Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τα λεφτά μας πίσω ρεεεε
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
επαθα λαστιχο
Ταινιες-βιβλια-συναυλιες-θεατρικες παραστασεις-συσκευες-αγορες γενικα η οτι αλλο σας ερχεται που σας αφησε κακες εντυπωσεις.και το πληρωσατε
morfi
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Feb 8 2012, 04:09 ) *
Ταινιες-βιβλια-συναυλιες-θεατρικες παραστασεις-συσκευες-αγορες γενικα η οτι αλλο σας ερχεται που σας αφησε κακες εντυπωσεις.και το πληρωσατε

Αυτό το φόρουμ. Θέλω το χαμένο χρόνο μου πίσω. banana.gif
gallistis
let's see...

απο ταινίες τι να πρωτοθυμηθώ...σε σινεμά έχω δει δυο φορές τον άγγλο ασθενή,εχω δει τον γητευτή των αλόγων(τα λεφτά μου πίσω ρεεεε),το alone in the dark,το doom,το λουφα και παραλαγη(το καινούριο-ευτυχως μου έκαναν τα εισητήρια-το χαμένο χρόνο μου θέλω πίσω όμως),η αγάπη είναι ελεφαντας,τη κληρονόμο και πολυ πρόσφατα τους απόγονους με κλούνει.δεν είναι πολλες σε σχέση με όσες ταινίες έχω δει στη ζωή μου..πάλι καλά

από βιβλία,στο σεισμό του 1999,όταν είμασταν όλοι στα πάρκα,προσπάθησα να διαβάσω τη ''σχολή της φρανκφούρτης'' κι εκεί κατάλαβα οτι δεν έπρεπε να πάρω αυτό το βιβλίο

θέατρο έχω δει κουλιανού με δημήτρη παπαμιχαηλ,και κάποτε με είχαν σύρει σε συναυλία της αρβανιτάκη,αλλά ήμουν λιγάκι προκατελλημένος

υγ. ωραίο θρεντάκι
phoenix_93
QUOTE(gallistis @ Feb 29 2012, 19:15 ) *
let's see...

και πολυ πρόσφατα τους απόγονους με κλούνει.


εγώ το είδα ευχάριστα. είδα και μετά ότι η μεγάλη του κόρη είναι ενήλικη και ένοιωσα πιο άνετα.αν μπορούσε κάποιος να με αποζημιώσει για τους Αδερφούς Γκριμ θα το δεχόμουνα πάντως, η μεγαλύτερη σπατάλη τζάμπα εισητηρίων.
Magnus92
QUOTE(gallistis @ Feb 29 2012, 19:15 ) *
let's see...

απο ταινίες τι να πρωτοθυμηθώ...σε σινεμά έχω δει δυο φορές τον άγγλο ασθενή,εχω δει τον γητευτή των αλόγων(τα λεφτά μου πίσω ρεεεε),το alone in the dark,το doom,το λουφα και παραλαγη(το καινούριο-ευτυχως μου έκαναν τα εισητήρια-το χαμένο χρόνο μου θέλω πίσω όμως),η αγάπη είναι ελεφαντας,τη κληρονόμο και πολυ πρόσφατα τους απόγονους με κλούνει.δεν είναι πολλες σε σχέση με όσες ταινίες έχω δει στη ζωή μου..πάλι καλά

από βιβλία,στο σεισμό του 1999,όταν είμασταν όλοι στα πάρκα,προσπάθησα να διαβάσω τη ''σχολή της φρανκφούρτης'' κι εκεί κατάλαβα οτι δεν έπρεπε να πάρω αυτό το βιβλίο

θέατρο έχω δει κουλιανού με δημήτρη παπαμιχαηλ,και κάποτε με είχαν σείρει σε συναυλία της αρβανιτάκη,αλλά ήμουν λιγάκι προκατελλημένος

υγ. ωραίο θρεντάκι


w00t.gif w00t.gif w00t.gif
gallistis
QUOTE(phoenix_93 @ Feb 29 2012, 19:18 ) *
εγώ το είδα ευχάριστα. είδα και μετά ότι η μεγάλη του κόρη είναι ενήλικη και ένοιωσα πιο άνετα.αν μπορούσε κάποιος να με αποζημιώσει για τους Αδερφούς Γκριμ θα το δεχόμουνα πάντως, η μεγαλύτερη σπατάλη τζάμπα εισητηρίων.


μου φάνηκε αργή και κλισεδιάρικη...αντίθετα οι αδερφοι γκριμ μου άρεσαν...γούστα είναι αυτα...

QUOTE(Magnus92 @ Feb 29 2012, 19:20 ) *
w00t.gif w00t.gif w00t.gif


κι εγω μια από τα ίδια
Air Kef
Πλασίμπο στην Μαλακάσα το 2009, αλλά ευτυχώς είχε ξεπληρώσει ο Μόμπι από πριν!
LFO
Την ταινια New Years Eve, το φιλικο με την σαχταρ στα πλαισια της μεταγραφης Καστιγιο (τι κορόιδα Θεε μου...) , οι εκπομπες του spysta στο ραδιοφωνο, η ταβερνα που πηγα την Καθαρα Δευτερα στο Λαύριο.
επαθα λαστιχο
ειπα καποτε να διευρυνω τους μουσικους μου οριζοντες και πηρα ενα σιντι με επιλογες της αγνωστης μεχρι τοτε σε μενα,dub.τα 18 ευρακια μου τα κλαιω ακομα.παρεα σε αυτα κανουν τα 30 που εδωσα για το περυσινο σοκ με την κοπεγχαγη.η εξοδος μου καποτε σε στριπτιτζαδικο κατοπιν παραινεσης φιλων.πολυ κακο για τι τιποτα,αν το βλεπειν δεν ακολουθειται απο αγγιζειν,ε τοτε ειναι σαν να παω εναν διαβητικο να κοιταει την βιτρινα του μαξ περυ και να μην μπορει να φαει.και πληρωνει κιολας
frenchman7
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 15 2012, 21:30 ) *
ειπα καποτε να διευρυνω τους μουσικους μου οριζοντες και πηρα ενα σιντι με επιλογες της αγνωστης μεχρι τοτε σε μενα,dub.τα 18 ευρακια μου τα κλαιω ακομα.παρεα σε αυτα κανουν τα 30 που εδωσα για το περυσινο σοκ με την κοπεγχαγη.η εξοδος μου καποτε σε στριπτιτζαδικο κατοπιν παραινεσης φιλων.πολυ κακο για τι τιποτα,αν το βλεπειν δεν ακολουθειται απο αγγιζειν,ε τοτε ειναι σαν να παω εναν διαβητικο να κοιταει την βιτρινα του μαξ περυ και να μην μπορει να φαει.και πληρωνει κιολας


Φυσικά και μπορεί μετά το βλέπειν να ακολουθήσει και αγγίζειν.. ph34r.gif
SoKRaM
Σινεμα η Τροια, το τελευταιο underworld, τα νατσος που πηρα στο τελευταιο underworld, 2012 ισως και αλλες αλλα δε θυμαμαι. Επισης το mp3 μου , ενα κοκκινο καπελο που δε καταλαβαινω γιατι επρεπε να παω να δωσω 25 ευρω για να το παρω, και το τελευταιο re-raise οταν ειχα 7αρια χερι και ανοιξε 779 κατω. Ψεμμα φιλε. Μονο σε μενα αυτα. Να εχει 9αρια ο αλλος και να σκαει 9 στο turn. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.