
Ασπρόμαυρη ομάδα άλλη μόνο οι Σπερς.Δεν υπάρχει άλλη ομάδα.


Εσείς και οι All Blacks!

QUOTE(Εveryhaterchallengesmeagain)
pete7
queens ny εχω γεννηθει oxi nj

να δουμε θα μεινει ο ντερον
j-kidd13
Αφιερωμενο στα παλικαρια.... tongue.gif
Get ready to......

SG3ptshooter
QUOTE(Ginobili @ Apr 30 2012, 19:47 ) *
Ασπρόμαυρη ομάδα άλλη μόνο οι Σπερς.Δεν υπάρχει άλλη ομάδα.

Όσον αφορά το σήμα, καμία δεν παίζει να έχει κάτι τόσο μονοκόμματο στο μάτι όσο μια κατράμι ασπίδα.

Όσον αφορά τις εμφανίσεις, δεν τις έχουμε δει ακόμα αλλά δεν έχω και μεγάλες προσδοκίες. Πάντως σε αυτό που λες πέρα από εσάς είχα στο μυαλό μου τις εμφανίσεις των Heat και των Blazers που έχουν εκτός μαύρες με λίγες κόκκινες λεπτομέρειες, ενώ και η χτεσινή των Jazz πολύ σκούρα μου φάνηκε. Υπάρχουν και alternate που βλέπουμε συχνά όπως η Sota που μου έρχεται στο μυαλό. Γενικά από Juventus μέχρι Bilbao έχει χορτάσει το μάτι μου στη μαυρίλα και περίμενα τίποτα "διαφορετικό".

Δεν είναι ανάγκη να είναι και όσο fail είναι ο metrosexual δεινόσαυρος του μικρότερου franchise της ιστορίας..

Sheed άμα ψήσεις τον πρόεδρό σου να γυρίσετε σε SP Snooki το έμβλημα θέλω τα ποσοστά της ιδέας..
Θα τραβήξει και το libertarian κοινό το αναρχικό προφίλ του μελλοντικού face of the organization:
Gravedigger
Πολύ ρετρό το καινούριο σηματάκι.Είμαι σίγουρος ότι θα πηγαίνουν στο γήπεδο με ποδήλατα ενώ οι τραυματίες εκτός από κοστουμιά θα πρέπει να φοράνε και τιράντες.Ο Humphries θα αφήσει μουστάκι και θα γίνει το επόμενο μεγάλο είδωλο του Brooklyn.Θα αποσυρθεί σε 3 χρόνια και θα γίνει πορνοστάρ, όπου θα πρωταγωνιστήσει σε ταινία με την πρώην γκόμενα του.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.