Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
Air Kef
€400 η ζωνη αναλογα ακριβα ολα τα προστιμα.Και άργησαν λεω εγώ. smile.gif
mikri prasini ollandeza
Από την Κυριακή όλα αυτά, ε?
sihainas
QUOTE(Air Kef @ Jun 2 2007, 03:40 PM) *
€400 η ζωνη αναλογα ακριβα ολα τα προστιμα.Και άργησαν λεω εγώ. smile.gif



Για το μόνο που διαφωνώ εγώ είναι αυτό για την ζώνη... η δική μου η ζωή κινδυνεύει αν δεν φοράω ζώνη δεν βάζω σε κίνδυνο τους άλλους... anyway...


Καλή επιτυχία φίλε Κώστα. Ευτυχώς που μας το είπες για να προσέχουμε στο δρόμο περισσότερο από δω και πέρα tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(sihainas @ Jun 2 2007, 01:51 PM) *
Καλή επιτυχία φίλε Κώστα.

Να'σαι καλα.... smile.gif
soz
Αν νοιάζεσαι για την ακεραιότητα του οδηγού,του δίνεις οδηγική παιδεία,φτιάχνεις δρόμους ΣΩΣΤΟΥΣ και κάνεις σεμινάρια ακόμα και σε σχολικό επίπεδο στους μαθητές.Φροντίζεις να γίνεται σωστή εκπαίδευση και να μην δίνονται διπλώματα με λάδωμα.

Βέβαια,αν είσαι ενα καπιταλιστικό σύστημα σαν το δικό μας,απλά βάζεις πρόστιμο 150000 ευρώ για κάθε παράβαση και στα @@ σου όσοι και να πεθάνουν στους δρόμους,αρκεί να βρείς ενα έσοδο παραπάνω.

(ελπίζω να μην υπάρχουν νεα άτομα με ανοιχτά μυαλά που να πιστεύουν οτι τα μέτρα αυτά γίνονται για το καλό των οδηγών και οχι για τις τσέπες του κράτους)
Bonzo
QUOTE(soz @ Jun 3 2007, 10:11 AM) *
Αν νοιάζεσαι για την ακεραιότητα του οδηγού,του δίνεις οδηγική παιδεία,φτιάχνεις δρόμους ΣΩΣΤΟΥΣ και κάνεις σεμινάρια ακόμα και σε σχολικό επίπεδο στους μαθητές.Φροντίζεις να γίνεται σωστή εκπαίδευση και να μην δίνονται διπλώματα με λάδωμα.

Βέβαια,αν είσαι ενα καπιταλιστικό σύστημα σαν το δικό μας,απλά βάζεις πρόστιμο 150000 ευρώ για κάθε παράβαση και στα @@ σου όσοι και να πεθάνουν στους δρόμους,αρκεί να βρείς ενα έσοδο παραπάνω.

(ελπίζω να μην υπάρχουν νεα άτομα με ανοιχτά μυαλά που να πιστεύουν οτι τα μέτρα αυτά γίνονται για το καλό των οδηγών και οχι για τις τσέπες του κράτους)


Συμφωνώ...
Αν ήθελαν ας έπερναν τα διπλώματα για πολύ καιρό πιο εύκολα.. Αλλά το να πλρώνει ενας ανθρωπος που βγάζει 500 το μήνα σε μια παράβαση 1000 είναι τουλάχιστον αστείο και εξοργιστικό..Το πιο εξοργιστικό για μένα πάντως είναι οτι το κάνουν σε έναν τομέα που έχουν το δήθεν άλλοθι"νοιαζόμαστε για σας"...Με αυτό τον τρόπο έχουν και την υποστίρηξη του κόσμου που έχει αγανακτήσει(δικαίως) με την κατασταση που επικρατεί στους δρόμους και δεν ξέρει τι του φταίει.Και άρα θα στηριζε οποιοδήποτε μέτρο που νομίζει οτι θα την βελτίωνε αυτή την κατάσταση όσο παράλογο και αν είναι.
Ας άλλαζαν τα πρόστιμα ανάλογα με το εισόδημα του καθενός τουλάχιστον.Και μην ακούσω ότι όλοι πρέπει να μαστε ίσοι απέναντι στον νόμο.Γιατί όταν παίρνεις από εναν άνθρωπο το 200% του μηνιαίου είσοδήματο του δεν τον αντιμετωπίζεις με τον ίδιο τρόπο που αντμετωπίζεις κάποιον που του παίρνεις το 0,1%.
Pierce
το ocean's 13 βγαινει την πεμπτη? ξερει κανεις τιποτα??



εντιτ: τελικα την πεμπτη βγαινει οντως.... tongue.gif
mikri prasini ollandeza
έχει κ αύριο, δευτέρα avant premier.
Air Kef
Καλά δν ειναι και ο πλέον ενδεδειγμένος τρόπος για να υπάρχει ασφάλεια στους δρόμους,αλλα σιγουρα το σκέφτεσαι διπλά(τουλάχιστον) να οδηγήσεις μεθυσμένος.Γιατί αν εχεις τοσο μυαλό ώστε να οδηγείς "τύφλα",ουτε το σχολείο μπορει να σου κανει τπτ,ουτε να μην πέρασες με λάδωμα.
Δν με απασχολει τοσο αν κάποιος φοράει ζώνη,προσπερνάει απο δεξιά,ή οδηγά με 200 στην εθνική οδό,αλλά το να οδηγά μεθυσμένος με απασχολεί πολύ.Και νομίζω πως τα οι κυρώσεις σε αυτόν τον τομέα αυξήθηκαν πολυ.
Πανω απο 1,2, €1200 και αυτόφωρο,0,8 νομιζω αφαιρεση διπλώματος για 6 μηνες;

Όποιος τα εχει αναλυτική ας τα ποστάρει,γιατι τα έβλεπα στη ΝΕΤ στις 6 το πρωι,οταν ειχε ταιμ στο Κλίβελαντ. biggrin.gif
morfi
QUOTE(Air Kef @ Jun 3 2007, 04:34 PM) *
Καλά δν ειναι και ο πλέον ενδεδειγμένος τρόπος για να υπάρχει ασφάλεια στους δρόμους,αλλα σιγουρα το σκέφτεσαι διπλά(τουλάχιστον) να οδηγήσεις μεθυσμένος.Γιατί αν εχεις τοσο μυαλό ώστε να οδηγείς "τύφλα",ουτε το σχολείο μπορει να σου κανει τπτ,ουτε να μην πέρασες με λάδωμα.
Δν με απασχολει τοσο αν κάποιος φοράει ζώνη,προσπερνάει απο δεξιά,ή οδηγά με 200 στην εθνική οδό,αλλά το να οδηγά μεθυσμένος με απασχολεί πολύ.Και νομίζω πως τα οι κυρώσεις σε αυτόν τον τομέα αυξήθηκαν πολυ.
Πανω απο 1,2, €1200 και αυτόφωρο,0,8 νομιζω αφαιρεση διπλώματος για 6 μηνες;

Όποιος τα εχει αναλυτική ας τα ποστάρει,γιατι τα έβλεπα στη ΝΕΤ στις 6 το πρωι,οταν ειχε ταιμ στο Κλίβελαντ. biggrin.gif

Είμαι πιο όμορφος, παραδέξου το.
Air Kef
Το εχω παραδεχτει εδω και πολυ καιρο.
Anaz
QUOTE
Ας άλλαζαν τα πρόστιμα ανάλογα με το εισόδημα του καθενός τουλάχιστον.Και μην ακούσω ότι όλοι πρέπει να μαστε ίσοι απέναντι στον νόμο.Γιατί όταν παίρνεις από εναν άνθρωπο το 200% του μηνιαίου είσοδήματο του δεν τον αντιμετωπίζεις με τον ίδιο τρόπο που αντμετωπίζεις κάποιον που του παίρνεις το 0,1%.
Μ'αρεσει η ιδέα! biggrin.gif Θα υπαρχει προβλημα ομως σε περιπτωσεις που ο οδηγος δεν εχει εισοδηματα..πχ φοιτητης. Τοτε θα πηγαινει με βαση το εισοδημα των γονεων ή του στενοτερου συγγενη.. Χμ..Δεν ειναι κακο.. 39.gif
rchos
QUOTE
Ας άλλαζαν τα πρόστιμα ανάλογα με το εισόδημα του καθενός τουλάχιστον.Και μην ακούσω ότι όλοι πρέπει να μαστε ίσοι απέναντι στον νόμο.Γιατί όταν παίρνεις από εναν άνθρωπο το 200% του μηνιαίου είσοδήματο του δεν τον αντιμετωπίζεις με τον ίδιο τρόπο που αντμετωπίζεις κάποιον που του παίρνεις το 0,1%.


διαφωνω.γιατι οταν βγεις μεθυσμενος στη συγγρου(ας πουμε) και τρεχεις με 160 ξημερωματα και χασεις στον ελεγχο με αποτελεσμα να πεσεις σε σταση και να σκοτωσεις 2-3 ανθρωπους που περιμενουν το λεωφορειο για να πανε στη δουλεια τους δεν εχει σημασια αν πληρωνεσαι τον βασικο η αν βγαζεις 10 χιλιαρικα το μηνα!
τα προστιμα στην οδηγηση πρεπει να ειναι κοινα σε ολους.
τωρα αν συμφωνω με τα τοσο εξοντωτικα προστιμα ειναι αλλο θεμα!
Pierce
σημερα επιασα bball.gif μετα απο 8 μηνες! και μπορω να πω οτι θυμαμαι ακομα να παιζω! tongue.gif αλλα απο αντοχες κλαφτα χαραλαμπε. 1 ωρα και κατι αντεξα. παντως ειναι ωραια γηπεδακια κοντα στο σπιτι μου, στο γυμνασιο της φιλοθεης 2 γηπεδα με διχτακια παρακαλω και μεσα στα δεντρα, και μαλιστα οι 2 δεν ειχαν τον ηλιο να σε τυφλωνει.



το ειχα ακουσει το παρακατω πρωτα στον ψαριανο στον best και το βρηκα καπου στο νετ τρελο γελιο.(εμμεσος εχει και τον ΚΟΚ που ζητησε ο κεφ biggrin.gif

Τα νέα πρόστιμα του Κ.Ο.Κ. με παράδειγμα για καλύτερη κατανόηση !!

Οδήγηση υπό την επήρεια αλκοόλ: 200-1200 ευρώ (από 83-668 που ισχύει στον τωρινό Κ.Ο.Κ.), αφαίρεση άδειας οδήγησης μέχρι 6 μήνες.
Παραβίαση STOP: 700 ευρώ (από 167).
Παραβίαση ερυθρού σηματοδότη: 700 ευρώ (από 167), αφαίρεση άδειας οδήγησης για δύο μήνες.
Αφύλακτη σιδηροδρομική διάβαση: 700 ευρώ (από 167)
Μη χρήση ζώνης ασφαλείας: 350 ευρώ (από 83), αφαίρεση άδειας οδήγησης για 10 ημέρες.
Μη χρήση κράνους: 350 ευρώ (από 83), αφαίρεση άδειας οδήγησης για 10 ημέρες.
Χρήση κινητού στη διάρκεια της οδήγησης: 100 ευρώ (από 33), αφαίρεση άδειας οδήγησης ως 30 ημέρες.
Άσκοπη χρήση «μεγάλης» σκάλας φώτων: 20-700 ευρώ (από 17-33).
Κίνηση στο αντίθετο ρεύμα: 200 ευρώ (από 83).
Παραβίαση προτεραιότητας: 200 ευρώ (από 83).
Στάθμευση σε χώρο για άτομα με ειδικές ανάγκες: 151 ευρώ (από 61,5).

Δηλαδή:Αν φύγεις από το "Βοτανικό"σουρωμένος (1200),

με αναμμένους προβολείς (700)

και περάσεις αέρα-πατέρατη διασταύρωση Κων/πόλεως-ΙεράςΟδού (3Χ700=2100+200),

χωρίς να φοράς ζώνη ή κράνος (350)και μιλάς στο κινητό (100),

παρκάρεις για τσιγάρα στο απέναντι περίπτερο (200),στη θέση για ΑΜΕΑ μπροστά στην τράπεζα (151)και σε σταματήσει μπάτσος

συμφέρει να ...τον σκοτώσεις επιτόπου

Η εξαγορά ποινής για ανθρωποκτονία είναι φθηνότερη...
Bonzo
QUOTE
διαφωνω.γιατι οταν βγεις μεθυσμενος στη συγγρου(ας πουμε) και τρεχεις με 160 ξημερωματα και χασεις στον ελεγχο με αποτελεσμα να πεσεις σε σταση και να σκοτωσεις 2-3 ανθρωπους που περιμενουν το λεωφορειο για να πανε στη δουλεια τους δεν εχει σημασια αν πληρωνεσαι τον βασικο η αν βγαζεις 10 χιλιαρικα το μηνα!
τα προστιμα στην οδηγηση πρεπει να ειναι κοινα σε ολους.
τωρα αν συμφωνω με τα τοσο εξοντωτικα προστιμα ειναι αλλο θεμα!


¨εχω ήδη απαντήσει σε αυτό που εγραψες.Ίση αντιμετόπιση δεν σημαίνει πληρώνουν όλοι το ίδιο.Σημαίνει τιμορώ το ίδιο βαρία ολους.Αν για το ίδο έγκλημα βάλεις σε ένα άπορω πρόστιμο 10000(όσα βγάζεισε ένα χρόνο) και σε ένα εφοπλιστή(όσα βγάζει σε μια με΄ρα) δε τους τιμωρεις ίσα.Αλλά στην κοινωνία μας που την εξουσία έχει το κεφαλαιο μας έχουν κάνει να να νομιζουμε ΄τοι δικαιοσύνη σε αυτές τις παεριπτώσεις είναι όλοι να πληρώνουμε το ίδιο.Αντικειμενικά αυτό(για τα δεδομενα του κράτους δικαίου blink.gif blink.gif ) είναι καταφορα αδικο.
sihainas
Υπάρχει πρόβλεψη στον ΚΟΚ για την ανεξάντλητη μ@λακία κάποιων οδηγών; Απλά δείτε το βίντεο...



WTF ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Air Kef
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAX
AXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAX
AXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXX
AXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXA
XAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXA
XAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA
XAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXA
XAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAX
AXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAX
AXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAX
AXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAX
AXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXA
XXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXA
XAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXA
XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXA
XAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAX
XAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAX
AXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAX
AXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAX
AXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXX
AXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXA
XAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXA
XAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXA
XAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXA
XAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAX



Φαντάσου να εισαι σε ενα απο τα αλλα αυτοκίνητα.Τα εχεις δει όλα!!!!!!!Μου αρέσει που πηγαινει κολλητά δεξιά-δεξιά!
Gravedigger
Κυκλοφορούν τέτοιοι άνθρωποι στους δρόμους???Έλεος!Πρέπει να είναι τρελός ο τύπος!
P.Faliro13
μπορεί να ήθελε να αυτοκτονήσει. δεν ξέρεις τι τρέλα κουβαλάει ο καθένας
Gravedigger
Ρε παιδιά που πήγαν τα ποστ???Όχι ότι με νοιάζει αλλά κοίταξα 1 μέλος κ μου φάνηκε ότι κάτι λείπει!Μετά κατάλαβα ότι ήταν τα ποστ! tongue.gif
morfi
QUOTE(Gravedigger @ Jun 4 2007, 03:22 PM) *
Ρε παιδιά που πήγαν τα ποστ???Όχι ότι με νοιάζει αλλά κοίταξα 1 μέλος κ μου φάνηκε ότι κάτι λείπει!Μετά κατάλαβα ότι ήταν τα ποστ! tongue.gif

Guess who φταίει...
Alexmei
χαχαχα το βίντεάκι !!! κάπου το ξέρω αυτό το αμάξι... ΜΠΑΜΠΑ;; biggrin.gif
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Jun 4 2007, 12:34 PM) *
Guess who φταίει...

Λογικά ο μέγας admin Dizzy!
QUOTE(Alexmei @ Jun 4 2007, 12:38 PM) *
χαχαχα το βίντεάκι !!! κάπου το ξέρω αυτό το αμάξι... ΜΠΑΜΠΑ;; biggrin.gif

ΑΔΕΡΦΕ???? wink.gif
morfi
QUOTE(Gravedigger @ Jun 4 2007, 03:56 PM) *
Λογικά ο μέγας admin Dizzy!

Ξανασκέψου το...
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Jun 4 2007, 12:59 PM) *
Ξανασκέψου το...

Πόσες προσπάθειες έχω???
P.Faliro13
QUOTE(morfi @ Jun 4 2007, 12:59 PM) *
Ξανασκέψου το...

αμα δεν είναι ο Ντίζυ τότε ποιος άλλος μπορεί να είναι. ο thrylos7 ?
Alexmei
o morfi... tongue.gif
Keyser_Soze
QUOTE
Ξανασκέψου το...
Μάλλον φταίνε αυτοί που ενδιαφέρονται περισσότερο για τον αριθμό των ποστ τους παρά για την ουσία. Πολύ καλή κίνηση Σπύρο 41.gif .

Αν και είχα κανονίσει να έκανα πάρτυ με τουλάχιστον 10000 κόσμο όταν θα έφτανα τα 1000 ποστ. Μάλλον τελικά αυτό το πάρτυ δεν θα γίνει ποτέ... tongue.gif icon_drunk.gif
Alexmei
man, δεν είναι απαρέτητο αυτό, υπάρχει ακόμα το counter, αλλά μάλλον θα το βγάλει και απο εκεί ο Dizzy

τέσπα εγώ σου λεώ:

my assistant -> Today's Top 10 Posters και βλέπεις και ότι έχει και το overall wink.gif
Gravedigger
Εντάξει,σιγά δν αλλάζει κ τίποτα!Εδώ είμαστε για να εκφράζουμε τις απόψεις μας κ δν νομίζω να υπάρχει κανείς που να κάνει διαγωνισμό με τα ποστ!Οπότε αφού ο Dizzy η όποιος το έκανε,το έκρινε σωστό όλα ΟΚ!
Air Kef
Παιδιά ελεος,λιγες μερες πριν το συζητούσαμε σε αυτό το τόπικ.
Πλέον,δν φαίνεται ΠΟΥΘΕΝΑ ο αριθμός των ποστ ΚΑΝΕΝΟΣ χρήστη.
Kαι βεβαίως δν υπάρχουν top 10 posters today,overall κτλ.
Αν καποιος θελει τοσο πολυ να μετράει τα δικά του και να τα συγκρινει με τον κολλητο του,ας τα μετράει από το view members post στα member options.Αλλα δν νομιζω να εχουμε φτασει μεχρι εκεί. banana.gif

Το σπαμ,με ολη τη σημασια της λέξης, τον τελευταίο καιρό είχε παραγίνει σε εκνευριστηκο βαθμό,με προφανης σκοπούς αυτών που το κανουν.

Η κίνηση αυτή ειναι δοκιμαστική και σε περιπτωση που δουλέψει θετικά για το φορουμ ισως γινει και μονιμη.


spam.gif
Gravedigger
QUOTE(Air Kef @ Jun 4 2007, 04:47 PM) *
Η κίνηση αυτή ειναι δοκιμαστική και σε περιπτωση που δουλέψει θετικά για το φορουμ ισως γινει και μονιμη.
spam.gif

Και πως 8α καταλάβετε αν δουλέψει θετικά η όχι?Δν νομίζω να υπάρξει διαφορά.Όσο ποστάραμε κ πριν τόσο θα ποστάρουμε κ τώρα.
sihainas
Μα με αυτό το μέτρο δεν προσπαθεί να σε αποτρέψει να ποστάρεις... προσπαθει να αποτρέψει τα ποστ που γίνονται μόνο και μόνο για να δεις ένα μεγαλύτερο νούμερο στο προφίλ σου... ή ίσως και από Euroleague να γίνεις NBA wink.gif
Gravedigger
QUOTE(sihainas @ Jun 4 2007, 06:34 PM) *
Μα με αυτό το μέτρο δεν προσπαθεί να σε αποτρέψει να ποστάρεις... προσπαθει να αποτρέψει τα ποστ που γίνονται μόνο και μόνο για να δεις ένα μεγαλύτερο νούμερο στο προφίλ σου... ή ίσως και από Euroleague να γίνεις NBA wink.gif

Ναι το καταλαβαίνω αν κ εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι όταν κάποιος ποστάρει το κάνει γιατί έχει κάτι να πει κ όχι για αυτό το λόγο!Ίσως κάνω κ λάθος τι να πω...Αν βολεύει αυτό το σύστημα με τα ποστ εγώ δν έχω κανένα πρόβλημα! cool.gif
dizzy_fingers
Digger, μην το κουράζεις (κάνοντας άσκοπα ποστ tongue.gif smiley.gif banana.gif blech.gif ).

Σκέψου απλά ότι αφαιρέσαμε από το φόρουμ μία ιδιότητα που δε χρειαζόταν να υπάρχει.
Το τί θα ακολουθήσει μετά από αυτήν την κίνηση ουδόλως χρειάζεται να σας απασχολεί.
kostasvc15
QUOTE(morfi @ Jun 4 2007, 12:34 PM) *
Guess who φταίει...

Εγω φταιω 69.gif !Να και η αποδειξη λιγο παρακατω... smile.gif
QUOTE(dizzy_fingers @ May 30 2007, 12:24 PM) *
Α, οπότε δε θα σας πειράξει αν τελικά προχωρήσω σε αυτήν την κίνηση ε?
Χαίρομαι, γιατί είχα τις αμφιβολίες μου είναι η αλήθεια...
Ευχαριστώ για το ok, Κώστα, smile.gif με βοήθησες πολύ wink.gif.



QUOTE(kostasvc15 @ May 30 2007, 12:39 PM) *
Εμενα σοβαρα δεν με πειραζει....αν θες σβηστα τα δικα μου.
Παρακαλω Σπυρο δεν εκανα τιποτα rolleyes.gif





QUOTE(Alexmei @ Jun 4 2007, 02:22 PM) *
man, δεν είναι απαρέτητο αυτό, υπάρχει ακόμα το counter, αλλά μάλλον θα το βγάλει και απο εκεί ο Dizzy

τέσπα εγώ σου λεώ:

my assistant -> Today's Top 10 Posters και βλέπεις και ότι έχει και το overall wink.gif

Σιγα ρε....εγω θυμαμαι ποσα ειχα 69.gif x2.Εχω βρει και προγραμματακι που θα φαινονται στη υπογραφη μου τα ποστς 69.gif x3 tongue.gif

QUOTE(Air Kef @ Jun 4 2007, 04:47 PM) *
Η κίνηση αυτή ειναι δοκιμαστική και σε περιπτωση που δουλέψει θετικά για το φορουμ ισως γινει και μονιμη.

Μαγκες αρχιστε το σπασμ icon_drunk.gif για να μας φερουν πισω τα ποστς μας 69.gif x4 laugh.gif
Das Kapital
''Ετσι'' 41.gif


( ο ορισμος του σπαμ ) tongue.gif
kostasvc15
Μολις το ειδα ο Pierce εγινε mod! 41.gif
Συγχαριατηρια φιλε μου smile.gif και εις ανωτερα...








Λετε να φταιει αυτος τελικα;;;; tongue.gif tongue.gif tongue.gif w00t.gif smile.gif peace.gif tongue.gif
Gravedigger
Πως γίνεται κάποιος Mod κ ποιες είναι οι υποχρεώσεις του???
losers can win
Το μετρο του ντιζυ θα έχει συνεπειες, προβλεπω κάθετη πτώση των ποστ και εξαφανιση καποιων user (μα που εχει χαθεί ο msg ; biggrin.gif )
Πλάκά κάνω, δεν νομίζω να αλλάξει κατι ,συμφωνώ με grave
Mpraβο στον pierce 41.gif 41.gif
Alexmei
είχα ένα πρόβλημα και δεν μπορούσα να ποστάρω πριν, μου έβγαζε ένα μνμ, εντελώς άσχετο με το φόρουμ και μ έγραφε κάτι html codes... έγινε σε άλλον;
kostasvc15
QUOTE(Alexmei @ Jun 5 2007, 09:45 AM) *
είχα ένα πρόβλημα και δεν μπορούσα να ποστάρω πριν, μου έβγαζε ένα μνμ, εντελώς άσχετο με το φόρουμ και μ έγραφε κάτι html codes... έγινε σε άλλον;

Εχει γινει και σε εμενα αυτο....αλλα νομιζω σε εντιτ.
Xaroumenos loukoumas
Αφήστε τα αυτά!! Δε φταίει ο εξαφανισμός του αριθμού των ποστ σε αυτό!!! icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Alexmei
γιατί αναφέραμε κάτι τέτοιο; huh.gif
kolossos
ΚΑταγγέλω ότι ενώ έχει ανέβει ξανά το φόρουμ του Κολοσσού όταν κάνω login αυτό δεν μου εμφανίζεται 19.gif
P.Faliro13
και σε εμένα γίνεται αυτό. μόνον όταν κάνω log out μου το εμφανίζει.
Alexmei
σε όλους το κάνει tongue.gif
mikri prasini ollandeza
Θέλετε να ντύσετε μοντέλα, ηθοποιούς, τραγουδίστριες;

www.stardoll.com

βέβαια, ξέρω ότι θέλετε να τις γδύσετε, αλλά για να το κάνετε αυτό πρέπει πρώτα να τις ντύσετε....!!!!! smiley.gif
dizzy_fingers
Διορθώθηκε το φόρουμ του Κολοσσού.

Όσο για το ότι δε μπορούσατε να ποστάρετε, αυτό οφείλεται στην ύστατη προσπάθεια για την καταπολέμηση του spamming laugh.gif!

Υπήρξε ένα πρόβλημα με τον server αλλά ευτυχώς ξεπεράστηκε γρήγορα.
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(Alexmei @ Jun 5 2007, 02:04 PM) *
γιατί αναφέραμε κάτι τέτοιο; huh.gif


Ε όχι αλλά είπα να σπαμάρω λίγο!! smiley.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.