Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Welcome to basketforum !!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
dimitrisp
Καλησπερα παιδια και απο εδω. Αν και μπαινω κανα 2μηνο αποφασισα να γραφτω σημερα στην ομορφη παρεα σας. Οσοι μπαινετε στους Πελαργους σιγουρα θα εχουμε συναντηθει οσοι οχι δεν υπαρχει θεμα. Ολοι αγαπαμε το μπασκετ και το αθλητικο πνευμα. Αγαπω την Εθνικη Ομαδα αλλα τον Παναθηναικο.

Καλως σας βρηκα λοιπον και καλη εβδομαδα icon_wave.gif icon_wave.gif

Οι λογοι εγγραφης ειναι αρκετοι οπως η φιλικοτητα ΚΑΙ της εδω σελιδας (εκτος απο των Πελαργων) , ανταλλαγη υλικου αλλα πανω απο ολα η αγαπη μας για το αθλημα cool.gif
peka
Καλως ηρθες και καλα posts...
smile.gif
Alexmei
Καλως ήρθες!! Πήγες στην Ιαπωνία με τους Πελαργούς; (όχι εγώ δν πήγα μην το ψάχνεις από περιέργεια ρωτάω biggrin.gif )

blove.gif
dizzy_fingers
Καλώς μας ήρθες Δημήτρη! icon_wave.gif
Έχω κι εγώ την απορία αν πήγες στην Ιαπωνία biggrin.gif.
thrylos7
Καλώς ήρθες στο forum Δημήτρη!
liolias
Καλως ηρθες Δημητρη!!Μας ενωνει φυσικα η αγαπη για την Εθνικαρα μας!!
dimitrisp
Οχι παιδια παρα λιγο να παω παραμονη τελικου (αλλα δεν βρηκα εισητηριο χωρια οτι ητανε μια τρελα) αλλα ετσι οπως πηγανε τα πραγματα καλυτερα που δεν πηγα.

Σας ευχαριστω για το καλοσωρισμα και σιγουρα οχι μονο η Εθνικη και το φιλαθλο πνευμα αλλα η αγαπη μας για το μπασκετ μας ενωνει. Για Ισπανια ετοιμαζομαστε σιγα σιγα απο τωρα icon_wave.gif icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.