Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Xρόνια Πολλά grigoris !!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
dimitrisp
Χρονια Πολλά και καλά στο φιλαράκι Γρηγορη (grigoris) αλλα και σε οποιον αλλον Γρηγορη γιορταζει αποψε.

Ευχομαι ""τα καλυτερα"" οτι επιθυμεις με υγεια πανω απο ολα tongue.gif tongue.gif

icon_drunk.gif icon_drunk.gif
liolias
Χρονια πολλα σε ολους τους Γρηγορηδες και σε ολα τα φαναρια!!
dizzy_fingers
Χρόνια ΚΑΛΑ. (τυχερέ suspect, δύο ευχές σήμερα tongue.gif)
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 25 2007, 12:55 PM) *
Χρόνια ΚΑΛΑ. (τυχερέ suspect, δύο ευχές σήμερα tongue.gif)


Όχι ρε φίλε! Ήθελα να το ανοίξω εγώ αυτό το topic και με πρόλαβες! Δεν πειράζει, επειδή είναι o Suspect, θα ανοίξω ξεχωριστό! Δεν θα αφήσω εγώ το φιλαράκο μου να γίνει έρμαιο όλων των Γρηγόρηδων της Ελλάδας! 33.gif
grigoris
Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές (special credits to DIMITRIS) και αντεύχομαι και σε σας ό,τι επιθυμείτε στο δρόμο σας να βρείτε!
trefoil 13
Χρόνια πολλά στον Γρηγόρη για τον οποίο ανοίχτηκε το τόπικ αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν!
eftychia
Χρονια πολλα Γρηγοραδες και μην ξεχνατε " Καλα μυαλα" και "Επιτυχιες σε ολυς τους τομεις..."
Warrior
Χρονια πολλα με υγεια πανω απο ολα και απο μενα στον grigoris και στον suspect...και σε ολους οσους
γιορταζουν σημερα!! 41.gif

smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.