Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναικός - Άρης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Warrior
Υπο αλλες συνθηκες,θα ειχαμε ανοιξει ηδη το τοπικ και θα σας ειχαμε πρηξει στις απειλες ολα τα αρειανα!! biggrin.gif
tongue.gif

Πρεμιερα με ντερμπι λοιπον στην Α1,αναμεσα σε δυο ομαδες που οι αγωνες τους εχουν δωσει εντονες
συγκινησεις τα τελευταια χρονια(Πεμπτη 7μμ. ΕΤ1).

Η κατασταση που επικρατει στους δυο συλλογους δινει ακλονητο φαβορι τους "πρασινους" για επικρατηση στο
1ο ντερμπι της χρονιας.Προερχομενοι απο την προκριση στον τελικο του κυπελλου(και ουσιαστικα εχοντας
στο "τσεπακι" τους τον 1ο τιτλο της χρονιας),με τον Ντελκ να εγκληματιζεται σιγα σιγα στην ευρωπαικη
πραγματικοτητα,τον Τομασεβιτς να εχει μπει δυναμικα στη νεα χρονια και ολα τα υπολοιπα αστερια της σε
καλη κατασταση,θελουν να ξεκινησουν χωρις απωλειες την νεα χρονια στο αδειο λογω τιμωριας(τελευταια
αγωνιστικη κεκλεισμενων)ΟΑΚΑ και ολα δειχνουν οτι θα το καταφερουν.

Απο την αλλη ο Αρης θυμιζει νοσοκομειο.Ο Σκειλς θα ειναι απων,ο Καλαιτζης ειναι με μολις 1 βδομαδα
προπονησεων(ενω εχει χασει και ολοκληρη την προετοιμασια),ο Ηλιαδης θα παιξει εχοντας χασει και αυτος
προπονησεις τις προηγουμενες μερες.Μικροπροβληματα ειχε και ο Γιαννουλης.Γενικα δημιουργουν πολλους
προβληματισμους οι συνεχομενοι τραυματισμοι,αφου εχουν ξεπερασει το οριο του λογικου και ισως(κατα την
αποψη μου)να εχουν να κανουν και με την προετοιμασια της ομαδας.

Ο αποκλεισμος απο την ΑΕΚ δημιουργησε κλυδωνισμους στην ομαδα και ενδεχομενη βαρια ηττα,ισως
φερει αλυσιδωτες αντιδρασεις.Για το θαυμα ψαχνουν οι "κιτρινοι" στο ΟΑΚΑ...
weirdo1977
εγώ πάντως στο overplaybet το έριξα διπλό tongue.gif σιγά μην φοβηθώ ... AΡΗΣ ΕΊΜΑΙ tongue.gif
kolossos
QUOTE(weirdo1977 @ Oct 9 2006, 11:41 PM) *
εγώ πάντως στο overplaybet το έριξα διπλό tongue.gif σιγά μην φοβηθώ ... AΡΗΣ ΕΊΜΑΙ tongue.gif


Kαι εγώ πέρσι έπαιζα συστηματικά τον Κολοσσό.... και βγήκα τελευταίος 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif tongue.gif
weirdo1977
QUOTE(kolossos @ Oct 9 2006, 11:57 PM) *
Kαι εγώ πέρσι έπαιζα συστηματικά τον Κολοσσό.... και βγήκα τελευταίος 69.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif tongue.gif


ναι αλλα εγώ είμαι AΡΗΣ tongue.gif στο κάτω κάτω 2 χρονια έτσι παίζω tongue.gif
hellenic
O PAo tha kerdisei kai nomizo aneta!Paizei arketa kala ksana o PAO an kai eirthan polloi kainourgi!Pos to kanei.... 77.gif !Otan erthei Thessaloniki o PAO tha eiani diskola!
hagi
Δύσκολα τα πράγματα για μας..Νομίζω με τόσους τραυματισμούς και ένα πολύ καλό ΠΑΟ δεν θα περάσουμε καλά..Όμως θα δούμε..
Ελπίζω τουλάχιστον να γίνει ένα καλό παιχνίδι..
Warrior
Οι διαιτητες του αγωνα:

Κορομηλάς-Βορεάδης w00t.gif rolleyes.gif -Γκόντας

biggrin.gif
chinaski
QUOTE(Warrior @ Oct 10 2006, 01:11 PM) *
Οι διαιτητες του αγωνα:

Κορομηλάς-Βορεάδης w00t.gif rolleyes.gif -Γκόντας

biggrin.gif



Τους βαλαν για παν ενδεχομενο. biggrin.gif

Περα απο την πλακα πιστευω οτι δεν εχουμε και πολλες πιθανοτητες νικης, ευκολο απογευμα για τον Παο.
Warrior
Αλλαξε η ωρα του αγωνα,στις 5μμ. απο ΕΤ1 τελικα...
Igor
Σχετικα ευκολη νικη 82 - 69. Ο Ντελκ 20 ποντους και ο Γιαβτοκας 14 !!!! Εκλεισε στοματα ο Λιθουανος. Καλος ο Αρης μονο στο 4ο δεκαλεπτο οταν ειχαν κριθει ολα..
thrylos7
Συνεχίζει να βλετιώνεται... είναι πιο έτοιμος από κάθε άλλη ομάδα, τουλάχιστον στην Ελλάδα, για την οποία ξέρουμε.

Ο Ντελκ αρχίζει και μπαίνει όλο και περισσότερο στο κλίμα, ο Διαμαντίδης ξεκουράζεται και οι ψηλοί κάνουν πάρτι.. προστέθηκε και ο Γιαφτόκας στην παρέα... Άντε και με τον Βούγιανιτς!

Το ερώτημα βέβαια είναι ποιος μένει έξω από την Α1, ή μάλλον, για τα ματς με τον Ολυμπιακό στο πρωτάθλημα, το οποίο γίνεται όλο και πιο δύσκολο(το ερώτημα...)
hagi
Δεν ξέρω τί να πω..Καλός και κακός ο Άρης..Στην αρχή χαμένος εντελώς και στο τέλος πολύ πιο βελτιωμένος..Χωρίς άγχος λόγω της ήττας έπαιξε καλύτερα και είχε πολύ καλύτερα ποσοστά..
Στην αρχή έπαιζαν πολύ φοβησμένα και άμυαλα..
Δυστυχώς μας λείπουν οι παίχτες μας και δεν μπορέσαμε να ανταπεξέλθουμε..

Πάντως πιστεύω να βελτιωθούμε..Έχουμε καλό ρόστερ θα πω και πάλι..Βγαίνει ένας παίχτης και ο άλλος που μπαίνει δεν είναι κάποιος κακός,αντίθετα έχουμε ένα βάθος..Δεν μιλάμε φυσικά συγκριτικά με τον ΠΑΟ..
Γενικά δεν μου άρεσε η ομάδα ιδιαίτερα αλλά νομίζω ότι θα δείξει εντελώς διαφορετικό πρόσωπο μετά από κάποιο διάστημα με όλους τους παίχτες..

Ο Παναθηναϊκός ήταν ο κλασικός με λίγο φάρδος στα τρίποντα..Μάλλον συνηθισμένο όμως..Ο Ντέλκ φαίνεται ότι θα είναι βαρόμετρο για την όμάδα φέτος..

Για μας τέλος θα πω ότι μου άρεσε ο Μάσεϊ αλλά κυρίως ο Σεραπίνας..Πιστεύω ότι μπορεί να βοηθήσει πολύ περισσότερο αλλά θέλει χρόνο όπως φάνηκε..
Για τον Κάστλ δεν θα πω γιατί θα είναι και πάλι βαρόμετρο για μας..

Με λίγα λόγια περαστικά μας και πιστεύω από εδώ και πέρα να συνέλθουμε και να δείξουμε το πραγματικό μας πρόσωπο που σίγουρα δεν είναι αυτό που δείξαμε σήμερα..
mikri prasini ollandeza
εγώ χάρηκα με τον αγώνα...Τλκ είδαμε πως νικάμε και χωρίς Διαμαντίδη καθώς αυτός, έπαιξε καλά, αλλά δεν ήταν και ο κύριος παίκτης, ούτε έκανε ΤΑ απίστευτα!Οι άλλοι έδειξαν το ταλέντο τους...!Ο Ντελκ πολύ καλός και μου άρεσε που στο τέλος παρα λίγο να βάλει καλάθι από επαναφορά..!Αυτά!
Warrior
QUOTE(hagi @ Oct 12 2006, 08:40 PM) *
Δεν ξέρω τί να πω..Καλός και κακός ο Άρης..Στην αρχή χαμένος εντελώς και στο τέλος πολύ πιο βελτιωμένος..Χωρίς άγχος λόγω της ήττας έπαιξε καλύτερα και είχε πολύ καλύτερα ποσοστά..


Ποια βελτιωση στο τελος βρε Αντωνη?Ο Παναθηναικος εριξε ταχυτητα...

Ωραιο εχουμε βαθος.Ολοι ομως ειναι παικτες της σειρας.Δεν υπαρχει καποιος να κανει την διαφορα.Και μονο
ο Σκειλς(που τον περιμενουμε σαν τον μεσσια) δεν φτανει,που δεν τον εχουμε δει και αυτον.Υποτιθεται οτι
φτιαξαμε ροστερ Ευρωλιγκας που θα μπορει να σταθει αξιοπρεπως οταν θα αντιμετωπισει και κακοτυχιες.

Το προβλημα στην ρακετα ειναι τεραστιο.
thrylos7
Τα ίδια προβλήματα στη ρακέτα είχε και το Μαρούσι... και όχι τόσο η Ολύμπια, αφού εκεί υπήρχε ο ψηλός Τζικάνοβιτς...!

Δεν είναι μόνο το πρόβλημα του Άρη, αλλά και η υπεροπλία του ΠΑΟ... Αν κατατάσσαμε τους 9 ψηλούς των δύο ομάδων, οι πρώτοι πέντε θα ήταν του ΠΑΟ και οι τελευταίοι 4 του Άρη...

Άσχετο: Έχασα μόνο 5' από τον αγώνα... είδατε τον Χατζηβρέττα να εκτελεί βολές;
Warrior
Και με την ΑΕΚ τα ιδια χαλια στην ρακετα ειχαμε..Το Μαρουσι δεν παιζει Ευρωλιγκα,εμεις ομως παιζουμε. wink.gif

Ο Χατζηβρεττας εκτελεσε 3-4 νομιζω σιγουρα.
thrylos7
QUOTE
Το Μαρουσι δεν παιζει Ευρωλιγκα,εμεις ομως παιζουμε.

Αυτό από μόνο του δε σημαίνει ότι ο Άρης έχει καλύτερη frontline από το Μαρούσι...

καταλαβαίνω βέβαια τι θέλεις να πεις... Ο Άρης οφείλει να έχει καλύτερη frontline από το Μαρούσι... και πράγματι έχει.

QUOTE
Ο Χατζηβρεττας εκτελεσε 3-4 νομιζω σιγουρα.

Νομίζεις ή σίγουρα; tongue.gif

Εγώ για καμία νόμιζα... Το επίσημο είναι 0/2, απλά δεν τις θυμάμαι.
Warrior
QUOTE(thrylos7 @ Oct 12 2006, 09:15 PM) *
Αυτό από μόνο του δε σημαίνει ότι ο Άρης έχει καλύτερη frontline από το Μαρούσι...

καταλαβαίνω βέβαια τι θέλεις να πεις... Ο Άρης οφείλει να έχει καλύτερη frontline από το Μαρούσι... και πράγματι έχει..


Για να μην παρερμηνευτω...ο Αρης θα αντιμετωπισει ομαδεςδυνατες στην ρακετα και θα εχει μεγαλα
προβληματα.Αντιθετα το Μαρουσι στην Ελλαδα δεν θα εχει τοσο μεγαλα προβληματα ουτε στην FIBA.


ΣΙγουρα εκτελεσε ο Χατζηβρεττας(τον εχεις παρει στο fantasy βρε κουφαλα?? tongue.gif )....
thrylos7
Και μου έδωσε ένα ωραίο κουλουράκι απ' ότι φαίνεται... καλά, και τις έχασε και τις 2; Αν χάνουν και οι περιφερειακοί του ΠΑΟ βολές θα 'χει πρόβλημα(το 'κανα in topic biggrin.gif )

2000... και μιλάω για τις χαμένες βολές του Χατζηβρέττα...
propiosalic
Αυτη η υπεροπλια των ψηλων του Παο υπαρχει μονο στον Αρη και σε κανενα Μαρουσακι. Οποτε μπαινει μεσα ο Σοφοκλης ολοι τρεμουν σαν τα ψαρια. Και μην με πειτε εμπαθη. Προκαλω τον οποιονδηποτε να θυμηθει ποτε νικηθηκε ο Σοφοκλης. Το προβλημα ειναι οτι δεν αντεχει. Οταν αντεχει ομως,καρφωνει στην μουρη του Μπατιστ,του Τομασεβιτς και σε λιγο καιρο του αμπαλου Γιαφτοκας.

Σοφο συνεχισε την διαιτα και μολις αντεχεις για ολοκληρο το παιχνιδι τοτε θα κανουν τις προσευχες τους ολοι.
thrylos7
QUOTE
Οποτε μπαινει μεσα ο Σοφοκλης ολοι τρεμουν σαν τα ψαρια. Και μην με πειτε εμπαθη. Προκαλω τον οποιονδηποτε να θυμηθει ποτε νικηθηκε ο Σοφοκλης. Το προβλημα ειναι οτι δεν αντεχει.


Σίγουρα είναι (πάρα πολύ) δύσκολο να αντιμετωπισθεί στο 1 με 1, αλλά δε μετράει μόνο αυτό... μετράει και η αντοχή που λες, η εξυπνάδα(του πως θα χειριστείς κάθε φάση), η πληρότητα(γιατί στη σύγκριση βάζεις μόνο τον Σόφο και κανέναν άλλο...) και πολλά άλλα πράγματα...

Τί σημασία έχει αν "νικήθηκε" κάποτε ο Σοφοκλής; Ναι, έχει νικηθεί. Αλλά και κάτι τέτοιο να μη συμβαίνει(αφού είναι σπάνιο) δεν έχει και τόση αξία αν δε συνοδεύεται από νίκη της ομάδας του...

QUOTE
Οταν αντεχει ομως,καρφωνει στην μουρη του Μπατιστ,του Τομασεβιτς και σε λιγο καιρο του αμπαλου Γιαφτοκας.

Όχι, δεν είσαι εμπαθής!

QUOTE
Σοφο συνεχισε την διαιτα και μολις αντεχεις για ολοκληρο το παιχνιδι τοτε θα κανουν τις προσευχες τους ολοι.

Εδώ υπάρχουν βασικά πράγματα για ν' ασχοληθεί ο Σοφοκλής κι εμείς (τρόπος του λέγειν) ασχολούμαστε με το βαθμό τρόμου στα μάτια των αντιπάλων του... 68.gif
dizzy_fingers
propiosalic μπορεί στο μυαλό σου να είναι όλα πράσινα, αλλά θα σου πρότεινα στις εκφράσεις σου να χρησιμοποιείς λίγοτερους χαρακτηρισμούς και υποκοριστικά...αν θέλεις να παραμείνεις στην παρέα μας.
kolossos
QUOTE
Σοφο συνεχισε την διαιτα και μολις αντεχεις για ολοκληρο το παιχνιδι τοτε θα κανουν τις προσευχες τους ολοι.


icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Eπειδή στον ΠΑΟ έχουμε χεστεί πάνω μας με τον υπερπαίκτη Σοφοκλή και φοβόμαστε πάρα μα πάρα πολύ εγώ προτείνω στους Γιαννκόπουλους να ανοίξουν ένα γυράδικο έξω από το ΟΑΚΑ ώστε να μην φτάνει ποτέ μέχρι το γήπεδο...
Dromeas7
Πιστεύω ότι έπαιξαν σημαντικό ρόλο οι απουσίες του Αρη αν και αυτό δεν είναι αλλοθι.

Φοβερός ο Ντελκ ο οποίος μάλλον θα κάνει τη διαφορά για τον Παο φέτος.Κακοί οι Φλέτσερ και Μασει ,κυρίως ο πρώτος.Πιστεύω ότι δεν θα μείνει μέχρι τέλους...
NBAer
QUOTE(kolossos @ Oct 13 2006, 02:05 AM) *
icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Eπειδή στον ΠΑΟ έχουμε χεστεί πάνω μας με τον υπερπαίκτη Σοφοκλή και φοβόμαστε πάρα μα πάρα πολύ εγώ προτείνω στους Γιαννκόπουλους να ανοίξουν ένα γυράδικο έξω από το ΟΑΚΑ ώστε να μην φτάνει ποτέ μέχρι το γήπεδο...


ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif



QUOTE(Dromeas7 @ Oct 13 2006, 02:05 AM) *
Πιστεύω ότι έπαιξαν σημαντικό ρόλο οι απουσίες του Αρη αν και αυτό δεν είναι αλλοθι.


Για εμενα καθολου σημαντικο! Θα χανατε ετσι και αλλιως..... Η διαφορα των ομαδων ειναι μεγαλη....


QUOTE(Dromeas7 @ Oct 13 2006, 02:05 AM) *
Φοβερός ο Ντελκ ο οποίος μάλλον θα κάνει τη διαφορά για τον Παο φέτος.Κακοί οι Φλέτσερ και Μασει ,κυρίως ο πρώτος.Πιστεύω ότι δεν θα μείνει μέχρι τέλους...


Καλα οχι και φοβερος αλλα πραγματι ειναι πολυ καλος. Εμενα ο Μασει μου ψιλοαρεσε και νομιζω ειναι πολυ καλος παιχτης..... Οσο για τον αλλον ναι δεν λεει και τιποτα....
Αλλα βεβαια ειναι τελειως αδικο να κρινουμε τους παιχτες βλεποντας τους σε λιγα παιχνιδια (3 για εμενα)! Πρεπει να παιξουν κανα μηνα ακομα για να βγει το πορισμα. smile.gif
ΦΥΣΙΚΑ ενας πολυ καλος και πανω, παιχτης, ξεχωριζει αμεσως! Αλλα υπαρχουν και απλα καλοι παιχτες που χρειαζονται καποιο χρονο για να βρουνε τον ρυθμο τους σε μια ομαδα και να δειξουν οτι ειναι καλοι....
Ιδωμεν.....


Παντως αυτη η μανια που εχετε(κυριως εσεις) με τους απειρους(σε αριθμο) μη-Ελληνες να παιζουνε και οχι μονο στο μπασκετ, απο φετος σε _πολυ_ μεγαλο βαθμο και στο ποδοσφαιρο, ειναι κατι κατακριτεο οχι λογω ρατσισμου ή τιποτα αλλο τετοιο φυσικα, αλλα γιατι:

-Δεν δινεται η ευκαιρια σε νεους Ελληνες αθλητες να αναπτυξουν το ταλεντο τους, με αποτελεσμα την μειωση της αναπτυξης της Ελλαδας στο χωρο του μπασκετ.

-Απομακρυνει τον κοσμο απο τα γηπεδα σε καποιο βαθμο και παντως απομακρυνει την "μαγεια", διοτι δεν υπαρχει πια το δεσιμο με την ομαδα οπως υπηρχε παλια με τους "σταθερους" Ελληνες παιχτες. Βεβαια ενας σημαντικοτερος λογος για αυτο ειναι και η αλλαγη σαν τα πουκαμισα των παιχτων και του προπονητη. Δεν προλαβαινει ο φιλαθλος να δεθει, να "αγαπησει" και να εξισωθει με εναν παιχτη και αυτος παει σε αλλη ομαδα! Παλια υπηρχε ο Κορφας, ο Μπανε, ο Μπαρλοου, ο Φασουλας, ο Γκαλης, ο Σουμποτιτς, ο Γιαννακης, ο Γουιλτζερ, κλπ, παιζοντας για χροοοοονια σε μια ομαδα, κανοντας τους φιλαθλους να τους θεωρουν ενα με αυτους, ενα με την ομαδα. Υπηρχε παθος και ενας ξεχωριστος δεσμος μεταξυ οπαδων και παιχτων.
Τωρα ωσπου να συνηθισετε τον Μασει θα φυγει. Ειχατε αναπτυξει μια ωραια "σχεση" με τον Στακ αλλα εφυγε. Φυσικα παντα θα αγαπατε τον Αρη και θα εχετε παθος γι'αυτον, αλλα παλαιοτερα ηταν πολυ καλυτερα, πιο "ρομαντικα"!
Fredie
Αυτό που μου άρεσε εμένα απο τον χθεσινό ΠΑΟ είναι οτι εδειξε πως μπορεί να κρατήσει ένα παιχνίδι αλλά και να πάρει διαφορά και χωρίς τον Διαμαντίδη μέσα,πράγμα το οποίο δν το πολυέκανε παραδόξως περισυ που είχε και Σπανούλη και Λάκοβιτς.
Ακόμα φάνηκε να βρίσκει τα βήματά του ο Γιαφτόκας,ο Ντελκ παιχνίδι με το παιχνίδι βρίκει ρυθμό ενώ ακόμα περιμένω να προσαρμοστεί πλήρως ο Σίσκα ο οποίος προς το παρόν έχει δίξει ελάχιστα απο αυτά που μπορεί να κάνει.
Ο Άρης να πω την αλλήθεια στη αρχη με απογοήτευσε λίγο αλλά προς το τέλος έδειξε ότι είναι ομάδα με καλούς παίκτες η οποία 8α ειναι στι κόλπο του πρωταθλήματος.Χρειαζόμαστε ενα δυνατό Άρη ακι απο άποψη ιστορίας αλλά και για πιο ενδιαφέρον πρωτάθλημα.Εχω την άποψη ότι στη Euroleague 8α τα πάει καλά και ιδίως μέσα στο Αλεξάνδρειο 8α τους δυσκολέψει όλους.Ο Ματσόν είναι σοβαρός και κάνει καλη δουλειά ενω και με την προσθήκη των απόντων και κυριώς του έμπειρου Καλαιτζή ο Άρης 8α παει ακόμα καλυτερα 41.gif
diama13
Μπορω να πω και εγω την γνωμη μου???απο τον παναθηναικο μου αρεσει πολυ ο διαμαντιδης(φαινεται κιολας)και ο μπατιστ... smile.gif bball.gif
Igor
Tωρα το βασικο προβλημα ειναι ποιος κοινοτικος θα παιζει μονο Ευρολιγκα. Εγω πιστευω οτι Ο Μιλος θα ειναι μονο για την Ευρωπη.

ΥΓ : Δεν γινεται να υπαρχει rotation ??? Μια ο ενας μια ο αλλος ??
Warrior
Και γω εκτιμω οτι θα ειναι ο Βουγιανιτς αυτος που θα μεινει εκτος Α1.

Δεν γινεται αυτο που λες....επειδη καθε φορα που θα γινοταν μια εναλλαγη θα ηταν σαν να ειχαμε 1 αλλαγη
ξενου και συνολικα επιτρεπονται 5 για ολη τη χρονια.
Fredie
Εγώ πιστεύω πως ο Βουγιανιτς θα είναι τελικά στην Α1..Και αυτό κυρίως γιατί για πρώτη φορά μετα απο πολλά χρόνια ο ΠΑΟ έχει υπεροπλία στους ψηλούς και σχετική έλλειψη στον άσσο.
Βέβαια να δούμε σε τι κατάσταση θα είναι αλλα νομίζω πως τελικά θα κερδίσει την εμπιστοσύνη του Ομπραντοβιτς
ών και Σέρβος..
Aspaki
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 12 2006, 08:41 PM) *
εγώ χάρηκα με τον αγώνα...Τλκ είδαμε πως νικάμε και χωρίς Διαμαντίδη καθώς αυτός, έπαιξε καλά, αλλά δεν ήταν και ο κύριος παίκτης, ούτε έκανε ΤΑ απίστευτα!Οι άλλοι έδειξαν το ταλέντο τους...!Ο Ντελκ πολύ καλός και μου άρεσε που στο τέλος παρα λίγο να βάλει καλάθι από επαναφορά..!Αυτά!


Καλά έκανε ο Ζοτς και τον ξεκούρασε, έχει αρχίσει να κουράζεται το παιδί. Τον χρειαζόμαστε ξεκούραστο για Euroleague
hellenic
Exei plousio talento...krima tha eitan na einai mono gia Euroleague(koita poy ftasame...).mporei omos stin poreia na mpei kai stin A1!
qspock
Λογικα ο Βουγιανιτς δεν κοβεται γιατι δεν υπαρχει δευτερο πλει μεικερ μετα τον Διαμαντιδη... Ειναι ενα προβλημα του φετινου ΠΑΟ, μαλλον το μοναδικο.
Ωστοσο, ειναι ακομα νωρις και οσο ο Βουγιανιτς δεν εχει επανελθει, δεν τιθεται θεμα. Οταν επανελθει, αναλογα ποσο θα προσαρμοστει (ακομα δεν εχει παιξει με την ομαδα) και αναλογα τους τραυματισμους (πχ μεση, πελμα Τομασεβιτς tongue.gif), τοτε θα αποφασισει ο Ζελικο.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.