Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ολυμπιακός 2008-2009 FINAL 4
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2
rankin
Ανοίγω το θέμα ώστε σιγά σιγά να αρχίσουμε να συζητάμε το μεγάλο γεγονός.

Η τελευταία παρουσία του Ολυμπιακού σε Final 4 ήταν για τη σεζόν 1998-1999, πάλι επί γερμανικού εδάφους, στο Μόναχο.
Συγκεκριμένα στις 20/4/99 είχαμε ηττηθεί με σκορ 87-71 στον ημιτελικό από την καταπληκτική Ζαλγκίρις του Καζλάουσκας, του Έντνι και του Στομπέργκας, που στην συνέχεια κατέκτησε το τρόπαιο, ενώ στον μικρό τελικό (22/4/99) κερδίσαμε την Φορτιτούντο 74-63 και καταλάβαμε την τρίτη θέση.
(Το τότε ρόστερ μας: Κομαζετς, Γκολντγουάιρ, Βουκσεβιτς, Παπανικολάου, Αντέ Μενσα, Φασούλας, Τόμιτς, Ταρλατς, Ομπερτο, Ρότζερς)

Ευχή όλων μας, η επιστροφή της ομάδας επί γερμανικού εδάφους, να φέρει αυτή τη φορά το τρόπαιο.. Η διοργάνωση είναι σαφώς αναβαθμισμένη από τότε, με πολύ πιο δυνατές ομάδες και σαφώς ισχυρότερο ανταγωνισμό, ο οποίος κλιμακώνεται τουλάχιστον από την φάση των 8..

Παρόλα αυτά ο Ολυμπιακός φέτος παρουσιάζει ένα πολύ καλό σύνολο, το οποίο βελτιώνει συνέχεια την απόδοση του..
Η παρουσία εξάλλου της ομάδας στις 4 κορυφαίες της ευρώπης μόνο τυχαία δεν μπορεί να χαρακτηριστεί

Θεωρώ πως ξεκινάμε με 25% πιθανότητες για την κατάκτηση του τροπαίου.
kaukasios
QUOTE(rankin @ Apr 6 2009, 10:34 ) *
Ανοίγω το θέμα ώστε σιγά σιγά να αρχίσουμε να συζητάμε το μεγάλο γεγονός.

Η τελευταία παρουσία του Ολυμπιακού σε Final 4 ήταν για τη σεζόν 1998-1999, πάλι επί γερμανικού εδάφους, στο Μόναχο.
Συγκεκριμένα στις 20/4/99 είχαμε ηττηθεί με σκορ 87-71 στον ημιτελικό από την καταπληκτική Ζαλγκίρις του Καζλάουσκας, του Έντνι και του Στομπέργκας, που στην συνέχεια κατέκτησε το τρόπαιο, ενώ στον μικρό τελικό (22/4/99) κερδίσαμε την Φορτιτούντο 74-63 και καταλάβαμε την τρίτη θέση.
(Το τότε ρόστερ μας: Κομαζετς, Γκολντγουάιρ, Βουκσεβιτς, Παπανικολάου, Αντέ Μενσα, Φασούλας, Τόμιτς, Ταρλατς, Ομπερτο, Ρότζερς)

Ευχή όλων μας, η επιστροφή της ομάδας επί γερμανικού εδάφους, να φέρει αυτή τη φορά το τρόπαιο.. Η διοργάνωση είναι σαφώς αναβαθμισμένη από τότε, με πολύ πιο δυνατές ομάδες και σαφώς ισχυρότερο ανταγωνισμό, ο οποίος κλιμακώνεται τουλάχιστον από την φάση των 8..

Παρόλα αυτά ο Ολυμπιακός φέτος παρουσιάζει ένα πολύ καλό σύνολο, το οποίο βελτιώνει συνέχεια την απόδοση του..
Η παρουσία εξάλλου της ομάδας στις 4 κορυφαίες της ευρώπης μόνο τυχαία δεν μπορεί να χαρακτηριστεί

Θεωρώ πως ξεκινάμε με 25% πιθανότητες για την κατάκτηση του τροπαίου.

εγω δεν θα συμφωνησω μαζι σου.πιστευω οτι η τσσκα εχει λιγες παραπανω πιθανοτητες για την κατακτηση του F4 απο τις αλλες ομαδες.
rankin
QUOTE(kaukasios @ Apr 6 2009, 10:47 ) *
εγω δεν θα συμφωνησω μαζι σου.πιστευω οτι η τσσκα εχει λιγες παραπανω πιθανοτητες για την κατακτηση του F4 απο τις αλλες ομαδες.

Εγώ είπα ότι ο Ολυμπιακός ξεκινάει με 25%. Δεν είπα πως έχουν όλοι τόσο.. Μπορεί Η ΤΣΣΚΑ να έχει 30% και κάποιος άλλος 20%!
wink.gif
kaukasios
πρεπει να περιμενουμε και την εκβαση του αλλου παιχνιδιου.
πραγματικα ομως πιστευω οτι οι ρωσοι μεχρι τωρα εχουν παιξει το καλυτερο μπασκετ,εχουν δειξει μια σταθεροτητα και πιστευω οτι ειναι το φαβορι σε αυτη την διοργανωση.
rankin
QUOTE(kaukasios @ Apr 6 2009, 11:05 ) *
πρεπει να περιμενουμε και την εκβαση του αλλου παιχνιδιου.
πραγματικα ομως πιστευω οτι οι ρωσοι μεχρι τωρα εχουν παιξει το καλυτερο μπασκετ,εχουν δειξει μια σταθεροτητα και πιστευω οτι ειναι το φαβορι σε αυτη την διοργανωση.


Τόσο οι ΤΣΣΚΑ όσο και ο παναθηναϊκός, είναι ομάδες με τεράστια εμπειρία από Final 4 και αυτό τους δίνει ένα πρώτο συγκριτικό πλεονέκτημα. Από εκεί και πέρα όμως, μιλάμε για μια διοργάνωση στην οποία τα πάντα μπορούν να συμβούν. Μην ξεχνάμε για παράδειγμα το Final4 της Μόσχας (2005), στο οποίο η ΤΣΣΚΑ ξεκίνησε ως το απόλυτο φαβορί-η αγριεμένη αρκούδα που θα τους έτρωγε όλους- και τερμάτισε τέταρτη, με τον Πίνι Γκέρσον να σηκώνει το τρόπαιο! Ο Πίνι έφαγε την αρκούδα για πρωινό!

Σε μια τόσο μεγάλη διοργάνωση, δύσκολα μπορείς να χρίσεις κάποιαν ομάδα ως φαβορί, χωρίς τον κίνδυνο να εκτεθείς στο τέλος.
a.n.r00u *n-e*
Μακάρι να τον πάρουμε τον ΠΑΟ!!!!
thrylos7
QUOTE
Ο Πίνι έφαγε την αρκούδα για πρωινό!


Δεν τον άφησαν... Ο Μάτσε και η παρέα του.

Αν και είχε δηλώσει ότι προτιμούσε την ΤΣΣΚΑ στον τελικό, για να παίξει ως αουτσάιντερ. Το πως θα έπαιζε εκείνη η Μακάμπι βέβαια ως αουτσάιντερ, άλλο θέμα, ακόμη και με την ΤΣΣΚΑ εκείνων των ετών... Μόνο η ΑΕΚ (και η Σκαβολίνι του Σμιθ και του Πεν με 100άρες; ), στη χαλαρή RS, την είχε δυσκολέψει...
Air and King
Οπως ειπα και σε αλλο τοπικ θεωρω οτι και οι 4 ομαδες(ανεξαρτητα με το αν θα περασει Μπαρτσελονα η Ταου) εχουν 25% ποσοστο.
Δεν υπαρχει για μενα φετος ξεκαθαρο φαβορι.
Μπορει ο Ολυμπιακος να ειναι στην θεωρια πιο απειρος αλλα εχει παιχτες που εχουν φαει το υψηλο επιπεδο με το κουταλι και καποιους αλλους πιο νεους που εχουν παιξει σε παιχνιδια πιεσης με την Εθνικη εχουν δηλαδη ως παιχτες παραστασεις.
Θεωρω λοιπον οτι ο Ολυμπιακος εχεις τις ιδιες πιθανοτητες και με τις τρεις αλλες ομαδες.
spysta
κληρωθηκαμε σαν γηπεδουχοι.Πρωτος ειναι ο ημιτελικος ο δικος μας με ΠΑΟ στις 19:00 και μετα ο επομενος στις 22:00.
Εχουμε ακομα καιρο .. πρεπει να δουμε πως θα ειναι οι ομαδες τοτε .. αν θα εχουν απωλειες .. σε τι φορμα θα ναι κτλ
a bullet for your head
Οπως εχω τονισει κ σ αλλο τοπικ,αυτο το φαιναλ 4,δεν εχει ευδιακριτα φαβορι η' αουτσαιντερ.
Ολες οι ομαδες κατ'εμε,θα ξεκινησουν απ την ιδια αφετηρια,με 25% η καθεμια.(θα πρεπει να περιμενουμε να οριστικοποιηθει κ η 4η ομαδα).
Οποια ομαδα βρεθει στη καλυτερη αγωνιστικη,ψυχολογικη,πνευματικη-νοητικη κατασταση,θα παρει κ το τροπαιο.
Παραμετροι στη κουβεντα,μπορουν να τεθουν πολλες.
Για την ΤΣΚΚΑ που ανεφερε καποιος φιλος,θα πω πως δεν ειναι το μπασκετ που παιζει, το εντυπωσιακο της υποθεσης,οσο οι αμυντικες της επιδοσεις.
Την τελευταια 3ετια ειναι η καλυτερη ομαδα της Ευρωπης,βασει των αποτελεσματων της,ενω αξιοζηλευτη ειναι κ η συχνοτητα που συμμετεχει σε φαιναλ 4,καθως θα ειναι το 7ο συνεχομενο.(και παρολο που αποχωρησαν 2 βασικοτατα στελεχη της,ο Παπαλουκας κ Αντερσεν).
Η εμπειρια της ειναι πολυ μεγαλη.Ο ''Εκτωρας'',παει για 8η η' 9η συμμετοχη(δεν θυμαμαι ακριβως),σε φαιναλ 4,ενω κ οι παικτες της ειναι εμπειροτατοι.
Παντως,φετος,δεν θα ελεγα οτι ''τρομαζει'' τους αντιπαλους της κ δεν δειχνει το αδιαφιλονικητο φαβορι.Σιγουρα ομως,αποτελει μια μεγαλη & σταθερη αξια.
Ο ΠΑΟ επισης,διαθετει πολυ μεγαλη εμπειρια.Του Ζοτς θα ειναι η 11η συμμετοχη,ενω κ οι Σαρας,Διαμαντιδης,Μπατιστ,Φωτσης,Χατζηβρετ
τας,διαθετουν παραστασεις απ'αυτο το επιπεδο.
Παρολα τα σκαμπανεβασματα στην αποδοση του,οποτε χρειαστηκε,εδειξε τη πολυ σπουδαια ποιοτητα που διαθετει σαν ομαδα.
Ο ΟΣΦΠ,επανερχεται μετα απο μια 10ετια σε φαιναλ 4,κ αυτο θεωρω οτι θα ειναι κ το βασικοτερο κινητρο-ωθηση του.
Οι κ.Αγγελοπουλοι δαπανησαν παρα πολλα χρηματα,προκειμενου η ομαδα τους να φτασει εδω που εφτασε(ενω κατι μου λεει,οτι ζητανε κ το κατι παραπανω..).
Ενω υπηρξαν πολλα σκαμπανεβασματα κ αμφισβητησεις,καταφερε την καταλληλη χρονικη στιγμη(απ το 1ο ματς κοντρα στη Ταου και μετα),να αποκτησει την απαραιτητη αποτελεσματικοτητα κ να φτασει στο φαιναλ 4.
Η 4η ομαδα που θα προκυψει απ τον Ισπανικο εμφυλιο,θα ειναι κ αυτη,μια πολυ υπολογισιμη δυναμη,ειτε ειναι η Μπαρτσα,ειτε η Ταου.
Αν ειναι η Μπαρτσα,σιγουρα διαθετει βαθος κ ποιοτητα,συν βεβαια κ εμπειρια.Ο Πασκουαλ μπορει να ειναι ρουκι,ομως οι παικτες της ειναι μπαρουτοκαπνισμενοι(Αντερσεν,Ναβαρο,Σαντι
γκο,Μπαζιλε).Απ τη στιγμη που επεστρεψε κ ο Λακοβιτς,δειχνουν επισης κ πολυ ανεβασμενοι.
Αν ειναι η Ταου,μπορει να μην διαθετει μεγαλο βαθος,ομως τα βασικα της γραναζια ειναι πολυ καλοι παικτες κ εμπειροι σ'αυτο το επιπεδο.Για τον Ιβανοβιτς,αν θυμαμαι καλα,θα ειναι η 3η του συμμετοχη,αν η Ταου προκριθει.
Αυτο που θα θελα να τονισω οποια κ αν ειναι η Ισπανικη εκπροσωπος,ειναι πως παρολο που το Ισπανικο πρωταθλημα θεωρειται το καλυτερο της Ευρωπης,δεν εχει καταστει εφικτο ως τωρα,να προκυψει κ μια Ισπανικη τροπαιουχος της Ευρωλιγκα..
rankin
Σήμερα, υποτίθεται, θα βγάλει ανακοίνωση η ΚΑΕ σχετικά με τα εισιτήρια του Final 4..

Οι δικές μου πληροφορίες αναφέρουν πως τα εισιτήρια έχουν ήδη "καπαρωθεί" από τους συνδέσμους, ενώ ένα μικρό ποσοστό θα πάει για την εξυπηρέτηση των δημοσίων σχέσεων της ΚΑΕ.
Είναι προφανές πως όσοι επιθυμούσαμε να ακολουθήσουμε την ομάδα στο Βερολίνο, χωρίς να ανήκουμε σε κάποιον σύνδεσμο, για ακόμα μια φορά θα δούμε την διοργάνωση από το σπίτι μας.
lis
QUOTE(rankin @ Apr 7 2009, 06:49 ) *
Σήμερα, υποτίθεται, θα βγάλει ανακοίνωση η ΚΑΕ σχετικά με τα εισιτήρια του Final 4..

Οι δικές μου πληροφορίες αναφέρουν πως τα εισιτήρια έχουν ήδη "καπαρωθεί" από τους συνδέσμους, ενώ ένα μικρό ποσοστό θα πάει για την εξυπηρέτηση των δημοσίων σχέσεων της ΚΑΕ.
Είναι προφανές πως όσοι επιθυμούσαμε να ακολουθήσουμε την ομάδα στο Βερολίνο, χωρίς να ανήκουμε σε κάποιον σύνδεσμο, για ακόμα μια φορά θα δούμε την διοργάνωση από το σπίτι μας.


Άκουσα ότι η εκδρομή της Θύρας 7 κοστίζει 730 ευρώ και συμπεριλαμβάνει το εισιτήριο γηπέδου (400 ευρώ). Παρασκευή πρωί αναχώρηση από Αθήνα και αναχώρηση Κυριακή βράδυ από Βερολίνο.

Ξέρει κανείς κάτι νεότερο ??
rankin
Ποιοι από το forum πάμε Βερολίνο;;; Για να ακούσω. Θα έχουμε ισχυρή παρουσία;
almirosbc
Πιθανων να παω εγω με τον παναθα και να γυρισω με το τροπαιο .

ΑΑΑΑΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ??????????
LFO
QUOTE(rankin @ Apr 24 2009, 08:39 ) *
Ποιοι από το forum πάμε Βερολίνο;;; Για να ακούσω. Θα έχουμε ισχυρή παρουσία;


C U in Berlin!!

rankin , ειδες που τελικα μοιραστηκαν μια χαρα τα εισιτηρια μας?
rankin
QUOTE(LFO @ Apr 24 2009, 11:26 ) *
C U in Berlin!!

rankin , ειδες που τελικα μοιραστηκαν μια χαρα τα εισιτηρια μας?

Είμαι μεγάλος γκρινιάρης τελικά ε; smiley.gif
Εγώ έχω μόνο μια τελευταία εκκρεμότητα όσον αφορά την διαμονή, αλλά θα βρω την άκρη μου, είμαι σίγουρος για αυτό.
Πάντως, σε όλους μας θα φύγει το χιλιαρικάκι στο νερό!
Air Kef
Ρε σεις χιλιαράκι για 3 μέρες πολλά δεν ειναι;
LFO
QUOTE(Air Kef @ Apr 24 2009, 11:51 ) *
Ρε σεις χιλιαράκι για 3 μέρες πολλά δεν ειναι;


κοιτα, αν βαλεις 270 για τον αγωνα (στην καλυτερη) + 600-650 ταξιδιωτικο πακετο , εισαι στο 900αρι ΧΑΛΑΡΑ....Εγω υπολογιζω οτι ολα μαζι θα μου φυγουν 1200-1300 ανετα.....
rankin
QUOTE(LFO @ Apr 24 2009, 11:58 ) *
κοιτα, αν βαλεις 270 για τον αγωνα (στην καλυτερη) + 600-650 ταξιδιωτικο πακετο , εισαι στο 900αρι ΧΑΛΑΡΑ....Εγω υπολογιζω οτι ολα μαζι θα μου φυγουν 1200-1300 ανετα.....

Εγώ είμαι στο 400 εισιτήριο +370 αεροπορικά = 770 χωρίς την διαμονή ακόμα
αν η διαμονή μου πάει καλά βέβαια, δεν θα ξεπεράσω τα 900, οπότε θα είμαστε περίπου στα ίδια
Μετά ότι χαλάσουμε εκεί. Καμιά μπύρα και καμιά μπριζόλα.
Η πληροφορία της ημέρας: Η περιοχή κοντά στο γήπεδο, το Warsauer, έχει ωραία μπαρ
LFO
QUOTE(rankin @ Apr 24 2009, 12:10 ) *
Εγώ είμαι στο 400 εισιτήριο +370 αεροπορικά = 770 χωρίς την διαμονή ακόμα
αν η διαμονή μου πάει καλά βέβαια, δεν θα ξεπεράσω τα 900, οπότε θα είμαστε περίπου στα ίδια
Μετά ότι χαλάσουμε εκεί. Καμιά μπύρα και καμιά μπριζόλα.
Η πληροφορία της ημέρας: Η περιοχή κοντά στο γήπεδο, το Warsauer, έχει ωραία μπαρ


θα πιουμε δηλαδή ή μπυρα νικης ή μπυρα πικρας.....καλο ακούγεται...
rankin
QUOTE(LFO @ Apr 24 2009, 12:27 ) *
θα πιουμε δηλαδή ή μπυρα νικης ή μπυρα πικρας.....καλο ακούγεται...

Κάπως έτσι... χα
Βασικά το σημαντικό είναι ότι και οι πρόεδροι και οι εφημερίδες έχουν ρίξει τους τόνους τις τελευταίες μέρες.
Ελπίζω να μπορούμε να πίνουμε -εκατέρωθεν- μια μπύρα χωρίς αναταραχές.. Ανεξάρτητα από το γεγονός ότι παίζεται ένας ευρωπαϊκός τίτλος και φυσικά όλοι τον θέλουν για την ομάδα τους, οι εκδρομείς θα πρέπει να καταλάβουν ότι αν παρεκτραπούν, το μόνο που θα καταφέρουν θα είναι να κάνουν την ζωή τους δυσκολότερη..
reignman
i'll be there !

Αλλα τα μονα εξοδα που θα κανω ειναι , οτι βολτες αποφασισω να κανω εκει tongue.gif
LFO
Μήπως πρέπει να οργανωσουμε ενα pre-final 4 meeting? xaxa...
apkat
Kαι εγω θα ειμαι..Οταν περασε ο Ολυμπιακος εκλεισα αεροπορικα μεσω Μοναχου(τελικα θα φτασω Μοναχο και μετα με αυτοκινητο μεχρι το Βερολινο για να δουμε και λιγο Γερμανια) στα 270 ευρω προχθες βρηκα και εισιτηρια για το γηπεδο με 277 ευρω.Η διαμονη θα ειναι η πιο φτηνη αφου θα δινω κατι σαν 20 ευρω το βραδυ για τα 4 βραδια που θα μεινω με κατι φιλους που ειχαν κλεισει απο πιο πριν σε ενα διαμερισμα
LFO
QUOTE(apkat @ Apr 24 2009, 13:07 ) *
Kαι εγω θα ειμαι..Οταν περασε ο Ολυμπιακος εκλεισα αεροπορικα μεσω Μοναχου(τελικα θα φτασω Μοναχο και μετα με αυτοκινητο μεχρι το Βερολινο για να δουμε και λιγο Γερμανια) στα 270 ευρω προχθες βρηκα και εισιτηρια για το γηπεδο με 277 ευρω.Η διαμονη θα ειναι η πιο φτηνη αφου θα δινω κατι σαν 20 ευρω το βραδυ για τα 4 βραδια που θα μεινω με κατι φιλους που ειχαν κλεισει απο πιο πριν σε ενα διαμερισμα


και εγω ετσι καπως ηθελα να το κανω αλλα ας οψεται η παρεα...
leonkalf
Παιδιά, εγώ αν και είχα διαθέσιμο εισιτήριο από φίλο (που είχε κλείσει από Internet με 150€), τελικά αποφάσισα να μην πάω επειδή το κόστος είναι αρκετά μεγάλο. Τα αεροπορικά τώρα πια είχαν εκτοξευφθεί στα ύψη, συν διαμονή και λοιπά έξοδα το χιλιάρικο ήταν σίγουρο. Και δεν μπορώ να δώσω τόσα χρήματα, έστω κι αν το ήθελα πολύ να δω το F4 από κοντά.

Εύχομαι σε όσους πάτε (και βλέπω το forum θα έχει παρουσία εκεί!! smile.gif), να περάσετε καλά, να στηρίξετε την ομάδα μας και αν έρθετε πίσω με την κούπα παρέα τόσο το καλύτερο!!! smile.gif
Αλλά πάνω απ΄ όλα χαρείτε το...!!! bball.gif
LFO
Οντως ειναι αρκετα τα λεφτά....αλλά είναι ίσως και το καλύτερο final 4 των τελευταίων χρόνων. Αξίζει για μια φορα, μια υπέρβαση....και εγω αμφιταλαντευτηκα στο οικονομικο αρκετα αλλά...υπέκυψα στον πειρασμο!!!

Και στο φιναλε οι Αγγελο έχουν κανει πλειστες υπερβάσεις. Σειρά μας τώρα...
Air Kef
http://www.superbasket.gr/?c=136&a=112697

Γιατί μωρή πουτάνα τύχη.... glare.gif 33.gif
Γιατι;
Air Kef
http://www.facebook.com/group.php?gid=93873615361&ref=mf

Όλοι join!
j-kidd13
QUOTE(Air Kef @ Apr 27 2009, 01:37 ) *


Μπορω να μαθω το ερισμα για την δημιουργια αυτου του γκρουπ??? smiley.gif
stefan
QUOTE(Air Kef @ Apr 27 2009, 01:37 ) *


Ε αφου το εφτιαξες εσυ ρε kef
ας κανουμε και εμεις join.. tongue.gif tongue.gif
Aristofanis
Ο Βασιλόπουλος είναι αμφίβολος για Παρασκευή? έχουμε νεότερα>
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(Air Kef @ Apr 26 2009, 23:55 ) *
http://www.superbasket.gr/?c=136&a=112697

Γιατί μωρή πουτάνα τύχη.... glare.gif 33.gif
Γιατι;

Τιποτα δεν εχει ο Κασιγιας.
Κολπακι ειναι για να μπερδεψει τον Ζοτς ο Γιαννακης.
LFO
QUOTE(Air Kef @ Apr 27 2009, 01:37 ) *


να το κανουμε οπως με τον μπεκαμ που κανανε ευχες να γινει καλα το ποδι του!!!!

24.gif 24.gif

εκανα join!!
ee4649
Χωρίς Βασιλό είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα,μαζί με Μπουρόυση είναι τα σημαντικότερα κομμάτια του αμυντικού παιχνιδιού του ΟΣΦΠ,ήτανε ένα βήμα παραπάνω ο ΠΑΟ στην νίκη,τώρα πιστεύω είναι 2 βήματα παραπάνω...Δυστηχώς αυτή είναι η αλήθεια,με τον ΠΑΟ ο Βασιλό είναι ο πιο σημαντικός μας παίχτης...
saou
Συγνώμη αλλά ο Πελεκάνος είναι ποτέ καλά στην υγεία του? Αυτό το παιδί είναι μονίμως στα πιτς...

Για το Βασιλό τι να πω...Σημαντική απώλεια αν τελικά δεν αγωνιστεί...
LFO
QUOTE(saou @ Apr 27 2009, 14:32 ) *
Συγνώμη αλλά ο Πελεκάνος είναι ποτέ καλά στην υγεία του? Αυτό το παιδί είναι μονίμως στα πιτς...

Για το Βασιλό τι να πω...Σημαντική απώλεια αν τελικά δεν αγωνιστεί...


ακόμα και αν δεν παιξει, που δεν νομιζω, θα κανει βουντου ο Λύκος και θα ισοσκελιστουν οι απώλειες.... tongue.gif
stefan
QUOTE(saou @ Apr 27 2009, 14:32 ) *
Συγνώμη αλλά ο Πελεκάνος είναι ποτέ καλά στην υγεία του? Αυτό το παιδί είναι μονίμως στα πιτς...

Για το Βασιλό τι να πω...Σημαντική απώλεια αν τελικά δεν αγωνιστεί...


Δεν νομιζω να μην αγωνιστει τελικα.
Απλα το σιγουρο ειναι οτι δεν θα βρισκεται και στην καλυτερη
κατασταση ο Βασιλοπουλος.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LFO @ Apr 27 2009, 14:36 ) *
ακόμα και αν δεν παιξει, που δεν νομιζω, θα κανει βουντου ο Λύκος και θα ισοσκελιστουν οι απώλειες.... tongue.gif

Ολο και καποιος παιχτης (απο τους βασικους) θα στραβοπατησει μεχρι την Παρασκευη.
panagiotisTheDream
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 27 2009, 13:48 ) *
Ολο και καποιος παιχτης (απο τους βασικους) θα στραβοπατησει μεχρι την Παρασκευη.


οκ, μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια.... tongue.gif cool.gif

μήπως μπορείς να γίνεις και πιο συγκεκριμένος;
stefan
QUOTE(panagiotisTheDream @ Apr 27 2009, 14:55 ) *
οκ, μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια.... tongue.gif cool.gif

μήπως μπορείς να γίνεις και πιο συγκεκριμένος;


Απαγορευονται τα χτυπηματα κατω απο την μεση..
Και μαλιστες παραμονες αγωνα.. rolleyes.gif tongue.gif
j-kidd13
Λυκε κλεισε το Μητσοτακικο στομα σου....Μα τοσο πολυ μας φοβασαι αν αγωνιστουμε πληρεις και αρχισες τα "μαγικα" σου???
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(panagiotisTheDream @ Apr 27 2009, 14:55 ) *
οκ, μπορώ να κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια.... tongue.gif cool.gif

μήπως μπορείς να γίνεις και πιο συγκεκριμένος;

Ο Μπατιστ π.χ. εχει καιρο να παθει κατι.
Οπως και ο Φωτσης αλλωστε 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 27 2009, 15:32 ) *
Ο Μπατιστ π.χ. εχει καιρο να παθει κατι.
Οπως και ο Φωτσης αλλωστε 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif


Δεν παιζεις τιμια..
Δηλαδη εμεις τι πρεπει να πουμε??
Κριμα δεν θα ειναι ο Παπαλουκας να μην μπορεσει να παιξει??
Καιρο εχει και αυτος να παθει κατι.. 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(stefan @ Apr 27 2009, 15:33 ) *
Δεν παιζεις τιμια..
Δηλαδη εμεις τι πρεπει να πουμε??
Κριμα δεν θα ειναι ο Παπαλουκας να μην μπορεσει να παιξει??
Καιρο εχει και αυτος να παθει κατι.. 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif

Δυστυχως για σενα, εμεις εχουμε ηδη τραυματιες οποτε δεν πιανουν τα ξορκια.
LFO
καλα, αμα αρχισατε τα βουντου απο Δευτέρα, την παρασκευη θα παιξουν ο ζοτς με τον δρακο.....
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(LFO @ Apr 27 2009, 15:36 ) *
καλα, αμα αρχισατε τα βουντου απο Δευτέρα, την παρασκευη θα παιξουν ο ζοτς με τον δρακο.....

Ο Δρακος και να λειπει δεν θα ειναι μεγαλη απωλεια παντως.
LFO
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 27 2009, 15:37 ) *
Ο Δρακος και να λειπει δεν θα ειναι μεγαλη απωλεια παντως.


24.gif 24.gif 24.gif
stefan
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 27 2009, 15:36 ) *
Δυστυχως για σενα, εμεις εχουμε ηδη τραυματιες οποτε δεν πιανουν τα ξορκια.


Και εμεις μεχρι την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε.
Διαμαντιδη και Τσαρτσαρη.
Αρα..Ριξε αλλου τις ελπιδες σου.. tongue.gif tongue.gif
j-kidd13
Εμεις δεν εχουμε αναγκη ουτε απο καταρες ουτε απο ξορκια των ορκ....
Πιστευουμε στην ομαδα μας...
Αλλοι που δεν πιστευουν το εχουν ριξει στις καταρες... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.