Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Χρονια πολλα Air kef!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
kostasvc15
Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις συμπατριωτη! biggrin.gif
apkat
Χρονια πολλα και καλα βρε Κεφ!!!!!Οτι επιθυμεις και ολες αυτες τις σχετικες ευχες..να τα χιλίασεις!!!!!
mikri prasini ollandeza
Χρόνια πολλά!Να σε χαιρόμαστε και εύχομαι να έχεις πάντα τσακίρ ΚΕΦι!
NBAholic
Χρόνια πολλά, ω, περήφανε Ναξιώτη!
tsops
Χρόνια Καλά (που λέει και ο Suspect) και από εμένα. Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν και να σε αγαπούν όσοι σε χαίρονται! tongue.gif
Alexmei
πέρασε ένας χρόνος; το θυμάμε σαν χτες που έγραψα το προηγούμενο ποστ για τα γενέθλειά σου... συγκινήθικα... χρόνια πολλα!!
tsitum
Χρονια πολλα air kef!!!!!

Σου ευχομαι περα απο τα τετριμμενα,Πανναξιακο γ' εθνικη κ τελικο Α1 Αρη-Ολυμπια!

Πλησιαζει αυτη η μερα
grigoris
Χρόνια πολλά και καλά Κεφ,όλα να σου έρχονται όπως τα θες και υγεία και ευτυχία να γεμίζουν τη ζωή σου πάντα!!!Τα υπόλοιπα βρίσκονται...
kolossos
Χρόνια πολλά και από εμένα ρε man!
liolias
Χρονια πολλα Κεφ με υγεια ευτυχια και μια Ναξιωτισα στην αγκαλια σου!!
trefoil 13
Χρόνια πολλά και από εμένα!
Νάξο μένεις; Στείλε καμιά φωτό από Άγιο Προκόπη!
morfi
Tρελο αγορι ! Χρονια πολλα ρε ! Οτι επιθυμεις !
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif
banana.gif
Pierce
κεφ ανοιξε το e-mail σου σε περιμενει μια εκπληξη! tongue.gif evilmonkey.gif
Das Kapital
Χρονια πολλα ρε Ναξιωτη οτι επιθυμεις!!! icon_wave.gif
dizzy_fingers
Χρόνια πολλά γιάννη.

Υγεία, (βρετανική) ευτυχία και...να βρεις τρόπο να παρακολουθήσεις το final4. smile.gif
Air Kef
Σας ευχαριστω πολύ ολους σας,καθως και οσους μου ευχηθηκαν μεσω πμ η κινητου τηλεφωνου!
Δυστυχως μεγάλωσαμε και οι ευθυνες μεγαλωνουν μαζι μας..Μακαρι να μπορουσαμε να μεγαλωνουμε μεχρι τα 24-25 χρονια αλλα δυστυχως δν μπορουμε..Ειναι μερικες απο τις μελαγχολικες μου σκεψεις τωρα που μπηκα στα 22.. sad.gif

QUOTE(tsitum)
Σου ευχομαι περα απο τα τετριμμενα,Πανναξιακο γ' εθνικη κ τελικο Α1 Αρη-Ολυμπια!


Tου χρονου.!


QUOTE(liolias)
Χρονια πολλα Κεφ με υγεια ευτυχια και μια Ναξιωτισα στην αγκαλια σου!!


Ναξιωτισσα να παρεις εσυ ρε! tongue.gif Ωραιες κοπελες αλλα δυστυχως δν αρκει!Ευτυχώς η συνδρομη της Γηραιας Αλβιωνας ειναι σηματνικη ,μεχρι τωρα, στην ζωη μου-ο dizzy τα ειπε ολα!


QUOTE
Νάξο μένεις; Στείλε καμιά φωτό από Άγιο Προκόπη!


Κι αλλη θαυμαστρια του Αγιου Προκοπιου; biggrin.gif
Υπαρχουν φωτο στις......βρωμικες παραλιες! rolleyes.gif



--------------------

Σας ευχαριστω ολους! bball.gif
mikri prasini ollandeza
Ποια ευχή σου άρεσε περισσότερο???? smiley.gif
liolias
QUOTE(Air Kef @ Apr 3 2007, 04:55 PM) *
Ναξιωτισσα να παρεις εσυ ρε! tongue.gif


Δεν θα με χαλουσε αφου ειναι ωραιες οπως λες και θα ειχα και σπιτι στην θαλασσα 77.gif
suspect
ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ!
Air Kef
QUOTE
Ποια ευχή σου άρεσε περισσότερο????


Ομολογω πως το τσακιρ ΚΕΦι και η βρεταννικη ευτυχια(σε γενικοτερες γραμμες) ήταν απο τις καλύτερες οπως και το all time classic και πολυ ουσιωδες ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ του suspect.;Όλες οι ευχες παντως καλες ειναι!Να σται καλα.

Να μιλαει Θεσσαλονικιος για ομορφες γυναικες ειναι λιγο κουλο!Ειναι σαν να εχεις Μερσεντες και να ονειρευεσαι το Punto επειδη το παρκαρεις πιο ευκολα. biggrin.gif tongue.gif
Παντως αμα θες,αποχωρησου την Χαλκιδικη για καμια βδομαδα και ελα το καλοκαιρι! icon_wave.gif
trefoil 13
QUOTE(Air Kef @ Apr 3 2007, 04:55 PM) *
Κι αλλη θαυμαστρια του Αγιου Προκοπιου; biggrin.gif
Υπαρχουν φωτο στις......βρωμικες παραλιες! rolleyes.gif

Όχι απλά θαυμάστρια του Αγίου Προκοπίου!
Έχουμε και άλλη σχέση με Νάξο μιας και από τον ένα γονέα(την μητέρα μου) έχουμε και κάποιες ρίζες από εκεί! Αλλά όλο το χειμώνα δυο πράγματα λαχταράω! Τον Άγιο Προκόπη και το waffle's house! biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
Ζήσης, Ανανιάδης και ένας άλλος που δε θυμάμαι είναι από Θεσ/νικη!!!
Air Kef
QUOTE(trefoil)
Τον Άγιο Προκόπη και το waffle's house!


w00t.gif w00t.gif

Μολις μιλησε καποια που ξερει απο Ναξο!Ερχεσαι συχνα δηλαδη ε;Για κανα μπασκετ κατεβαίνεις; laugh.gif
Ανοιξε Μεγαλη Πέμπτη το Σπιτι της Βαφλας και απο βδομαδα οι επισκεψεις θα ειναι καθημερινες. tongue.gif cool.gif
Μιλαμε για το καλύτερο παγωτο της Παγκοσμιας Κουζινας. 77.gif 77.gif 77.gif

QUOTE(MPO)
Ζήσης, Ανανιάδης και ένας άλλος που δε θυμάμαι είναι από Θεσ/νικη!!!


E;
trefoil 13
QUOTE(Air Kef @ Apr 7 2007, 06:33 PM) *
w00t.gif w00t.gif

Μολις μιλησε καποια που ξερει απο Ναξο!Ερχεσαι συχνα δηλαδη ε;Για κανα μπασκετ κατεβαίνεις; laugh.gif
Ανοιξε Μεγαλη Πέμπτη το Σπιτι της Βαφλας και απο βδομαδα οι επισκεψεις θα ειναι καθημερινες. tongue.gif cool.gif
Μιλαμε για το καλύτερο παγωτο της Παγκοσμιας Κουζινας. 77.gif 77.gif 77.gif

Kάθε καλοκαίρι τα τελευταία 5 χρόνια! wink.gif
Άνοιξε...; Πωωωωωωω.... Αν και ανακάλυψα και το αντίστοιχο κατάστημα στην Αθήνα! Αν και μου πέφτει αρκετά μακριά!!!
Όχι απλά το καλύτερο παγωτό της παγκόσμιας κουζίνας... Μιλάμε για τον παράδεισο του παγωτού! Που αλλού συναντάς να σου σερβίρουν παγωτό και να σου λένε "καλή σας όρεξη...!!!" w00t.gif
Αν κατεβαίνω για μπάσκετ;;; μπα... Αν και εκείνες τις μπασκετούλες πάνω από το πάρκινγκ στην χώρα, τις βλέπω και ξερογλείφομαι κάθε καλοκαίρι! laugh.gif
Air Kef
(Λεω να ανοιξω ενα τοπικ "Ναξος" και να μιλαμε εκει,εχουν γινει παρα πολλα ποστ σε διαφορα τοπικ για το νησι!)


Όντως.Τουλάχιστον,μια φορα την βδομαδα το καλοκαιρι,το βραδυνο μας ειναι 3 μπαλες παγωτο πανω σε μια βαφλα. biggrin.gif
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;;;;; blink.gif

Εκεινες οι μπασκετες ειναι καπως εγκαταλελειμενες!Εχει να μπει διχτακι γύρω στα 5 χρονια!
trefoil 13
QUOTE(Air Kef @ Apr 7 2007, 06:52 PM) *
(Λεω να ανοιξω ενα τοπικ "Ναξος" και να μιλαμε εκει,εχουν γινει παρα πολλα ποστ σε διαφορα τοπικ για το νησι!)
Όντως.Τουλάχιστον,μια φορα την βδομαδα το καλοκαιρι,το βραδυνο μας ειναι 3 μπαλες παγωτο πανω σε μια βαφλα. biggrin.gif
ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ;;;;; blink.gif

Εκεινες οι μπασκετες ειναι καπως εγκαταλελειμενες!Εχει να μπει διχτακι γύρω στα 5 χρονια!

Άνοιξε! wink.gif
Και αργότερα θα ποστάρω και το τι έφαγα την τελευταία μέρα των διακοπών εκεί! laugh.gif Το έχω φωτό και το βλέπω όλο το χρόνο! laugh.gif
Στην Αθήνα έχει αντίστοιχο στην Βουλιαγμένη. Μάλιστα δουλεύουν εκεί,τα ίδια άτομα που κατεβαίνουν το καλοκαίρι Νάξο! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.