Help - Search - Members - Calendar
Full Version: αγαπαω το μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
tsoutsounakis
καλημερα σε ολα τα παιδια !!!ειμαι καινουριος...
Παιζω μπασκετ απο πολυ μικρος ,ειμαι γνωστης του αθληματος και παρακουλουθω το φορουμ σας
πολλα χρονια.Θα ηθελα να παρω μερος και εγω στις συζητησεις που κανετε γιατι μπορει να σας
φανω πολυ χρησιμος.
δεν θελω να σας κουρασω αλλο...φετος πηγα διακοπες στη Σαμο με το κοριτσι μου και ηταν πολυ ωραια!!
Επισης θελω να ευχαριστησω τους moderators και να τους πω οτι ειμαι πολυ χαρουμενος που παιρνω
μερος και εγω σ'αυτο το φορουμ!!!!
Δεν υποστηριζω καμια ομαδα, ειμαι απλος φιλαθλος και αγαπαω πολυ το μπασκετ.
Θα προσπαθω οσο γινεται να μην τσακωνομαι με τα αλλα παιδια αλλα θα λεω ελευθερα τη γνωμη μου.
απο μεταγραφες δεν ξερω πολλα πραγματα αλλα πιστευω θα ειναι η χρονια του ζωγραφου να ανεβει
κατηγορια,ειναι μια ομαδα με πολυ καλους παικτες και παιζει φοβερο μπασκετ ,τις αλλες ομαδες
ομαδες τις ξερω πολυ λιγο αλλα θα εχω την ευκαιρια να τις μαθω αφου θα πηγαινω στο γηπεδο μια φορα την εβδομαδα!!!!

apkat
Στη Σαμο πως τα περασες;;
party animal
και μπασκετακι και γκομενακι cool.gif τριποντακια ή φυστικωματα? λεω να κανω μια ερευνα. . . icon_drunk.gif
το σκεφτομουν εκει που καθομουν στο γηπεδο . . . εγω και η μπαλα (μου)
nik-air
οι προπονητες λενε πως αν προκειται για γκομενα χαριζουν ακομα και προπονηση αρκει να...εχει τελος η ιστορια 69.gif
οποτε εσυ φιλε που 8ες να τα συνδιασεις πρεπει να βρισκεις "πατο" και να μην μενεις στα λογια αλλιως βλεπω να τρως σουτακι απο την ομαδα σου smiley.gif
Flash
Το σηματάκι "κατάλληλο για ανηλίκους άνω των 15 ετών" έχει μπει ήδη και όπως πάτε με τέτοιες αναρτήσεις δεν το γλυτώνουμε το "ακατάλληλο για ανηλίκους".

Σε δημόσιο φόρουμ που το διαβάζουν και παιδιά είστε αγαπητοί μου. Λίγη σύνεση.
kaukasios
QUOTE(Flash @ Aug 18 2009, 23:43 ) *
Το σηματάκι "κατάλληλο για ανηλίκους άνω των 15 ετών" έχει μπει ήδη και όπως πάτε με τέτοιες αναρτήσεις δεν το γλυτώνουμε το "ακατάλληλο για ανηλίκους".

Σε δημόσιο φόρουμ που το διαβάζουν και παιδιά είστε αγαπητοί μου. Λίγη σύνεση.

αστα τα παιδια.ετσι και αλλιως η ωρα που ποσταρουν ειναι περασμενη,οι ανηλικοι κοιμουντε!!!!!!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
ComingUpRoses
φορουμ ειναι Mr KaykasioS! θα τα δουμε την επομενη μερα! αλλα τη σημασια εχουν τα λογια οταν βλεπεισ το αβαταρ του kaykasiou?
kaukasios
QUOTE(R0cketMan @ Aug 20 2009, 14:44 ) *
φορουμ ειναι Mr KaykasioS! θα τα δουμε την επομενη μερα! αλλα τη σημασια εχουν τα λογια οταν βλεπεισ το αβαταρ του kaykasiou?

giayto εχω βαλει το χαμογελο!!!!!
tsoutsounakis
ρε παιδια μια κουβεντα ειπαμε ....
nikolas12
Καλως ηρθες φιλαρακι.
Gravedigger
Ο ορισμός του 'ό,τι να'ναι".

ΥΓ.Αγαπάω monachus-monachus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.