Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΣΚΑ - ΗΛΙΚΙΑΣ 1996 - 1997
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Zourinho
======================================
ΟΜΑΔΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΚΤΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ,ΝΑΒΑΡΟ
ΗΛΙΚΙΑ
1996,1997
ΘΕΣΗ
3ΑΡΙΑ
=======================================
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥ
ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.


blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
ΕΣΚΑ FINAL FOUR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΗΞΗ ΣΕΖΟΝ
Zourinho
ΑΠΟ ΤΟ FINAL FOUR ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ:
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΨΗΛΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996 ΤΟ 15 ΣΗΜΕΡΑ
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΤΟ 6 ΑΣΣΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996
ΑΜΥΝΤΑΣ - 7 ΑΣΣΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ 1997
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 1996 ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ 9 ΝΟΜΙΖΩ
ΠΑΟ - ΦΤΕΡΟ ΤΟ ΤΡΙΑΡΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟ 8 ΤΟΥ 1996 ΜΑΛΛΟΝ
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΟ FINAL FOUR
ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ 19 ΚΑΙ ΤΟ 10 ΚΑΙ ΤΟ 14
ΤΟ 5 ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΤΟ 8 ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑ....
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
ΑΛΛΙΩΣ!!!



blove.gif
gavronick
QUOTE(Zourinho @ May 29 2011, 02:30 ) *
ΑΠΟ ΤΟ FINAL FOUR ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ:
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΨΗΛΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996 ΤΟ 15 ΣΗΜΕΡΑ
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΤΟ 6 ΑΣΣΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996
ΑΜΥΝΤΑΣ - 7 ΑΣΣΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ 1997
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 1996 ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ 9 ΝΟΜΙΖΩ
ΠΑΟ - ΦΤΕΡΟ ΤΟ ΤΡΙΑΡΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟ 8 ΤΟΥ 1996 ΜΑΛΛΟΝ
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΟ FINAL FOUR
ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ 19 ΚΑΙ ΤΟ 10 ΚΑΙ ΤΟ 14
ΤΟ 5 ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΤΟ 8 ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑ....
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
ΑΛΛΙΩΣ!!!



blove.gif


Όπως φαίνεται ήσουν στους χθεσινούς ημιτελικούς. Θα μας πεις τα αποτελέσματα και αν ξέρεις πότε είναι ο τελικός;
Zourinho
QUOTE(gavronick @ May 29 2011, 13:28 ) *
Όπως φαίνεται ήσουν στους χθεσινούς ημιτελικούς. Θα μας πεις τα αποτελέσματα και αν ξέρεις πότε είναι ο τελικός;


ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΟ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΠΑΟ
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΟΡΙ
abelokipi
QUOTE (Zourinho @ May 27 2011, 21:33 ) *
======================================
ΟΜΑΔΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΚΤΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ,ΝΑΒΑΡΟ
ΗΛΙΚΙΑ
1996,1997
ΘΕΣΗ
3ΑΡΙΑ
=======================================
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥ
ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.


blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
ΕΣΚΑ FINAL FOUR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΗΞΗ ΣΕΖΟΝ

tsiloglou megalo talento kai ''diko mas'' paidi blove.gif
Zourinho
QUOTE(Zourinho @ May 29 2011, 17:33 ) *
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΑΜΥΝΤΑΣ
ΠΑΟ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΝΙΚΗΣΕ Ο ΠΑΟ
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΣΟΡΙ

2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/06/2011 20:00:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
Zourinho
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/06/2011 20:00:00 ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
ΓΗΠΕΔΟ ???? ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ Η ΕΣΚΑ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ

TheBeast796
Ενα report απ τον τελικο ποιοι παιξαν καλα-ξεχωρισαν για εμας που δεν παρευρευθηκαμε??? biggrin.gif
Zourinho
QUOTE(Zourinho @ May 29 2011, 02:30 ) *
ΑΠΟ ΤΟ FINAL FOUR ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ:
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΨΗΛΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996 ΤΟ 15 ΣΗΜΕΡΑ
ΑΜΥΝΤΑΣ - ΤΟ 6 ΑΣΣΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟΥ 1996
ΑΜΥΝΤΑΣ - 7 ΑΣΣΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΙΣΩΣ ΚΑΙ 1997
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 1996 ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ 9 ΝΟΜΙΖΩ
ΠΑΟ - ΦΤΕΡΟ ΤΟ ΤΡΙΑΡΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟ 8 ΤΟΥ 1996 ΜΑΛΛΟΝ
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΤΟ FINAL FOUR
ΚΑΙ ΕΠΑΙΞΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΑΣΣΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ 19 ΚΑΙ ΤΟ 10 ΚΑΙ ΤΟ 14
ΤΟ 5 ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΤΟ 8 ΤΟΥ ΑΜΥΝΤΑ....
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
ΑΛΛΙΩΣ!!!



blove.gif

και παλι οι καλυτεροι του φιναλ φορ εαν καποιος εχει κατι να προσθεσει καλο θα ηταν
WhiteMamba_8
QUOTE (Zourinho @ May 27 2011, 21:33 ) *
======================================
ΟΜΑΔΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΚΤΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ,ΝΑΒΑΡΟ
ΗΛΙΚΙΑ
1996,1997
ΘΕΣΗ
3ΑΡΙΑ
=======================================
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥ
ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.


blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
ΕΣΚΑ FINAL FOUR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΗΞΗ ΣΕΖΟΝ

Επειδή η ομάδα μου έπαιξε πριν λίγες μέρες φιλικό με τους Αμπελόκηπους...τα παιδιά δεν ήξεραν καν να σκάνε την μπάλα και εσύ μου λες πως είναι καλοί...την τεχνική,το σούτ και το περπάτημα μέσα στο γήπεδο που είχαν αυτοί το έχουν τα παιδάκια απο τις ακαδημίες και τα μίνι...μην σου πώ πως και τα μίνι καλύτερα θα έπαιζαν...χωρίς να θέλω να προσβάλλω τα παιδία...ας μιλήσουμε λίγο λογικά και ας πούμε για αληθινά καλούς παίκτες...!!!!
Zourinho
QUOTE(WhiteMamba_8 @ Oct 4 2011, 16:17 ) *
Επειδή η ομάδα μου έπαιξε πριν λίγες μέρες φιλικό με τους Αμπελόκηπους...τα παιδιά δεν ήξεραν καν να σκάνε την μπάλα και εσύ μου λες πως είναι καλοί...την τεχνική,το σούτ και το περπάτημα μέσα στο γήπεδο που είχαν αυτοί το έχουν τα παιδάκια απο τις ακαδημίες και τα μίνι...μην σου πώ πως και τα μίνι καλύτερα θα έπαιζαν...χωρίς να θέλω να προσβάλλω τα παιδία...ας μιλήσουμε λίγο λογικά και ας πούμε για αληθινά καλούς παίκτες...!!!!

Οι οποιοι ποιοι ειναι ????Καλυτεροι παικτες ειναι το ονομα το τοπικ αρα βαζεις τους καλυτερους της ομαδας σου! εχεις καποιον να γραψεις για την ομαδα σου??? αυτο ειναι το θεμα!
Εαν θες μπορεις να κανεις ενα νεο τοπικ και να λεγετε ειμαι καλυτερος απο ολους!
Δεν σας λεω ποιος ειμαι και που παιζω!
Οι Αμπελοκηποι ειναι αμπαλοι και εχουν κακη τεχνικη κακο σουτ και κακο περπατημα στο γηπεδο!
Οι Αμπελοκηποι εινια παιδάκια και τα μινι της ομαδας μου ειναι καλυτερα απο αυτους!
και ολα καλα wink.gif Καλημερα ρε ασπρεμαμπα 8 και να εισαι πιο ηρεμος να διαβαζεις πρωτα και μετα να
βγαζεις χολη !
============================================================================

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα



FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS
WhiteMamba_8
QUOTE (Zourinho @ Oct 5 2011, 09:58 ) *
Οι οποιοι ποιοι ειναι ????Καλυτεροι παικτες ειναι το ονομα το τοπικ αρα βαζεις τους καλυτερους της ομαδας σου! εχεις καποιον να γραψεις για την ομαδα σου??? αυτο ειναι το θεμα!
Εαν θες μπορεις να κανεις ενα νεο τοπικ και να λεγετε ειμαι καλυτερος απο ολους!
Δεν σας λεω ποιος ειμαι και που παιζω!
Οι Αμπελοκηποι ειναι αμπαλοι και εχουν κακη τεχνικη κακο σουτ και κακο περπατημα στο γηπεδο!
Οι Αμπελοκηποι εινια παιδάκια και τα μινι της ομαδας μου ειναι καλυτερα απο αυτους!
και ολα καλα wink.gif Καλημερα ρε ασπρεμαμπα 8 και να εισαι πιο ηρεμος να διαβαζεις πρωτα και μετα να
βγαζεις χολη !
============================================================================

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα



FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS

Η ομάδα μου έχει 3 παιδιά τα οποία φέτος ήταν στα κλιμάκια της εθνικής,στο τουρνουά της καλαμάτας και στην μικτή ΕΣΚΑ...ο ένας κόπηκε απο την εθνική επειδή είχε έναν σοβαρό τραυματισμό και ο άλλος κόπηκε επειδή είναι 97αρης και θα τον πάρουν του χρόνου...στο τόπικ αυτό αναφέρουμε παιδιά τα οποία είναι ταλέντα...όχι παιδιά τα οποία πιστεύουμε εμείς οτι είναι καλά αλλά καταβάθος είναι ΑΜΠΑΛΑ...
Zourinho
QUOTE(WhiteMamba_8 @ Oct 5 2011, 13:22 ) *
Η ομάδα μου έχει 3 παιδιά τα οποία φέτος ήταν στα κλιμάκια της εθνικής,στο τουρνουά της καλαμάτας και στην μικτή ΕΣΚΑ...ο ένας κόπηκε απο την εθνική επειδή είχε έναν σοβαρό τραυματισμό και ο άλλος κόπηκε επειδή είναι 97αρης και θα τον πάρουν του χρόνου...στο τόπικ αυτό αναφέρουμε παιδιά τα οποία είναι ταλέντα...όχι παιδιά τα οποία πιστεύουμε εμείς οτι είναι καλά αλλά καταβάθος είναι ΑΜΠΑΛΑ...



Χαχαχαχα τι θεση παιζεις ρε σι μαμπα?? το τοπικ το εφτιαξα εγω αρα σου λεω τον σκοπο ειναι να γραψεις τα ονοματα απο τους φιλους σου και ισως δεν ξερω τον εαυτο σου και αυτο. Εγω εγραψα τους αμπαλους μου εσυ γραψε τους παικτες της εθνικης. Απλο ειναι τι χαλιεσαι? δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που σε χαλαει ? το οτι εσυ εισαι υπερπαικτης και δεν παιζεις και παιζουν οι φιλοι σου τις εθνικης ή εσυ εισαι παικτης επιπεδου εθνικης και σε αδικουν οι Αμπελοκηποι με τα κονε τους και σε κοβουν. Ας τον αμπαλο στην αμπαλοσινη( ή αμπαλοσυνη) του και παρεθεσε τα δικα σου επιχειρηματα.

ΥΓ(1) απο τον παπαγιαννη που σε ειδα στο αλλο τοπικ εισαι ψηλοτερος????? η κανεις προπονησεις με την πρωτη ομαδα???? απο περιεργεια καθαρα
ΥΓ(2) εαν θες την γνωμη μου κοιτα να δουλεψεις εσυ ατομικα να βελτιωθεις σαν παικτης κοιτα να βελτιωνεις τους συμπαικτες σου και στην ηλικια που εισαι τα νευρα που δειχνεις και η ειρωνια που εχεις δεν σε βοηθησουν παρα να περνας απο τα ανοικτα και να παιζεις μονα. Αν και φανταζομαι και εκει θα εισαι ο καλυτερος. Αυτα που σου λεω ειναι παρατηρησεις εαν τις θες καλη συνεχεια αλλιως .... καλα μονα!
ΥΓ(3) Μπασκετ = Καλαθοσφαιριση = 5 παικτες ΟΧΙ ενας.
ΥΓ(4) Αυριο παλι!
============================================================================

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα



FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS


WhiteMamba_8
QUOTE (Zourinho @ Oct 5 2011, 13:43 ) *
Χαχαχαχα τι θεση παιζεις ρε σι μαμπα?? το τοπικ το εφτιαξα εγω αρα σου λεω τον σκοπο ειναι να γραψεις τα ονοματα απο τους φιλους σου και ισως δεν ξερω τον εαυτο σου και αυτο. Εγω εγραψα τους αμπαλους μου εσυ γραψε τους παικτες της εθνικης. Απλο ειναι τι χαλιεσαι? δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο που σε χαλαει ? το οτι εσυ εισαι υπερπαικτης και δεν παιζεις και παιζουν οι φιλοι σου τις εθνικης ή εσυ εισαι παικτης επιπεδου εθνικης και σε αδικουν οι Αμπελοκηποι με τα κονε τους και σε κοβουν. Ας τον αμπαλο στην αμπαλοσινη( ή αμπαλοσυνη) του και παρεθεσε τα δικα σου επιχειρηματα.

ΥΓ(1) απο τον παπαγιαννη που σε ειδα στο αλλο τοπικ εισαι ψηλοτερος????? η κανεις προπονησεις με την πρωτη ομαδα???? απο περιεργεια καθαρα
ΥΓ(2) εαν θες την γνωμη μου κοιτα να δουλεψεις εσυ ατομικα να βελτιωθεις σαν παικτης κοιτα να βελτιωνεις τους συμπαικτες σου και στην ηλικια που εισαι τα νευρα που δειχνεις και η ειρωνια που εχεις δεν σε βοηθησουν παρα να περνας απο τα ανοικτα και να παιζεις μονα. Αν και φανταζομαι και εκει θα εισαι ο καλυτερος. Αυτα που σου λεω ειναι παρατηρησεις εαν τις θες καλη συνεχεια αλλιως .... καλα μονα!
ΥΓ(3) Μπασκετ = Καλαθοσφαιριση = 5 παικτες ΟΧΙ ενας.
ΥΓ(4) Αυριο παλι!
============================================================================

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα



FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS

Καταρχας ολα οσα εχεις πει δεν στεκουν μεταξυ τους...αλλα θα σου απαντησω σε ολα οσα εγραψες....τα 3 παιδια που ηταν στο κλιμακιο εθνικης και ΕΣΚΑ λεγονται Πιτταρας (1996),Νικοπουλος (1997) και Γκουλτας (1996)...επειδη πας να μου το παιξεις μαγκας για τον Παπαγιαννη...αν ξερεις απο μπασκετ τον Ταταρουνη,τον Βιδαλη και τον Βαρναβα τους ξερεις..???θα στους πω εγω...ο Ταταρουνης και ο Βιδαλης επαιζαν στα παιδικοεφηβικα του Παναθηναικου...ταλενταρες,παικταραδες (ειδικα ο Ταταρουνης) απο μικρη ηλικια τους επαιρνε μαζι ο Ομπραντοβιτς...Μαλιστα ο Ταταρουνης ειχε παιξει και σε αγωνες Ευρολιγκας...το αποτελεσμα???με το μυαλο-βεντετα που κοβαλαει ο Ταταρουνης σε οποια ομαδα και να παει τον διωχνουν και τωρα παιζει Β' Εθνικη στον ΚΑΠ (Καλαθοσφαιριση Αγιας Παρασκευης)....επισης σε καμια ομαδα δεν εχει στεριωσει και ο Βιδαλης που εχει φτασει δεν ξερω κι εγω ποσο χρονων και δεν εχει παιξει ποτε πανω απο 10 λεπτα...ο Βαρναβας ειχε παιξει αντρικο Ηλυσιακου τριτη γυμνασιου...ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ...οχι εκανε προπονησεις..επαιζε κανονικα σε αγωνες...!!!!εγω μια χαρα εχω φτασει εκει που εχω φτασει και πιστεψε με εχω κανει πολλα παραπανω απο οσα εχεις κανει εσυ...και το ''ΥΓ(3) Μπασκετ = Καλαθοσφαιριση = 5 παικτες ΟΧΙ ενας.'' που ειπες δεν κολλαει πουθενα...μαλλον θα το ειπες για να κανεις θεαματικη εξοδο ή γιατι δεν ειχες τι αλλο να πεις..!!!!! smiley.gif
Zourinho
QUOTE(WhiteMamba_8 @ Oct 5 2011, 14:02 ) *
Καταρχας ολα οσα εχεις πει δεν στεκουν μεταξυ τους...αλλα θα σου απαντησω σε ολα οσα εγραψες....τα 3 παιδια που ηταν στο κλιμακιο εθνικης και ΕΣΚΑ λεγονται Πιτταρας (1996),Νικοπουλος (1997) και Γκουλτας (1996)...επειδη πας να μου το παιξεις μαγκας για τον Παπαγιαννη...αν ξερεις απο μπασκετ τον Ταταρουνη,τον Βιδαλη και τον Βαρναβα τους ξερεις..???θα στους πω εγω...ο Ταταρουνης και ο Βιδαλης επαιζαν στα παιδικοεφηβικα του Παναθηναικου...ταλενταρες,παικταραδες (ειδικα ο Ταταρουνης) απο μικρη ηλικια τους επαιρνε μαζι ο Ομπραντοβιτς...Μαλιστα ο Ταταρουνης ειχε παιξει και σε αγωνες Ευρολιγκας...το αποτελεσμα???με το μυαλο-βεντετα που κοβαλαει ο Ταταρουνης σε οποια ομαδα και να παει τον διωχνουν και τωρα παιζει Β' Εθνικη στον ΚΑΠ (Καλαθοσφαιριση Αγιας Παρασκευης)....επισης σε καμια ομαδα δεν εχει στεριωσει και ο Βιδαλης που εχει φτασει δεν ξερω κι εγω ποσο χρονων και δεν εχει παιξει ποτε πανω απο 10 λεπτα...ο Βαρναβας ειχε παιξει αντρικο Ηλυσιακου τριτη γυμνασιου...ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ...οχι εκανε προπονησεις..επαιζε κανονικα σε αγωνες...!!!!εγω μια χαρα εχω φτασει εκει που εχω φτασει και πιστεψε με εχω κανει πολλα παραπανω απο οσα εχεις κανει εσυ...και το ''ΥΓ(3) Μπασκετ = Καλαθοσφαιριση = 5 παικτες ΟΧΙ ενας.'' που ειπες δεν κολλαει πουθενα...μαλλον θα το ειπες για να κανεις θεαματικη εξοδο ή γιατι δεν ειχες τι αλλο να πεις..!!!!! smiley.gif


Επειδη λοιπον δεν ξερεις ο Βιδαλης επαιζε μινι στους Αμπελοκηπους και καποιο ιδιαιτερο ταλεντο δεν ειχε, μετα πηγε στον παναθηναικο, εναν πατερα ειχε και εχει το παιδι που ηθελε να παιξει μπασκετ ο γιος του και τελικα προς τιμην του για το ταλεντο του σωμματικο και μπασκετικο καταφερε να ειναι σε καλες ομαδες σε εθνικες κατηγοριες. Ο Ταταρουνης επισης δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο σαν παικτης και το οτι παιζει μπασκετ σε κατηγορια εθνικη ειναι μεγαλη επιτυχια. Η επικλυση στην αυθεντια του Ομπραντοβιτς ειναι ακυρη γιατι εχει κανει προπονηση σε απειρους παικτες!!! ΑΠΕΙΡΟΥΣ καλους και κακους. Εκανε προπονηση οχι γιατι τον ζητησε αλλα γιατι επρεπε καποιο παιδι απο τους πιτσιρικαδες του Παο να ειναι στην πρωτη ομαδα! Τωρα ο Ομπραντοβιτς παιρνει τον Καραμολεγκο τι σημαινει οτι κατι ειδε ο Ομπραντοβιτς στον Καραμολεγκο και τον πηρε??? Επισης εκανε περυσι προπονηση στον Μπογρη και στον Μαραγκο που ειναι και οι δυο υπερ-κακομαθημενοι. Το οτι μου μεταφραζεις την Αγ. Παρασκευη και η Β εθνικη σου φαινεται κατι ευκολα σου προτεινω να βγεις απο τον φανταστικο κοσμο που σε μεγαλωσε η ομαδα σου και πηγαινε να δεις τι μπατζετ και τι μπασκετ παιζουν απο την Α ΕΣΚΑ και πανω! Στην Β εθνικη παιζουν φανταστικοι παικτες. Το πως θα γυρισει σε εναν παικτη δεν το ξερεις, παντως τον Τσαλδαρη φαντζομαι θα τον ξερεις! στα 23 επαιζε Α Εσκα και στα 26 Εθνικη Ελλαδος. Και επειδη φαινεται οτι παιζεις στον Ηλυσιακο πηγαινε μια βολτα να δεις κοντα σου τον Φιλαθλητικο ετσι για να δεις τι ειναι να παιζεις σε εθνικη κατηγορια και να σε πληρωνουν για να παιζεις μπασκετ επειδη ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ για να γινεσαι καλυτερος ΣΥΝΕΧΕΙΑ και οχι γιατι επαιζες μικρος σε μια μεγαλη ομαδα. Σου ευχομαι να παιξεις στο ΝΒΑ μια μερα, αληθεια και χωρις καμια δοση ειρωνιας, ετσι ωστε να αφησεις ολους εμας τους Αμπαλους να ζουμε με την Α2 την Β την Γ την Α εσκα την Β εσκα την Γ εσκα την Δ εσκα και τις Εσκανα !! καλη συνεχεια φιλε μου και καλη προπονηση! wink.gif
ΥΓ ''θεαματικη εξοδος'' Το μπασκετ ειναι ενα ομαδικο αθλημα αρα Μπασκετ που ειναι ισο με την Καλαθοσφαιρα ειναι ισο με την ομαδα οπου αποτελειται απο 12 παικτες την φορα και 5 την καθε στιγμη του παιχνιδιου!
WhiteMamba_8
QUOTE (Zourinho @ Oct 5 2011, 16:30 ) *
Επειδη λοιπον δεν ξερεις ο Βιδαλης επαιζε μινι στους Αμπελοκηπους και καποιο ιδιαιτερο ταλεντο δεν ειχε, μετα πηγε στον παναθηναικο, εναν πατερα ειχε και εχει το παιδι που ηθελε να παιξει μπασκετ ο γιος του και τελικα προς τιμην του για το ταλεντο του σωμματικο και μπασκετικο καταφερε να ειναι σε καλες ομαδες σε εθνικες κατηγοριες. Ο Ταταρουνης επισης δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο σαν παικτης και το οτι παιζει μπασκετ σε κατηγορια εθνικη ειναι μεγαλη επιτυχια. Η επικλυση στην αυθεντια του Ομπραντοβιτς ειναι ακυρη γιατι εχει κανει προπονηση σε απειρους παικτες!!! ΑΠΕΙΡΟΥΣ καλους και κακους. Εκανε προπονηση οχι γιατι τον ζητησε αλλα γιατι επρεπε καποιο παιδι απο τους πιτσιρικαδες του Παο να ειναι στην πρωτη ομαδα! Τωρα ο Ομπραντοβιτς παιρνει τον Καραμολεγκο τι σημαινει οτι κατι ειδε ο Ομπραντοβιτς στον Καραμολεγκο και τον πηρε??? Επισης εκανε περυσι προπονηση στον Μπογρη και στον Μαραγκο που ειναι και οι δυο υπερ-κακομαθημενοι. Το οτι μου μεταφραζεις την Αγ. Παρασκευη και η Β εθνικη σου φαινεται κατι ευκολα σου προτεινω να βγεις απο τον φανταστικο κοσμο που σε μεγαλωσε η ομαδα σου και πηγαινε να δεις τι μπατζετ και τι μπασκετ παιζουν απο την Α ΕΣΚΑ και πανω! Στην Β εθνικη παιζουν φανταστικοι παικτες. Το πως θα γυρισει σε εναν παικτη δεν το ξερεις, παντως τον Τσαλδαρη φαντζομαι θα τον ξερεις! στα 23 επαιζε Α Εσκα και στα 26 Εθνικη Ελλαδος. Και επειδη φαινεται οτι παιζεις στον Ηλυσιακο πηγαινε μια βολτα να δεις κοντα σου τον Φιλαθλητικο ετσι για να δεις τι ειναι να παιζεις σε εθνικη κατηγορια και να σε πληρωνουν για να παιζεις μπασκετ επειδη ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ για να γινεσαι καλυτερος ΣΥΝΕΧΕΙΑ και οχι γιατι επαιζες μικρος σε μια μεγαλη ομαδα. Σου ευχομαι να παιξεις στο ΝΒΑ μια μερα, αληθεια και χωρις καμια δοση ειρωνιας, ετσι ωστε να αφησεις ολους εμας τους Αμπαλους να ζουμε με την Α2 την Β την Γ την Α εσκα την Β εσκα την Γ εσκα την Δ εσκα και τις Εσκανα !! καλη συνεχεια φιλε μου και καλη προπονηση! wink.gif
ΥΓ ''θεαματικη εξοδος'' Το μπασκετ ειναι ενα ομαδικο αθλημα αρα Μπασκετ που ειναι ισο με την Καλαθοσφαιρα ειναι ισο με την ομαδα οπου αποτελειται απο 12 παικτες την φορα και 5 την καθε στιγμη του παιχνιδιου!

Δεν υποτιμω καμια κατηγορια απο τις παραπανω...απλως σου αναφερω πως και οι δυο προοριζονταν για μεγαλα ταλεντα,κατι σαν τους σημερινους Παπανικολαου,Σλουκα,Παππα κλπ. (αν δεν κανω λαθος και ο Ταταρουνης ειναι πανω-κατω στην ιδια φουρνια με αυτους...!!!!) και απο Α1 εχουν φτασει Β' Εθνικη και Α' ΕΣΚΑ...ειναι αρκετα μεγαλη διαφορα...αλλο το να εισαι μιας ηλικιας να εχεις παιξει αρκετα χρονια Α1 κ Α2 και μετα να πας σε μικροτερες κατηγοριες και αλλο να εισαι σε μια κρισιμη ηλικια οπως ειναι οι δυο τους και να αδικεις τον ευατο σου..γιατι αυτο κανουν...προφανως εσυ εχεις νευριασει και ειρωνευεσαι επειδη ειπα αμπαλους τα παιδια στην ομαδα σου...φιλε,δεν ειναι ετσι...εδω κανουμε συζητηση..και απο την απαντηση σου θα φανει αν εισαι ακομα τσαντισμενος ή αν καταλαβες αυτο που θελω να σου πω...
Orlan
QUOTE (WhiteMamba_8 @ Oct 5 2011, 18:34 ) *
Δεν υποτιμω καμια κατηγορια απο τις παραπανω...απλως σου αναφερω πως και οι δυο προοριζονταν για μεγαλα ταλεντα,κατι σαν τους σημερινους Παπανικολαου,Σλουκα,Παππα κλπ. (αν δεν κανω λαθος και ο Ταταρουνης ειναι πανω-κατω στην ιδια φουρνια με αυτους...!!!!) και απο Α1 εχουν φτασει Β' Εθνικη και Α' ΕΣΚΑ...ειναι αρκετα μεγαλη διαφορα...αλλο το να εισαι μιας ηλικιας να εχεις παιξει αρκετα χρονια Α1 κ Α2 και μετα να πας σε μικροτερες κατηγοριες και αλλο να εισαι σε μια κρισιμη ηλικια οπως ειναι οι δυο τους και να αδικεις τον ευατο σου..γιατι αυτο κανουν...προφανως εσυ εχεις νευριασει και ειρωνευεσαι επειδη ειπα αμπαλους τα παιδια στην ομαδα σου...φιλε,δεν ειναι ετσι...εδω κανουμε συζητηση..και απο την απαντηση σου θα φανει αν εισαι ακομα τσαντισμενος ή αν καταλαβες αυτο που θελω να σου πω...


Παρακολουθησα ολοκληρη την σηζητηση π ειχες με τον φιλο ... Φιλε WhiteMamba μαλλον ολα αυτα τα λες επειδη καπου τα εχεις ακούσει... Ο Ταταρούνης δεν έχει καμια απολυτως σχεση με Σλουκα , Παπανικολαου κλπ... Να σου θυμησω πως ο Παπανικολαου φετος επεζε εθνικη ΑΝΔΡΩΝ.... Ο Ταταρουνης ηταν ενα παιδι χωρις ιδιαιτερα προσοντα... Τα εχεις μπερδεψει πολυ. Μην πεταγεσαι παντου χωρις να ξερεις τ λες και να κατηγορει αδικα ατομα
WhiteMamba_8
QUOTE (Orlan @ Oct 5 2011, 18:51 ) *
Παρακολουθησα ολοκληρη την σηζητηση π ειχες με τον φιλο ... Φιλε WhiteMamba μαλλον ολα αυτα τα λες επειδη καπου τα εχεις ακούσει... Ο Ταταρούνης δεν έχει καμια απολυτως σχεση με Σλουκα , Παπανικολαου κλπ... Να σου θυμησω πως ο Παπανικολαου φετος επεζε εθνικη ΑΝΔΡΩΝ.... Ο Ταταρουνης ηταν ενα παιδι χωρις ιδιαιτερα προσοντα... Τα εχεις μπερδεψει πολυ. Μην πεταγεσαι παντου χωρις να ξερεις τ λες και να κατηγορει αδικα ατομα

Ο Ταταρουνης ειναι το 89 και ο Παπανικολαου το 90...αν διαβασες καλα ειπα οτι πανω κατω ειναι η ιδια φουρνια...μην λες οτι θες..το γραφω παραπανω...ο Ταταρουνης ειχε θεωρηθει ως μεγαλο ταλεντο...ειχε αρκετα προσοντα...καλη τεχνικη...τα μειονεκτιματα ηταν το ''μυαλο'' του (που για εμενα αυτο τον εκαψε) και οτι ηθελε μια μπαλα μονος του...
Zourinho
QUOTE(Orlan @ Oct 5 2011, 18:51 ) *
Παρακολουθησα ολοκληρη την σηζητηση π ειχες με τον φιλο ... Φιλε WhiteMamba μαλλον ολα αυτα τα λες επειδη καπου τα εχεις ακούσει... Ο Ταταρούνης δεν έχει καμια απολυτως σχεση με Σλουκα , Παπανικολαου κλπ... Να σου θυμησω πως ο Παπανικολαου φετος επεζε εθνικη ΑΝΔΡΩΝ.... Ο Ταταρουνης ηταν ενα παιδι χωρις ιδιαιτερα προσοντα... Τα εχεις μπερδεψει πολυ. Μην πεταγεσαι παντου χωρις να ξερεις τ λες και να κατηγορει αδικα ατομα
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ο Ταταρουνης ειναι το 89 και ο Παπανικολαου το 90...αν διαβασες καλα ειπα οτι πανω κατω ειναι η ιδια φουρνια...μην λες οτι θες..το γραφω παραπανω...ο Ταταρουνης ειχε θεωρηθει ως μεγαλο ταλεντο...ειχε αρκετα προσοντα...καλη τεχνικη...τα μειονεκτιματα ηταν το ''μυαλο'' του (που για εμενα αυτο τον εκαψε) και οτι ηθελε μια μπαλα μονος του...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Δεν υποτιμω καμια κατηγορια απο τις παραπανω...απλως σου αναφερω πως και οι δυο προοριζονταν για μεγαλα ταλεντα,κατι σαν τους σημερινους Παπανικολαου,Σλουκα,Παππα κλπ. (αν δεν κανω λαθος και ο Ταταρουνης ειναι πανω-κατω στην ιδια φουρνια με αυτους...!!!!) και απο Α1 εχουν φτασει Β' Εθνικη και Α' ΕΣΚΑ...ειναι αρκετα μεγαλη διαφορα...αλλο το να εισαι μιας ηλικιας να εχεις παιξει αρκετα χρονια Α1 κ Α2 και μετα να πας σε μικροτερες κατηγοριες και αλλο να εισαι σε μια κρισιμη ηλικια οπως ειναι οι δυο τους και να αδικεις τον ευατο σου..γιατι αυτο κανουν...προφανως εσυ εχεις νευριασει και ειρωνευεσαι επειδη ειπα αμπαλους τα παιδια στην ομαδα σου...φιλε,δεν ειναι ετσι...εδω κανουμε συζητηση..και απο την απαντηση σου θα φανει αν εισαι ακομα τσαντισμενος ή αν καταλαβες αυτο που θελω να σου πω...

Μπορεις να εχεις και την αναποδη φορά δηλαδη απο χαμηλα στα ψηλά! Ο τσαλδαρης ειναι τετοιο παραδειγμα γενικα δεν ειναι αναγκη να ξεκινας σαν ταλεντο και να παιζεις στον ΠΑΟ με την μια! Ενας υπηρξε ο Παπανικολαου στον Ολυμπιακο( εαν και πηγε μια χρονια ΠΑΠΑΓΟΥ) ενας ο Φωτσενκο και ενας ο Ρεντζιας και ενας ο Γιαννακης και ο 18χρονος Φασουλας ο 17χρονος Βασιλειαδης,(μαζι με Βασιλοπουλο και Μαυροκεφαλιδη τυχεροι με τον ΠΑΟΚ)! που ηταν παικταραδες απο μικροι. Για καθε ενας τους υπαρχει ο Μπαρλας τοτε!!!!! ο Ταταρουνης τωρα που καπως καποιοι τους βαζουν σαν ταλεντα! στον χαρτη. Γιατι ο Σλουκας επαιζε με Μαντουλιδη βασικος στα 17 του στην Γ εθνικη δεν επαιζε οπου να ναι, ο Παπανικολαου επαιζε στον Αρη καποιον χρονο και σε δυο χρονια( να ειναι καλα η χωρα που δεν βγαζει τριαρια!) ειναι στην Εθνικη ανδρων, ο Ματζαρης ( ο οποιος μπασκετικα ειναι ο πιο εξυπνος ΟΛΩΝ! πηρε χρονο στο περιστερι!!παρα πολυ αλλα παλεψε για αυτον! και σωματικα ειναι χαλια για μεγαλη κατηγορια), ο Παπας στον Πανελληνιο για να παιξει μπασκετ νΤΕ και καλα κατεστρεψε μια φουρνια παικτων! και για να παιζει μαζι τους εριχνε και δεκα χριστοπαναγιες εαν δεν τον πασαραν, οπως και ο Μαραγκος τα ιδια σε ΠΑΟ. Τα αναλυω τωρα και χανομαι! οπως καταλαβαινεις η συζητηση ειναι παρα μα παρα πολυ γενικη δεν υπαρχει κανονας δεν υπαρχει Ταλεντομετρο δεν υπαρχει ενα καλουπι να ακολουθεις. Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι ταλεντο στο μπασκετ ΠΛΕΟΝ δυστηχως η ευτυχως ο Παπαδημητριου ειναι και παρα πολυ μεγαλο, γιατι εχει μια συγκεκριμενη θεση παιζει 5 ειναι 2 10 στα 14του θα γινει του ευχομαι κατα πασα πιθανοτητα επαγγελματιας και θα παρει σιγουρα περισσοτερο χρονο απο τον Κασελακη της γενιας του, τον οποιο η νικη αμαρουσιου εδωσε στον Ηλυσιακο για να κερδιζει στις μικρες ηλικιες και εκει παιζει 1,98 4αρι.Το σωματικο ταλεντο ειναι πλεον η αρετη δυστυχως με καποια αρμονια και στα υπολοιπα βεβαια.Οσο αφορα την τεχνικη το σουτ και ολα τα αλλα, ο Διαμαντιδης πασαρει λαθος και σουταρει λαθος, δεν θα τον ηθελες στην ομαδα σου επειδη τα κανει και ειναι αμπαλος τεχνικα? Ο Παπαλουκας πασαρει λαθος σουταρει αστα να πανε και τριπλαρει πανω απο το υψος του αγκωνα! και με αυτα υπηρξε ενας απο τους μεγαλυτερους ελληνες παικτες!(και αυτος περασε απο εφηβικο αντρικο αμπελοκηπων για να μην ξεχνιωμαστε tongue.gif). Δεν με πειραζει καθολου εαν λες τους παικτες της ομαδας μου αμπαλους αληθεια γιατι καπου ενας θα πει οτι ειναι παικταραδες και καποιος αλλος οτι ειναι μετριοι!Εκει που κανεις λαθος ειναι οτι εγω εγραψα το τοπικ το οποιο ειναι οι καλυτεροι παικτες εσκα . Αμα διαβασεις λεω για παικτες της ομαδας μου μονο σαν αρχη για να αρχισει η κουβεντα παραθετω την ομαδα και τα ονοματα, και να πηγαινε ετσι να εγραφε ο αλλος Ηλυσιακος εντερ τρια ονοματα εντερ τρεις ηλικιες. Και επειδη ειδα καλους παικτες στο φιναλ φορ των παμπαιδων τους εγραψα χωρις να ξερω ονοματα ειπα που παιζουν. Αυτα φιλε μου καλε καλε μου φιλε ελπιζω να ακους τους προπονητες σου και να μην εχεις γνωμη για το τι λενε καποια στιγμη θα καταλαβεις τι θελανε αλλα τοτε μπορει να ειναι αργα.
YΓ εαν δεν βγαζει κανεις κανενα συμπερασμα θα το κατανοησω!! 69.gif

============================================================================

--------oooooo----------ooooooooo-----------oooooo---------
-------ooo--ooo---------ooo-----ooo----------ooo--ooo--------
------ooo----ooo--------ooo-----ooo---------ooo----ooo-------
-----ooo------ooo-------ooo-----ooo--------ooo------ooo------
----oooooooooooo-----ooo-----ooo-------oooooooooooo----
----oooooooooooo-----ooo-----ooo------ooooooooooooo---
---ooo-----------ooo----ooo-----ooo-----ooo-------------ooo--
--ooo-------------ooo---ooo-----ooo----ooo---------------ooo-
-ooo---------------ooo--ooooooooo---ooo---------------- ooo-


ΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑμπέλόκηποί τραααααααλα λα λα
άμπέλόκηποι τρααααααααλα λα λα λα λα



FACEBOOK ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΑΜΠΛΕΛΟΠΗΠΩΝ
ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΑΝΤΡΩΝ
Η ΓΩΝΙΑ ΤΩΝ ULTRAS
Orlan
QUOTE (WhiteMamba_8 @ Oct 5 2011, 23:01 ) *
Ο Ταταρουνης ειναι το 89 και ο Παπανικολαου το 90...αν διαβασες καλα ειπα οτι πανω κατω ειναι η ιδια φουρνια...μην λες οτι θες..το γραφω παραπανω...ο Ταταρουνης ειχε θεωρηθει ως μεγαλο ταλεντο...ειχε αρκετα προσοντα...καλη τεχνικη...τα μειονεκτιματα ηταν το ''μυαλο'' του (που για εμενα αυτο τον εκαψε) και οτι ηθελε μια μπαλα μονος του...


Οταν λεω δεν έχει καμια σχεση ενοω μπασκετικα οχι ηλικιακα...


QUOTE
Μπορεις να εχεις και την αναποδη φορά δηλαδη απο χαμηλα στα ψηλά! Ο τσαλδαρης ειναι τετοιο παραδειγμα γενικα δεν ειναι αναγκη να ξεκινας σαν ταλεντο και να παιζεις στον ΠΑΟ με την μια! Ενας υπηρξε ο Παπανικολαου στον Ολυμπιακο( εαν και πηγε μια χρονια ΠΑΠΑΓΟΥ) ενας ο Φωτσενκο και ενας ο Ρεντζιας και ενας ο Γιαννακης και ο 18χρονος Φασουλας ο 17χρονος Βασιλειαδης,(μαζι με Βασιλοπουλο και Μαυροκεφαλιδη τυχεροι με τον ΠΑΟΚ)! που ηταν παικταραδες απο μικροι. Για καθε ενας τους υπαρχει ο Μπαρλας τοτε!!!!! ο Ταταρουνης τωρα που καπως καποιοι τους βαζουν σαν ταλεντα! στον χαρτη. Γιατι ο Σλουκας επαιζε με Μαντουλιδη βασικος στα 17 του στην Γ εθνικη δεν επαιζε οπου να ναι, ο Παπανικολαου επαιζε στον Αρη καποιον χρονο και σε δυο χρονια( να ειναι καλα η χωρα που δεν βγαζει τριαρια!) ειναι στην Εθνικη ανδρων, ο Ματζαρης ( ο οποιος μπασκετικα ειναι ο πιο εξυπνος ΟΛΩΝ! πηρε χρονο στο περιστερι!!παρα πολυ αλλα παλεψε για αυτον! και σωματικα ειναι χαλια για μεγαλη κατηγορια), ο Παπας στον Πανελληνιο για να παιξει μπασκετ νΤΕ και καλα κατεστρεψε μια φουρνια παικτων! και για να παιζει μαζι τους εριχνε και δεκα χριστοπαναγιες εαν δεν τον πασαραν, οπως και ο Μαραγκος τα ιδια σε ΠΑΟ. Τα αναλυω τωρα και χανομαι! οπως καταλαβαινεις η συζητηση ειναι παρα μα παρα πολυ γενικη δεν υπαρχει κανονας δεν υπαρχει Ταλεντομετρο δεν υπαρχει ενα καλουπι να ακολουθεις. Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι ταλεντο στο μπασκετ ΠΛΕΟΝ δυστηχως η ευτυχως ο Παπαδημητριου ειναι και παρα πολυ μεγαλο, γιατι εχει μια συγκεκριμενη θεση παιζει 5 ειναι 2 10 στα 14του θα γινει του ευχομαι κατα πασα πιθανοτητα επαγγελματιας και θα παρει σιγουρα περισσοτερο χρονο απο τον Κασελακη της γενιας του, τον οποιο η νικη αμαρουσιου εδωσε στον Ηλυσιακο για να κερδιζει στις μικρες ηλικιες και εκει παιζει 1,98 4αρι.Το σωματικο ταλεντο ειναι πλεον η αρετη δυστυχως με καποια αρμονια και στα υπολοιπα βεβαια.Οσο αφορα την τεχνικη το σουτ και ολα τα αλλα, ο Διαμαντιδης πασαρει λαθος και σουταρει λαθος, δεν θα τον ηθελες στην ομαδα σου επειδη τα κανει και ειναι αμπαλος τεχνικα? Ο Παπαλουκας πασαρει λαθος σουταρει αστα να πανε και τριπλαρει πανω απο το υψος του αγκωνα! και με αυτα υπηρξε ενας απο τους μεγαλυτερους ελληνες παικτες!(και αυτος περασε απο εφηβικο αντρικο αμπελοκηπων για να μην ξεχνιωμαστε ). Δεν με πειραζει καθολου εαν λες τους παικτες της ομαδας μου αμπαλους αληθεια γιατι καπου ενας θα πει οτι ειναι παικταραδες και καποιος αλλος οτι ειναι μετριοι!Εκει που κανεις λαθος ειναι οτι εγω εγραψα το τοπικ το οποιο ειναι οι καλυτεροι παικτες εσκα . Αμα διαβασεις λεω για παικτες της ομαδας μου μονο σαν αρχη για να αρχισει η κουβεντα παραθετω την ομαδα και τα ονοματα, και να πηγαινε ετσι να εγραφε ο αλλος Ηλυσιακος εντερ τρια ονοματα εντερ τρεις ηλικιες. Και επειδη ειδα καλους παικτες στο φιναλ φορ των παμπαιδων τους εγραψα χωρις να ξερω ονοματα ειπα που παιζουν. Αυτα φιλε μου καλε καλε μου φιλε ελπιζω να ακους τους προπονητες σου και να μην εχεις γνωμη για το τι λενε καποια στιγμη θα καταλαβεις τι θελανε αλλα τοτε μπορει να ειναι αργα.
YΓ εαν δεν βγαζει κανεις κανενα συμπερασμα θα το κατανοησω!!



Φιλε μου εχεις δικιο αλλα καποια ατομα μαλλον θελουν να κανουν τους εξυπνους και να δειχθουν!
tsoufaki
QUOTE (Zourinho @ May 27 2011, 21:33 ) *
======================================
ΟΜΑΔΑ
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΙΚΤΗΣ
ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ,ΝΑΒΑΡΟ
ΗΛΙΚΙΑ
1996,1997
ΘΕΣΗ
3ΑΡΙΑ
=======================================
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥ
ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ.


blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
ΕΣΚΑ FINAL FOUR ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΗΞΗ ΣΕΖΟΝ

απο το να τσακωνεστε ας απαντησουμε στο τοπικ!
για πειτε λοιπον?!?!? ειναι πολλοι!
ξεχωριζουν σιγουρα χαραλαμποπουλο και σταματης...αλλοι?
σιαμπανης(αμυντασ)
οικονομοπουλος(μιλων)
τολιοπουλος(πανιωνιος)
μανσαραι(εσπερος)
σουλιωτης(παο)
κωττας(παοκ)
ανδρεασης(μαντουλιδησ)
παπαδουλης
Zourinho
QUOTE(tsoufaki @ Oct 7 2011, 20:31 ) *
απο το να τσακωνεστε ας απαντησουμε στο τοπικ!
για πειτε λοιπον?!?!? ειναι πολλοι!
ξεχωριζουν σιγουρα χαραλαμποπουλο και σταματης...αλλοι?
σιαμπανης(αμυντασ)
οικονομοπουλος(μιλων)
τολιοπουλος(πανιωνιος)
μανσαραι(εσπερος)
σουλιωτης(παο)
κωττας(παοκ)
ανδρεασης(μαντουλιδησ)
παπαδουλης

EOK Εθνικη Παμπαιδων
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.