Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πατήσια...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
fatboy
Κάποιος μου είπε για ένα γήπεδο στα πατήσια κοντά στο σταθμό του Αγ.Ελευθερίου... ξέρει κανείς κάτι?
harris
Κοιτα ,εγω μενω Πατησσια.Στον Α.Ελευθεριο ειναι το κλειστο του Σπορτιγκ...ανοικτο γηπεδο δεν μου ερχεται στον νου ,κοντα στον σταθμο....το καλυτερο ειναι στην Λαμπρινη και στην Κυπριαδου...κανενα αλλο δεν μαζευει καλο κοσμο..
fatboy
Σε αυτά τα δύο γήπεδα που είπες είναι καλύτερα από το παλιό φάληρο?

Αν ναι μπορείς να μου δώσεις οδηγίες πως να παω? Στη Λαμπρινή ξέρω πως να παω αλλά δεν ξέρω που είναι οτ γήπεδο.
harris
της Λαμπρινης ειναι ομορφο αλλα δεν μαζευει και τους καλυτερους.....στην Κυπριαδου μαζευονται ,ιδιαιτερα τις Παρασκευες ....ειναι διπλα στο αστυνομικο τμημα των Ανω Πατησιων...Αγιας Λαυρας, στην Ιταλικη Σχολη σχεδον απεναντι....
dizzy_fingers
Νίκο αν δε με έβλεπες τις τελευταίες παρασκευές στο Π.Φάληρο, είναι γιατί σύχναζα στην Κυπριάδου tongue.gif.

Αν θέλεις στείλε ένα μνμ να πάμε μαζί αυτήν την παρασκευή.

Ο κόσμος δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλύτερος από το Π.Φάληρο, αλλά εκεί το δάπεδο είναι καλύτερο...

Τώρα το καλοκαίρι γλυστράει πολύ στο Π.Φάληρο και γι'αυτό το έχω κόψει - να γυρίσω κανά πόδι καμιά στιγμή... 42.gif
harris
και εμενα δεν με ενημερωνες ε??? sad-smiley-009.gif
dizzy_fingers
Πέρα από αυτήν την παρασκευή που έλειπα είχα πάει την προηγούμενη κυριακή μόνο και εσύ δε μπορούσες να έρθεις, θυμάσαι? wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.