Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΤΟΚΟΣ forever!!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
thrylos7
Μιας και κάναμε κατάληψη σε άλλο θέμα, πράγμα το οποίο δεν είναι σωστό, κι επειδή οι θαυμαστές του Τόκου είναι άπειροι και τα μηνύματα θα συρρέουν κατά χιλιάδες είπα να ανοίξουμε topic για να λέμε οτιδήποτε σχετικό... Ασφαλώς πρωταγωνιστικό ρόλο θα έχει και ο γιατρός Φικιόρης τον οποίο βλέπω αυτή τη στγμή...
NBAholic
Τι είναι Τόκος; Μήπως εννοείτε τα Τάκος που τρώνε στο Μεξικό;
thrylos7
Ούτε εσύ τον ξέρεις;;; 68.gif

tongue.gif biggrin.gif

Σε παραπέμπω στο quiz who is(εκείνο με τις εικόνες) για αναγνωριστικά. Επιπλέον βλέπε Όλα Χ κάθε Δευτέρα στις 00:00... Γιατί όσο κι αν προσπαθήσω δε νομίζω να μπορώ να το περιγράψω με λόγια...
΄Ισως να το προτιμούσα και από All Star Game το να δω την εκπομπή του...
24.gif 24.gif 24.gif
thrylos7
Φικιόρης(ενώ τον ρώτησε τηλεθεατής αν κάνει καλό η κόκα κόλα): γυρνάει στην κάμερα και λέει "έλα πιο κοντά Βαγγέλη, έλα πιο κοντά, έλα, έλα..." και αρχίζει να δίνει σφαλιάρες στην κάμερα(κάνοντας πως είναι ο Βαγγέλης που ρώτησε) και στο τέλος δίνει και μια μπουνια...!!! 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif Η τελευταία πρέπει να χτύπησε κανονικά την κάμερα....
αεκτζού
Παιδιά σοβαρά τώρα,η μάνα μου αν μπορεί βλέπει 11-1 το Φικιώρη!Είμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης!Ευτυχώς δεν έχει ανακαλύψει τον Τόκο ακόμα!Όζον και πάλι όζον!Έχω πάρει ειδικότητα στο θέμα! 77.gif
thrylos7
QUOTE
Ευτυχώς δεν έχει ανακαλύψει τον Τόκο ακόμα


Αυτό σημαίνει ότι το βλέπει για πλάκα ε; Άρα εσένα τι σε πειράζει;;; biggrin.gif
Αν τον έπαιρνε στα σοβαρά θα ταν ανησυχητικό...

Μάθε να θαυμάζεις τους μεγάλους σταρ!!! icon_drunk.gif

Ποια μέρα είναι ο Φικιόρης; Τηλεάστυ;
αεκτζού
O Φικιώρης είναι κάθε μέρα 11-1 στο extra3!
dizzy_fingers
Α, ρε άτιμη κερκυραία, άκουσες για ποιοτική τηλεόραση και είπες να γράψεις επιτέλους ε? laugh.gif
αεκτζού
Παρεπιπτόντως,ο Φικιώρης έχει και καινούρια features!Εκτός από τον ρώσο γυμναστή,έχει πλέον και την Οξυγόνο!Όπου οξυγόνο είναι μια κοπέλα με μπλέ ρούχα και μαλλιά!Όποιος έχει χάσει την ατάκα "Οξυγόνο,έλα εδώ",δε ξέρει τι γέλιο χάνει!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.