Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Air Jordan retro
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
john_dinos
Γεια σας, είναι το πρώτο μου post. Φέτος αποφάσισα μετά από επιλογές pro model, hyperdunk, zoom κλπ να αγοράσω ένα ζευγάρι μπασκετικά jordan. Δυστυχώς ή ευτυχώς υπάρχουν πολλά, έτσι θα θελα να μου δώσετε τα φώτα σας στο ποιο είναι καλύτερο. Έχω ξεχωρίσει τα air jordan retro 13 και τα 23. Αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας και γι άλλα. Επίσης σελίδες που μπορώ να τα βρω και να μπορώ να πληρώσω με αντικαταβολή ή με visa gift card.
Ευχαριστώ biggrin.gif
GreekSneakCollector
Υπάρχουν αρκετά μοντέλα Jordan που μπορείς να επιλέξεις αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Τώρα από εκεί και πέρα είναι τι μέγεθος ψάχνεις, πόσα χρήματα διαθέτεις, τι τεχνολογία θες κτλ. Εγώ θα σου πρότεινα να τσεκάρεις ένα καινούργιο μοντέλο της Jordan, τo Superfly 2. Αν θες κλασικό όμως Jordan μπορείς να βρεις αρκετά. Σελίδες υπάρχουν τo europesports.eu, sneakerstore.gr και είναι και με αντικαταβολή.

check out my blog
GreekSneakCollector.blogspot.com
tuareg
εχω αυτα χρησιμοποιημενα απο παρα πολυ παλια ...τα εχω κρατησει ενθυμιο.....δε πουλιουνται/χαριζονται βεβαια απλα το αναφερω


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ...WcnL5k9_m9sG7lA
john_dinos
QUOTE (tuareg @ Aug 9 2013, 12:07 ) *
εχω αυτα χρησιμοποιημενα απο παρα πολυ παλια ...τα εχω κρατησει ενθυμιο.....δε πουλιουνται/χαριζονται βεβαια απλα το αναφερω


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ...WcnL5k9_m9sG7lA

Ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω πως το retro 1 είναι αυτή τη στιγμή κατάλληλο για μπάσκετ

QUOTE (GreekSneakCollector @ Aug 9 2013, 08:24 ) *
Υπάρχουν αρκετά μοντέλα Jordan που μπορείς να επιλέξεις αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Τώρα από εκεί και πέρα είναι τι μέγεθος ψάχνεις, πόσα χρήματα διαθέτεις, τι τεχνολογία θες κτλ. Εγώ θα σου πρότεινα να τσεκάρεις ένα καινούργιο μοντέλο της Jordan, τo Superfly 2. Αν θες κλασικό όμως Jordan μπορείς να βρεις αρκετά. Σελίδες υπάρχουν τo europesports.eu, sneakerstore.gr και είναι και με αντικαταβολή.

check out my blog
GreekSneakCollector.blogspot.com

Ευχαριστώ για την απάντησή σου. Θα προτιμούσα ενα retro jordan αλλά δεν βρίσκω νούμερο φοράω 45-46
audi2010
QUOTE(john_dinos @ Aug 9 2013, 14:57 ) *
Ευχαριστώ αλλά δεν νομίζω πως το retro 1 είναι αυτή τη στιγμή κατάλληλο για μπάσκετ


Ευχαριστώ για την απάντησή σου. Θα προτιμούσα ενα retro jordan αλλά δεν βρίσκω νούμερο φοράω 45-46



Καλησπέρα φίλε μου , αν θες Jordan Retro μπορείς να παρεις το Air Jordan 11 Retro , είναι το καλύτερο που έχει στο
μέγεθος σου το κατάστημα www.europesports.eu και στο έχω και στον σύνδεσμο να το δεις κατευθειαν το μοντελο

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Μετα άλλη λύση Retro 1 , Retro 3 , Retro 5 , Retro 8 , Retro 10 , Retro 13 που από ότι κοίταξα έχει στο νούμερο σου , διότι 3 & 11 Retro παρέλαβε χτες φίλος μου σε 46 νούμερο που τα ήθελε . Εκτός αν ψάχνεις κάποιο συγκεκριμένο Retro χρώμα που εκει φίλε μου θέλει ψάξιμο και υπομονή . Ελπίζω να σε βοήθησα με τα Retro και εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις.
john_dinos
QUOTE (audi2010 @ Aug 9 2013, 14:32 ) *
Καλησπέρα φίλε μου , αν θες Jordan Retro μπορείς να παρεις το Air Jordan 11 Retro , είναι το καλύτερο που έχει στο
μέγεθος σου το κατάστημα www.europesports.eu και στο έχω και στον σύνδεσμο να το δεις κατευθειαν το μοντελο

http://www.europesports.eu/index.php?page=...=71&lang=el

Μετα άλλη λύση Retro 1 , Retro 3 , Retro 5 , Retro 8 , Retro 10 , Retro 13 που από ότι κοίταξα έχει στο νούμερο σου , διότι 3 & 11 Retro παρέλαβε χτες φίλος μου σε 46 νούμερο που τα ήθελε . Εκτός αν ψάχνεις κάποιο συγκεκριμένο Retro χρώμα που εκει φίλε μου θέλει ψάξιμο και υπομονή . Ελπίζω να σε βοήθησα με τα Retro και εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις.

Ευχαριστώ πολύ, ξέρω πως είναι σχεδόν αδύνατο για Ελλάδα να βρεις ποικιλία στα χρώματα των retro αλλά και γενικώς των jordan θα το κοιτάξω, επίσης θα ήθελα να μου πείτε αν τα 2010 είναι καλά και αν μπορώ να τα βρω κάπου
tuareg
αφου ρε γιαννη ντινο σου ειπα οτι δε πουλιουνται/χαριζονται,χρησιμοποιημενα ειναι...απλα τα εχω κρατησει απο τοτε που επαιζα ετσι για ενθυμιο (πρεπει να ηταν απο τα πρωτα ζευγαρια που ειχαν ερθει ελλαδα,αντε να σου αποκαλυψω και τα χρονια μου smiley.gif smiley.gif τα εχω απο το 86)
john_dinos
QUOTE (tuareg @ Aug 9 2013, 16:25 ) *
αφου ρε γιαννη ντινο σου ειπα οτι δε πουλιουνται/χαριζονται,χρησιμοποιημενα ειναι...απλα τα εχω κρατησει απο τοτε που επαιζα ετσι για ενθυμιο (πρεπει να ηταν απο τα πρωτα ζευγαρια που ειχαν ερθει ελλαδα,αντε να σου αποκαλυψω και τα χρονια μου smiley.gif smiley.gif τα εχω απο το 86)

Εγώ απλά σου είπα πως θεωρώ πως τώρα με τα σημερινά δεδομένα δεν είναι κατάλληλα για μπάσκετ.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.